Image 1

Milan Rudolf (62 let)

ID: 28826

Brno

  • 28 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 16:00
    Často hraje od 16:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 247 /367
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 19 / 9 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

14 . Úroveň C

217 bodů
148. místo (139. místo v mužích)
M.J. M.R. L.S. T.B. I.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Janíček
3:2
3:2
3:0
3:0
20 0 68
2 .
Image 1
Milan Rudolf
2:3
3:0
0:3
3:0
14 0 62
3 .
Image 1
Lenka Suchá
2:3
0:3
3:1
3:0 13 0 61
4 .
Image 1
Tomáš Bajus
0:3
3:0
1:3
2:3 9 0 57
5 .
Image 1
Irma Protivová
0:3
0:3
0:3 3:2 4 0 52

14 . Úroveň C

207 bodů
158. místo (146. místo v mužích)
M.P. P.Š. M.R. G.B. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Pospíšil
3:1 3:1 3:0
3:1
21 0 69
2 .
Image 1
Petr Šulák
1:3
3:1
2:3
3:S
13 0 61
3 .
Image 1
Milan Rudolf
1:3
1:3
3:2
3:S
11 0 59
4 .
Image 1
Gabriela Bociánová
0:3
3:2
2:3
2:3
8 0 56
5 .
Image 1
Michal Šoka
1:3
S:3
S:3
3:2
5 0 53

14 . Úroveň B

189 bodů
159. místo (146. místo v mužích)
R.K. L.D. M.R. R.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Kostelník
3:0
3:0
3:0
3:0
24 0 66
2 .
Image 1
Libor Diviš
0:3
3:0
3:1
3:0
17 0 59
3 .
Image 1
Milan Rudolf
0:3
0:3
3:0
3:0 12 0 54
4 .
Image 1
Rudolf Keller
0:3
1:3
0:3
3:1 6 0 48
5 .
Image 1
Jana Křivánková
0:3
0:3
0:3 1:3 1 0 43

Podzimní sezóna 2017

14 . Úroveň B

90 bodů
170. místo (153. místo v mužích)
M.R. I.P. P.H. D.B. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Rudolf
3:2
3:0
3:0
3:S
45 0 90
2 .
Image 1
Irma Protivová
2:3
3:1
3:0
3:S
38 0 83
3 .
Image 1
Pavla Hanzelková
0:3
1:3
3:0
3:S 25 0 70
4 .
Image 1
David Bobek
0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 55
5 .
Image 1
Jan Navařík
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

13 . Úroveň D

75 bodů
194. místo (168. místo v mužích)
Z.M. J.J. I.S. M.R. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Maděra
1:3
3:1
3:1
3:1
35 0 95
2 .
Image 1
Josef Jeglík
3:1
3:0
3:0
S:S 32 0 92
3 .
Image 1
Ivan Syka
1:3
0:3
3:2 3:0 24 0 84
4 .
Image 1
Milan Rudolf
1:3
0:3
2:3
3:2
15 0 75
5 .
Image 1
Tomáš Vrána
1:3
S:S 0:3
2:3
1 0 61

14 . Úroveň D

105 bodů
176. místo (159. místo v mužích)
M.R. A.A. M.P. R.P. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Rudolf
3:1 3:1 3:0
3:S
45 0 105
2 .
Image 1
Alena Adamčíková
1:3 3:0 3:S 3:S 35 0 95
3 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
1:3 0:3 3:S 3:S 22 0 82
4 .
Image 1
Romana Putnová
0:3 S:3 S:3 3:0 13 0 73
5 .
Image 1
Michal Hrabovský
S:3
S:3 S:3 0:3 0 0 60

15 . Úroveň C

93 bodů
188. místo (165. místo v mužích)
M.R. I.P. V.N. P.V. T.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Rudolf
3:2
3:0
3:0
3:0
48 0 93
2 .
Image 1
Irma Protivová
2:3
3:0
S:S
3:0
25 0 70
3 .
Image 1
Vit N
0:3
0:3
3:1
3:0
24 0 69
4 .
Image 1
Petra Vaníčková
0:3 S:S
1:3
3:0 10 0 55
5 .
Image 1
Táňa Novotná
0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 45

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.12.2018 13:00 14. Irma Protivová Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
15.12.2018 14:00 14. Lenka Suchá fit4all centrum 3:0 Komentáře
06.12.2018 13:30 14. Martin Janíček Centrum Viktoria 2:3
06.12.2018 07:00 14. Tomáš Bajus Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
26.11.2018 13:44 14. Michal Šoka 3:S Komentáře
24.11.2018 15:00 14. Petr Šulák fit4all centrum 1:3 Komentáře
16.11.2018 07:00 14. Martin Pospíšil fit4all centrum 1:3
10.11.2018 16:00 14. Gabriela Bociánová Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
31.10.2018 16:00 14. Jana Křivánková fit4all centrum 3:0
23.10.2018 16:00 14. Rudolf Keller Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
19.10.2018 14:00 14. Libor Diviš Sprint 0:3 Komentáře
09.10.2018 16:00 14. Roman Kostelník Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
24.01.2018 15:30 14. Pavla Hanzelková Sprint 3:0 Komentáře
23.01.2018 17:30 14. Irma Protivová BADMINTON ŽIDENICE 3:2 Komentáře
09.01.2018 15:00 14. David Bobek Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
15.12.2017 14:00 13. Ivan Syka fit4all centrum 2:3
14.12.2017 16:00 13. Josef Jeglík Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
12.12.2017 17:00 13. Zdeněk Maděra Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
07.12.2017 15:00 13. Tomáš Vrána Club Classic 3:2 Komentáře
29.11.2017 17:30 14. Romana Putnová BADMINTON ŽIDENICE 3:0
22.11.2017 11:00 14. Miroslav PROKEŠ Xarena Slatina Badminton Club 3:1
20.11.2017 16:00 14. Alena Adamčíková Badminton Líšeň 3:1
31.10.2017 18:00 15. Táňa Novotná Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
23.10.2017 19:00 15. Irma Protivová Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
23.10.2017 18:00 15. Vit N Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
10.10.2017 19:30 15. Petra Vaníčková Centrum Viktoria 3:0
14. Michal Hrabovský 3:S Komentáře
14. Jan Navařík 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím