No photo

Petr Silhanek (34 let)

ID: 27847

Praha

  • 99 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Záběhlice
  • 124 /357
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 99
    Zápasů v lize ( 56 / 39 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

13 . Úroveň C

170 bodů
151. místo (146. místo v mužích)
L.S. M.M. V.S. P.S. O.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Straka
3:2
3:1
11 14 205
2 .
Image 1
Milan Muzikář
3:0
7 11 198
3 .
Image 1
Václav 3. STEJSKAL
2:3
2 0 182
4 .
Image 1
Petr Silhanek
1:3
1 -11 170
5 .
Image 1
Oleg Czop
0:3
0 -14 166

14 . Úroveň B

228 bodů
148. místo (144. místo v mužích)
J.J. P.S. L.F. D.T. V.T. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Jarolím
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 240
2 .
Image 1
Petr Silhanek
0:3
3:2
3:2
3:0
17 11 228
3 .
Image 1
Linda Fábry
1:3
2:3
3:2
3:1 14 0 214
4 .
Image 1
Dan Taylor
1:3
2:3
2:3
3:1
11 -11 200
5 .
Image 1
Vladislav Trnka
0:3
0:3
1:3
1:3
2 -14 188

13 . Úroveň C

179 bodů
154. místo (148. místo v mužích)
J.L. O.S. R.R. P.S. D.A. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Lörinc
3:2 3:2 3:2
3:S
21 14 215
2 .
Image 1
Ondřej Slabihoud
2:3 3:2 3:1
3:S
19 11 210
3 .
Image 1
Robert Rosenberg
2:3 2:3 3:1
3:S
16 0 196
4 .
Image 1
Petr Silhanek
2:3 1:3 1:3
3:S
10 -11 179
5 .
Image 1
David Adamíra
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

14 . Úroveň A

219 bodů
138. místo (132. místo v mužích)
P.S. I.K. K.N. M.D. V.T. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Silhanek
3:2
3:1
3:0
3:0 25 14 219
2 .
Image 1
Irena Košíčková
2:3
3:0 3:0 3:0 23 11 214
3 .
Image 1
Katerina Nikodymova
1:3 0:3 3:0 3:2 13 0 193
4 .
Image 1
Marek Dlask
0:3
0:3 0:3
3:2
5 -11 174
5 .
Image 1
Vladislav Trnka
0:3 0:3 2:3
2:3
4 -14 170

Podzimní sezóna 2018

14 . Úroveň A

228 bodů
156. místo (146. místo v mužích)
M.F. J.L. P.S. K.Š. M.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michael Friedmann
3:S
3:1
3:S
3:S
20 0 74
2 .
Image 1
Jan Lörinc
S:3
1:3
3:S 3:S 11 0 65
3 .
Image 1
Petr Silhanek
1:3
3:1
0:3
3:S
11 0 65
4 .
Image 1
Kateřina Štromerová
S:3
S:3 3:0 S:S 4 0 58
5 .
Image 1
Matúš Kováč
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 52

14 . Úroveň B

207 bodů
142. místo (133. místo v mužích)
A.S. P.S. K.K. M.H. D.A. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Skácelík
3:0 3:0 3:0
3:S
23 0 65
2 .
Image 1
Petr Silhanek
0:3 3:0
3:0
3:S
17 0 59
3 .
Image 1
Kateřina Kosarová
0:3 0:3
3:1
3:S
10 0 52
4 .
Image 1
Martin Handl
0:3
0:3
1:3
3:S
6 0 48
5 .
Image 1
David Adamíra
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 42

15 . Úroveň C

179 bodů
158. místo (146. místo v mužích)
P.S. M.K. M.Š. J.Š. E.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Silhanek
3:1 0:3
3:S
3:1 15 0 51
2 .
Image 1
Miroslav Kopecký
1:3
3:S
2:3 3:0 14 0 50
3 .
Image 1
Milan Šťastný
3:0
S:3
S:S S:S 2 0 38
4 .
Image 1
Jan Šimíček
S:3
3:2 S:S S:S 0 0 36
5 .
Image 1
Eva Kostová
1:3 0:3 S:S S:S -3 0 33

13 . Úroveň A

189 bodů
168. místo (152. místo v mužích)
A.F. M.H. J.L. V.J. P.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Anton Fábry
3:2
3:1 3:0 3:0 21 0 75
2 .
Image 1
Michal Hlavačka
2:3
3:0
3:0
3:0 20 0 74
3 .
Image 1
Jan Lörinc
1:3 0:3 3:1
3:S
11 0 65
4 .
Image 1
Viktor Jungbauer
0:3
0:3
1:3
3:S
6 0 60
5 .
Image 1
Petr Silhanek
0:3 0:3
S:3
S:3
0 0 54

Letní sezóna 2018

12 . Úroveň B

54 bodů
119. místo (111. místo v mužích)
J.Z. P.G. P.S. J.S. E.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Zbořil
0:3 3:0 3:2
3:0
16 0 58
2 .
Image 1
Pavol Gábryš
3:0 3:2 S:S 3:2 12 0 54
3 .
Image 1
Petr Silhanek
0:3 2:3 3:1
3:1
12 0 54
4 .
Image 1
Jan Sachl
2:3 S:S 1:3 3:1 6 0 48
5 .
Image 1
Eva Kostová
0:3
2:3
1:3
1:3 4 0 46

10 . Úroveň A

54 bodů
121. místo (113. místo v mužích)
J.F. L.K. M.J. J.Š. P.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Fajt
3:1
3:0
3:0
3:0 23 0 77
2 .
Image 1
Lucie Kiliánová
1:3
3:2 3:0
3:S
16 0 70
3 .
Image 1
Michal Jarolím
0:3 2:3 3:2 3:S 11 0 65
4 .
Image 1
Jan Šavel
0:3
0:3 2:3 3:0 8 0 62
5 .
Image 1
Petr Silhanek
0:3
S:3
S:3 0:3 0 0 54

9 . Úroveň A

107 bodů
92. místo (89. místo v mužích)
M.F. A.H. P.S. P.M. O.H. D.A. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Márton Fekete
3:0 3:1 3:2 3:0
3:S
44 0 119
2 .
Image 1
Adam Hladík
0:3 3:2
3:1
3:0 3:S 34 0 109
3 .
Image 1
Petr Silhanek
1:3 2:3 3:1 3:0
3:S
32 0 107
4 .
Image 1
Pavel Máčka
2:3
1:3
1:3 3:0
3:S
25 0 100
5 .
Image 1
Ondřej Hradský
0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 8 0 83
6 .
Image 1
David Adamíra
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 75

10 . Úroveň C

83 bodů
99. místo (93. místo v mužích)
V.S. P.S. J.V. M.R. P.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav 3. STEJSKAL
3:2
3:2
3:0
3:S
41 0 86
2 .
Image 1
Petr Silhanek
2:3
3:1 3:0
3:S
38 0 83
3 .
Image 1
Jáchym Vohryzek
2:3
1:3 3:0
3:S
29 0 74
4 .
Image 1
Martin Růžička
0:3 0:3 0:3 3:S 10 0 55
5 .
Image 1
Patrik Bodnár
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 45

Jarní sezóna 2018

12 . Úroveň B

112 bodů
166. místo (158. místo v mužích)
A.H. P.S. A.V. P.K. O.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Alžběta Honzková
3:0 2:3 3:2 3:S 36 0 126
2 .
Image 1
Petr Silhanek
0:3 1:3 3:S 3:S 22 0 112
3 .
Image 1
Adam Velemínský
3:2 3:1 S:S S:S 10 0 100
4 .
Image 1
Přemysl Kafka
2:3 S:3 S:S S:S -6 0 84
5 .
Image 1
Oleg Czop
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 80

11 . Úroveň D

119 bodů
157. místo (150. místo v mužích)
D.M. P.Š. O.S. P.S. R.P. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Martínek
3:1 3:1 3:0 3:1 46 0 151
2 .
Image 1
Patrik Švancer
1:3 3:1 3:2 3:S 32 0 137
3 .
Image 1
Ondřej Slabihoud
1:3 1:3
3:0
3:S 27 0 132
4 .
Image 1
Petr Silhanek
0:3 2:3
0:3
3:S 14 0 119
5 .
Image 1
Radim Pařík
1:3 S:3 S:3 S:3 2 0 107

11 . Úroveň B

128 bodů
143. místo (139. místo v mužích)
J.F. P.G. P.S. R.P. T.J. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Fajt
3:2
3:0 3:0 3:S 45 0 150
2 .
Image 1
Pavol Gábryš
2:3
3:1
3:1
3:S 36 0 141
3 .
Image 1
Petr Silhanek
0:3 1:3
3:1
3:S 23 0 128
4 .
Image 1
Robert Paciorek
0:3
1:3
1:3
3:S 14 0 119
5 .
Image 1
Tomáš Jirsa
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 105

12 . Úroveň B

131 bodů
135. místo (132. místo v mužích)
P.S. M.N. M.J. P.M. J.Š. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Silhanek
3:2
3:1
3:1
3:S
41 0 131
2 .
Image 1
Michal Nohál
2:3
3:0 3:0 S:S 25 0 115
3 .
Image 1
Martin Jedlička
1:3
0:3 3:1 3:S 23 0 113
4 .
Image 1
Petr Mazouch
1:3 0:3 1:3 S:S -1 0 89
5 .
Image 1
Jan Šindler
S:3
S:S S:3 S:S -10 0 80

Podzimní sezóna 2017

12 . Úroveň D

124 bodů
168. místo (161. místo v mužích)
J.Š. T.J. J.K. P.S. V.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Škoda
3:2 3:0 3:2 3:0 44 0 149
2 .
Image 1
Tomáš Janda
2:3
3:1
3:0
3:0
41 0 146
3 .
Image 1
Jiří Krpelík
0:3
1:3
3:1
3:0
26 0 131
4 .
Image 1
Petr Silhanek
2:3
0:3
1:3 3:0 19 0 124
5 .
Image 1
Václav 3. STEJSKAL
0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 105

11 . Úroveň A

134 bodů
159. místo (154. místo v mužích)
P.S. D.S. P.L. H.V. P.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Svoboda
1:3 3:0 3:0
3:1
39 0 159
2 .
Image 1
David Smolka
3:1 1:3 3:0 S:3 26 0 146
3 .
Image 1
Petr Lohonka
0:3 3:1 0:3 3:0 24 0 144
4 .
Image 1
Honza Vlk
0:3 0:3 3:0 3:1 24 0 144
5 .
Image 1
Petr Silhanek
1:3
3:S 0:3 1:3 14 0 134

11 . Úroveň D

151 bodů
134. místo (131. místo v mužích)
D.K. M.T. P.S. O.S. M.J. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Koleška
0:3 3:0 3:1 3:0 37 0 157
2 .
Image 1
Martin Tomka
3:0
2:3
2:3
3:0 34 0 154
3 .
Image 1
Petr Silhanek
0:3
3:2
3:2
3:0 31 0 151
4 .
Image 1
Ondřej Slabihoud
1:3
3:2
2:3
3:1
26 0 146
5 .
Image 1
Martin Jedlička
0:3 0:3 0:3
1:3
2 0 122

12 . Úroveň C

138 bodů
145. místo (141. místo v mužích)
P.H. P.S. P.B. P.Š. J.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Hranoš
2:3 3:0 3:1 3:1 39 0 144
2 .
Image 1
Petr Silhanek
3:2 3:1
1:3
3:1
33 0 138
3 .
Image 1
Pavel Bodiš st.
0:3 1:3
3:2
3:0 24 0 129
4 .
Image 1
Patrik Švancer
1:3
3:1
2:3
2:3
21 0 126
5 .
Image 1
Jáchym Vohryzek
1:3
1:3
0:3
3:2
13 0 118

Letní sezóna 2017

12 . Úroveň A

86 bodů
140. místo (132. místo v mužích)
P.S. L.P. M.Z. O.H. T.K. B.J. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Silhanek
3:0
2:3
3:0
3:0
3:S
41 0 86
2 .
Image 1
Ladislav Pivec
0:3 3:0
1:3
3:1 3:S 29 0 74
3 .
Image 1
Markéta Zukalová
3:2
0:3
0:3
3:0 3:S 25 0 70
4 .
Image 1
Oto Holinka
0:3
3:1
3:0
S:S 3:S 23 0 68
5 .
Image 1
Tomáš Kuneš
0:3 1:3 0:3 S:S 3:S 6 0 51
6 .
Image 1
Bára Jakšová
S:3
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

11 . Úroveň D

75 bodů
154. místo (144. místo v mužích)
L.G. O.S. R.S. V.S. P.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Geigerová
3:2 3:1
2:3
3:0 37 0 97
2 .
Image 1
Ondřej Soroka
2:3
3:0
3:1 3:2 37 0 97
3 .
Image 1
Radovan Suda
1:3
0:3
3:2 3:1 22 0 82
4 .
Image 1
Václav 3. STEJSKAL
3:2
1:3 2:3
2:3
19 0 79
5 .
Image 1
Petr Silhanek
0:3 2:3 1:3
3:2
15 0 75

12 . Úroveň B

86 bodů
135. místo (128. místo v mužích)
P.S. M.Š. M.F. M.S. M.Z. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Silhanek
3:1 3:0
3:0
2:3
41 0 86
2 .
Image 1
Michal Škrna
1:3 3:2 3:0 3:0 37 0 82
3 .
Image 1
Michael Friedmann
0:3 2:3 3:2
3:0
26 0 71
4 .
Image 1
Mindaugas Stanys
0:3
0:3 2:3 3:0 17 0 62
5 .
Image 1
Martin Zaplo Zapletal
3:2
0:3
0:3
0:3 9 0 54

13 . Úroveň D

78 bodů
150. místo (143. místo v mužích)
P.S. J.V. J.V. Z.K. D.O. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Silhanek
3:0
3:2
3:0
3:0 48 0 78
2 .
Image 1
Jáchym Vohryzek
0:3
3:2
3:1
3:0
33 0 63
3 .
Image 1
Jiří Vosika
2:3
2:3
0:3
3:0
21 0 51
4 .
Image 1
Zuzana Kotrbatá
0:3
1:3
3:0
2:3
19 0 49
5 .
Image 1
Dina Odarčenková
0:3
0:3
0:3
3:2
9 0 39

Jarní sezóna 2017

16 . Úroveň B

95 bodů
236. místo (222. místo v mužích)
J.M. P.S. J.Ř. J.L. M.Z. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Matoušek
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 112
2 .
Image 1
Petr Silhanek
0:3 3:2 3:0
3:0
35 0 95
3 .
Image 1
Jan Říha
0:3 2:3 3:1
3:2
24 0 84
4 .
Image 1
Jan Lörinc
0:3 0:3 1:3 3:0 15 0 75
5 .
Image 1
Martin Zmrhal
0:3
0:3
2:3
0:3 4 0 64

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.05.2019 18:00 13. Libor Straka Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
30.04.2019 18:00 14. Vladislav Trnka FitClub Kozák 3:0 Komentáře
29.04.2019 17:00 14. Linda Fábry Squash Arena 3:2 Komentáře
26.04.2019 09:30 14. Dan Taylor Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
03.04.2019 18:30 14. Jakub Jarolím Squash Ohradní 0:3
28.03.2019 16:00 13. Jan Lörinc Hamr Záběhlice 2:3
17.03.2019 17:30 13. Ondřej Slabihoud Hamr Záběhlice 1:3
09.03.2019 09:00 13. Robert Rosenberg SportCentrum JEREMI 1:3
02.03.2019 09:00 14. Katerina Nikodymova Sportcentrum Step 3:1
01.03.2019 17:30 14. Irena Košíčková SB Centrum 3:2 Komentáře
28.02.2019 14:00 14. Vladislav Trnka Hamr Záběhlice 3:0
27.02.2019 18:00 14. Marek Dlask 3:0 Komentáře
01.02.2019 15:50 14. Matúš Kováč 3:S Komentáře
31.01.2019 20:00 14. Kateřina Štromerová SB Centrum 0:3
17.01.2019 17:00 14. Michael Friedmann Chrpa Sport 1:3
16.01.2019 16:30 14. Jan Lörinc Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
29.12.2018 12:02 14. David Adamíra 3:S Komentáře
29.12.2018 10:00 14. Martin Handl Sport Centrum Evropská 3:0 Komentáře
15.12.2018 16:30 14. Kateřina Kosarová Sportcentrum Step 3:0
11.12.2018 18:00 14. Adam Skácelík FitClub Kozák 0:3
02.12.2018 15:37 15. Jan Šimíček 3:S Komentáře
27.11.2018 18:00 15. Milan Šťastný Hamr Záběhlice 0:3
15.11.2018 18:00 15. Eva Kostová Hamr Záběhlice 3:1
14.11.2018 19:00 15. Miroslav Kopecký Hamr Záběhlice 3:1
31.10.2018 21:43 13. Jan Lörinc S:3 Komentáře
28.10.2018 20:10 13. Viktor Jungbauer S:3 Komentáře
25.10.2018 19:00 13. Anton Fábry Squash Arena 0:3
24.10.2018 20:00 13. Michal Hlavačka Sportcentrum Step 0:3
30.09.2018 19:00 12. Pavol Gábryš Sportcentrum Step 2:3
27.09.2018 18:00 12. Jan Sachl Hamr Záběhlice 3:1
19.09.2018 18:00 12. Eva Kostová FitClub Kozák 3:1 Komentáře
12.09.2018 17:00 12. Jaroslav Zbořil FitClub Kozák 0:3
03.09.2018 00:10 10. Michal Jarolím S:3
31.08.2018 17:00 10. Lucie Kiliánová FitClub Kozák S:3 Komentáře
30.08.2018 08:00 10. Jan Šavel Sportcentrum Step 0:3
16.08.2018 18:00 10. Jiří Fajt Hamr Záběhlice 0:3
19.07.2018 18:00 9. Márton Fekete SB Centrum 1:3
12.07.2018 18:00 9. Pavel Máčka Hamr Záběhlice 3:1
12.07.2018 09:30 9. Ondřej Hradský Hamr Záběhlice 3:0
05.07.2018 17:00 9. Adam Hladík SportCentrum JEREMI 2:3
30.06.2018 10:00 10. Martin Růžička Sportcentrum Step 3:0
27.06.2018 18:30 10. Jáchym Vohryzek Hamr Záběhlice 3:1
14.06.2018 18:00 10. Václav 3. STEJSKAL SB Centrum 2:3 Komentáře
03.06.2018 15:00 12. Oleg Czop 3:S
03.06.2018 15:00 12. Přemysl Kafka 3:S
11.05.2018 18:00 12. Adam Velemínský SB Centrum 1:3
09.05.2018 17:00 12. Alžběta Honzková FitClub Kozák 0:3
27.04.2018 10:00 11. Patrik Švancer Hamr Záběhlice 2:3
24.04.2018 19:00 11. David Martínek FitClub Kozák 0:3
10.04.2018 19:00 11. Ondřej Slabihoud Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
24.03.2018 10:00 11. Pavol Gábryš Sportcentrum Step 1:3
13.03.2018 19:00 11. Robert Paciorek SB Centrum 3:1 Komentáře
08.03.2018 18:00 11. Jiří Fajt Hamr Záběhlice 0:3
27.02.2018 07:00 12. Jan Šindler 3:S Komentáře
18.02.2018 09:00 12. Petr Mazouch Hamr Záběhlice 3:1
15.02.2018 18:00 12. Michal Nohál Squash Arena 3:2 Komentáře
11.02.2018 19:00 12. Martin Jedlička SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
01.02.2018 09:14 12. Jiří Krpelík 1:3
24.01.2018 19:00 12. Václav 3. STEJSKAL SportCentrum JEREMI 3:0
23.01.2018 20:00 12. Jan Škoda 2:3
20.01.2018 10:00 12. Tomáš Janda Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
14.12.2017 21:00 11. Petr Svoboda Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
13.12.2017 19:00 11. Petr Lohonka Squash Haštal 0:3
07.12.2017 19:30 11. Honza Vlk Hamr Záběhlice 1:3
28.11.2017 19:30 11. Daniel Koleška Hamr Záběhlice 0:3
15.11.2017 17:00 11. Ondřej Slabihoud FitClub Kozák 3:2 Komentáře
06.11.2017 19:00 11. Martin Jedlička 3:0
03.11.2017 18:00 11. Martin Tomka 3:2 Komentáře
30.10.2017 17:30 12. Patrik Švancer Squash Arena 1:3 Komentáře
17.10.2017 17:30 12. Pavel Bodiš st. Squash Arena 3:1
12.10.2017 18:00 12. Petr Hranoš FitClub Kozák 3:2
07.10.2017 17:00 12. Jáchym Vohryzek Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
30.09.2017 20:00 12. Ladislav Pivec Hamr Záběhlice 3:0
21.09.2017 18:30 12. Oto Holinka 3:0 Komentáře
20.09.2017 18:00 12. Markéta Zukalová Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
11.09.2017 18:00 12. Tomáš Kuneš Hamr Záběhlice 3:0
30.08.2017 19:00 11. Lenka Geigerová FitClub Kozák 0:3
07.08.2017 18:00 11. Radovan Suda Chrpa Sport 1:3
05.08.2017 11:00 11. Ondřej Soroka Hamr Záběhlice 2:3
03.08.2017 08:00 11. Václav 3. STEJSKAL Squash Arena 3:2 Komentáře
29.07.2017 15:00 12. Michael Friedmann Chrpa Sport 3:0
16.07.2017 10:00 12. Mindaugas Stanys Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
13.07.2017 17:00 12. Michal Škrna Hamr Záběhlice 3:1
04.07.2017 18:00 12. Martin Zaplo Zapletal Squash Ohradní 2:3 Komentáře
27.06.2017 18:00 13. Jáchym Vohryzek Squash Arena 3:0 Komentáře
21.06.2017 18:00 13. Dina Odarčenková Squash Arena 3:0
12.06.2017 18:00 13. Jiří Vosika 3:2 Komentáře
05.06.2017 18:00 13. Zuzana Kotrbatá Squash Arena 3:0 Komentáře
29.05.2017 18:00 16. Jaroslav Matoušek Squash Arena 0:3
18.05.2017 18:30 16. Jan Lörinc Hamr Záběhlice 3:0
18.05.2017 18:00 16. Jan Říha Hamr Záběhlice 3:2
05.05.2017 19:00 16. Martin Zmrhal Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
13. David Adamíra 3:S Komentáře
11. Tomáš Jirsa 3:S
10. Patrik Bodnár 3:S Komentáře
9. David Adamíra 3:S Komentáře
12. Bára Jakšová 3:S Komentáře
11. David Smolka 3:S
11. Radim Pařík 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím