No photo

Michal Tauber (45 let)

ID: 24574

Plzeň

Hraje ligy: Plzeň - Tenis (4/19)

  • 126 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 16:00
    Často hraje od 16:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 3 /22
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 126
    Zápasů v lize ( 68 / 55 / 3) 5 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

75 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
J.B. M.T. M.T. M.R. V.E. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Josef Bubeníček
7:6 6:3 21 93
2 .
Image 1
Milan Turek
6:7 6 78
3 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 3 75
4 .
Image 1
Martin Rožánek
0 72
5 .
Image 1
Václav Egermaier
0 72

1 . Úroveň A

93 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
M.T. J.B. P.S. M.T. V.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
7:6 7:6 6:2 6:1 45 117
2 .
Image 1
Josef Bubeníček
6:7 6:4 6:4 6:1 42 114
3 .
Image 1
Petr Skala
6:7 4:6 6:4 6:1 35 107
4 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 4:6 4:6 6:4 21 93
5 .
Image 1
Václav Churavý
1:6 1:6 1:6 4:6 7 79

2 . Úroveň A

101 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
M.T. V.C. R.V. M.K. V.E. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michal Tauber
6:3 7:5 6:2
6:S
47 101
2 .
Image 1
Václav Churavý
3:6 6:2 6:2 6:S 41 95
3 .
Image 1
Richard Vícha
5:7 2:6 6:3 6:S 31 85
4 .
Image 1
Martin Kaše
2:6 2:6 3:6
6:S
19 73
5 .
Image 1
Václav Egermaier
S:6
S:6 S:6
S:6
0 54

Letní sezóna 2018

3 . Úroveň A

101 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
M.R. V.C. M.T. M.K. R.Z. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Martin Rožánek
0:6
6:2 6:4
6:2
37 109
2 .
Image 1
Václav Churavý
6:0
6:4 7:6
1:6
36 108
3 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 4:6 7:5
6:2
29 101
4 .
Image 1
Martin Kaše
4:6 6:7 5:7
6:4
26 98
5 .
Image 1
Roman Zajac
2:6
6:1
2:6
4:6
22 94

3 . Úroveň A

99 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
P.C. M.K. M.T. M.R. V.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Pavel Cigler
3:6 6:3
6:2
6:1 42 114
2 .
Image 1
Martin Kaše
6:3 6:3
6:7
6:3 42 114
3 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 3:6 6:7 6:0 27 99
4 .
Image 1
Martin Rožánek
2:6
7:6
7:6
4:6
24 96
5 .
Image 1
Václav Churavý
1:6 3:6 0:6
6:4
15 87

2 . Úroveň A

81 bodů
16. místo (16. místo v mužích)
T.J. M.T. K.S. M.T. M.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jarošík
6:3 6:0 6:2 6:1 66 126
2 .
Image 1
Milan Turek
3:6 6:4 6:2 6:S 48 108
3 .
Image 1
Karel Svozil
0:6 4:6 6:2 6:S 35 95
4 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 2:6 2:6 6:S 21 81
5 .
Image 1
Martin Vácha
1:6 S:6 S:6 S:6 1 61

3 . Úroveň A

80 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
T.J. M.T. P.C. O.H. D.Š. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jarošík
6:2 6:4 7:6 6:3 57 87
2 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 6:4 6:2 6:0 50 80
3 .
Image 1
Pavel Cigler
4:6 4:6 6:1 6:1 42 72
4 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:7 2:6 1:6 6:2 25 55
5 .
Image 1
Daniel Špale
3:6 0:6 1:6 2:6 6 36

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

52 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
M.V. K.P. O.H. M.T. R.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Martin Vácha
S:S 6:2 6:3 6:S 41 71
2 .
Image 1
Karel Palka
S:S 6:2 6:3 6:S 41 71
3 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
2:6 2:6 6:1 6:S 36 66
4 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 3:6 1:6 6:S 22 52
5 .
Image 1
Radek Vojáček
S:6 S:6 S:6 S:6 0 30

3 . Úroveň A

70 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
R.V. M.T. P.K. J.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Radek Vojáček
6:0 6:S 6:S 64 94
2 .
Image 1
Michal Tauber
0:6 6:S 6:S 40 70
3 .
Image 1
Pavel Končal
S:6 S:6 S:S -7 23
4 .
Image 1
Jan Kopta
S:6 S:6 S:S -7 23

2 . Úroveň A

80 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
K.P. M.V. O.H. M.T. J.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
6:7 6:3 6:2
6:S
52 97
2 .
Image 1
Martin Vácha
7:6 6:3 4:6 6:1 48 93
3 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
3:6 3:6 6:4 6:S 35 80
4 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 6:4 4:6 6:S 35 80
5 .
Image 1
Jaroslav Král
S:6
1:6 S:6 S:6 1 46

1 . Úroveň A

89 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
V.E. M.T. K.S. M.T. O.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:3 7:5 6:2 6:0 62 122
2 .
Image 1
Milan Turek
3:6 7:5 6:4 6:0 48 108
3 .
Image 1
Karel Svozil
5:7 5:7 7:5 6:0 41 101
4 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 4:6 5:7 6:0 29 89
5 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
0:6 0:6 0:6 0:6 0 60

Podzimní sezóna 2017

2 . Úroveň A

93 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
M.T. R.V. P.K. P.H. M.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michal Tauber
6:1 6:4 6:4 6:0 63 93
2 .
Image 1
Radek Vojáček
1:6 6:1
6:3
6:3 48 78
3 .
Image 1
Pavel Končal
4:6 1:6 6:4 6:2 35 65
4 .
Image 1
Pavel Hauer
4:6
3:6
4:6 6:4 25 55
5 .
Image 1
Martin Kaše
0:6 3:6 2:6 4:6 9 39

1 . Úroveň A

95 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
V.E. M.T. K.S. M.T. M.R. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:0 6:4 3:6 6:S 50 110
2 .
Image 1
Milan Turek
0:6 6:4 6:3 7:5 42 102
3 .
Image 1
Karel Svozil
4:6 4:6 6:1
6:3
40 100
4 .
Image 1
Michal Tauber
6:3 3:6 1:6 6:2 35 95
5 .
Image 1
Martin Rožánek
S:6 5:7
3:6
2:6 10 70

2 . Úroveň A

110 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
M.T. M.R. V.C. M.K. R.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michal Tauber
7:5 6:0 6:1 6:1 65 110
2 .
Image 1
Martin Rožánek
5:7 6:S 6:4 6:7 40 85
3 .
Image 1
Václav Churavý
0:6 S:6 6:4 6:4 28 73
4 .
Image 1
Martin Kaše
1:6 4:6 4:6 6:1 26 71
5 .
Image 1
Radek Vojáček
1:6 7:6 4:6 1:6 18 63

1 . Úroveň A

72 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
V.E. M.T. K.P. M.T. M.R. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
3:6 7:5 6:3 6:2 47 92
2 .
Image 1
Milan Turek
6:3 7:5 2:6 6:2 46 91
3 .
Image 1
Karel Palka
5:7 5:7 7:5 6:3 38 83
4 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 6:2 5:7 3:6 27 72
5 .
Image 1
Martin Rožánek
2:6 2:6 3:6 6:3 22 67

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň A

80 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
M.Č. M.T. P.K. M.R. V.C. V.T. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Martin Černý
2:6
6:3
6:4
6:3
6:2 50 80
2 .
Image 1
Michal Tauber
6:2 2:6 6:4 6:2 6:4 50 80
3 .
Image 1
Pavel Končal
3:6
6:2 6:4 2:6 6:3 40 70
4 .
Image 1
Míra Richter
4:6 4:6 4:6 6:3
6:2
34 64
5 .
Image 1
Václav Churavý
3:6
2:6 6:2 3:6
6:3
31 61
6 .
Image 1
Vladimír Tureček
2:6 4:6 3:6
2:6
3:6
11 41

2 . Úroveň A

51 bodů
23. místo (20. místo v mužích)
T.J. P.C. K.P. P.S. M.T. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jarošík
6:1 5:7 6:1 6:S 54 99
2 .
Image 1
Pavel Cigler
1:6 6:3 6:S 6:S 46 91
3 .
Image 1
Karel Palka
7:5 3:6 3:6 6:S 34 79
4 .
Image 1
Pavel Svoboda
1:6 S:6 6:3 7:6 28 73
5 .
Image 1
Michal Tauber
S:6 S:6 S:6 6:7 6 51

2 . Úroveň A

81 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
M.T. M.R. M.T. M.Č. R.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
6:2 6:2 6:1 6:1 66 111
2 .
Image 1
Martin Rožánek
2:6
7:5
6:4 6:3 44 89
3 .
Image 1
Michal Tauber
2:6
5:7
6:3 6:4 36 81
4 .
Image 1
Martin Černý
1:6 4:6 3:6
7:6
20 65
5 .
Image 1
Radek Vojáček
1:6 3:6 4:6
6:7
14 59

1 . Úroveň A

81 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
J.E. V.E. P.C. M.T. M.T. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jiří Egermaier
6:1 6:2 6:3 6:0 66 126
2 .
Image 1
Václav Egermaier
1:6 6:3 7:6 6:4 42 102
3 .
Image 1
Pavel Cigler
2:6 3:6 6:3 6:7 26 86
4 .
Image 1
Milan Turek
3:6 6:7 3:6 7:5 25 85
5 .
Image 1
Michal Tauber
0:6 4:6 7:6 5:7 21 81

Jarní sezóna 2017

1 . Úroveň A

84 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
P.C. M.T. M.T. V.C. P.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Pavel Cigler
6:4 6:3 6:1 6:7 52 97
2 .
Image 1
Milan Turek
4:6 6:4 6:1 6:2 51 96
3 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 4:6 6:2 6:2 39 84
4 .
Image 1
Václav Churavý
1:6 1:6 2:6 6:2 20 65
5 .
Image 1
Pavel Hauer
7:6 2:6 2:6 2:6 18 63

1 . Úroveň A

102 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
M.T. M.T. V.C. M.R. V.E. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michal Tauber
7:5 6:3 6:4 6:S 57 102
2 .
Image 1
Milan Turek
5:7 6:0 6:4 6:S 52 97
3 .
Image 1
Václav Churavý
3:6 0:6 6:3 6:S 33 78
4 .
Image 1
Martin Rožánek
4:6 4:6 3:6 6:S 26 71
5 .
Image 1
Václav Egermaier
S:6 S:6 S:6 S:6 0 45

2 . Úroveň A

76 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
V.C. M.T. F.D. K.P. P.S. I.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Churavý
1:6 6:3 6:0 6:0 6:1 55 85
2 .
Image 1
Michal Tauber
6:1 6:2 4:6 4:6 6:2 46 76
3 .
Image 1
František Drs
3:6 2:6 6:S 7:6 6:2 39 69
4 .
Image 1
Karel Palka
0:6 6:4 S:6 6:4 6:4 33 63
5 .
Image 1
Pavel Skala
0:6 6:4 6:7 4:6 6:4 30 60
6 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 2:6 2:6 4:6 4:6 11 41

Podzimní sezóna 2016

2 . Úroveň A

83 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
K.P. M.T. M.B. T.Č. J.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Karel Palka
7:6 6:1 6:1 6:0 64 94
2 .
Image 1
Michal Tauber
6:7 6:2 6:2 6:S 53 83
3 .
Image 1
Miroslav Bartuška
1:6 2:6 6:2 6:1 36 66
4 .
Image 1
Tereza Čermáková
1:6 2:6 2:6 6:S 20 50
5 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
0:6 S:6 1:6 S:6 1 31

1 . Úroveň A

71 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
V.E. M.T. V.C. K.P. M.T. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:2 6:3 6:2 6:3 62 122
2 .
Image 1
Milan Turek
2:6 4:6 6:1 6:2 39 99
3 .
Image 1
Václav Churavý
3:6 6:4 4:6 6:4 35 95
4 .
Image 1
Karel Palka
2:6 1:6 6:4 6:2 33 93
5 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 2:6 4:6 2:6 11 71

1 . Úroveň A

109 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
V.E. M.T. M.T. F.Š. J.T. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:2 6:2
6:4
6:0
64 124
2 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 6:2 6:3 6:2 49 109
3 .
Image 1
Milan Turek
2:6 2:6 6:1 6:4 35 95
4 .
Image 1
František Štorek
4:6
3:6 1:6
6:S
23 83
5 .
Image 1
Josef Tarantík
0:6
2:6 4:6
S:6
6 66

1 . Úroveň A

107 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
V.E. M.T. M.T. V.C. P.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:2 7:6 6:0 6:2 62 122
2 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 6:4 6:2 6:3 47 107
3 .
Image 1
Milan Turek
6:7 4:6 6:2 6:4 40 100
4 .
Image 1
Václav Churavý
0:6 2:6 2:6 6:4 18 78
5 .
Image 1
Pavel Hauer
2:6 3:6 4:6 4:6 13 73

Letní sezóna 2016

2 . Úroveň A

83 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
T.J. M.Č. M.R. M.T. J.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jarošík
6:2 6:3 6:1 6:2 64 124
2 .
Image 1
Martin Černý
2:6
7:6
6:4
6:S
43 103
3 .
Image 1
Martin Rožánek
3:6
6:7
5:7 6:S 29 89
4 .
Image 1
Michal Tauber
1:6 4:6 7:5 5:7 23 83
5 .
Image 1
Jaroslav Král
2:6
S:6
S:6 7:5 15 75

2 . Úroveň A

94 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
P.C. M.T. M.T. P.H. J.T. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Pavel Cigler
6:4 6:2 6:1 6:3 62 122
2 .
Image 1
Milan Turek
4:6 6:3 6:2 6:3 50 110
3 .
Image 1
Michal Tauber
2:6 3:6 7:5
6:2
34 94
4 .
Image 1
Pavel Hauer
1:6 2:6 5:7 6:2 24 84
5 .
Image 1
Josef Tarantík
3:6 3:6
2:6
2:6 10 70

2 . Úroveň A

97 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
O.H. T.J. M.T. P.B. J.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hlavacek
6:3 6:4 6:1 6:S 61 121
2 .
Image 1
Tomáš Jirouch
3:6 6:1 6:0 6:S 53 113
3 .
Image 1
Michal Tauber
4:6 1:6 6:1 6:S 37 97
4 .
Image 1
Petr Bakaj
1:6 0:6 1:6
6:S
17 77
5 .
Image 1
Jaroslav Králík
S:6 S:6 S:6
S:6
0 60

3 . Úroveň A

88 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
M.T. P.B. P.H. V.C. L.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michal Tauber
6:2
7:6
6:3 6:3 58 88
2 .
Image 1
Petr Bakaj
2:6
6:0
S:S
6:0
33 63
3 .
Image 1
Pavel Hauer
6:7
0:6
6:7 6:0 30 60
4 .
Image 1
Václav Churavý
3:6 S:S 7:6 6:1 27 57
5 .
Image 1
Lukáš Voráček
3:6
0:6
0:6 1:6 4 34

Jarní sezóna 2016

2 . Úroveň A

65 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
V.E. M.T. M.T. V.C. P.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Václav Egermaier
6:1 6:4 6:1 6:0 66 96
2 .
Image 1
Milan Turek
1:6 6:4 6:7 6:4 35 65
3 .
Image 1
Michal Tauber
4:6 4:6 6:4 7:5 35 65
4 .
Image 1
Václav Churavý
1:6 7:6 4:6 6:4 31 61
5 .
Image 1
Pavel Hauer
0:6 4:6 5:7 4:6 13 43

3 . Úroveň A

69 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
M.T. M.T. L.V. J.S. I.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Milan Turek
6:3 6:2 6:1 6:1 65 80
2 .
Image 1
Michal Tauber
3:6 6:1
6:1
6:1 54 69
3 .
Image 1
Lukáš Voráček
2:6 1:6
6:0
6:4 35 50
4 .
Image 1
Jindřiška Slezáková
1:6
1:6
0:6
6:4
16 31
5 .
Image 1
Irena Matiscsáková
1:6 1:6 4:6
4:6
10 25

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.12.2018 09:00 1. Josef Bubeníček 3:6
17.11.2018 14:00 1. Petr Skala 4:6
10.11.2018 14:00 1. Milan Turek 2:6
09.11.2018 10:00 1. Václav Churavý 6:4
07.11.2018 09:00 1. Josef Bubeníček 4:6
31.10.2018 18:25 2. Václav Egermaier 6:S Komentáře
18.10.2018 08:00 2. Richard Vícha SK Sportcentrum Roudná 7:5
13.10.2018 11:00 2. Václav Churavý 6:3
07.10.2018 11:00 2. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
17.09.2018 16:00 3. Václav Churavý SK Sportcentrum Roudná 4:6
16.09.2018 10:00 3. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 7:5
15.09.2018 11:00 3. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
13.09.2018 16:20 3. Roman Zajac 6:2 Komentáře
21.08.2018 18:00 3. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
15.08.2018 19:00 3. Václav Churavý 6:0
12.08.2018 10:00 3. Martin Kaše TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
10.08.2018 17:00 3. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 6:7
26.07.2018 19:00 2. Karel Svozil TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
14.07.2018 09:00 2. Milan Turek Sportpenzion Pohoda 2:6
10.07.2018 15:30 2. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
30.06.2018 12:00 3. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
25.06.2018 19:00 3. Daniel Špale TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
18.06.2018 19:00 3. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
14.06.2018 08:00 3. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
02.06.2018 13:00 2. Martin Vácha TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
29.05.2018 18:00 2. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
27.05.2018 14:00 2. Karel Palka TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
09.04.2018 08:00 3. Radek Vojáček SK Sportcentrum Roudná 0:6
25.03.2018 17:30 2. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
20.03.2018 20:00 2. Martin Vácha TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
06.03.2018 20:00 2. Karel Palka TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
27.02.2018 08:00 1. Václav Egermaier 2:6
17.02.2018 16:00 1. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 6:0
15.02.2018 18:00 1. Karel Svozil TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
07.02.2018 08:00 1. Milan Turek 4:6
28.01.2018 14:00 2. Pavel Končal 6:4
21.01.2018 16:00 2. Radek Vojáček SK Sportcentrum Roudná 6:1
14.01.2018 10:00 2. Martin Kaše 6:0
09.01.2018 21:00 2. Pavel Hauer 6:4
29.12.2017 10:00 1. Karel Svozil 1:6
19.12.2017 08:00 1. Václav Egermaier 6:3
14.12.2017 20:00 1. Milan Turek 3:6
09.12.2017 12:00 1. Martin Rožánek 6:2
28.11.2017 20:00 2. Radek Vojáček 6:1
26.11.2017 10:00 2. Martin Kaše 6:1
13.11.2017 12:00 2. Václav Churavý 6:0
11.11.2017 13:00 2. Martin Rožánek 7:5
28.10.2017 08:00 1. Karel Palka Dobřany 5:7
24.10.2017 19:00 1. Václav Egermaier Dobřany 3:6
14.10.2017 16:00 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
08.10.2017 13:30 1. Martin Rožánek 3:6
22.09.2017 09:00 3. Pavel Končal SK Sportcentrum Roudná 2:6
21.09.2017 16:00 3. Vladimír Tureček SK Sportcentrum Roudná 6:4
19.09.2017 10:00 3. Václav Churavý 6:2
17.09.2017 10:00 3. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
13.09.2017 18:00 3. Míra Richter TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
13.08.2017 09:00 2. Pavel Svoboda 6:7
30.07.2017 16:00 2. Radek Vojáček TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
23.07.2017 14:00 2. Martin Rožánek TJ Lokomotiva Plzeň 5:7 Komentáře
16.07.2017 10:00 2. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
16.07.2017 09:00 2. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 2:6
30.06.2017 16:00 1. Pavel Cigler 7:6
23.06.2017 08:00 1. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
18.06.2017 18:00 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
12.06.2017 19:00 1. Jiří Egermaier SK Sportcentrum Roudná 0:6
23.05.2017 16:00 1. Pavel Hauer TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
18.05.2017 16:00 1. Václav Churavý 6:2
15.05.2017 16:00 1. Pavel Cigler TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
11.05.2017 09:00 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
20.04.2017 19:00 1. Martin Rožánek Dobřany 6:4
14.04.2017 11:00 1. Václav Churavý 6:3
07.04.2017 16:00 1. Milan Turek Dobřany 7:5
31.03.2017 09:00 2. Václav Churavý 6:1
29.03.2017 08:00 2. František Drs SK Sportcentrum Roudná 6:2
19.03.2017 10:00 2. Irena Matiscsáková 6:2
08.03.2017 08:00 2. Pavel Skala SK Sportcentrum Roudná 4:6
06.03.2017 09:00 2. Karel Palka Dobřany 4:6
31.01.2017 07:00 2. Jindřiška Slezáková 6:S
25.01.2017 20:00 2. Miroslav Bartuška TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
23.01.2017 20:30 2. Tereza Čermáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
21.01.2017 14:00 2. Karel Palka SK Sportcentrum Roudná 6:7
16.12.2016 08:00 1. Václav Churavý 4:6
15.12.2016 08:00 1. Milan Turek Dobřany 2:6
14.12.2016 08:00 1. Karel Palka Dobřany 2:6
13.12.2016 08:00 1. Václav Egermaier Dobřany 3:6
29.11.2016 15:00 1. Václav Egermaier SK Sportcentrum Roudná 2:6
22.11.2016 09:00 1. František Štorek Dobřany 6:3
06.11.2016 16:00 1. Josef Tarantík TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
05.11.2016 15:00 1. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
31.10.2016 09:00 1. Václav Egermaier Dobřany 2:6
31.10.2016 08:00 1. Milan Turek Dobřany 6:4
20.10.2016 10:00 1. Pavel Hauer Dobřany 6:3
10.10.2016 09:00 1. Václav Churavý SK Sportcentrum Roudná 6:2
26.09.2016 15:30 2. Martin Rožánek 1. ČLTK 7:5
23.09.2016 10:00 2. Jaroslav Král TJ Lokomotiva Plzeň 5:7
13.09.2016 16:00 2. Martin Černý TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
06.09.2016 16:00 2. Tomáš Jarošík TJ Lokomotiva Plzeň 1:6
23.08.2016 17:00 2. Pavel Hauer SK Sportcentrum Roudná 7:5
18.08.2016 17:00 2. Pavel Cigler 2:6
12.08.2016 18:00 2. Milan Turek TJ Lokomotiva Plzeň 3:6
05.08.2016 17:00 2. Josef Tarantík Dobřany 6:2 Komentáře
28.07.2016 18:30 2. Tomáš Jirouch SK Sportcentrum Roudná 1:6
24.07.2016 10:00 2. Petr Bakaj TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
19.07.2016 20:00 2. Ondrej Hlavacek TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
29.06.2016 19:00 3. Pavel Hauer SK Sportcentrum Roudná 7:6 Komentáře
26.06.2016 10:00 3. Lukáš Voráček TJ Lokomotiva Plzeň 6:3
19.06.2016 12:00 3. Petr Bakaj TJ Lokomotiva Plzeň 6:2
15.06.2016 18:00 3. Václav Churavý Hotel Sport Zruč 6:3
30.05.2016 17:00 2. Milan Turek Sportpenzion Pohoda 4:6
28.05.2016 10:00 2. Václav Egermaier TJ Lokomotiva Plzeň 4:6
25.05.2016 11:00 2. Pavel Hauer 7:5
23.05.2016 09:00 2. Václav Churavý TJ Lokomotiva Plzeň 6:4
17.04.2016 16:00 3. Milan Turek 3:6
13.04.2016 19:30 3. Irena Matiscsáková 6:1
10.04.2016 16:00 3. Lukáš Voráček TJ Lokomotiva Plzeň 6:1
09.04.2016 16:00 3. Jindřiška Slezáková TJ Lokomotiva Plzeň 6:1 Komentáře
2. Martin Vácha 6:S
2. Jaroslav Králík 6:S
2. Radek Vojáček 6:S
1. Václav Egermaier 6:S
3. Pavel Končal 6:S
3. Jan Kopta 6:S
2. Karel Palka S:6
2. Pavel Cigler S:6
2. Tomáš Jarošík S:6
2. Jaroslav Král 6:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím