Načítám…
Martin Chaloupka

Martin Chaloupka (37 let)

ID: 26826

Praha

  • 57 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 57
    Zápasů v lize ( 38 / 15 / 4) 0 turnajů
  • 72%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2017

12 . Úroveň D

145 bodů
188. místo (174. místo v mužích)
J.S. J.S. M.P. M.C. P.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Smitka
3:0
3:0
3:S
3:0
49 0 184
2 .
Image 1
Jan Stejskal
0:3
3:2 3:S 3:S 29 0 164
3 .
Image 1
Markéta Pulkrabová
0:3
2:3 3:S 3:S 24 0 159
4 .
Image 1
Martin Chaloupka
S:3
S:3 S:3 3:S 10 0 145
5 .
Image 1
Pavel Zita
0:3
S:3 S:3 S:3 0 0 135

11 . Úroveň D

165 bodů
157. místo (150. místo v mužích)
T.B. M.V. M.D. M.C. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Blahovec
3:2
3:0
3:0
3:0
48 0 198
2 .
Image 1
Mirek Voráček
2:3
3:1
3:0
3:2
37 0 187
3 .
Image 1
Martin Drbohlav
0:3
1:3
3:2 3:2 20 0 170
4 .
Image 1
Martin Chaloupka
0:3
0:3
2:3
3:1
15 0 165
5 .
Image 1
Jiří Váňa
0:3
2:3
2:3
1:3
10 0 160

12 . Úroveň C

166 bodů
155. místo (148. místo v mužích)
J.J. M.C. P.K. J.Č. H.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Janhuba
3:2
3:S
3:2
3:2
37 0 172
2 .
Image 1
Martin Chaloupka
2:3
3:S 2:3
3:0
31 0 166
3 .
Image 1
Petr Kosmata
S:3 S:3 S:S 3:1 6 0 141
4 .
Image 1
Jiří Čeněk
2:3
3:2 S:S S:S 3 0 138
5 .
Image 1
Hana Vaňková
2:3
0:3
1:3 S:S 1 0 136

11 . Úroveň C

164 bodů
155. místo (145. místo v mužích)
K.P. J.N. P.H. P.W. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Polák
1:3
3:2
3:1
3:0
35 0 185
2 .
Image 1
Jakub Novák
3:1
2:3
3:2 3:2 33 0 183
3 .
Image 1
Pavel Hrbotický
2:3
3:2
1:3
3:0
28 0 178
4 .
Image 1
Peter W.
1:3
2:3 3:1 S:3 17 0 167
5 .
Image 1
Martin Chaloupka
0:3
2:3
0:3
3:S 14 0 164

Letní sezóna 2017

10 . Úroveň B

129 bodů
127. místo (120. místo v mužích)
J.S. J.Č. M.C. A.Ř. P.K. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sachl
3:0 3:0 3:1 3:2 3:0 46 0 151
2 .
Image 1
Jiří Čeněk
0:3 3:1 3:2 3:S 3:0 34 0 139
3 .
Image 1
Martin Chaloupka
0:3 1:3 3:1
2:3
3:0
24 0 129
4 .
Image 1
Andrea Řeháková
1:3 2:3 1:3 0:3 3:0 17 0 122
5 .
Image 1
Pavel Kral
2:3 S:3
3:2
3:0 S:S 16 0 121
6 .
Image 1
Jakub Machat
0:3 0:3
0:3
0:3 S:S -4 0 101

10 . Úroveň B

112 bodů
126. místo (118. místo v mužích)
R.R. Š.R. M.C. M.R. E.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Rosenberg
1:3
3:0
3:2
3:1 35 0 125
2 .
Image 1
Štěpánka Romanová
3:1
3:2
S:3
3:0
33 0 123
3 .
Image 1
Martin Chaloupka
0:3
2:3
3:2
3:2
22 0 112
4 .
Image 1
Marek Rykala
2:3
3:S 2:3
1:3
20 0 110
5 .
Image 1
Eliška Paloučková
1:3
0:3
2:3
3:1
17 0 107

11 . Úroveň C

106 bodů
136. místo (126. místo v mužích)
J.O. M.C. R.V. M.S. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Ondráček
3:1
3:1
3:2
3:1
42 0 117
2 .
Image 1
Martin Chaloupka
1:3 3:1 3:2 3:2 31 0 106
3 .
Image 1
Richard Votík
1:3
1:3
3:2
3:0
26 0 101
4 .
Image 1
Michal Steiner
2:3
2:3
2:3
3:0 25 0 100
5 .
Image 1
Pavel Šafář
1:3
2:3
0:3
0:3 6 0 81

12 . Úroveň D

92 bodů
150. místo (139. místo v mužích)
M.C. V.K. P.P. A.D. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Chaloupka
0:3
3:2
3:S 3:0 32 0 92
2 .
Image 1
Vojtěch Krňanský
3:0
3:0
S:S
3:S
31 0 91
3 .
Image 1
Petr Prochazka
2:3
0:3
3:0
3:S
27 0 87
4 .
Image 1
Anna Dufková
S:3 S:S
0:3
3:2
4 0 64
5 .
Image 1
Daniel Švarc
0:3
S:3
S:3
2:3
4 0 64

Jarní sezóna 2017

15 . Úroveň A

129 bodů
198. místo (182. místo v mužích)
M.C. M.P. J.S. M.M. Š.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Chaloupka
3:2
3:2
3:1 3:S 39 0 129
2 .
Image 1
Milan Peterka
2:3
3:1 3:0 3:S 38 0 128
3 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
2:3
1:3
3:2
3:S
25 0 115
4 .
Image 1
Martin Macho
1:3 0:3
2:3
3:S
16 0 106
5 .
Image 1
Štěpánka Kučerová
S:3 S:3
S:3
S:3
0 0 90

16 . Úroveň C

105 bodů
226. místo (199. místo v mužích)
M.C. T.K. J.K. M.S. K.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Chaloupka
3:2
S:S
3:0
3:0
30 0 105
2 .
Image 1
Tomas Kosik
2:3
S:S 3:1 3:1 21 0 96
3 .
Image 1
Jakub Kopáček
S:S S:S
3:0
3:0 16 0 91
4 .
Image 1
Mirek Sedláček
0:3
1:3
0:3
3:0
15 0 90
5 .
Image 1
Katka Fabčinová
0:3
1:3 0:3
0:3
2 0 77

17 . Úroveň D

112 bodů
220. místo (195. místo v mužích)
M.C. M.B. M.D. D.F. C.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Chaloupka
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 112
2 .
Image 1
Miloslav Borovka
0:3 3:1 3:0 3:0 37 0 97
3 .
Image 1
Michal Dostál
0:3 1:3 3:1 3:0 26 0 86
4 .
Image 1
Daniel Ficek
0:3 0:3 1:3 3:0 15 0 75
5 .
Image 1
Chanankan Nirundon
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 60

18 . Úroveň C

97 bodů
245. místo (208. místo v mužích)
M.C. P.H. A.Z. M.D. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Chaloupka
3:0
3:0 3:0 3:0 52 0 97
2 .
Image 1
Petr Hýža
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 84
3 .
Image 1
Anna Zahradníčková
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 60
4 .
Image 1
Michaela Doksanská
0:3 0:3
3:1
S:3
11 0 56
5 .
Image 1
Vlasta Sýkorová
0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 55

Podzimní sezóna 2016

19 . Úroveň D

94 bodů
265. místo (225. místo v mužích)
M.C. M.C. T.B. M.T. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Chaloupka
3:0 3:0 3:0 3:S 49 0 94
2 .
Image 1
Martina Churaňová
0:3
3:1
3:0
3:S 34 0 79
3 .
Image 1
Tomáš Brotánek
0:3
1:3
3:0 3:S 25 0 70
4 .
Image 1
Martina Tremlova
0:3
0:3
0:3 3:S 10 0 55
5 .
Image 1
Tomáš Hromádka
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

20 . Úroveň A

73 bodů
298. místo (243. místo v mužích)
M.C. Z.U. J.K. J.S. Z.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Chaloupka
3:1 3:2 3:0 3:S 43 0 73
2 .
Image 1
Zuzana Uhlířová
1:3 1:3
3:0
3:S
27 0 57
3 .
Image 1
Jan Kotera
2:3 3:1
S:3
3:S 25 0 55
4 .
Image 1
Jiří Slabihoud
0:3
0:3
3:S
3:S 20 0 50
5 .
Image 1
Zuzka Synková
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.01.2018 21:00 12. Jan Stejskal S:3
27.12.2017 16:00 11. Martin Drbohlav Hamr Braník 2:3
12.12.2017 18:30 11. Tomáš Blahovec Hamr Braník 0:3 Komentáře
08.12.2017 21:30 11. Mirek Voráček SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
06.12.2017 20:30 11. Jiří Váňa Hamr Braník 3:1 Komentáře
20.11.2017 21:30 12. Jiří Čeněk Hamr Braník 2:3
15.11.2017 17:00 12. Hana Vaňková Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.11.2017 20:30 12. Jakub Janhuba SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
24.10.2017 17:00 11. Karel Polák Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
15.10.2017 11:30 11. Pavel Hrbotický Hamr Braník 0:3 Komentáře
11.10.2017 19:00 11. Jakub Novák 2:3
28.09.2017 21:00 10. Jiří Čeněk Hamr Braník 1:3
27.09.2017 18:00 10. Pavel Kral Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
22.09.2017 17:00 10. Jakub Machat Hamr Braník 3:0 Komentáře
19.09.2017 18:00 10. Andrea Řeháková Badminton Arena Skalka 3:1
15.09.2017 18:00 10. Jan Sachl Hamr Štěrboholy 0:3
31.08.2017 19:00 10. Štěpánka Romanová Hamr Braník 2:3 Komentáře
17.08.2017 19:00 10. Eliška Paloučková 3:2 Komentáře
13.08.2017 19:00 10. Marek Rykala Hamr Braník 3:2
06.08.2017 20:00 10. Robert Rosenberg SportCentrum JEREMI 0:3
31.07.2017 17:00 11. Michal Steiner Sportcentrum Step 3:2
30.07.2017 18:00 11. Jan Ondráček Sportcentrum Step 1:3
26.07.2017 19:00 11. Richard Votík SportCentrum JEREMI 3:1
18.07.2017 07:30 11. Pavel Šafář SportCentrum JEREMI 3:2
13.06.2017 18:00 12. Vojtěch Krňanský Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
09.06.2017 17:00 12. Daniel Švarc 3:0
06.06.2017 18:30 12. Petr Prochazka Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
25.05.2017 18:00 15. Milan Peterka SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
16.05.2017 18:30 15. Martin Macho SportCentrum JEREMI 3:1
11.05.2017 18:00 15. Jaroslav Sedláček Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
02.05.2017 10:56 16. Jakub Kopáček S:S
17.04.2017 17:00 16. Tomas Kosik 3:2 Komentáře
13.04.2017 18:00 16. Mirek Sedláček Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
11.04.2017 17:00 16. Katka Fabčinová Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
28.03.2017 16:30 17. Chanankan Nirundon SportCentrum JEREMI 3:0
21.03.2017 20:00 17. Daniel Ficek SportCentrum JEREMI 3:0
13.03.2017 17:30 17. Miloslav Borovka SportCentrum JEREMI 3:0
08.03.2017 19:30 17. Michal Dostál SportCentrum JEREMI 3:0
23.02.2017 19:00 18. Vlasta Sýkorová Sportcentrum Step 3:0
20.02.2017 19:00 18. Petr Hýža Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
15.02.2017 20:00 18. Anna Zahradníčková Sportcentrum Step 3:0
08.02.2017 19:30 18. Michaela Doksanská SportCentrum JEREMI 3:0
17.01.2017 19:00 19. Martina Churaňová Sportcentrum Step 3:0
11.01.2017 18:00 19. Martina Tremlova Sportcentrum Step 3:0
09.01.2017 19:30 19. Tomáš Brotánek Sportcentrum Step 3:0
28.12.2016 19:00 20. Zuzana Uhlířová 3:1
15.12.2016 17:00 20. Jiří Slabihoud Hamr Štěrboholy 3:0
04.12.2016 19:00 20. Jan Kotera Výstaviště Holešovice 3:2
12. Petr Kosmata 3:S
11. Peter W. 3:S
12. Jiří Smitka S:3 Komentáře
12. Anna Dufková 3:S
20. Zuzka Synková 3:S
12. Markéta Pulkrabová S:3
12. Pavel Zita 3:S
15. Štěpánka Kučerová 3:S
19. Tomáš Hromádka 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím