Lucie Honková

Lucie Honková (50 let)

ID: 20986

Praha

v Praze - léčím děti

  • 219 zápasů

    od roku 2014
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Braník
  • 44 /111
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 31
    Zápasů v lize ( 18 / 13 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

132 bodů
18. místo (4. místo v ženách)
IT… Ene… (Ho… Pla… Dám… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:0 3:0 3:0 22 14 156
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:1 3:0 13 3 136
3 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0:3 3:1 3:1 12 0 132
4 .
Plantážníci (M. Dvořák + K. Syrová)
0:3 1:3 1 -11 110
5 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3 0:3 1:3 1 -14 107

4 . Úroveň A

141 bodů
16. místo (3. místo v ženách)
Luk… (Ho… Pla… RYZ… Vou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 161
2 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0:3 3:1
3:S
3:S
18 3 141
3 .
Plantážníci (M. Dvořák + K. Syrová)
0:3 1:3
3:1
3:S
13 0 133
4 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
S:3
1:3
3:S
7 -11 116
5 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

5 . Úroveň B

134 bodů
20. místo (4. místo v ženách)
(Ho… Pla… Ver… Hal… MoKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
3:1 1:3 3:1 3:0 20 14 134
2 .
Plantážníci (M. Dvořák + K. Syrová)
1:3
3:1
3:1
3:1
19 11 130
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:1
1:3
3:0
S:S 12 0 112
4 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
1:3
1:3
0:3
3:1 8 -11 97
5 . 0:3
1:3
S:S 1:3 0 -14 86

Jarní sezóna 2019

6 . Úroveň A

118 bodů
39. místo (7. místo v ženách)
Vou… Dám… (Ho… Sve… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:0 2:3 3:0
3:S
22 14 136
2 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3 3:0
3:S
3:S
19 11 130
3 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
3:2 0:3
3:0
3:S
18 0 118
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
S:3
0:3
3:S
6 -11 95
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

6 . Úroveň A

114 bodů
39. místo (3. místo v ženách)
Mla… IT… (Ho… VEL… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mladej a Starej (L. vojta + Š. vojta)
3:1 3:1 3:1 3:1 24 14 138
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:0 3:2 3:0 20 11 131
3 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
1:3 0:3 3:1 3:0 14 0 114
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3 2:3 1:3 3:0 11 -11 100
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3 0:3 0:3 0:3 1 -14 87

5 . Úroveň B

120 bodů
36. místo (4. místo v ženách)
Tra… PIA… Vou… (Ho… Dám… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:1
S:S
3:1
3:2 15 14 149
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
2:3
3:1
3:2 14 11 145
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:S
3:2 3:2
3:2
13 0 133
4 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
1:3
1:3
2:3 3:0 11 -11 120
5 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
2:3 2:3
2:3
0:3 6 -14 112

6 . Úroveň B

149 bodů
32. místo (5. místo v ženách)
Vou… (Ho… VEL… Nep… Pol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:1 3:2 3:1 1:3 18 14 152
2 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
1:3
3:2
3:1
3:S
18 11 149
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
2:3
2:3
3:1
3:1
16 0 136
4 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3 1:3 1:3 3:0 10 -11 119
5 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
3:1
S:3
1:3
0:3 7 -14 113

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň B

133 bodů
44. místo (9. místo v ženách)
IT… Žlu… eL… (Ho… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:1
3:S
3:0 3:0 22 0 52
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3 3:2
3:0
3:0
17 0 47
3 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
S:3
2:3 3:2 2:3 8 0 38
4 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0:3
0:3
2:3
3:0
8 0 38
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
3:2
0:3
4 0 34

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.08.2019 20:00 4. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) SportCentrum JEREMI 3:1
14.08.2019 20:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 0:3
01.08.2019 20:00 4. Plantážníci (M. Dvořák, K. Syrová) Hamr Štěrboholy 3:1
25.07.2019 21:00 4. Plantážníci (M. Dvořák, K. Syrová) Hamr Braník 3:1
23.07.2019 14:48 4. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) 3:S Komentáře
16.07.2019 20:30 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 0:3
10.07.2019 12:05 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) 3:S Komentáře
19.06.2019 20:30 5. Plantážníci (M. Dvořák, K. Syrová) Hamr Štěrboholy 3:1
16.06.2019 12:00 5. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 3:0
12.06.2019 20:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 1:3
11.06.2019 17:00 5. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Braník 3:1
26.05.2019 17:00 6. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3
25.05.2019 17:09 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S Komentáře
23.05.2019 20:00 6. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:2
07.05.2019 20:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
30.04.2019 20:30 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 3:1
23.04.2019 21:00 6. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 0:3
23.04.2019 20:00 6. Mladej a Starej (L. vojta, Š. vojta) Hamr Štěrboholy 1:3
17.04.2019 21:00 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
31.03.2019 17:00 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Badminton Arena Skalka 3:0
21.03.2019 20:30 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 2:3
21.03.2019 19:30 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Hamr Braník 1:3 Komentáře
10.03.2019 13:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
28.02.2019 19:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
28.02.2019 18:51 6. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) 3:S Komentáře
11.02.2019 20:00 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:1
07.02.2019 20:00 6. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 1:3
24.01.2019 20:00 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 2:3
24.01.2019 19:00 6. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 0:3
21.01.2019 19:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
06.01.2019 10:00 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím