Načítám…
Markéta Reidingerová

Markéta Reidingerová (33 let)

ID: 25366

Praha

  • 105 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 07:00
    Často hraje od 07:00 v Hamr Braník
  • 180 /512
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 59
    Zápasů v lize ( 37 / 20 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

13 . Úroveň B

196 bodů
153. místo (12. místo v ženách)
M.H. R.K. M.D. M.R. P.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Huszák
3:1
3:0
3:0
20 14 234
2 .
Image 1
Robert Kowalski
1:3
3:1
1:3
3:1 14 11 225
3 .
Image 1
Martin Daniš
1:3
3:1
7 0 207
4 .
Image 1
Markéta Reidingerová
0:3
3:1
1:3
7 -11 196
5 .
Image 1
Petra Raszyková
0:3
1:3 1 -14 187

14 . Úroveň C

200 bodů
136. místo (10. místo v ženách)
M.R. H.Š. G.Ř. M.K. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Reidingerová
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 200
2 .
Image 1
Hynek Šolar
2:3
3:1 3:0
3:S
21 11 192
3 .
Image 1
Gabriela Řežábková
0:3
1:3
3:S
1:3 8 0 168
4 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3
0:3
S:3
3:0 7 -11 156
5 .
Image 1
Láďa Švehla
0:3
S:3
3:1 0:3 6 -14 152

13 . Úroveň C

192 bodů
158. místo (14. místo v ženách)
L.N. J.K. A.G. P.R. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Novak
2:3 3:1
3:0
3:1
21 14 235
2 .
Image 1
Jarmila Kuličková
3:2 2:3 3:2
3:1
18 11 229
3 .
Image 1
Alexi Goubarev
1:3 3:2 3:1
3:2
17 0 217
4 .
Image 1
Petra Raszyková
0:3
2:3 1:3
3:2
8 -11 197
5 .
Image 1
Markéta Reidingerová
1:3
1:3
2:3
2:3
6 -14 192

15 . Úroveň B

181 bodů
151. místo (11. místo v ženách)
M.R. P.V. O.S. V.Č. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Reidingerová
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 181
2 .
Image 1
Petr Vitásek
0:3
3:1
3:S
3:0 19 11 170
3 .
Image 1
Ondra Suchánek
1:3
1:3
3:S
3:0
15 0 155
4 .
Image 1
Vítězslav Čurda
0:3
S:3
S:3
3:0
7 -11 136
5 .
Image 1
Jiří Charvát
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 126

Jarní sezóna 2020

19 . Úroveň B

200 bodů
211. místo (14. místo v ženách)
M.R. H.R. O.E. Z.V. P.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Reidingerová
3:1
3:0
3:0
3:S 26 14 200
2 .
Image 1
Honza Richter
1:3
S:S 3:0 3:S 12 11 183
3 .
Image 1
Ondřej Exner
0:3
S:S 3:0 3:S 11 0 171
4 .
Image 1
Zdeněk Vágner
0:3
0:3 0:3 3:S 6 -11 155
5 .
Image 1
Přemek Opletal
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 146

21 . Úroveň B

202 bodů
236. místo (22. místo v ženách)
M.R. P.S. J.K. M.O. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Reidingerová
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 202
2 .
Image 1
Petr Symerský
0:3
3:2 3:0
3:S
18 11 189
3 .
Image 1
Jitka Klausová
0:3
2:3 3:0 S:S 7 0 167
4 .
Image 1
Miroslav Osmančík
0:3
0:3 0:3 S:S -2 -11 147
5 .
Image 1
Radka Královská
0:3
S:3
S:S S:S -4 -14 142

21 . Úroveň B

183 bodů
271. místo (27. místo v ženách)
J.G. K.D. J.Š. M.R. K.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Gregor
3:0
3:2
1:3
3:1 19 14 213
2 .
Image 1
Kien Dinh
0:3
3:2
3:1
3:0
18 11 209
3 .
Image 1
Jakub Šenk
2:3
2:3
3:0
3:0
18 0 198
4 .
Image 1
Markéta Reidingerová
3:1
1:3
0:3
3:0
14 -11 183
5 .
Image 1
Kristýna Hesounová
1:3
0:3
0:3
0:3
1 -14 167

Podzimní sezóna 2019

20 . Úroveň A

157 bodů
260. místo (29. místo v ženách)
R.P. V.K. Z.R. M.R. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Pagáč
3:0
3:S
3:1
3:2
24 14 198
2 .
Image 1
Vít Kunický
0:3
3:0
3:2 3:1 18 11 189
3 .
Image 1
Zdeněk Randa
S:3
0:3
3:0
3:0
14 0 174
4 .
Image 1
Markéta Reidingerová
1:3
2:3
0:3
3:2
8 -11 157
5 .
Image 1
Miloš Brouček
2:3
1:3
0:3
2:3
5 -14 151

20 . Úroveň B

152 bodů
236. místo (23. místo v ženách)
V.K. M.R. P.V. Š.F. D.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vít Kunický
3:2
2:3
3:0 3:0 21 14 155
2 .
Image 1
Markéta Reidingerová
2:3
3:1
3:1
3:0
21 11 152
3 .
Image 1
Petr Vitásek
3:2
1:3
2:3
2:3 10 0 130
4 .
Image 1
Šárka Frolíková
0:3
1:3
3:2
S:S 4 -11 113
5 .
Image 1
Douglas Wong
0:3
0:3
3:2 S:S 3 -14 109

21 . Úroveň B

154 bodů
248. místo (29. místo v ženách)
D.K. M.R. M.J. P.N. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Kučera
3:2 3:0 3:0
3:S
25 14 159
2 .
Image 1
Markéta Reidingerová
2:3
3:0
3:0
3:0
23 11 154
3 .
Image 1
Mara Jirkovsky
0:3
0:3
3:0
3:S
13 0 133
4 .
Image 1
Petr Novák
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -5 121
5 .
Image 1
Martin Vayhel
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 106

22 . Úroveň A

140 bodů
257. místo (32. místo v ženách)
M.R. D.V. J.S. L.P. m.b. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Reidingerová
3:1
3:0
3:0
3:S 26 14 140
2 .
Image 1
Daniel Vlček
1:3
3:0
3:0 3:S 21 11 132
3 .
Image 1
Jiří Slabý
0:3
0:3
3:2
3:S 11 0 111
4 .
Image 1
Lubomír Pešek
0:3
0:3
2:3
3:S 8 -11 97
5 .
Image 1
martin bošiak
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

Letní sezóna 2019

21 . Úroveň A

101 bodů
231. místo (26. místo v ženách)
M.R. I.H. J.M. P.D. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Reidingerová
3:0
3:0
3:0
3:1
27 14 101
2 .
Image 1
Ivana Hlobilová
0:3
3:1
3:1
3:1
18 11 89
3 .
Image 1
Jana Malá
0:3
1:3
3:1
3:0
14 0 74
4 .
Image 1
Petr Dubský
0:3
1:3
1:3
3:2
7 -11 56
5 .
Image 1
Tereza Hrašková
1:3
1:3
0:3
2:3
4 -14 50

19 . Úroveň B

84 bodů
225. místo (31. místo v ženách)
L.B. J.M. V.S. M.R. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Brnová
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 122
2 .
Image 1
Jan Motejzík
0:3
3:1
3:S
3:0
19 11 110
3 .
Image 1
Vlasta Sýkorová
0:3
1:3
3:S
3:0 14 0 94
4 .
Image 1
Markéta Reidingerová
0:3
S:3
S:3
3:0
7 -3 84
5 .
Image 1
Markéta Vöröšová
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 66

18 . Úroveň A

60 bodů
218. místo (28. místo v ženách)
D.P. I.H. R.B. M.R. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Paulus
3:1
3:1
3:2
3:0
24 14 98
2 .
Image 1
Ivana Hlobilová
1:3
3:1
3:1
3:0
20 11 91
3 .
Image 1
Robert Buerger
1:3
1:3
3:1
3:0 15 0 75
4 .
Image 1
Markéta Reidingerová
2:3
1:3
1:3
3:0
11 -11 60
5 .
Image 1
Martina Chamrová
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 46

17 . Úroveň A

77 bodů
209. místo (26. místo v ženách)
O.V. Z.V. M.B. M.R. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Vaněk
3:0 S:S
3:1
3:0 18 14 112
2 .
Image 1
Zdeněk Válek
0:3 0:3
3:0
3:1
13 11 104
3 .
Image 1
Miloš Brouček
S:S 3:0
3:0
S:S
10 0 90
4 .
Image 1
Markéta Reidingerová
1:3
0:3
0:3
3:0
8 -11 77
5 .
Image 1
Petr Valenta
0:3
1:3
S:S
0:3
-1 -14 65

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.09.2020 17:00 13. Miroslav Huszák Hamr Braník 0:3 Komentáře
18.09.2020 17:00 13. Robert Kowalski Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
10.09.2020 16:00 13. Martin Daniš Hamr Braník 1:3 Komentáře
02.09.2020 17:00 14. Miroslav Kotaška Hamr Braník 3:0 Komentáře
31.08.2020 17:00 14. Gabriela Řežábková Hamr Braník 3:0 Komentáře
17.08.2020 18:00 14. Hynek Šolar Hamr Braník 3:2 Komentáře
12.08.2020 16:00 14. Láďa Švehla Hamr Braník 3:0 Komentáře
29.07.2020 20:00 13. Petra Raszyková Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
23.07.2020 17:00 13. Alexi Goubarev Hamr Braník 2:3 Komentáře
21.07.2020 07:00 13. Jarmila Kuličková Hamr Braník 1:3 Komentáře
15.07.2020 16:00 13. Libor Novak Hamr Braník 1:3 Komentáře
29.06.2020 20:30 15. Jiří Charvát Hamr Braník 3:0 Komentáře
24.06.2020 19:00 15. Vítězslav Čurda Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
22.06.2020 18:30 15. Petr Vitásek SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
21.06.2020 19:00 15. Ondra Suchánek Sport Troja 3:1 Komentáře
16.06.2020 00:10 19. Přemek Opletal 3:S
04.06.2020 20:30 19. Honza Richter Hamr Braník 3:1 Komentáře
28.05.2020 17:00 19. Ondřej Exner Hamr Braník 3:0 Komentáře
25.05.2020 15:30 19. Zdeněk Vágner Hamr Braník 3:0 Komentáře
05.05.2020 18:00 21. Radka Královská Hamr Braník 3:0 Komentáře
29.04.2020 18:00 21. Miroslav Osmančík Hamr Braník 3:0 Komentáře
17.03.2020 17:00 21. Petr Symerský Hamr Braník 3:0 Komentáře
09.03.2020 07:00 21. Jitka Klausová Hamr Braník 3:0 Komentáře
28.02.2020 15:00 21. Jan Gregor Hamr Braník 3:1 Komentáře
24.02.2020 15:30 21. Kristýna Hesounová Hamr Braník 3:0 Komentáře
10.02.2020 07:00 21. Jakub Šenk Hamr Braník 0:3 Komentáře
09.02.2020 12:00 21. Kien Dinh Hamr Braník 1:3 Komentáře
24.01.2020 17:00 20. Miloš Brouček Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
22.01.2020 19:00 20. Zdeněk Randa Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
16.01.2020 16:00 20. Vít Kunický Hamr Braník 2:3
07.01.2020 19:30 20. Roman Pagáč Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
20.12.2019 17:00 20. Petr Vitásek Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
12.12.2019 16:30 20. Vít Kunický Hamr Braník 2:3 Komentáře
11.12.2019 18:30 20. Šárka Frolíková Hamr Braník 3:1 Komentáře
10.12.2019 07:00 20. Douglas Wong Hamr Braník 3:0 Komentáře
19.11.2019 20:30 21. Mara Jirkovsky Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
13.11.2019 21:00 21. Petr Novák Hamr Braník 3:0 Komentáře
11.11.2019 07:00 21. David Kučera Hamr Braník 2:3
05.11.2019 18:30 21. Martin Vayhel Hamr Braník 3:0 Komentáře
01.11.2019 08:15 22. martin bošiak 3:S
16.10.2019 21:00 22. Jiří Slabý Hamr Braník 3:0 Komentáře
10.10.2019 20:00 22. Daniel Vlček Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
09.10.2019 07:00 22. Lubomír Pešek SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
26.09.2019 19:00 21. Jana Malá 3:0 Komentáře
25.09.2019 18:00 21. Petr Dubský Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
17.09.2019 20:00 21. Tereza Hrašková Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
09.09.2019 18:00 21. Ivana Hlobilová Hamr Braník 3:0 Komentáře
28.08.2019 12:42 19. Jan Motejzík S:3 Komentáře
27.08.2019 23:29 19. Vlasta Sýkorová S:3 Komentáře
09.08.2019 18:30 19. Lucie Brnová Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
06.08.2019 07:00 19. Markéta Vöröšová Hamr Braník 3:0 Komentáře
31.07.2019 18:00 18. Martina Chamrová Hamr Braník 3:0 Komentáře
29.07.2019 20:00 18. Robert Buerger Hamr Braník 1:3 Komentáře
23.07.2019 20:30 18. David Paulus Hamr Braník 2:3 Komentáře
15.07.2019 18:00 18. Ivana Hlobilová Hamr Braník 1:3 Komentáře
26.06.2019 21:30 17. Miloš Brouček Hamr Braník 0:3 Komentáře
17.06.2019 07:00 17. Zdeněk Válek 0:3 Komentáře
14.06.2019 07:00 17. Petr Valenta Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
12.06.2019 16:30 17. Ondřej Vaněk Sportcentrum Step 1:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím