Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
27.05.2019 |
17:09 |
4. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.05.2019 |
21:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
21.05.2019 |
20:00 |
4. |
Mladej a Starej
(L. vojta,
?. vojta)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
10.05.2019 |
19:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
30.04.2019 |
07:02 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.04.2019 |
20:30 |
3. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
25.04.2019 |
19:30 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
22.04.2019 |
18:00 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
23.03.2019 |
06:10 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.03.2019 |
19:00 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
20.03.2019 |
18:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
12.03.2019 |
20:00 |
2. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
25.02.2019 |
08:44 |
2. |
TriDo
(Z. Doležel,
B. Trimaylov)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.02.2019 |
19:00 |
2. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
19.02.2019 |
22:55 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
|
3:S |
Komentáře
|
13.02.2019 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
27.01.2019 |
18:00 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
20.01.2019 |
19:10 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.01.2019 |
20:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
10.01.2019 |
19:00 |
3. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
21.12.2018 |
18:00 |
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
19.12.2018 |
18:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
17.12.2018 |
19:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
09.12.2018 |
10:30 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
02.12.2018 |
20:09 |
3. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
S:S |
Komentáře
|
20.11.2018 |
19:00 |
3. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
19.11.2018 |
19:30 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
13.11.2018 |
19:30 |
3. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
21.10.2018 |
20:00 |
4. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.10.2018 |
19:00 |
4. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
10.10.2018 |
19:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
10.10.2018 |
18:30 |
4. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
22.05.2018 |
18:00 |
3. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
14.05.2018 |
20:00 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
14.05.2018 |
19:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
09.05.2018 |
19:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.04.2018 |
20:00 |
4. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
23.04.2018 |
20:30 |
4. |
Křupky
(P. Červenka,
A. Koubková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.04.2018 |
19:30 |
4. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
10.04.2018 |
19:00 |
4. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
28.03.2018 |
19:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
20.03.2018 |
18:30 |
3. |
Ořech
(V. Fučík,
T. Kozák)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
18.03.2018 |
19:00 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
15.03.2018 |
19:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
19.02.2018 |
21:00 |
4. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
19.02.2018 |
20:00 |
4. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
07.02.2018 |
20:00 |
4. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
31.01.2018 |
20:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
23.01.2018 |
20:00 |
3. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
16.01.2018 |
19:00 |
3. |
Jana Ryšánková
(J. Ryšánková,
P. Čech)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
08.01.2018 |
19:30 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
16.12.2017 |
16:00 |
4. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
3:S |
|
13.12.2017 |
20:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
10.12.2017 |
19:30 |
4. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
30.11.2017 |
20:00 |
3. |
HonDa
(H. Pipek,
D. Bukovský)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
16.11.2017 |
21:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
16.11.2017 |
20:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
08.11.2017 |
19:00 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
06.11.2017 |
19:00 |
3. |
FauVé
(P. Černý,
R. Moravec)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
29.10.2017 |
17:00 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
25.10.2017 |
20:00 |
3. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
12.10.2017 |
21:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
10.10.2017 |
19:30 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
27.09.2017 |
20:00 |
4. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
19.09.2017 |
19:00 |
4. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
11.09.2017 |
21:30 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
28.08.2017 |
19:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
28.08.2017 |
18:00 |
3. |
FauVé
(P. Černý,
R. Moravec)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
17.08.2017 |
19:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
14.08.2017 |
20:30 |
3. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
14.08.2017 |
19:00 |
3. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
22.05.2017 |
19:00 |
4. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.05.2017 |
20:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
09.05.2017 |
19:00 |
4. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
27.04.2017 |
20:00 |
5. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
20.04.2017 |
19:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
18.04.2017 |
20:00 |
5. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
11.04.2017 |
19:30 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
29.03.2017 |
20:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
28.03.2017 |
20:00 |
4. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
24.03.2017 |
18:00 |
4. |
Adélka ještě nevečeřela
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
13.03.2017 |
20:00 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
13.03.2017 |
19:00 |
4. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
28.02.2017 |
19:00 |
4. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
13.02.2017 |
20:00 |
4. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
08.02.2017 |
20:00 |
4. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
16.01.2017 |
18:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
15.01.2017 |
17:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
12.01.2017 |
19:00 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
08.01.2017 |
13:00 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Komentáře
|
18.12.2016 |
18:00 |
6. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
11.12.2016 |
19:00 |
6. |
Kika & Mino
(M. Kurilla,
K. Bačová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
05.12.2016 |
20:00 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
23.11.2016 |
20:00 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
10.11.2016 |
19:00 |
6. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
|
1:3 |
|
09.11.2016 |
20:00 |
6. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
24.10.2016 |
19:30 |
7. |
Badaboum
(L. Janovcová,
Z. Šamajová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
16.10.2016 |
11:00 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
08.10.2016 |
14:00 |
7. |
Bauďáci
(L. Klímová,
F. Nemčok)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
27.09.2016 |
18:30 |
4. |
MAX
(M. Vodičková,
X. Kulovaná)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
22.09.2016 |
19:00 |
4. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
06.09.2016 |
20:00 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
06.09.2016 |
19:00 |
4. |
200+
(J. Švejnoha,
M. Šíp)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
23.08.2016 |
19:00 |
5. |
Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton.
(T. Staňková,
S. Bílková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
16.08.2016 |
20:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
10.08.2016 |
19:00 |
5. |
Badaboum
(L. Janovcová,
Z. Šamajová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
31.07.2016 |
20:00 |
5. |
2STARS
(Z. Kolaříková,
E. Perski)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
29.07.2016 |
18:00 |
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.07.2016 |
19:30 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
13.07.2016 |
19:00 |
5. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
12.06.2016 |
14:30 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
30.05.2016 |
19:30 |
6. |
Agel Team
(I. Pechová,
R. Klimek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
26.05.2016 |
19:00 |
6. |
(P)esa
(J. Drahorád,
A. Drahorádová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
11.05.2016 |
21:00 |
6. |
Wazungu
(J. Kabelka,
A. Rybářová)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
28.04.2016 |
19:00 |
5. |
Potkali se u Havrana
(H. Honek,
P. Honková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
27.04.2016 |
19:30 |
5. |
Delivery team
(K. Kuželka,
M. Dulák)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
21.04.2016 |
20:30 |
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
05.04.2016 |
21:00 |
5. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
23.03.2016 |
21:00 |
4. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
14.03.2016 |
18:00 |
4. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
05.03.2016 |
15:30 |
4. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
05.03.2016 |
15:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
26.02.2016 |
19:00 |
5. |
Smečující tykvičky
(J. Čambula,
G. Čambulová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
16.02.2016 |
19:00 |
5. |
2XTREME
(T. Mysak,
S. Koisova)
|
|
3:1 |
|
09.02.2016 |
17:00 |
5. |
Delivery team
(K. Kuželka,
M. Dulák)
|
|
2:3 |
|
|
|
6. |
KLiťaci
(M. Dobeš,
P. Vácha)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
VplusR
(V. Šťastná,
R. Boháč)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
heletele
(P. Havlíková,
E. Novotná)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Fosilky
(Z. Macurová,
B. Reichova)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Sršni Písek
(A. Lejčar,
D. Nahodil)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Bojová šiška
(L. Johanovská,
L. Lánský)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
3:S |
|