Matěj Pešička

Matěj Pešička (26 let)

ID: 33498

Praha

  • 26 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Badminton Arena Skalka
  • 54 /111
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 26
    Zápasů v lize ( 12 / 7 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň B

122 bodů
24. místo (20. místo v mužích)
RYZ… MP HŘE… Hal… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0 3:0 14 14 128
2 . 3:2 3:1 11 11 122
3 .
HŘEBCI (K. Dunička + M. Adámek)
2:3 3:0 9 0 109
4 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0:3 1:3 0:3 3:2 6 -11 95
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3 2:3 2 -14 88

4 . Úroveň B

110 bodů
32. místo (27. místo v mužích)
Paj… IT… Pos… Uje… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0 3:1 26 14 160
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:0 0:3 3:1 14 3 137
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 133
4 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3 3:0 0:3 3:2 12 -11 121
5 . 1:3 1:3
S:3
2:3 4 -14 110

5 . Úroveň A

120 bodů
25. místo (21. místo v mužích)
Paj… MP Bil… Kla… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1 3:2 3:0 25 14 139
2 .
0:3
3:1 S:S 3:2 9 11 120
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3 1:3 0:3 3:1 8 0 108
4 .
Klauni (J. Cajkář + M. Havel)
2:3 S:S 3:0
S:S
5 -11 94
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 2:3 1:3
S:S
1 -14 87

Jarní sezóna 2019

6 . Úroveň A

86 bodů
52. místo (41. místo v mužích)
Vou… Dám… (Ho… Sve… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:0 2:3 3:0
3:S
22 14 136
2 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3 3:0
3:S
3:S
19 11 130
3 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
3:2 0:3
3:0
3:S
18 0 118
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
S:3
0:3
3:S
6 -11 95
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

5 . Úroveň B

108 bodů
43. místo (38. místo v mužích)
PIA… Jež… Mis… Nix… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:2
3:1
3:2
3:1 22 14 156
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
2:3
3:0 3:0 3:1 22 11 153
3 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
1:3 0:3
3:2
3:S
12 0 132
4 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
2:3
0:3
2:3
3:0 11 -11 120
5 . 1:3 1:3
S:3
0:3 2 -14 108

6 . Úroveň A

141 bodů
26. místo (25. místo v mužích)
MP Nix… Bez… Mat… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0 3:0 27 14 141
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
1:3
3:0
3:0
3:0
22 11 133
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 112
4 . 0:3
0:3
2:3
3:1
8 -11 97
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 87

7 . Úroveň B

141 bodů
36. místo (31. místo v mužích)
MP Sve… MoKa eL… Dis… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 141
2 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 3:1
3:1
3:0 19 11 130
3 . 0:3 1:3
3:S
3:1 13 0 113
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3
1:3
S:3
3:0 9 -11 98
5 .
Disco Science (P. Volf + J. Zuczková)
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 87

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.08.2019 18:00 5. HŘEBCI (K. Dunička, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:2
13.08.2019 19:30 5. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Braník 3:1
31.07.2019 20:03 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) S:3 Komentáře
31.07.2019 19:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 1:3
31.07.2019 18:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 2:3
10.07.2019 19:00 4. PajDa (D. Honková, P. Dvořák) Badminton Arena Skalka 1:3
01.07.2019 00:10 5. Klauni (J. Cajkář, M. Havel) S:S
30.06.2019 18:00 5. PajDa (D. Honková, P. Dvořák) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
26.06.2019 19:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 3:2
10.06.2019 19:30 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:1
30.05.2019 22:59 6. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) S:3 Komentáře
28.05.2019 09:58 6. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) S:3 Komentáře
28.05.2019 09:09 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) S:3 Komentáře
25.05.2019 17:09 6. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) S:3 Komentáře
28.04.2019 19:16 5. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) S:3 Komentáře
10.04.2019 17:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Badminton Arena Skalka 0:3
08.04.2019 19:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 1:3
03.04.2019 19:30 5. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 1:3
26.03.2019 15:00 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) SportCentrum JEREMI 3:0
25.03.2019 16:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Štěrboholy 3:0
20.03.2019 18:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 3:0
12.03.2019 17:00 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
28.02.2019 16:00 7. Disco Science (P. Volf, J. Zuczková) Badminton Arena Skalka 3:0
26.02.2019 19:30 7. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 3:1
17.02.2019 13:00 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 3:0
08.02.2019 18:00 7. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím