Ondřej Gavenda

Ondřej Gavenda (31 let)

ID: 30892

Brno

Hraje ligy: Brno - Squash (6/98)

  • 41 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v ZONE4YOU fitness club
  • 13 /211
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 41
    Zápasů v lize ( 29 / 12 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

1 . Úroveň A

210 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
R.M. V.M. J.H. O.G. C.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Malo
1:3 2:3 3:1 3:0 16 14 250
2 .
Image 1
Vladimír Malý
3:1 6 11 237
3 .
Image 1
Jan Hrebicek
3:2 5 0 225
4 .
Image 1
Ondřej Gavenda
1:3 1 -11 210
5 .
Image 1
Chris Parsons
0:3 0 -14 206

2 . Úroveň A

233 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
R.M. O.G. V.K. R.K. m.r. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Malo
3:1 3:1 3:1 3:2 23 14 237
2 .
Image 1
Ondřej Gavenda
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 233
3 .
Image 1
Vladimír Kolegar
1:3 0:3 3:0 3:1 14 0 214
4 .
Image 1
Radim Krampol
1:3 0:3 0:3
3:S
7 -11 196
5 .
Image 1
michal ragula
2:3 0:3 1:3
S:3
3 -14 189

1 . Úroveň A

220 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
J.H. V.M. R.Š. O.G. R.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Hrebicek
3:1 2:3 3:1 3:2 19 14 253
2 .
Image 1
Vladimír Malý
1:3 3:2 3:0 2:3 15 11 246
3 .
Image 1
Robert Šťastný
3:2 2:3 2:3 3:1 15 0 235
4 .
Image 1
Ondřej Gavenda
1:3 0:3 3:2 3:2 11 -11 220
5 .
Image 1
Roman Malo
2:3 3:2 1:3 2:3 10 -14 216

Jarní sezóna 2019

2 . Úroveň A

290 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
R.Š. O.G. R.F. K.O. m.r. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Šťastný
3:0 3:1
3:S
3:0 26 14 300
2 .
Image 1
Ondřej Gavenda
0:3 3:1
3:1
3:0 19 11 290
3 .
Image 1
Roman Förster
1:3 1:3 3:1 2:3 10 0 270
4 .
Image 1
Karel Obluk
S:3
1:3
1:3 3:1 8 -11 257
5 .
Image 1
michal ragula
0:3 0:3 3:2 1:3 6 -14 252

2 . Úroveň A

273 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
R.M. R.K. O.G. L.K. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Malo
3:2 3:0 3:0
3:2
24 14 298
2 .
Image 1
Radim Krampol
2:3
3:2
2:3
3:1
15 11 286
3 .
Image 1
Ondřej Gavenda
0:3
2:3
3:1 3:2 13 0 273
4 .
Image 1
Ladislav Kůs
0:3 3:2 1:3 3:2 11 -11 260
5 .
Image 1
Miroslav Ševečka
2:3
1:3
2:3 2:3 7 -14 253

3 . Úroveň A

250 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
L.K. O.G. R.Š. M.H. V.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Kůs
3:0 3:2 2:3 3:1 20 14 254
2 .
Image 1
Ondřej Gavenda
0:3 3:1 3:1 3:0 19 11 250
3 .
Image 1
Robert Šmerek
2:3 1:3 3:2 3:2 13 0 233
4 .
Image 1
Marek Hrůza
3:2 1:3 2:3 2:3 10 -11 219
5 .
Image 1
Vlastimil Muroň
1:3 0:3 2:3 3:2 8 -14 214

4 . Úroveň B

252 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
M.H. O.G. L.P. V.O. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Hrůza
3:2
3:S
3:1
3:S
23 14 257
2 .
Image 1
Ondřej Gavenda
2:3
3:0 3:1 3:1 21 11 252
3 .
Image 1
Ladislav Paďour
S:3
0:3 2:3
3:S
8 0 228
4 .
Image 1
Vladimír Ondráček
1:3 1:3 3:2
S:S
5 -11 214
5 .
Image 1
Marián Miško
S:3
1:3
S:3
S:S
-1 -14 205

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

294 bodů
20. místo (20. místo v mužích)
O.G. M.A. M.P. R.B. J.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Gavenda
2:3
3:0
3:2
3:0 18 0 84
2 .
Image 1
Martin Adamec
3:2
2:3
3:2
3:0
16 0 82
3 .
Image 1
Miroslav Petruška
0:3
3:2
3:0 3:1 15 0 81
4 .
Image 1
Richard Bazovský
2:3
2:3 0:3 3:1 9 0 75
5 .
Image 1
Jaspreet Ghuman
0:3
0:3
1:3 1:3 2 0 68

7 . Úroveň A

238 bodů
36. místo (35. místo v mužích)
O.G. D.K. I.R. M.B. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Gavenda
3:1 3:1
3:1
3:S
20 0 68
2 .
Image 1
Dušan Kvaska
1:3 3:2 3:0 3:1 16 0 64
3 .
Image 1
Iveta Ráčilová
1:3 2:3
3:S
3:2 12 0 60
4 .
Image 1
Matěj Blata
1:3
0:3
S:3
3:1 6 0 54
5 .
Image 1
Michael Janoušek
S:3
1:3 2:3 1:3 4 0 52

7 . Úroveň A

217 bodů
47. místo (45. místo v mužích)
D.T. D.K. O.G. P.K. K.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Tuška
3:2 3:2 3:0 3:0 20 0 68
2 .
Image 1
Dušan Kvaska
2:3 3:1 1:3 3:0 14 0 62
3 .
Image 1
Ondřej Gavenda
2:3 1:3 3:1 3:0 14 0 62
4 .
Image 1
Petr Kachlík
0:3 3:1 1:3 3:1 11 0 59
5 .
Image 1
Karel Maňas
0:3 0:3 0:3 1:3 1 0 49

9 . Úroveň C

182 bodů
59. místo (57. místo v mužích)
O.G. H.L. E.Š. E.K. A.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Gavenda
3:1
3:1
3:0 3:0 22 0 52
2 .
Image 1
Husz Lorant Janos
1:3 3:0 S:S 3:0 11 0 41
3 .
Image 1
Eva Šimečková
1:3
0:3
3:2
3:2
9 0 39
4 .
Image 1
Eva Kaňoková
0:3 S:S
2:3
3:0 6 0 36
5 .
Image 1
Andrea Jecminkova
0:3 0:3
2:3
0:3 2 0 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
06.08.2019 20:00 1. Roman Malo Sport Centrum IVANOVICE 1:3
29.07.2019 20:00 2. Radim Krampol ZONE4YOU fitness club 3:0
24.07.2019 20:00 2. michal ragula ZONE4YOU fitness club 3:0
23.07.2019 20:00 2. Roman Malo Squash BOBY Centrum 1:3
17.07.2019 20:00 2. Vladimír Kolegar ZONE4YOU fitness club 3:0
25.06.2019 20:30 1. Jan Hrebicek Sport Centrum IVANOVICE 1:3
20.06.2019 18:00 1. Robert Šťastný ZONE4YOU fitness club 3:2
18.06.2019 20:00 1. Vladimír Malý Sport Centrum IVANOVICE 0:3
10.06.2019 20:00 1. Roman Malo ZONE4YOU fitness club 3:2
20.05.2019 19:00 2. michal ragula Squash BOBY Centrum 3:0
15.05.2019 20:00 2. Robert Šťastný ZONE4YOU fitness club 0:3
08.05.2019 19:00 2. Roman Förster ZONE4YOU fitness club 3:1
06.05.2019 20:00 2. Karel Obluk ZONE4YOU fitness club 3:1 Komentáře
25.04.2019 20:00 2. Radim Krampol ZONE4YOU fitness club 2:3 Komentáře
16.04.2019 20:00 2. Miroslav Ševečka ZONE4YOU fitness club 3:2
10.04.2019 20:30 2. Roman Malo ZONE4YOU fitness club 0:3
09.04.2019 20:00 2. Ladislav Kůs ZONE4YOU fitness club 3:1
25.03.2019 20:00 3. Vlastimil Muroň ZONE4YOU fitness club 3:0
14.03.2019 20:00 3. Robert Šmerek ZONE4YOU fitness club 3:1
07.03.2019 18:00 3. Ladislav Kůs ZONE4YOU fitness club 0:3
06.03.2019 20:30 3. Marek Hrůza ZONE4YOU fitness club 3:1
28.02.2019 20:00 4. Ladislav Paďour 3:0
25.02.2019 20:00 4. Marek Hrůza Squash BOBY Centrum 2:3 Komentáře
19.02.2019 20:00 4. Marián Miško Centrum Viktoria 3:1
18.02.2019 20:00 4. Vladimír Ondráček ZONE4YOU fitness club 3:1
22.01.2019 07:00 5. Richard Bazovský ZONE4YOU fitness club 3:2 Komentáře
14.01.2019 20:00 5. Miroslav Petruška ZONE4YOU fitness club 3:0
10.01.2019 18:00 5. Jaspreet Ghuman Squash BOBY Centrum 3:0
07.01.2019 20:00 5. Martin Adamec ZONE4YOU fitness club 2:3 Komentáře
18.12.2018 09:30 7. Michael Janoušek 3:S Komentáře
13.12.2018 18:00 7. Dušan Kvaska Squash BOBY Centrum 3:1
11.12.2018 19:00 7. Iveta Ráčilová 3:1
05.12.2018 19:00 7. Matěj Blata ZONE4YOU fitness club 3:1 Komentáře
27.11.2018 19:30 7. David Tuška Centrum Viktoria 2:3
16.11.2018 17:00 7. Karel Maňas Squash BOBY Centrum 3:0
12.11.2018 07:00 7. Petr Kachlík ZONE4YOU fitness club 3:1
07.11.2018 18:00 7. Dušan Kvaska ZONE4YOU fitness club 1:3
25.10.2018 07:00 9. Eva Kaňoková ZONE4YOU fitness club 3:0
22.10.2018 20:00 9. Husz Lorant Janos Squash BOBY Centrum 3:1
15.10.2018 21:00 9. Andrea Jecminkova Squash BOBY Centrum 3:0
12.10.2018 07:00 9. Eva Šimečková ZONE4YOU fitness club 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím