Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
01.07.2022 |
00:10 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
1:3 |
|
30.06.2022 |
20:00 |
3. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Sportovní areál Mikulovka |
1:3 |
|
28.06.2022 |
19:30 |
3. |
Janička
(J. Ševčík,
A. Vernerová)
|
Sportovní areál Mikulovka |
0:3 |
|
08.06.2022 |
19:30 |
3. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
Sportovní areál Mikulovka |
3:1 |
|
30.05.2022 |
16:10 |
3. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
30.05.2022 |
16:10 |
3. |
MarVik
(M. Helcl,
V. Havlová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
18.05.2022 |
20:30 |
3. |
Jakočky 2.0
(K. Malý,
M. Malá)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
16.05.2022 |
21:00 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
3:1 |
|
02.05.2022 |
00:10 |
2. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
|
3:S |
|
27.04.2022 |
15:37 |
2. |
Od A do Z
(Z. Helvich,
A. Kolesnáčová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
26.04.2022 |
21:00 |
2. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Sportcentrum Koráb |
1:3 |
|
26.04.2022 |
21:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Sportcentrum Koráb |
0:3 |
|
29.03.2022 |
21:00 |
3. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
29.03.2022 |
08:38 |
3. |
Sochoříci
(D. Sochor,
N. Sochorová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
22.03.2022 |
21:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
16.03.2022 |
21:00 |
3. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
27.02.2022 |
17:00 |
2. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
22.02.2022 |
19:55 |
2. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
08.02.2022 |
21:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
02.02.2022 |
22:00 |
2. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Komentáře
|
30.01.2022 |
19:00 |
3. |
Malíčci
(J. Rádl,
S. Čičatková)
|
|
3:0 |
|
26.01.2022 |
19:30 |
3. |
KinderHappyHippo
(T. Kasalický,
V. Kruzikova)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
25.01.2022 |
20:00 |
3. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
|
3:1 |
|
11.01.2022 |
21:00 |
3. |
Dočasná péče
(J. Blažek,
K. Vaňková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
27.12.2021 |
09:50 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
S:S |
Komentáře
|
20.12.2021 |
21:00 |
3. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
14.12.2021 |
21:00 |
3. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
08.12.2021 |
21:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
01.12.2021 |
00:10 |
2. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
|
3:S |
|
24.11.2021 |
21:00 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
21.11.2021 |
19:30 |
2. |
Dočasná péče
(J. Blažek,
K. Vaňková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
16.11.2021 |
21:00 |
2. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
27.10.2021 |
20:00 |
3. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
22.10.2021 |
18:39 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.10.2021 |
21:00 |
3. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
06.10.2021 |
21:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
27.09.2021 |
20:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
21.09.2021 |
21:00 |
2. |
Dočasná péče
(J. Blažek,
K. Vaňková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
06.09.2021 |
21:00 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
|
3:2 |
|
05.09.2021 |
20:00 |
2. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
24.08.2021 |
19:00 |
3. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
19.08.2021 |
20:30 |
3. |
Tom & Jerry
(T. Maršon,
M. Preibischová)
|
|
3:1 |
|
17.08.2021 |
21:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
09.08.2021 |
20:00 |
3. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.07.2021 |
22:29 |
3. |
Luckeři
(J. Havlicek,
M. Zackova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.07.2021 |
20:00 |
3. |
Gangster squad
(B. Baubínová,
P. Jelínek)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
26.07.2021 |
17:00 |
3. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
19.07.2021 |
21:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
01.07.2021 |
00:10 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
3:S |
|
01.07.2021 |
00:10 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
3:S |
|
01.07.2021 |
00:10 |
4. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
|
3:S |
|
01.07.2021 |
00:10 |
4. |
Hubený Králík
(M. Hubená,
F. Králík)
|
|
3:S |
|
26.05.2021 |
20:00 |
3. |
Výdej čočky
(K. Vacková,
J. Los)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.05.2021 |
19:30 |
3. |
Tom & Jerry
(T. Maršon,
M. Preibischová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
12.05.2021 |
21:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
10.05.2021 |
20:30 |
3. |
Gangster squad
(B. Baubínová,
P. Jelínek)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
04.10.2020 |
20:00 |
4. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
3:1 |
|
23.09.2020 |
18:30 |
4. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
16.09.2020 |
20:30 |
4. |
Fried Cream
(K. Fricová,
R. Smetana)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
09.09.2020 |
19:30 |
4. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
02.09.2020 |
21:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
31.08.2020 |
19:00 |
3. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
|
3:0 |
|
24.08.2020 |
20:00 |
3. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
20.08.2020 |
21:00 |
3. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
|
2:3 |
|
06.08.2020 |
15:04 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
05.08.2020 |
19:30 |
4. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
30.07.2020 |
20:00 |
4. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
|
3:1 |
|
14.07.2020 |
17:00 |
4. |
Hubený Králík
(M. Hubená,
F. Králík)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
12.07.2020 |
20:00 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
2:3 |
|
09.07.2020 |
20:00 |
3. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
|
0:3 |
|
07.07.2020 |
20:00 |
3. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
|
1:3 |
|
22.06.2020 |
20:00 |
3. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
|
0:3 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
|
3:S |
|
11.06.2020 |
21:00 |
4. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
|
3:2 |
|
10.06.2020 |
20:00 |
4. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
3:1 |
|
28.05.2020 |
20:30 |
4. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
20.05.2020 |
22:48 |
4. |
Double Trouble
(O. Çeçen,
S. Motta)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.05.2020 |
21:00 |
4. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
14.05.2020 |
21:00 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(J. Gabauer,
A. Zelinková)
|
|
3:0 |
|
10.03.2020 |
21:00 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
26.02.2020 |
21:00 |
5. |
Čusík
(L. Vojancová,
M. Rybář)
|
|
3:1 |
|
25.02.2020 |
20:00 |
5. |
GodsArrows
(L. Šarapatková,
T. Hengerič)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
20.02.2020 |
21:00 |
5. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
|
3:0 |
|
11.02.2020 |
18:00 |
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
03.02.2020 |
00:10 |
6. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
M. Procházka)
|
|
3:S |
|
28.01.2020 |
18:00 |
6. |
Swimsuit optional
(T. Řezníčková,
R. Lacok)
|
|
3:1 |
|
22.01.2020 |
18:00 |
6. |
Házenkáři
(J. Bursa,
A. Cejnarová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
09.01.2020 |
20:00 |
6. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
29.12.2019 |
15:51 |
4. |
Matfyzáci
(V. Herrmann,
B. Horníková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.12.2019 |
15:50 |
4. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
18.12.2019 |
08:08 |
4. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
10.12.2019 |
21:30 |
4. |
Čusík
(L. Vojancová,
M. Rybář)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
26.11.2019 |
18:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
24.11.2019 |
19:00 |
3. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
20.11.2019 |
19:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
14.11.2019 |
19:30 |
3. |
Matfyzáci
(V. Herrmann,
B. Horníková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
29.10.2019 |
21:00 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
15.10.2019 |
21:00 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
08.10.2019 |
18:00 |
2. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
06.10.2019 |
20:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
30.09.2019 |
21:00 |
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:0 |
|
28.09.2019 |
21:39 |
4. |
Divoká Esa
(J. Pitter,
I. Šťastná)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.09.2019 |
20:30 |
4. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
23.09.2019 |
21:00 |
4. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
25.05.2019 |
22:03 |
3. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.05.2019 |
22:03 |
3. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.05.2019 |
22:02 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.05.2019 |
17:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
S:3 |
Komentáře
|
24.04.2019 |
18:00 |
4. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
|
3:2 |
|
24.04.2019 |
11:25 |
4. |
FiTeČek
(F. Maček,
T. Kořánová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.04.2019 |
18:00 |
4. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
10.04.2019 |
21:00 |
4. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
28.03.2019 |
20:00 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
20.03.2019 |
19:30 |
5. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
17.03.2019 |
18:00 |
5. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
15.03.2019 |
18:00 |
5. |
To doběhneš
(k. šenkýřová,
L. Hais)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
28.02.2019 |
20:00 |
5. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
3:0 |
|
20.02.2019 |
21:00 |
5. |
Jakiro
(V. Zacharčev,
D. Ataniyazova)
|
|
0:3 |
|
19.02.2019 |
18:00 |
5. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Komentáře
|
12.02.2019 |
21:00 |
5. |
Káva s pískem
(J. Bezouška,
J. Kořízková)
|
|
3:0 |
|