Míra Richter

Míra Richter (34 let)

ID: 26797

Plzeň

  • 62 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 62
    Zápasů v lize ( 32 / 29 / 1) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň A

52 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
V.C. R.V. R.V. M.R. M.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
6:S 6:2 6:3 6:1 63 0 93
2 .
Image 1
Richard Vícha
S:6
6:3
6:4 6:0 47 0 77
3 .
Image 1
Radek Vojáček
2:6
3:6
6:S 3:6 23 0 53
4 .
Image 1
Míra Richter
3:6 4:6 S:6 6:3 22 0 52
5 .
Image 1
Martin Kaše
1:6 0:6 6:3 3:6 19 0 49

3 . Úroveň A

63 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
M.V. J.K. M.R. P.K. F.D. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Vácha
6:0 6:3 6:S 6:1 65 0 95
2 .
Image 1
Jaroslav Král
0:6
6:7
6:S
6:3
36 0 66
3 .
Image 1
Míra Richter
3:6
7:6
3:6 6:S 33 0 63
4 .
Image 1
Pavel Končal
S:6 S:6 6:3 6:3 30 0 60
5 .
Image 1
František Drs
1:6
3:6
S:6 3:6 7 0 37

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň A

78 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
M.R. F.D. I.M. J.S. J.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Richter
6:2 6:4 6:3 6:0 63 0 78
2 .
Image 1
František Drs
2:6 6:2 6:0 6:S 51 0 66
3 .
Image 1
Irena Matiscsáková
4:6 2:6 6:3 6:S 36 0 51
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
3:6 0:6 3:6 6:4 20 0 35
5 .
Image 1
Josef Kutil
0:6 S:6 S:6 4:6 4 0 19

2 . Úroveň A

56 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
K.P. V.C. P.H. P.K. M.R. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
6:4 6:3 6:2 6:4 59 0 104
2 .
Image 1
Václav Churavý
4:6 3:6
6:S
6:2 38 0 83
3 .
Image 1
Pavel Hauer
3:6 6:3 3:6 6:2 37 0 82
4 .
Image 1
Pavel Končal
2:6
S:6
6:3 6:3 32 0 77
5 .
Image 1
Míra Richter
4:6 2:6 2:6 3:6 11 0 56

3 . Úroveň A

73 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
P.H. M.R. F.D. V.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hauer
6:3 6:1 6:S 63 0 93
2 .
Image 1
Míra Richter
3:6 6:4 6:S 43 0 73
3 .
Image 1
František Drs
1:6 4:6 6:S 26 0 56
4 .
Image 1
Václav Hejda
S:6 S:6 S:6 0 0 30

2 . Úroveň A

40 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
K.S. P.K. V.C. P.H. M.R. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Svozil
6:3 6:0 6:2 6:0 67 0 97
2 .
Image 1
Pavel Končal
3:6
6:4
6:3
7:6 44 0 74
3 .
Image 1
Václav Churavý
0:6
4:6
7:5 6:3 32 0 62
4 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6
3:6
5:7 6:1 27 0 57
5 .
Image 1
Míra Richter
0:6 6:7 3:6 1:6 10 0 40

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň A

64 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
M.Č. M.T. P.K. M.R. V.C. V.T. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Černý
2:6
6:3
6:4
6:3
6:2 50 0 80
2 .
Image 1
Michal Tauber
6:2 2:6 6:4 6:2 6:4 50 0 80
3 .
Image 1
Pavel Končal
3:6
6:2 6:4 2:6 6:3 40 0 70
4 .
Image 1
Míra Richter
4:6 4:6 4:6 6:3
6:2
34 0 64
5 .
Image 1
Václav Churavý
3:6
2:6 6:2 3:6
6:3
31 0 61
6 .
Image 1
Vladimír Tureček
2:6 4:6 3:6
2:6
3:6
11 0 41

3 . Úroveň A

68 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
M.B. A.P. M.R. R.V. M.Č. P.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
4:6
2:6 6:1 6:3 6:1 45 0 75
2 .
Image 1
Adam Plecháč
6:4
6:3
6:2
3:6
4:6
41 0 71
3 .
Image 1
Míra Richter
6:2 3:6 1:6
6:3
7:6 38 0 68
4 .
Image 1
Radek Vojáček
1:6
2:6
6:1
2:6
6:0 33 0 63
5 .
Image 1
Martin Černý
3:6
6:3
3:6
6:2
3:6
31 0 61
6 .
Image 1
Pavel Hauer
1:6
6:4
6:7 0:6
6:3
29 0 59

3 . Úroveň B

82 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
M.B. M.R. V.T. J.S. I.M. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bartuška
6:4 6:3 6:1 6:3 61 0 91
2 .
Image 1
Míra Richter
4:6 6:1 6:1 6:4 52 0 82
3 .
Image 1
Vladimír Tureček
3:6 1:6 6:4
6:0
36 0 66
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6 1:6 4:6 6:1 23 0 53
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
3:6 4:6
0:6
1:6 8 0 38

4 . Úroveň A

81 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
M.R. J.S. T.Č. A.P. J.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Richter
6:2 6:2 6:1 6:1 66 0 81
2 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
2:6 7:6
6:0
6:1 49 0 64
3 .
Image 1
Tereza Čermáková
2:6 6:7 6:1 6:0 43 0 58
4 .
Image 1
Alena Poslední
1:6
0:6
1:6
7:5
15 0 30
5 .
Image 1
Josef Kutil
1:6 1:6 0:6
5:7
7 0 22

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň A

28 bodů
20. místo (16. místo v mužích)
P.K. K.P. F.Š. T.Č. M.R. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Končal
6:4
6:1 6:2 6:3 62 0 77
2 .
Image 1
Karel Palka
4:6
6:2 6:0 6:1 55 0 70
3 .
Image 1
František Štorek
1:6 2:6 6:1 6:4 34 0 49
4 .
Image 1
Tereza Čermáková
2:6 0:6 1:6 7:5 16 0 31
5 .
Image 1
Míra Richter
3:6 1:6 4:6 5:7 13 0 28

3 . Úroveň B

66 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
P.K. M.R. M.M. J.N. M.M. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Končal
6:2
6:0
6:1 6:0 69 0 84
2 .
Image 1
Míra Richter
2:6 6:2 6:0
6:S
51 0 66
3 .
Image 1
Martin Molnár
0:6
2:6 4:6
6:4
20 0 35
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
1:6 0:6 6:4
5:7
20 0 35
5 .
Image 1
Martin Minárik
0:6
S:6
4:6
7:5
17 0 32

3 . Úroveň A

37 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
F.Š. J.K. T.Č. M.R. J.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Štorek
6:S
7:6
6:2 6:3 58 0 73
2 .
Image 1
Jaroslav Král
S:6
6:1 6:1 6:0 52 0 67
3 .
Image 1
Tereza Čermáková
6:7
1:6 6:4
6:3
36 0 51
4 .
Image 1
Míra Richter
2:6 1:6 4:6 6:3 22 0 37
5 .
Image 1
Jan Kebrle
3:6 0:6
3:6
3:6 9 0 24

3 . Úroveň B

77 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
M.R. J.K. M.M. M.M. M.F. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Richter
6:3 6:4 6:0 6:S 62 0 77
2 .
Image 1
Jan Kebrle
3:6 6:2 6:4
6:S
48 0 63
3 .
Image 1
Martin Minárik
4:6 2:6 6:2 6:S 37 0 52
4 .
Image 1
Martin Molnár
0:6 4:6 2:6
6:S
21 0 36
5 .
Image 1
Michal Fürbacher
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 15

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň B

55 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
M.H. J.K. M.R. J.N. M.M. M.M. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Míra Hejduk
6:1 3:6 6:1 6:S 6:1 56 0 71
2 .
Image 1
Josef Kutil
1:6 6:2 7:5 6:S 6:3 48 0 63
3 .
Image 1
Míra Richter
6:3 2:6 2:6 7:5 6:0 40 0 55
4 .
Image 1
Jana Nachlinger
1:6 5:7 6:2 6:3
7:5
40 0 55
5 .
Image 1
Martin Minárik
S:6 S:6 5:7 3:6 6:1 20 0 35
6 .
Image 1
Martin Molnár
1:6 3:6 0:6
5:7
1:6 8 0 23

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.03.2018 12:00 3. Radek Vojáček S:6
17.03.2018 09:00 3. Václav Churavý 3:6
11.03.2018 11:00 3. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
10.03.2018 18:00 3. Richard Vícha 4:6
24.02.2018 21:00 3. František Drs 6:S
22.02.2018 18:00 3. Jaroslav Král TJ Lokomotiva Plzeň 7:6 Komentáře
15.02.2018 20:00 3. Martin Vácha TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
11.02.2018 08:00 3. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 3:6
27.01.2018 10:00 3. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
19.01.2018 18:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
13.01.2018 09:00 3. Irena Matiscsáková 1. ČLTK 6:4
06.01.2018 10:00 3. František Drs 6:2
28.12.2017 11:00 2. Pavel Hauer 2:6
22.12.2017 09:00 2. Václav Churavý 1. ČLTK 2:6
20.12.2017 18:00 2. Pavel Končal Dobřany 3:6
14.12.2017 18:00 2. Karel Palka 4:6
28.11.2017 18:00 3. Václav Hejda 6:S
18.11.2017 17:00 3. Pavel Hauer 3:6
12.11.2017 14:00 3. František Drs TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
21.10.2017 11:00 2. Václav Churavý 1. ČLTK 3:6
16.10.2017 17:00 2. Pavel Hauer Dobřany 1:6
14.10.2017 11:00 2. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 6:7
05.10.2017 18:00 2. Karel Svozil SK Sportcentrum Roudná 0:6
21.09.2017 17:00 3. Václav Churavý 1. ČLTK 6:3
20.09.2017 17:00 3. Martin Černý 1. ČLTK 4:6
17.09.2017 16:00 3. Vladimír Tureček SK Sportcentrum Roudná 6:2 Komentáře
15.09.2017 17:00 3. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 4:6
13.09.2017 18:00 3. Michal Tauber TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
23.08.2017 18:00 3. Adam Plecháč TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
17.08.2017 13:00 3. Pavel Hauer 7:6
14.08.2017 17:00 3. Miroslav Bartuška TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
10.08.2017 10:00 3. Radek Vojáček SK Sportcentrum Roudná 1:6
08.08.2017 17:00 3. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:3 Komentáře
28.07.2017 18:00 3. Miroslav Bartuška TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
25.07.2017 19:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
19.07.2017 18:00 3. Irena Matiscsáková 6:4
11.07.2017 18:00 3. Vladimír Tureček TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
22.06.2017 19:00 4. Tereza Čermáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
16.06.2017 18:00 4. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
14.06.2017 18:00 4. Alena Poslední 6:1
11.06.2017 14:00 4. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
20.05.2017 10:00 3. Karel Palka 1:6
14.05.2017 12:00 3. Pavel Končal Dobřany 3:6
13.05.2017 14:00 3. Tereza Čermáková 5:7
07.05.2017 11:00 3. František Štorek Dobřany 4:6
30.04.2017 09:00 3. Martin Minárik Dobřany 6:S Komentáře
29.04.2017 10:00 3. Jana Nachlinger Dobřany 6:0
15.04.2017 15:00 3. Martin Molnár Dobřany 6:2
08.04.2017 14:00 3. Pavel Končal Dobřany 2:6
26.03.2017 10:00 3. Jaroslav Král TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
25.03.2017 14:00 3. Jan Kebrle TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
18.03.2017 14:00 3. Tereza Čermáková TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
12.03.2017 12:00 3. František Štorek TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
25.02.2017 14:00 3. Martin Minárik TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
18.02.2017 11:00 3. Martin Molnár Dobřany 6:0
11.02.2017 15:00 3. Jan Kebrle TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
28.01.2017 13:00 3. Martin Molnár TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
21.01.2017 10:00 3. Míra Hejduk TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
19.01.2017 07:00 3. Josef Kutil TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
13.01.2017 19:00 3. Martin Minárik TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
08.01.2017 14:00 3. Jana Nachlinger TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
3. Michal Fürbacher 6:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím