Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
28.05.2024 |
18:00 |
1. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
21.05.2024 |
18:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
20.05.2024 |
19:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
16.05.2024 |
19:00 |
1. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
01.05.2024 |
18:30 |
2. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.04.2024 |
18:00 |
2. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
25.04.2024 |
20:33 |
2. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
|
3:S |
Komentáře
|
09.04.2024 |
18:00 |
2. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
31.03.2024 |
11:30 |
3. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
29.03.2024 |
18:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
28.03.2024 |
19:30 |
3. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
24.03.2024 |
17:00 |
3. |
ShuttleMasters
(N. Csutorová,
M. Beránek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
26.02.2024 |
09:04 |
3. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
26.02.2024 |
00:40 |
3. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.02.2024 |
18:00 |
3. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
13.02.2024 |
18:00 |
3. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
29.01.2024 |
17:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
13.01.2024 |
10:00 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
10.01.2024 |
21:00 |
2. |
Tenisaci
(J. Mazur,
J. Kunc)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
09.01.2024 |
18:00 |
2. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
02.01.2024 |
00:10 |
1. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
|
S:S |
|
02.01.2024 |
00:10 |
1. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
|
S:S |
|
19.12.2023 |
18:00 |
1. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
06.12.2023 |
20:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
26.11.2023 |
19:40 |
2. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.11.2023 |
15:00 |
2. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
15.11.2023 |
16:30 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
07.11.2023 |
18:00 |
2. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
31.10.2023 |
19:45 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
31.10.2023 |
19:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
24.10.2023 |
17:00 |
1. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
17.10.2023 |
19:00 |
1. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
25.09.2023 |
18:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
19.09.2023 |
20:00 |
1. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
18.09.2023 |
19:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
12.09.2023 |
18:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
30.08.2023 |
19:00 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
23.08.2023 |
18:00 |
2. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
16.08.2023 |
19:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
11.08.2023 |
18:00 |
2. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
31.07.2023 |
21:00 |
2. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
31.07.2023 |
19:30 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
26.07.2023 |
18:30 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
11.07.2023 |
19:30 |
2. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
27.06.2023 |
18:00 |
3. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
27.06.2023 |
17:00 |
3. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
26.06.2023 |
21:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
24.06.2023 |
10:00 |
3. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
30.05.2023 |
18:00 |
2. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
24.05.2023 |
18:00 |
2. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
22.05.2023 |
19:30 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
18.05.2023 |
20:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
20.04.2023 |
22:24 |
1. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.04.2023 |
22:24 |
1. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.04.2023 |
22:24 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.04.2023 |
22:23 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
27.03.2023 |
10:16 |
2. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.03.2023 |
18:00 |
2. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
20.03.2023 |
19:30 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
06.03.2023 |
19:30 |
2. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
28.02.2023 |
19:30 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
27.02.2023 |
19:30 |
3. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
24.02.2023 |
18:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
06.02.2023 |
18:30 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
30.01.2023 |
19:30 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
27.01.2023 |
18:00 |
2. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
24.01.2023 |
19:00 |
2. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
12.01.2023 |
19:00 |
2. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
28.12.2022 |
18:00 |
1. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
21.12.2022 |
17:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
14.12.2022 |
19:01 |
1. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
|
3:S |
Komentáře
|
12.12.2022 |
19:30 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.11.2022 |
19:15 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
28.11.2022 |
19:30 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
24.11.2022 |
20:00 |
2. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
14.11.2022 |
18:30 |
2. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
31.10.2022 |
19:30 |
3. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
30.10.2022 |
19:30 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
24.10.2022 |
20:30 |
3. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
24.10.2022 |
19:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
02.10.2022 |
20:00 |
1. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.09.2022 |
18:00 |
1. |
Winkiki
(K. Kašparová,
P. Vyoral)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
27.09.2022 |
18:30 |
1. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
12.09.2022 |
19:30 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.08.2022 |
11:30 |
2. |
Česká soda
(J. Stejskal,
T. Klepal)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
22.08.2022 |
19:30 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
18.08.2022 |
18:00 |
2. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
15.08.2022 |
20:30 |
2. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
31.07.2022 |
18:30 |
1. |
Pindilové :-)
(K. Třešková,
O. Vomela)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
31.07.2022 |
18:00 |
1. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
25.07.2022 |
19:30 |
1. |
One and a half
(D. Jungblut,
L. Tan)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
19.07.2022 |
19:00 |
1. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
01.07.2022 |
00:10 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
|
3:S |
|
27.06.2022 |
19:30 |
1. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
20.06.2022 |
19:30 |
1. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
14.06.2022 |
18:30 |
1. |
Pindilové :-)
(K. Třešková,
O. Vomela)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
30.05.2022 |
21:06 |
1. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.05.2022 |
19:30 |
1. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
24.05.2022 |
19:00 |
1. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
19.05.2022 |
11:00 |
1. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
01.05.2022 |
18:00 |
2. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
27.04.2022 |
19:30 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
25.04.2022 |
19:30 |
2. |
Kolena
(M. Čech,
F. Rysl)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
11.04.2022 |
19:30 |
2. |
Pindilové :-)
(K. Třešková,
O. Vomela)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
30.03.2022 |
09:41 |
1. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.03.2022 |
19:00 |
1. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
28.03.2022 |
19:30 |
1. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
03.03.2022 |
21:00 |
1. |
[email protected]
(A. Kubík,
M. Nerad)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
28.02.2022 |
20:30 |
1. |
[email protected]
(A. Kubík,
M. Nerad)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
28.02.2022 |
19:30 |
1. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
27.02.2022 |
20:00 |
1. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
14.02.2022 |
20:00 |
1. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
31.01.2022 |
17:13 |
2. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.01.2022 |
17:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
23.01.2022 |
17:00 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
10.01.2022 |
19:30 |
2. |
[email protected]
(A. Kubík,
M. Nerad)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
02.01.2022 |
17:00 |
1. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
28.12.2021 |
18:00 |
1. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
28.12.2021 |
17:00 |
1. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
22.12.2021 |
19:00 |
1. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
29.11.2021 |
20:00 |
1. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
19.11.2021 |
19:38 |
1. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.11.2021 |
18:00 |
1. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
08.11.2021 |
19:30 |
1. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
25.10.2021 |
19:30 |
2. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
22.10.2021 |
20:00 |
2. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.10.2021 |
18:00 |
2. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
18.10.2021 |
19:30 |
2. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.09.2021 |
19:00 |
2. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.09.2021 |
21:00 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
09.09.2021 |
19:00 |
2. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
06.09.2021 |
19:30 |
2. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.08.2021 |
19:00 |
1. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.08.2021 |
19:00 |
1. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
23.08.2021 |
19:30 |
1. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
11.08.2021 |
18:00 |
1. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.07.2021 |
20:00 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
22.07.2021 |
19:00 |
2. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
12.07.2021 |
19:30 |
2. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
12.07.2021 |
19:30 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
28.06.2021 |
19:30 |
3. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
14.06.2021 |
19:30 |
3. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
07.06.2021 |
19:30 |
3. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
05.10.2020 |
00:10 |
4. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
|
1:3 |
|
04.10.2020 |
19:45 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.09.2020 |
20:30 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
21.09.2020 |
19:30 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
06.09.2020 |
17:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
02.09.2020 |
19:00 |
4. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
01.09.2020 |
20:30 |
4. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
24.08.2020 |
19:30 |
4. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
05.08.2020 |
19:00 |
3. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.07.2020 |
16:59 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
19.07.2020 |
19:00 |
3. |
Chakko
(A. Sharma,
K. Vasudev)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
15.07.2020 |
20:30 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
02.07.2020 |
20:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
30.06.2020 |
19:00 |
4. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.06.2020 |
19:30 |
4. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
22.06.2020 |
19:30 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:S |
|
15.06.2020 |
19:30 |
4. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
07.06.2020 |
12:22 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
S:S |
Komentáře
|
25.05.2020 |
19:30 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.05.2020 |
00:10 |
5. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
|
3:S |
|
20.05.2020 |
21:50 |
5. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.05.2020 |
19:30 |
5. |
Chakko
(A. Sharma,
K. Vasudev)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
13.05.2020 |
17:59 |
5. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
29.02.2020 |
10:00 |
4. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
P. Vojtěchovský)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
28.02.2020 |
18:30 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
24.02.2020 |
19:30 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
20.02.2020 |
19:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
30.01.2020 |
19:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
27.01.2020 |
19:30 |
5. |
Klidnej a Trpělivej
(J. Honek,
R. Novák)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
25.01.2020 |
08:30 |
5. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
06.01.2020 |
19:30 |
5. |
Pardálové
(J. Červenka,
Z. Loula)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
23.12.2019 |
19:30 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
23.12.2019 |
18:30 |
4. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
16.12.2019 |
19:30 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
10.12.2019 |
20:00 |
4. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
27.11.2019 |
19:00 |
5. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
19.11.2019 |
20:00 |
5. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
18.11.2019 |
19:30 |
5. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.11.2019 |
20:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
31.10.2019 |
20:53 |
4. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
|
S:S |
Komentáře
|
31.10.2019 |
19:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
27.10.2019 |
18:00 |
4. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.10.2019 |
19:30 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.09.2019 |
14:10 |
4. |
PajDa
(D. Honková,
P. Dvořák)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.09.2019 |
09:40 |
4. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.09.2019 |
19:30 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
09.09.2019 |
19:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
01.09.2019 |
18:56 |
5. |
Klauni
(J. C,
M. Havel)
|
|
3:S |
Komentáře
|
29.08.2019 |
18:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.08.2019 |
18:00 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
05.08.2019 |
19:30 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
28.07.2019 |
21:05 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.07.2019 |
19:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
23.07.2019 |
18:00 |
5. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
22.07.2019 |
19:30 |
5. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
28.06.2019 |
19:00 |
5. |
Klauni
(J. C,
M. Havel)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
24.06.2019 |
19:30 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
23.06.2019 |
17:00 |
5. |
PajDa
(D. Honková,
P. Dvořák)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
10.06.2019 |
19:30 |
5. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
02.06.2019 |
19:30 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
31.05.2019 |
19:00 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
27.05.2019 |
19:30 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
13.05.2019 |
19:30 |
5. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
29.04.2019 |
20:30 |
7. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
29.04.2019 |
19:30 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
28.04.2019 |
10:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
16.04.2019 |
21:00 |
7. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
01.04.2019 |
00:10 |
5. |
Mladej a Starej
(L. vojta,
?. vojta)
|
|
S:S |
|
31.03.2019 |
14:00 |
5. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
24.03.2019 |
08:30 |
5. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
18.03.2019 |
19:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
28.02.2019 |
20:30 |
4. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.02.2019 |
19:30 |
4. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
23.02.2019 |
16:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
21.02.2019 |
19:30 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
31.01.2019 |
17:29 |
5. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.01.2019 |
13:04 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.01.2019 |
17:00 |
5. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
21.01.2019 |
19:30 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
21.12.2018 |
19:00 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
20.12.2018 |
20:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
07.12.2018 |
18:30 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
06.12.2018 |
19:30 |
5. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
26.11.2018 |
19:30 |
7. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.11.2018 |
23:12 |
7. |
Těsně vedle
(H. Eisenmann,
K. Mazáková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
05.11.2018 |
19:30 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
03.11.2018 |
21:03 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.10.2018 |
18:00 |
8. |
Avangers
(L. Kučerová,
E. Klein)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
22.10.2018 |
19:30 |
8. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
15.10.2018 |
19:30 |
8. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
09.10.2018 |
20:00 |
8. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
30.09.2018 |
21:46 |
7. |
Psycholemry z jeskyně
(L. Kučerová,
K. K.)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.09.2018 |
21:45 |
7. |
GAME OVER
(J. Znášik,
L. Herzigova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.09.2018 |
00:00 |
7. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
31.08.2018 |
17:00 |
5. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
SportCentrum JEREMI |
S:3 |
|
31.08.2018 |
17:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
SportCentrum JEREMI |
S:3 |
|
29.08.2018 |
17:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
SportCentrum JEREMI |
S:3 |
|
27.08.2018 |
17:00 |
5. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
30.07.2018 |
19:30 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.07.2018 |
21:00 |
3. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.07.2018 |
20:00 |
3. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
16.07.2018 |
19:30 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
01.07.2018 |
20:00 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
24.06.2018 |
18:00 |
4. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
01.06.2018 |
18:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
28.05.2018 |
19:30 |
4. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
20.05.2018 |
20:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
14.05.2018 |
20:30 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
13.05.2018 |
19:30 |
4. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.04.2018 |
20:00 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
19.04.2018 |
21:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
15.04.2018 |
20:00 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
02.04.2018 |
20:00 |
4. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
28.03.2018 |
20:00 |
4. |
Křupky
(P. Červenka,
A. Koubková)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
26.03.2018 |
19:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.03.2018 |
15:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
18.02.2018 |
18:00 |
5. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
16.02.2018 |
19:00 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
13.02.2018 |
20:00 |
5. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
25.01.2018 |
20:30 |
6. |
JiMa
(M. Zbránková,
J. Dvořák)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
22.01.2018 |
19:00 |
6. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
11.01.2018 |
17:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
07.01.2018 |
19:00 |
6. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
04.01.2018 |
17:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
27.12.2017 |
17:30 |
5. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
1:3 |
|
21.12.2017 |
20:00 |
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.12.2017 |
18:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Komentáře
|
04.12.2017 |
19:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
29.11.2017 |
20:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
22.11.2017 |
19:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
15.11.2017 |
19:00 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
|
3:1 |
|
11.11.2017 |
16:00 |
6. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
Komentáře
|
25.10.2017 |
20:00 |
7. |
Kolegové
(P. Valenta,
J. Josifkova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
25.10.2017 |
19:00 |
7. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
12.10.2017 |
19:00 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
08.10.2017 |
19:00 |
7. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
24.09.2017 |
17:00 |
7. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
19.09.2017 |
20:30 |
7. |
Black and white
(V. Netolicka,
K. Korčáková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
18.09.2017 |
19:00 |
7. |
Kolegové
(P. Valenta,
J. Josifkova)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
25.08.2017 |
20:00 |
6. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
24.08.2017 |
16:00 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
13.08.2017 |
18:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
08.08.2017 |
18:30 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
18.07.2017 |
20:00 |
7. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
16.07.2017 |
18:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.07.2017 |
19:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
09.07.2017 |
18:00 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
|
|
4. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Žižkoff crew
(J. Kalhous,
P. Füllsacková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Sršni Písek
(A. Lejčar,
D. Nahodil)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Bobošství
(K. Levá,
L. Albert)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
3:S |
|