Načítám…
Image 1

Miloslav čížek (45 let)

ID: 20126

Plzeň

  • 27 zápasů

    od roku 2014
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 27
    Zápasů v lize ( 10 / 11 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2015

2 . Úroveň A

45 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
J.H. V.E. P.B. D.V. F.D. M.č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Hrubý
4:6 7:5 6:2 6:4
6:S
49 0 94
2 .
Image 1
Václav Egermaier
6:4 6:1 6:2 S:S
6:S
46 0 91
3 .
Image 1
Petr Boháč
5:7 1:6 6:4 6:0
6:S
42 0 87
4 .
Image 1
David Vítovec
2:6 2:6 4:6 S:S
6:S
15 0 60
5 .
Image 1
František Drs
4:6 S:S 0:6 S:S
6:S
7 0 52
6 .
Image 1
Miloslav čížek
S:6
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 45

1 . Úroveň A

77 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
J.E. L.K. R.J. M.č. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
6:3 6:1 6:1 6:1 66 0 126
2 .
Image 1
Lukáš Krupička
3:6 6:4 6:1 6:2 50 0 110
3 .
Image 1
Radek Jirků
1:6 4:6
6:S
6:4
34 0 94
4 .
Image 1
Miloslav čížek
1:6 1:6
S:6
6:3
17 0 77
5 .
Image 1
Petr Boháč
1:6 2:6
4:6
3:6
10 0 70

Letní sezóna 2014

2 . Úroveň A

84 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
V.E. M.č. D.V. P.B. J.S. R.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
7:5 6:1 6:3 6:1 6:S 62 0 92
2 .
Image 1
Miloslav čížek
5:7 6:4
6:2
6:0 6:S 54 0 84
3 .
Image 1
David Vítovec
1:6 4:6
6:4
6:1 6:S 41 0 71
4 .
Image 1
Petr Bakaj
3:6
2:6
4:6
6:4
6:S
30 0 60
5 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6 0:6 1:6
4:6
6:S 17 0 47
6 .
Image 1
Radek Linka
S:6 S:6 S:6
S:6
S:6 0 0 30

1 . Úroveň A

49 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
J.E. V.K. R.K. V.E. M.č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
6:2 6:1 6:3 6:0 66 0 111
2 .
Image 1
Vojtěch Kolomičenko
2:6 6:7 7:6 6:2 36 0 81
3 .
Image 1
Radek Kožnar
1:6 7:6 S:S 6:1 25 0 70
4 .
Image 1
Václav Egermaier
3:6 6:7 S:S 6:1 21 0 66
5 .
Image 1
Miloslav čížek
0:6 2:6 1:6 1:6 4 0 49

2 . Úroveň A

79 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
V.E. M.č. P.B. J.T. J.S. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:1
6:1
6:2
6:1
6:S 67 0 97
2 .
Image 1
Miloslav čížek
1:6
6:4 6:4 6:0 6:S 49 0 79
3 .
Image 1
Petr Bakaj
1:6
4:6
6:1
6:2
6:S 43 0 73
4 .
Image 1
Josef Tarantík
2:6 4:6
1:6
6:1 6:S 32 0 62
5 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6
0:6
2:6
1:6 6:S 16 0 46
6 .
Image 1
JIŘÍ HAUZNER
S:6 S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 30

1 . Úroveň A

62 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
J.E. V.K. L.K. M.č. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
6:3 6:1 6:0 6:S 65 0 110
2 .
Image 1
Vojtěch Kolomičenko
3:6 7:5 6:0 6:S 49 0 94
3 .
Image 1
Lukáš Krupička
1:6 5:7 6:2 6:S 37 0 82
4 .
Image 1
Miloslav čížek
0:6 0:6 2:6 6:S 17 0 62
5 .
Image 1
JIŘÍ HAUZNER
S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 45

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.07.2015 12:38 2. František Drs S:6 Komentáře
19.07.2015 12:38 2. David Vítovec S:6 Komentáře
19.07.2015 12:37 2. Petr Boháč S:6 Komentáře
19.07.2015 12:37 2. Václav Egermaier S:6 Komentáře
19.07.2015 12:37 2. Jiří Hrubý S:6 Komentáře
29.06.2015 17:00 1. Radek Jirků SK Sportcentrum Roudná S:6 Komentáře
26.06.2015 08:00 1. Petr Boháč SK Sportcentrum Roudná 6:3 Komentáře
21.06.2015 13:30 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
13.06.2015 18:30 1. Lukáš Krupička TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
29.09.2014 18:00 2. Václav Egermaier SK Sportcentrum Roudná 5:7
29.09.2014 16:30 2. Petr Bakaj SK Sportcentrum Roudná 6:2 Komentáře
28.09.2014 17:00 2. David Vítovec TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
19.09.2014 18:00 2. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
28.08.2014 18:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
18.08.2014 19:00 1. Vojtěch Kolomičenko TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
17.08.2014 18:00 1. Radek Kožnar TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
06.08.2014 10:30 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
30.07.2014 18:00 2. Václav Egermaier Dobřany 1:6 Komentáře
27.07.2014 20:43 2. JIŘÍ HAUZNER 6:S
19.07.2014 09:00 2. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
14.07.2014 18:00 2. Petr Bakaj TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
12.07.2014 11:00 2. Josef Tarantík TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
19.06.2014 08:30 1. Vojtěch Kolomičenko SK Sportcentrum Roudná 0:6
14.06.2014 14:00 1. Jiří Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 0:6
07.06.2014 10:00 1. Lukáš Krupička 2:6
2. Radek Linka 6:S
1. JIŘÍ HAUZNER 6:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím