Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
01.10.2020 |
10:49 |
9. |
Prosek Tigers
(P. Hlobil,
I. Hlobilová)
|
|
S:3 |
Comments
|
30.09.2020 |
20:30 |
9. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
24.09.2020 |
17:00 |
9. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
|
1:3 |
|
13.09.2020 |
20:00 |
9. |
Želvušky
(I. Benešová,
D. Hac)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
07.09.2020 |
00:10 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
S:S |
|
03.09.2020 |
18:00 |
7. |
HP Praha
(H. Kratochvílová,
P. Kratochvíl)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
02.09.2020 |
19:00 |
7. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
26.08.2020 |
20:00 |
7. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
28.07.2020 |
18:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
27.07.2020 |
18:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
0:3 |
Comments
|
24.07.2020 |
18:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
16.07.2020 |
18:30 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
12.07.2020 |
23:04 |
7. |
ICMS
(D. Sviták,
P. Benda)
|
|
3:S |
Comments
|
02.07.2020 |
17:30 |
7. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.06.2020 |
18:30 |
7. |
Prosek Tigers
(P. Hlobil,
I. Hlobilová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
26.06.2020 |
18:00 |
7. |
HP Praha
(H. Kratochvílová,
P. Kratochvíl)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.05.2020 |
08:58 |
9. |
Blázinec
(N. Vondráková,
J. Krygel)
|
|
3:S |
Comments
|
26.05.2020 |
07:00 |
9. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
25.05.2020 |
17:55 |
9. |
MiaMar
(M. Sedláček,
M. Jánošková)
|
|
3:S |
Comments
|
24.05.2020 |
20:00 |
9. |
Hašani
(V. Hašek,
J. Hašková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
20.05.2020 |
18:00 |
11. |
Mamby
(P. Svobodová,
I. Hlobilová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
18.05.2020 |
17:00 |
11. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
12.03.2020 |
18:30 |
11. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
10.03.2020 |
18:00 |
11. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:0 |
Comments
|
27.02.2020 |
18:00 |
10. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Sport Troja |
0:3 |
Comments
|
23.02.2020 |
20:30 |
10. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
21.02.2020 |
18:30 |
10. |
Nedal a Netrefil
(P. Dubský,
T. Hřeben)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
19.02.2020 |
20:00 |
10. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
|
3:1 |
Comments
|
07.02.2020 |
18:00 |
10. |
(Ne)sestry
(A. Sokalská,
K. Weichetová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
29.01.2020 |
08:35 |
9. |
ADATATA
(J. Švejnoha,
U. 39201)
|
|
3:S |
Comments
|
13.01.2020 |
20:00 |
9. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
13.01.2020 |
17:00 |
9. |
Černobyl
(L. Vicherek,
Š. Vadják)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
08.01.2020 |
19:00 |
9. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
|
2:3 |
Comments
|
02.01.2020 |
00:10 |
11. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
|
3:S |
|
23.12.2019 |
18:30 |
11. |
Rychlej a Pomalej
(K. Horváth,
A. Yaroslavskyy)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
21.12.2019 |
15:00 |
11. |
KaPr
(A. Kašparová,
K. Weichetová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
09.12.2019 |
20:00 |
11. |
Pivo(ňky)
(K. Vondráčková,
K. Podpierova)
|
|
3:0 |
Comments
|
02.12.2019 |
00:10 |
11. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
|
3:S |
|
27.11.2019 |
17:30 |
11. |
Rychlej a Pomalej
(K. Horváth,
A. Yaroslavskyy)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
25.11.2019 |
21:00 |
11. |
Úči v akci
(S. Bílková,
V. Tomšíková)
|
|
1:3 |
Comments
|
12.11.2019 |
20:00 |
11. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
0:3 |
Comments
|
12.11.2019 |
19:00 |
11. |
Pivo(ňky)
(K. Vondráčková,
K. Podpierova)
|
|
3:0 |
Comments
|
25.10.2019 |
18:00 |
11. |
Úči v akci
(S. Bílková,
V. Tomšíková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
18.10.2019 |
18:00 |
11. |
Mamby
(P. Svobodová,
I. Hlobilová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
16.10.2019 |
17:00 |
11. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
13.10.2019 |
13:00 |
11. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
11.10.2019 |
17:00 |
11. |
Rychlej a Pomalej
(K. Horváth,
A. Yaroslavskyy)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
|
|
11. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
|
3:S |
Comments
|