Lukas Sosík

Lukas Sosík (42 let)

ID: 33235

Brno

  • 45 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Centrum Viktoria
  • 20 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 41
    Zápasů v lize ( 22 / 13 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň A

46 bodů
25. místo (20. místo v mužích)
LeJa Týn… Koš… OKt… LuM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:s 13 14 87
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
3:s 11 11 82
3 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
0:3
2:3
3:s 8 0 68
4 . 3:s 6 -11 55
5 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 46

4 . Úroveň A

73 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
Poh… TWI… LuM… Dra… Moj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 101
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
3:0
3:0
3:1 21 11 92
3 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
0:3
3:S
3:0
13 0 73
4 .
Drakobijci (J. Růžička + I. Kolčavová)
0:3
0:3
S:3
3:0
7 -11 56
5 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3
1:3
0:3
0:3
1 -14 47

5 . Úroveň A

71 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
The… LuM… Xeny Týn… Kom… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
3:0
3:0
3:2
3:0
3:S
27 14 81
2 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
3:0
3:S
3:2
3:S
20 11 71
3 .
0:3
0:3
3:0
3:0
3:S
17 0 57
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3
S:3
0:3
3:1
3:S
12 0 52
5 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
2:3 0:3
1:3
3:S
8 -11 37
6 .
Rakeťáci (O. Seidelmann + P. Adamová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

20 bodů
22. místo (16. místo v mužích)
Poh… LeJa Koš… The… LuM… Xeny Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:0
3:0
3:0 28 14 62
2 .
1:3
3:0 3:0
3:S
3:1
23 11 54
3 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
1:3 0:3
3:S
2:3 3:0 14 0 34
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
0:3 0:3
S:3
3:1
3:0 11 0 31
5 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
S:3
3:2
1:3
3:0 11 -11 20
6 . 0:3
1:3
0:3 0:3 0:3 1 -14 7

4 . Úroveň A

14 bodů
19. místo (14. místo v mužích)
Mas… TWI… The… LuM… Xeny Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:0 S:S 3:0 3:0 19 14 53
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 1:3 3:0 3:0 15 11 46
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
S:S 3:1 S:S 3:0 9 0 29
4 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3 0:3 S:S 3:0 5 -11 14
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 6

3 . Úroveň A

26 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
Pat… Hor… Cas… Mas… LuM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Mat (O. Dlugoš + M. Sojka)
3:0 3:1 3:2
3:S
24 14 78
2 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
0:3 3:0
3:S
3:S
19 11 70
3 . 1:3 0:3
3:S
3:S
13 0 53
4 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
2:3
S:3
S:3
3:S
8 -11 37
5 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

4 . Úroveň A

52 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
Mas… LuM… The… TWI… MT Xeny Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:1
3:2
3:0 3:0 3:1 26 14 60
2 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
1:3
3:1
3:2
3:1
3:0 21 11 52
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
2:3
1:3
3:0
3:2
3:1
18 0 38
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
2:3
0:3
3:0
3:1 13 0 33
5 . 0:3
1:3
2:3
0:3
3:0 9 -11 18
6 . 1:3 0:3
1:3
1:3 0:3 3 -14 9

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň A

90 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
Švé… LuM… TWI… Luc… Do… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
3:0
3:0
3:S
3:0
27 14 101
2 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
3:1
3:S
3:0 19 11 90
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
1:3
3:S
3:0 14 0 74
4 .
Lucky team (P. Langer + V. Škrabal)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 55
5 .
Do počtu (V. Kalenský + R. Tichý)
0:3
0:3 0:3
S:3
0 -14 46

5 . Úroveň B

76 bodů
29. místo (23. místo v mužích)
GD… Kre… LuM… Ňuň… ToS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
GD CZ+SK (M. Mráz + P. Linhartová)
2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 97
2 .
Krejčáci (M. Krejčí + L. Krejčí)
3:2 3:2 3:2 3:0 22 11 93
3 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3 2:3 3:0 3:0 16 0 76
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 2:3 0:3 S:S 0 -3 57
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 44

7 . Úroveň A

60 bodů
31. místo (24. místo v mužích)
LuM… Šro… Man… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
3:1
3:0
3:0
26 14 60
2 .
Šroubováčci (R. Zrůstová + M. Urubek)
1:3
3:0
3:0 19 11 50
3 .
ManKO (J. Kolář + M. Šimek)
0:3
0:3
3:1 8 0 28
4 .
FancyFenci (L. Kellerová + P. Švihlík)
0:3
0:3 1:3 1 -11 10

7 . Úroveň A

35 bodů
35. místo (27. místo v mužích)
GD… No… LuM… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
GD CZ+SK (M. Mráz + P. Linhartová)
3:2
3:0
3:0 32 14 66
2 . 2:3 3:2 3:0 23 11 54
3 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
2:3
3:0
15 0 35
4 .
FancyFenci (L. Kellerová + P. Švihlík)
0:3 0:3
0:3
0 -11 9

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.12.2019 01:01 4. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) S:3
08.12.2019 01:01 4. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) S:3
08.12.2019 01:01 4. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) S:3
08.12.2019 01:01 4. Košťálova Četa (D. Kovář, L. Man) S:3
01.12.2019 20:34 4. Drakobijci (J. Růžička, I. Kolčavová) 3:S Komentáře
25.11.2019 20:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
17.11.2019 19:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
04.11.2019 20:00 4. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
28.10.2019 19:58 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) 3:S Komentáře
22.10.2019 20:00 5. Xeny (Z. Dolníčková, Z. Mandelíková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
14.10.2019 20:00 5. Komety (J. Čupr, U. 37701) Centrum Viktoria 3:2
13.10.2019 12:00 5. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Club Classic 0:3 Komentáře
26.09.2019 07:58 4. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) S:3 Komentáře
25.09.2019 17:00 4. Košťálova Četa (D. Kovář, L. Man) Centrum Viktoria 3:2
24.09.2019 20:00 4. Xeny (Z. Dolníčková, Z. Mandelíková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
23.09.2019 17:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
19.09.2019 19:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
02.09.2019 00:10 4. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) S:S
28.08.2019 20:00 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
15.08.2019 18:00 4. Xeny (Z. Dolníčková, Z. Mandelíková) Badminton Líšeň 3:0
14.08.2019 19:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 0:3
15.07.2019 10:35 3. Horákulum (M. Horák, D. Horák) S:3 Komentáře
15.07.2019 10:35 3. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) S:3 Komentáře
15.07.2019 10:34 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) S:3 Komentáře
15.07.2019 10:34 3. Pat a Mat (O. Dlugoš, M. Sojka) S:3 Komentáře
30.06.2019 20:00 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Badminton Líšeň 1:3
27.06.2019 18:00 4. MT (T. Giesl, M. Tesařová) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
21.06.2019 19:00 4. Xeny (Z. Dolníčková, Z. Mandelíková) Sprint 3:0
13.06.2019 19:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
12.06.2019 17:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
29.05.2019 17:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 3:1
27.05.2019 09:26 5. Lucky team (P. Langer, V. Škrabal) 3:S Komentáře
15.05.2019 17:00 5. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
13.05.2019 17:00 5. Do počtu (V. Kalenský, R. Tichý) Centrum Viktoria 3:0
15.04.2019 17:00 5. ToS (D. Kovář, L. Man) Centrum Viktoria 3:0
11.04.2019 20:00 5. Krejčáci (M. Krejčí, L. Krejčí) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
10.04.2019 17:00 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Centrum Viktoria 3:0
03.04.2019 19:00 5. GD CZ+SK (M. Mráz, P. Linhartová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
20.03.2019 19:00 7. Šroubováčci (R. Zrůstová, M. Urubek) Sport Centrum IVANOVICE 3:1 Komentáře
17.03.2019 17:00 7. ManKO (J. Kolář, M. Šimek) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
06.03.2019 21:00 7. FancyFenci (L. Kellerová, P. Švihlík) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
02.03.2019 11:00 7. GD CZ+SK (M. Mráz, P. Linhartová) Sport Centrum IVANOVICE 0:3 Komentáře
19.02.2019 21:00 7. No Idea (O. Chrastina, L. Martinák) Centrum Viktoria 2:3
13.02.2019 21:00 7. FancyFenci (L. Kellerová, P. Švihlík) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
5. Rakeťáci (O. Seidelmann, P. Adamová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím