Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
28.04.2016 |
21:00 |
6. |
#pardubickéduo
(T. Novák,
L. Plášilová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
Komentáře
|
17.04.2016 |
21:00 |
6. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
17.04.2016 |
20:00 |
6. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
01.04.2016 |
11:47 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
31.03.2016 |
22:00 |
5. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
|
S:3 |
|
13.03.2016 |
20:30 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
01.03.2016 |
16:50 |
4. |
#pardubickéduo
(T. Novák,
L. Plášilová)
|
|
S:S |
|
26.02.2016 |
18:00 |
4. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
10.02.2016 |
17:00 |
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
09.02.2016 |
18:30 |
4. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
28.01.2016 |
20:00 |
5. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
Komentáře
|
26.01.2016 |
20:00 |
5. |
TerMiX
(M. Novák,
T. Dietzová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
Komentáře
|
22.01.2016 |
18:30 |
5. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
17.01.2016 |
18:00 |
5. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
04.01.2016 |
11:31 |
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
3:S |
|
03.01.2016 |
21:30 |
5. |
Stádo Jelenů
(P. Jelínek,
T. Zlochová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
20.12.2015 |
18:30 |
5. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
06.12.2015 |
21:00 |
5. |
Kiss my ace
(J. Předota,
S. Čičatková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
29.11.2015 |
15:00 |
5. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
22.11.2015 |
17:00 |
5. |
Tak určitěěě!
(M. Kalfař,
H. Šanová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
21.11.2015 |
11:00 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
11.11.2015 |
21:00 |
5. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
02.11.2015 |
13:26 |
4. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
|
S:S |
|
02.11.2015 |
13:26 |
4. |
Bobici
(L. Šurábová,
M. Šuráb)
|
|
S:S |
|
30.10.2015 |
18:00 |
4. |
Nedělní svačinka
(J. Maixner,
B. Kuncová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
27.10.2015 |
21:00 |
4. |
Lumpíci
(N. Augustínová,
M. Haver)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
29.05.2015 |
19:00 |
5. |
Banáni
(J. Konášová,
L. Uher)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
24.05.2015 |
20:30 |
5. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
18.05.2015 |
19:35 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
12.05.2015 |
20:00 |
5. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
28.04.2015 |
20:00 |
4. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
15.04.2015 |
17:00 |
4. |
Gary a Dudlajda
(K. Štěch,
K. bártíková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Komentáře
|
14.04.2015 |
21:00 |
4. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
12.04.2015 |
18:30 |
4. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
01.04.2015 |
12:55 |
5. |
Písečné porno
(F. Dlouhán,
T. Kamešová)
|
|
S:S |
|
27.03.2015 |
20:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Komentáře
|
27.03.2015 |
09:00 |
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
26.03.2015 |
20:00 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
10.03.2015 |
22:00 |
5. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
23.02.2015 |
21:00 |
6. |
Uložení s přesahem
(V. Novák,
M. Drahoňovská)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
22.02.2015 |
21:00 |
6. |
Bískaři A.S.
(S. Franta,
A. Štixová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
22.02.2015 |
20:30 |
6. |
SMET(eem)!
(T. Molek,
E. Steklíková)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
02.02.2015 |
11:14 |
4. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
|
S:S |
|
02.02.2015 |
11:14 |
4. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
|
S:S |
|
15.01.2015 |
21:00 |
4. |
Tuzemáci
(J. Valenta,
V. Valková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
11.01.2015 |
21:00 |
4. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
11.01.2015 |
21:00 |
4. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
04.01.2015 |
20:00 |
5. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
22.12.2014 |
18:00 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
07.12.2014 |
19:30 |
5. |
[email protected]
(O. ,
O. Nováková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
01.12.2014 |
14:17 |
4. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
S:S |
|
01.12.2014 |
14:17 |
4. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
|
S:S |
|
01.12.2014 |
14:17 |
4. |
Huberti
(P. Bačkovský,
A. Tománková)
|
|
S:S |
|
01.12.2014 |
14:17 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
S:S |
|
21.10.2014 |
21:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
20.10.2014 |
21:00 |
3. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
12.10.2014 |
21:30 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
12.10.2014 |
21:30 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
22.09.2014 |
20:00 |
4. |
Los Pojeros
(J. Pojer,
K. Pojerova)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
22.09.2014 |
19:00 |
4. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
16.09.2014 |
19:30 |
4. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
01.09.2014 |
13:54 |
5. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
|
S:S |
|
27.08.2014 |
17:00 |
5. |
Superpár
(H. Klofáčová,
P. Schwank)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
19.08.2014 |
20:00 |
5. |
Joburti
(V. Tomčányi,
K. Němcová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
18.08.2014 |
21:00 |
5. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
Komentáře
|
31.07.2014 |
10:57 |
4. |
švitoří
(A. Gajdoš,
Z. Vaníčková)
|
|
S:S |
|
31.07.2014 |
10:20 |
4. |
3:4
(B. Salayova,
Z. Plesnik)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.07.2014 |
18:00 |
4. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
01.07.2014 |
12:43 |
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
S:S |
|
20.06.2014 |
18:00 |
4. |
M&T
(T. Zavadilová,
M. Hampl)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
02.06.2014 |
10:33 |
5. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
|
S:S |
|
25.05.2014 |
20:00 |
5. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
20.05.2014 |
21:00 |
5. |
zlobři
(L. Hrubý,
P. Hrubá)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
09.05.2014 |
19:00 |
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
01.05.2014 |
18:47 |
5. |
Copa je tutó?!
(K. Čiháková,
S. Zbyněk)
|
|
S:S |
|
27.04.2014 |
21:00 |
5. |
Blijící lišky
(J. Vozák,
M. Tejnecká)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
22.04.2014 |
21:30 |
5. |
S*M*A*S*H
(A. Hlávková,
J. Předota)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
22.04.2014 |
20:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
01.04.2014 |
19:28 |
5. |
Kuna písečná
(M. Konecny,
A. Zvelebilová)
|
|
S:S |
|
31.03.2014 |
13:15 |
5. |
Mačky z pračky
(S. Vrabcová,
O. Ladman)
|
|
S:3 |
|
30.03.2014 |
10:00 |
5. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
28.03.2014 |
19:00 |
5. |
PohodaJazz
(A. Štixová,
A. Ptáček)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
03.03.2014 |
16:52 |
4. |
VeKa
(K. Aertsová,
V. Kasperová)
|
|
S:S |
|
01.03.2014 |
13:30 |
4. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
16.02.2014 |
19:00 |
4. |
Swoosh
(J. Jurak,
L. Vacková)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
16.02.2014 |
17:00 |
4. |
Wobobegde
(V. Burkert,
K. Tužilová)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
Komentáře
|
02.02.2014 |
15:43 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
|
S:S |
|
30.01.2014 |
10:30 |
4. |
S*M*A*S*H
(A. Hlávková,
J. Předota)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Komentáře
|
24.01.2014 |
10:00 |
4. |
Heats
(T. Fingerhut,
K. Králová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
06.01.2014 |
17:24 |
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
S:S |
|
06.01.2014 |
17:24 |
3. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
|
S:S |
|
16.12.2013 |
19:30 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
15.12.2013 |
17:00 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
01.12.2013 |
16:52 |
4. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
|
S:S |
|
01.12.2013 |
16:52 |
4. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
S:S |
|
01.12.2013 |
16:52 |
4. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
|
S:S |
|
31.10.2013 |
20:00 |
4. |
Teddy Bears Cobrastyle Softmachine
(J. Prochacek,
J. Samková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
22.10.2013 |
21:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
16.10.2013 |
20:30 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
|
S:S |
|
|
|
6. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Šmelky
(M. Kaltounková,
V. Ryba)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Copa je tutó?!
(K. Čiháková,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
S:S |
|
|
|
4. |
Krutibrko
(M. Pešek,
Z. Pecková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
švitoří
(A. Gajdoš,
Z. Vaníčková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Thelma a Luisa
(B. Veselá,
M. Horálek)
|
|
3:S |
|