Petra Chvatíková

Petra Chvatíková (36 let)

ID: 27756

Praha

  • 103 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Braník
  • 49 /100
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 103
    Zápasů v lize ( 53 / 38 / 12) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň B

78 bodů
54. místo (12. místo v ženách)
Nep… Ver… Mat… Kra… Jir… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3
3:0
3:0 15 14 109
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:1 6 11 97
3 .
3:1
6 0 86
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
1:3 1 -3 78
5 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 0 -14 66

7 . Úroveň B

77 bodů
59. místo (12. místo v ženách)
Bil… VŠE… Hal… Kra… Sta… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 119
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
2:3 3:1
2:3
3:1 16 11 107
3 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
1:3 1:3 3:2 3:0 14 0 94
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
3:2
2:3
1:3
8 -11 77
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3 1:3 0:3
3:1
7 -14 73

8 . Úroveň A

96 bodů
49. místo (9. místo v ženách)
Kra… Jir… eL… Dis… Pus… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:1 2:3 3:0 3:0 22 14 96
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 3:1
3:S
3:1 19 11 90
3 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:2 1:3
3:S
3:0 19 0 79
4 .
Disco Science (P. Volf + J. Zuczková)
0:3
S:3
S:3
3:0 7 -11 56
5 . 0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 47

9 . Úroveň A

99 bodů
56. místo (13. místo v ženách)
Kra… Pup… Jir… Šim… Úči… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 99
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3 3:2 3:1 3:0 20 11 91
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 2:3 3:1 3:2 14 0 74
4 . 0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 57
5 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
0:3 0:3 2:3 1:3 3 -14 49

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň A

102 bodů
61. místo (16. místo v ženách)
VEL… MAD… Kra… Šim… Rak… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:0
3:1
3:0 3:0 23 0 41
2 . 0:3
3:1
3:1 3:0 16 0 34
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
1:3
3:2
3:1
11 0 29
4 . 0:3 1:3
2:3
3:0 9 0 27
5 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 0:3
1:3
0:3 1 0 19

7 . Úroveň B

109 bodů
57. místo (15. místo v ženách)
Zde… VŠE… Pol… Kra… Fog… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
3:0
3:0
3:0 24 0 48
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
3:1
3:1
3:0 16 0 40
3 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
0:3
1:3
3:1
3:1
11 0 35
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
1:3
1:3
3:1 7 0 31
5 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3 0:3
1:3
1:3 2 0 26

7 . Úroveň B

123 bodů
53. místo (12. místo v ženách)
Mis… Sta… VŠE… Kra… MoKa B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2
3:2 3:1
3:1
18 0 42
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
2:3
3:2
14 0 38
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
2:3
0:3
3:1
3:1
12 0 36
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
3:2
1:3
3:S
11 0 35
5 .
1:3
2:3
1:3
S:3
4 0 28

7 . Úroveň B

112 bodů
53. místo (11. místo v ženách)
Nep… Sta… Kos… Kra… Fog… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:1
3:1
3:0
3:0 22 0 46
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
3:0
3:1
3:S
17 0 41
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
1:3
0:3
3:2
3:1 10 0 34
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
1:3
2:3
3:1 8 0 32
5 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3
S:3
1:3 1:3 2 0 26

Letní sezóna 2018

7 . Úroveň A

38 bodů
33. místo (5. místo v ženách)
Kra… Pup… HoPe RB… Erka B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2 3:0
3:S
3:S
20 0 38
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3
S:S
3:S
3:S
10 0 28
3 . 0:3
S:S
3:S
3:S
8 0 26
4 .
RB Team (M. Moravec + O. Zajíc)
S:3
S:3
S:3
3:S
5 0 23
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 18

7 . Úroveň A

31 bodů
44. místo (9. místo v ženách)
Sta… Ner… Kra… ČT… slu… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:0
3:1
3:S
3:0
22 0 40
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
3:1 3:S 3:0 16 0 34
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
1:3 3:S 3:0 13 0 31
4 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
S:3 S:3 S:3 S:S -2 0 16
5 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3
0:3 0:3 S:S -2 0 16

7 . Úroveň B

55 bodů
46. místo (10. místo v ženách)
Kra… slu… Jak… HoPe Pet… Fog… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:0 1:3 3:0 3:0
3:S
40 0 55
2 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 3:1 3:1 3:0
3:S
36 0 51
3 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
3:1 1:3
1:3
3:0 3:S 31 0 46
4 . 0:3 1:3
3:1
3:0
3:S
29 0 44
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 8 0 23
6 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 15

6 . Úroveň B

51 bodů
50. místo (12. místo v ženách)
Sve… Bag… MoKa Kra… MiSa B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:1
3:1
3:0
3:S
45 0 75
2 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
1:3
3:0
2:3
3:S
29 0 59
3 .
1:3
0:3 3:1 3:S 23 0 53
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
3:2
1:3
3:S
21 0 51
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň D

45 bodů
68. místo (16. místo v ženách)
Ful… ČT… Luk… Kra… Laz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
3:0 3:0 3:1 3:1 48 0 78
2 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
0:3 3:1
3:1
3:0
35 0 65
3 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3 1:3 3:0 3:0 28 0 58
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
1:3
0:3 3:1 15 0 45
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
1:3
0:3
0:3 1:3 4 0 34

8 . Úroveň D

59 bodů
56. místo (10. místo v ženách)
Kra… slu… Pat… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:1
3:0 3:2 44 0 59
2 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
1:3
3:2
3:S
28 0 43
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
2:3
3:S
18 0 33
4 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
2:3
S:3
S:3
5 0 20

7 . Úroveň A

40 bodů
73. místo (14. místo v ženách)
Fan… Tra… Sve… Kra… HoPe B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:1
3:0
3:0
3:1
48 0 78
2 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
1:3
3:2
3:0 3:S 34 0 64
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
2:3
3:S
3:S 24 0 54
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 0:3
S:3
3:S
10 0 40
5 .
1:3
S:3 S:3
S:3
2 0 32

7 . Úroveň D

53 bodů
63. místo (11. místo v ženách)
HRO… ČT… Kra… Jem… Vel… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
3:1
3:0
3:0
3:S
47 0 77
2 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
1:3
3:0
3:0
S:S 23 0 53
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
0:3
3:0
3:S
23 0 53
4 .
Jemná ručka (M. Česák + L. Nováková)
0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 40
5 .
S:3
S:S
S:3
S:3
-5 0 25

Podzimní sezóna 2017

6 . Úroveň B

45 bodů
69. místo (15. místo v ženách)
Nix… Myd… Sve… Min… Kra… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:0
3:0
3:S
3:S
46 0 91
2 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3
3:1
3:S
3:S 31 0 76
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
1:3
3:S
3:S
22 0 67
4 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
S:3
S:3
S:3
3:S 10 0 55
5 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 45

6 . Úroveň A

32 bodů
69. místo (14. místo v ženách)
Bož… Ino… Kra… Drá… Nep… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
3:2
3:1 3:0 S:S 28 0 73
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
2:3
S:S S:S S:S -11 0 34
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3 S:S S:S S:S -13 0 32
4 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3 S:S S:S S:S -15 0 30
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
S:S S:S S:S S:S -20 0 25

5 . Úroveň B

40 bodů
71. místo (15. místo v ženách)
eL… Lei… Min… Sve… Kra… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
S:S 3:0 3:0 S:S 16 0 76
2 . S:S 3:0 3:0 S:S 16 0 76
3 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
0:3 0:3
3:S
S:S 5 0 65
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 0:3
S:3
S:S
-5 0 55
5 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
S:S S:S S:S
S:S
-20 0 40

6 . Úroveň B

78 bodů
41. místo (8. místo v ženách)
Vou… Kra… Nix… Zde… Mat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
2:3
3:2
3:2
3:0
35 0 80
2 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2
3:0
0:3
3:1
33 0 78
3 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
2:3
0:3
3:1
3:1
26 0 71
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3
3:0
1:3
2:3
23 0 68
5 .
0:3
1:3
1:3
3:2
13 0 58

Letní sezóna 2017

5 . Úroveň A

75 bodů
30. místo (5. místo v ženách)
Ver… Pav… Kra… Mat… Maš… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0
3:1
3:0
3:S 47 0 92
2 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
3:1 3:1 3:1 33 0 78
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
1:3 3:0 3:0 30 0 75
4 .
0:3
1:3 0:3
3:S
12 0 57
5 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
S:3 1:3 0:3
S:3
2 0 47

6 . Úroveň A

67 bodů
41. místo (6. místo v ženách)
Žlu… Kra… Lan… Myd… OVČ… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 82
2 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
3:1
3:0 3:0 37 0 67
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
0:3
1:3
3:2
3:0 24 0 54
4 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3 0:3
2:3
3:2 13 0 43
5 .
0:3
0:3 0:3 2:3 4 0 34

6 . Úroveň B

54 bodů
43. místo (8. místo v ženách)
Min… Ver… Kra… Kos… Los… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
3:0
3:1
3:2
3:0
46 0 76
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 69
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
0:3
3:0
3:2
24 0 54
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
2:3
0:3
0:3
3:0
17 0 47
5 .
Los Latinos (S. Liška + T. Romero Allsop)
0:3
0:3
2:3
0:3
4 0 34

6 . Úroveň A

56 bodů
45. místo (8. místo v ženách)
Zde… MAD… Kra… HoPe Myd… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 69
2 . 3:0 1:3 3:0 3:1 39 0 69
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 3:1 2:3 3:1 26 0 56
4 . 0:3 0:3 3:2 2:3 13 0 43
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3 1:3 1:3 3:2 13 0 43

Jarní sezóna 2017

7 . Úroveň A

65 bodů
42. místo (6. místo v ženách)
Kra… OVČ… Ino… Pus… Sat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 65
2 . 1:3
3:1
3:0
3:0 39 0 54
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3
1:3
3:0 3:0 28 0 43
4 . 0:3
0:3
0:3 3:0 13 0 28
5 .
Satchmo team (Z. Schlibener + L. Šaňková)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 15

7 . Úroveň A

53 bodů
53. místo (9. místo v ženách)
Bor… Kra… Erka Čum… Sat… 2ST… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
3:0 3:1 3:S
3:0
3:S 45 0 60
2 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 3:1
3:1
3:0 3:0 38 0 53
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
1:3 1:3 3:S 3:1 S:S 17 0 32
4 .
Čumáček (D. Mrkosová + P. Dobroucký)
S:3
1:3
S:3 S:S S:S -6 0 9
5 .
Satchmo team (Z. Schlibener + L. Šaňková)
0:3
0:3 1:3 S:S S:S -6 0 9
6 . S:3 0:3 S:S S:S S:S -12 0 3

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.05.2019 21:00 7. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
13.05.2019 19:30 7. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 1:3
29.04.2019 20:00 7. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Braník 2:3
29.04.2019 19:30 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 0:3
18.04.2019 19:30 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
06.04.2019 18:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
26.03.2019 20:00 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:0
21.03.2019 20:00 8. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Sportcentrum Step 2:3
18.03.2019 17:00 8. Disco Science (P. Volf, J. Zuczková) Badminton Arena Skalka 3:0
15.03.2019 19:00 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) SportCentrum JEREMI 3:1
27.02.2019 20:30 9. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Štěrboholy 3:1
23.02.2019 12:00 9. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) Hamr Braník 3:0
22.02.2019 19:30 9. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 3:0
17.02.2019 15:30 9. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 3:2
23.01.2019 19:00 8. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
19.01.2019 19:00 8. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
16.01.2019 20:00 8. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) 3:2 Komentáře
09.01.2019 20:30 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
29.12.2018 19:00 7. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) SportCentrum JEREMI 3:1
17.12.2018 20:00 7. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
10.12.2018 20:00 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
09.12.2018 19:00 7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
30.11.2018 18:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
26.11.2018 13:30 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 3:S Komentáře
23.11.2018 20:00 7. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Braník 1:3
22.11.2018 17:00 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) 1:3 Komentáře
28.10.2018 18:00 7. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:1
19.10.2018 19:30 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
17.10.2018 19:00 7. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
17.10.2018 18:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
30.09.2018 11:27 7. RB Team (M. Moravec, O. Zajíc) 3:S Komentáře
26.09.2018 19:00 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 3:2
21.09.2018 18:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 3:0
20.09.2018 08:27 7. Erka (O. Mika, Z. Schlibener) 3:S Komentáře
31.08.2018 17:00 7. ČT power (Z. Schlibener, P. Kalina) SportCentrum JEREMI 3:S
29.08.2018 19:30 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 1:3
29.08.2018 18:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) SportCentrum JEREMI 3:0
18.08.2018 18:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
30.07.2018 19:00 7. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) Badminton Arena Skalka 3:0
25.07.2018 18:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Sport Troja 3:0
18.07.2018 18:30 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 3:0
18.07.2018 18:00 7. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) Badminton Arena Skalka 1:3
30.06.2018 08:00 6. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) Hamr Braník 3:2 Komentáře
27.06.2018 20:00 6. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Sportcentrum Step 1:3
15.06.2018 18:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 0:3 Komentáře
02.06.2018 19:00 7. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 0:3
23.05.2018 19:00 7. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) Badminton Arena Skalka 1:3
11.05.2018 19:30 7. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Badminton Arena Skalka 3:1
09.05.2018 19:00 7. ČT power (Z. Schlibener, P. Kalina) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
25.04.2018 19:00 8. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Sport Troja 3:1 Komentáře
18.04.2018 21:30 8. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Badminton Arena Skalka 3:2
06.04.2018 20:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 3:0
29.03.2018 20:00 7. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 0:3
11.03.2018 06:00 7. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Sportcentrum Uhříněves 0:3
26.02.2018 20:00 7. ČT power (Z. Schlibener, P. Kalina) Badminton Arena Skalka 0:3
16.02.2018 19:30 7. Jemná ručka (M. Česák, L. Nováková) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
15.02.2018 19:00 7. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
18.01.2018 21:00 6. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) S:3
02.01.2018 10:20 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) S:S
02.01.2018 10:20 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) S:S
02.01.2018 10:20 6. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) S:S
14.12.2017 21:30 6. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Braník 1:3
01.12.2017 10:20 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) S:S
01.12.2017 10:20 5. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) S:S
01.12.2017 10:20 5. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) S:S
29.10.2017 22:00 6. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:2
19.10.2017 21:00 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
16.10.2017 19:30 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Braník 0:3
05.10.2017 20:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:1 Komentáře
27.09.2017 18:30 5. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) 3:0
11.09.2017 21:30 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:0
11.09.2017 20:30 5. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Braník 1:3
04.09.2017 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 1:3 Komentáře
25.08.2017 21:00 6. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) Hamr Braník 3:0
25.08.2017 20:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
24.08.2017 21:00 6. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Braník 3:0
22.08.2017 20:00 6. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
28.07.2017 16:00 6. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Hamr Braník 3:0 Komentáře
14.07.2017 19:30 6. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
13.07.2017 20:00 6. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Badminton Arena Skalka 0:3
12.07.2017 18:00 6. Los Latinos (S. Liška, T. Romero Allsop) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
25.06.2017 16:00 6. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 2:3
10.06.2017 10:00 6. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) Hamr Braník 3:1
09.06.2017 19:00 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Braník 0:3
07.06.2017 21:00 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Braník 3:1
20.05.2017 09:00 7. Satchmo team (Z. Schlibener, L. Šaňková) Sportcentrum Step 3:0
17.05.2017 20:00 7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Štěrboholy 3:1
10.05.2017 21:00 7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Hamr Braník 3:0
08.05.2017 18:30 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:0
21.04.2017 20:00 7. Boris & Lucia (B. Palaščak, L. Tomešková) Sportcentrum Step 0:3
19.04.2017 19:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:1
12.04.2017 17:00 7. Satchmo team (Z. Schlibener, L. Šaňková) Sportcentrum Step 3:0
09.04.2017 09:00 7. 2STARS (Z. Kolaříková, E. Perski) Hamr Braník 3:0
05.04.2017 20:00 7. Čumáček (D. Mrkosová, P. Dobroucký) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) S:3 Komentáře
7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S Komentáře
5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) S:S Komentáře
6. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) S:3
7. VelHod (L. Velíšek, M. Hodíková) 3:S Komentáře
7. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) S:3 Komentáře
6. MiSa (S. Konečná, M. Kovács) 3:S Komentáře
7. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) 3:S Komentáře
6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím