Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
20.09.2018 |
20:54 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.09.2018 |
20:53 |
6. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.09.2018 |
20:53 |
6. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.09.2018 |
20:53 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.08.2018 |
20:30 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
15.08.2018 |
19:30 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
13.08.2018 |
20:30 |
4. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
13.08.2018 |
19:30 |
4. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
31.07.2018 |
19:30 |
4. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
30.07.2018 |
19:00 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
25.07.2018 |
19:00 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
01.07.2018 |
21:00 |
5. |
FullStack
(F. Ibragimov,
E. Kurjak)
|
|
3:S |
|
01.07.2018 |
19:00 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
01.07.2018 |
13:00 |
5. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
27.06.2018 |
20:00 |
5. |
Zajíčci
(P. Zita,
A. Zajícová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
24.04.2018 |
21:00 |
6. |
Petrovický expres
(A. Zahradníčková,
M. Andrýs)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
24.04.2018 |
20:00 |
6. |
JiMa
(M. Zbránková,
J. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
22.04.2018 |
20:30 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
27.03.2018 |
20:30 |
6. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
13.03.2018 |
20:30 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
04.03.2018 |
18:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
04.03.2018 |
17:00 |
6. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
27.02.2018 |
20:00 |
7. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
20.02.2018 |
17:00 |
7. |
Psycholemry z jeskyně
(L. Kučerová,
K. K.)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
18.02.2018 |
10:00 |
7. |
Bobánci
(A. Todorov,
J. Vybíral)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Komentáře
|
17.02.2018 |
19:00 |
7. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
06.01.2018 |
11:00 |
7. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
05.01.2018 |
19:00 |
7. |
EdaVo
(V. Pavluch,
E. Kohout)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
04.01.2018 |
20:30 |
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
04.01.2018 |
20:00 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
30.12.2017 |
11:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
27.11.2017 |
21:00 |
7. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
15.11.2017 |
21:00 |
7. |
Kolegové
(P. Valenta,
J. Josifkova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
31.10.2017 |
21:00 |
7. |
Lobotomici
(L. Voborník,
J. Ježek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
30.10.2017 |
20:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
24.10.2017 |
21:00 |
7. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
09.10.2017 |
22:00 |
7. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
27.09.2017 |
21:00 |
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
25.09.2017 |
19:00 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Komentáře
|
05.09.2017 |
21:00 |
7. |
Demoteam
(H. Pekárková,
J. Sachl)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
|
|
7. |
Sršni Písek
(A. Lejčar,
D. Nahodil)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
|
S:S |
|
|
|
7. |
Black and white
(V. Netolicka,
K. Korčáková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Přestřižená trika
(J. Velek,
J. Holiš)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Two Towers
(Z. Schlibener,
L. Hoch)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Demoteam
(H. Pekárková,
J. Sachl)
|
|
3:S |
|