Načítám…
Kristýna Míková

Kristýna Míková (30 let)

ID: 18767

Praha

  • 217 zápasů

    od roku 2013
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 208 /455
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 91
    Zápasů v lize ( 49 / 30 / 12) 4 turnaje
  • 62%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

16 . Úroveň C

175 bodů
202. místo (16. místo v ženách)
J.K. O.V. D.T. K.M. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Klíma
3:0
3:0
3:S
3:S 26 14 220
2 .
Image 1
Ondřej Volf
0:3
3:2
3:S
3:S 17 11 208
3 .
Image 1
Daniel Toth
0:3
2:3
3:S
3:S 14 0 194
4 .
Image 1
Kristýna Míková
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -11 175
5 .
Image 1
Martin Bureš
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 166

16 . Úroveň C

171 bodů
189. místo (11. místo v ženách)
J.Z. T.K. K.M. T.H. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Zavřel
3:0 S:S 3:1 3:0 18 14 192
2 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3 3:1
3:2
3:1
17 11 188
3 .
Image 1
Kristýna Míková
S:S 1:3 3:2 3:0 11 0 171
4 .
Image 1
Tomas Hulle
1:3
2:3
2:3 3:2 10 -11 159
5 .
Image 1
Monika Tomanová
0:3
1:3
0:3 2:3 3 -14 149

Podzimní sezóna 2021

16 . Úroveň C

184 bodů
179. místo (12. místo v ženách)
D.T. K.M. J.K. I.Č. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Toth
3:S
3:S
3:1
3:S
24 14 198
2 .
Image 1
Kristýna Míková
S:3
1:3
3:S
3:S
13 11 184
3 .
Image 1
Jaroslav Klíma
S:3
3:1
S:S
S:S
2 0 162
4 .
Image 1
Iva Červenková
1:3
S:3
S:S
S:S
-3 -11 146
5 .
Image 1
Jaroslav Částka
S:3
S:3
S:S
S:S
-4 -14 142

15 . Úroveň B

125 bodů
178. místo (15. místo v ženách)
V.K. A.K. K.M. P.G. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Kovář
3:2
3:S
3:0
3:S
24 14 158
2 .
Image 1
Adam Král
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 153
3 .
Image 1
Kristýna Míková
S:3
1:3
S:S
3:1 5 0 125
4 .
Image 1
Petra Grüsserová
0:3 0:3
S:S
3:1 4 -11 113
5 .
Image 1
Tom Petr
S:3
0:3 1:3 1:3 2 -14 108

16 . Úroveň B

154 bodů
188. místo (12. místo v ženách)
V.D. L.Š. K.M. J.B. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Dvořák
3:1
3:0
3:0
3:S 26 14 180
2 .
Image 1
Láďa Švehla
1:3
3:2
3:0 3:S 19 11 170
3 .
Image 1
Kristýna Míková
0:3
2:3
3:S
3:S
14 0 154
4 .
Image 1
Jana Bechova
0:3
0:3 S:3 3:S 6 -11 135
5 .
Image 1
Michal Vich
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 126

16 . Úroveň B

155 bodů
199. místo (14. místo v ženách)
L.D. M.T. P.K. K.M. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Dolanský
3:0
3:S
3:0
3:0
27 14 201
2 .
Image 1
Milan Tůma
0:3
3:S
3:0 3:0 20 11 191
3 .
Image 1
Petr Kosmata
S:3
S:3
3:0
3:0
14 0 174
4 .
Image 1
Kristýna Míková
0:3 0:3
0:3
3:1 6 -11 155
5 .
Image 1
Jiří Charvát
0:3
0:3
0:3
1:3 1 -14 147

Letní sezóna 2021

15 . Úroveň A

154 bodů
171. místo (11. místo v ženách)
T.H. F.K. K.M. J.K. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomas Hulle
3:1
3:2
3:2
3:S
22 14 176
2 .
Image 1
Filip Kareta
1:3
3:0 3:0
3:S
21 11 172
3 .
Image 1
Kristýna Míková
2:3
0:3 3:1
3:S
14 0 154
4 .
Image 1
Jakub Klubal
2:3 0:3 1:3
3:S
9 -11 138
5 .
Image 1
Jan Mrkacek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

Jarní sezóna 2020

18 . Úroveň B

176 bodů
229. místo (18. místo v ženách)
Z.R. J.V. X.Š. K.M. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Randa
3:0
3:0
3:2
3:0 26 14 220
2 .
Image 1
Jakub Vilhelm
0:3
3:1
3:0
3:0 20 11 211
3 .
Image 1
X Švehla
0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 195
4 .
Image 1
Kristýna Míková
2:3
0:3
0:3 3:2 7 -11 176
5 .
Image 1
Petr Valenta
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 168

19 . Úroveň B

218 bodů
225. místo (20. místo v ženách)
P.K. K.M. O.E. J.G. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Knězů
3:1 3:S
3:S
S:S
16 14 230
2 .
Image 1
Kristýna Míková
1:3
S:S
2:3 3:S 7 11 218
3 .
Image 1
Ondřej Exner
S:3
S:S
3:S
S:3 4 0 204
4 .
Image 1
Jan Gregor
S:3
3:2
S:3
S:S
3 -11 192
5 .
Image 1
Michael Panec
S:S
S:3 3:S
S:S
2 -14 188

20 . Úroveň C

227 bodů
237. místo (20. místo v ženách)
V.S. K.M. M.T. T.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Sítora
3:2 3:0
3:0
3:0 26 14 240
2 .
Image 1
Kristýna Míková
2:3
3:1
1:3
3:0
16 11 227
3 .
Image 1
Monika Tomanová
0:3
1:3
3:0
3:0 15 0 215
4 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
3:1
0:3
3:0 13 -11 202
5 .
Image 1
Michaela Matasová
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 186

Podzimní sezóna 2019

20 . Úroveň C

189 bodů
237. místo (23. místo v ženách)
M.P. K.M. E.R. P.B. B.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michael Panec
3:0
3:1
3:0 3:0 27 14 201
2 .
Image 1
Kristýna Míková
0:3
3:1 3:2 3:0 18 11 189
3 .
Image 1
Eva Rosenbergová
1:3
1:3 3:2 3:0 14 0 174
4 .
Image 1
Petr Bedřich
0:3 2:3 2:3 3:0 11 -11 160
5 .
Image 1
Beata Bordáčová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 146

19 . Úroveň C

138 bodů
243. místo (25. místo v ženách)
T.J. X.Š. M.T. K.M. J.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jandera
3:0
3:1
0:3
3:0
20 14 174
2 .
Image 1
X Švehla
0:3
3:2
3:1 3:0 18 11 169
3 .
Image 1
Monika Tomanová
1:3
2:3
3:1 3:0 16 0 156
4 .
Image 1
Kristýna Míková
3:0
1:3 1:3
S:3
9 -11 138
5 .
Image 1
Jana Zarybnicka
0:3
0:3 0:3
3:S
6 -14 132

20 . Úroveň A

171 bodů
236. místo (24. místo v ženách)
T.K. K.M. B.B. L.H. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Křížek
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 180
2 .
Image 1
Kristýna Míková
1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 171
3 .
Image 1
Beata Bordáčová
0:3 2:3 3:1
3:0
15 0 155
4 .
Image 1
Ludmila Homolková
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 136
5 .
Image 1
Lenka Poláková
S:3
0:3
0:3
1:3 1 -14 127

20 . Úroveň C

170 bodů
236. místo (26. místo v ženách)
D.P. K.M. V.H. Z.H. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Paulus
3:2
3:1
3:1
3:S 23 14 177
2 .
Image 1
Kristýna Míková
2:3
3:2
3:1 3:S 19 11 170
3 .
Image 1
Vladan Hašek
1:3
2:3
3:0 3:0 17 0 157
4 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
1:3
1:3 0:3 3:0 9 -5 144
5 .
Image 1
Martin Parížek
S:3 S:3 0:3 0:3 0 -14 126

Letní sezóna 2019

19 . Úroveň B

141 bodů
213. místo (19. místo v ženách)
K.M. J.M. I.K. M.G. R.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kristýna Míková
3:0
3:0 3:0
3:S
27 14 141
2 .
Image 1
Jan Motejzík
0:3
3:0
3:S
3:S
19 11 130
3 .
Image 1
Ivana Kunayová
0:3
0:3
S:S
3:S
4 0 104
4 .
Image 1
Martin Goš
0:3
S:3
S:S
3:S
4 -11 93
5 .
Image 1
Robert Buerger
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Jarní sezóna 2019

22 . Úroveň C

134 bodů
260. místo (25. místo v ženách)
K.M. S.S. K.H. O.V. Z.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kristýna Míková
3:1
3:0 0:3 3:0 20 14 134
2 .
Image 1
Samo Strniša
1:3
3:2 1:3 3:0 14 11 125
3 .
Image 1
Kristýna Hesounová
0:3 2:3
3:S
3:1
14 0 114
4 .
Image 1
Ondřej Vaněk
3:0 3:1
S:3
S:3
13 -5 108
5 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
0:3 0:3
1:3
3:S
7 -14 93

22 . Úroveň C

128 bodů
280. místo (32. místo v ženách)
M.L. T.H. D.T. K.M. K.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Mirek Lodr
3:1 3:0 3:1
3:S
25 14 159
2 .
Image 1
Tomas Horak
1:3 3:1 1:3
3:S
14 11 145
3 .
Image 1
Daniel Toth
0:3 1:3
3:S
3:S
13 0 133
4 .
Image 1
Kristýna Míková
1:3 3:1
S:3
3:S
13 -5 128
5 .
Image 1
Krystof Herrmann
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

21 . Úroveň A

121 bodů
273. místo (31. místo v ženách)
J.O. M.M. Z.K. K.M. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jirka Oktabec
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 161
2 .
Image 1
Michaela Matasová
0:3 3:0 1:3
3:S
14 11 145
3 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3 0:3
3:S
3:S
12 0 132
4 .
Image 1
Kristýna Míková
0:3 3:1
S:3
3:S
12 -11 121
5 .
Image 1
Jan Valenta
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

23 . Úroveň C

134 bodů
290. místo (39. místo v ženách)
P.H. P.V. K.M. M.O. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Paul Hepper
3:1 3:1
3:1
3:S
24 14 158
2 .
Image 1
Petr Vitásek
1:3
3:0
3:0
3:S
21 11 152
3 .
Image 1
Kristýna Míková
1:3
0:3
3:0
3:S
14 0 134
4 .
Image 1
Marie Ouředníková
1:3
0:3
0:3
3:S
7 -11 116
5 .
Image 1
Martin Tožička
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

Podzimní sezóna 2018

22 . Úroveň B

182 bodů
258. místo (24. místo v ženách)
T.C. K.M. M.B. T.G. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Chlum
3:0
3:0 3:0
3:0
24 0 60
2 .
Image 1
Kristýna Míková
0:3
3:1
3:S
3:0 16 0 52
3 .
Image 1
Michal Beneš
0:3 1:3 3:2
3:S
10 0 46
4 .
Image 1
Tatiana Gašparová
0:3
S:3
2:3 3:0 8 0 44
5 .
Image 1
Daniel Toth
0:3
0:3
S:3
0:3 0 0 36

22 . Úroveň B

144 bodů
250. místo (20. místo v ženách)
K.M. M.B. D.R. M.Š. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kristýna Míková
3:2
2:3
3:0
3:S
17 0 41
2 .
Image 1
Michal Beneš
2:3 3:1 3:2
3:1
16 0 40
3 .
Image 1
Daniel Randula
3:2
1:3
3:2
3:0
15 0 39
4 .
Image 1
Martina Šviráková
0:3 2:3
2:3
3:S
9 0 33
5 .
Image 1
Daniela Tallová
S:3
1:3
0:3
S:3
1 0 25

25 . Úroveň A

102 bodů
286. místo (32. místo v ženách)
Z.K. K.M. M.B. M.C. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
3:1
3:0
3:0
3:0
23 0 35
2 .
Image 1
Kristýna Míková
1:3
3:S
3:1
3:0 17 0 29
3 .
Image 1
Marie Bernotová
0:3
S:3
3:2
3:0
10 0 22
4 .
Image 1
Martina Chamrová
0:3
1:3
2:3
3:2
7 0 19
5 .
Image 1
Anna Čechová
0:3
0:3
0:3
2:3
2 0 14

24 . Úroveň A

67 bodů
279. místo (37. místo v ženách)
M.B. K.M. A.B. D.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marie Bernotová
0:3
3:S
3:S
14 0 20
2 .
Image 1
Kristýna Míková
3:0
3:0
S:S
13 0 19
3 .
Image 1
Aneta Benešová
S:3
0:3 S:S -3 0 3
4 .
Image 1
David Hladílek
S:3
S:S
S:S -6 0 0

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.04.2022 00:10 16. Martin Bureš 3:S
28.03.2022 21:49 16. Daniel Toth S:3 Komentáře
28.03.2022 21:49 16. Ondřej Volf S:3 Komentáře
28.03.2022 21:49 16. Jaroslav Klíma S:3 Komentáře
01.03.2022 00:10 16. Jakub Zavřel S:S
24.02.2022 19:00 16. Monika Tomanová Badminton Arena Skalka 3:0
23.02.2022 16:00 16. Tomáš Křížek Sportcentrum Step 1:3
09.02.2022 19:00 16. Tomas Hulle Hamr Štěrboholy 3:2
31.01.2022 17:23 16. Daniel Toth S:3 Komentáře
30.01.2022 19:27 16. Iva Červenková 3:S Komentáře
27.01.2022 16:24 16. Jaroslav Částka 3:S Komentáře
06.01.2022 16:00 16. Jaroslav Klíma Badminton Arena Skalka 1:3
02.01.2022 18:50 15. Petra Grüsserová S:S Komentáře
02.01.2022 11:28 15. Václav Kovář S:3 Komentáře
23.12.2021 13:00 15. Tom Petr Badminton Arena Skalka 3:1
15.12.2021 18:00 15. Adam Král 1:3
01.12.2021 00:10 16. Jana Bechova 3:S
28.11.2021 20:37 16. Michal Vich 3:S Komentáře
23.11.2021 19:30 16. Láďa Švehla Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
15.11.2021 20:00 16. Vojtěch Dvořák Tatran Střešovice 0:3 Komentáře
26.10.2021 09:00 16. Petr Kosmata Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
24.10.2021 19:00 16. Milan Tůma Badminton Arena Skalka 0:3
22.10.2021 17:30 16. Jiří Charvát Badminton Arena Skalka 3:1
18.10.2021 17:00 16. Lukáš Dolanský Badminton Arena Skalka 0:3
23.09.2021 16:00 15. Filip Kareta Badminton Arena Skalka 0:3
10.09.2021 17:00 15. Jakub Klubal Hamr Braník 3:1
08.09.2021 18:00 15. Tomas Hulle Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
07.09.2021 01:01 15. Jan Mrkacek 3:S Komentáře
10.06.2020 15:30 18. Petr Valenta Badminton Arena Skalka 3:2
04.06.2020 10:00 18. Jakub Vilhelm 0:3 Komentáře
03.06.2020 16:00 18. X Švehla Badminton Arena Skalka 0:3
02.06.2020 08:00 18. Zdeněk Randa Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
21.05.2020 00:10 19. Michael Panec 3:S
19.05.2020 08:42 19. Ondřej Exner S:S Komentáře
07.05.2020 14:00 19. Jan Gregor Badminton Arena Skalka 2:3
10.03.2020 16:00 19. Petr Knězů Sportcentrum Step 1:3
20.02.2020 21:00 20. Michaela Matasová 3:0 Komentáře
19.02.2020 20:30 20. Tomas Hulle 1:3 Komentáře
08.02.2020 17:30 20. Vojtěch Sítora Sportcentrum Step 2:3
07.02.2020 16:00 20. Monika Tomanová 3:1 Komentáře
28.01.2020 16:00 20. Beata Bordáčová Sportcentrum Step 3:0
13.01.2020 20:30 20. Petr Bedřich Hamr Štěrboholy 3:2
12.01.2020 18:00 20. Michael Panec 0:3 Komentáře
08.01.2020 16:00 20. Eva Rosenbergová Sportcentrum Step 3:1
18.12.2019 16:00 19. Monika Tomanová Hamr Štěrboholy 1:3
15.12.2019 20:51 19. Jana Zarybnicka S:3 Komentáře
07.12.2019 16:00 19. Tomáš Jandera Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
06.12.2019 19:00 19. X Švehla 1:3
23.11.2019 10:00 20. Lenka Poláková Badminton Arena Skalka 3:0
14.11.2019 16:00 20. Beata Bordáčová Sportcentrum Step 3:2
10.11.2019 20:00 20. Ludmila Homolková 3:0
06.11.2019 15:30 20. Tomáš Křížek 1:3
01.11.2019 08:15 20. Martin Parížek 3:S
18.10.2019 20:00 20. David Paulus 2:3 Komentáře
17.10.2019 19:00 20. Vladan Hašek Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
11.10.2019 17:00 20. Zuzana Hřebíčková Hamr Braník 3:1
25.09.2019 17:00 19. Jan Motejzík Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
18.09.2019 17:00 19. Martin Goš Sportcentrum Step 3:0
16.09.2019 19:24 19. Robert Buerger 3:S Komentáře
07.09.2019 11:00 19. Ivana Kunayová Sportcentrum Step 3:0
30.05.2019 21:00 22. Kristýna Hesounová SportCentrum JEREMI 3:0
20.05.2019 18:00 22. Zuzana Hřebíčková SportCentrum JEREMI 3:0
15.05.2019 16:00 22. Ondřej Vaněk Sportcentrum Step 0:3
13.05.2019 20:00 22. Samo Strniša 3:1 Komentáře
01.05.2019 21:39 22. Daniel Toth S:3 Komentáře
23.04.2019 17:29 22. Krystof Herrmann 3:S Komentáře
17.04.2019 17:00 22. Mirek Lodr SportCentrum JEREMI 1:3
13.04.2019 09:00 22. Tomas Horak 3:1
27.03.2019 16:30 21. Jirka Oktabec Sportcentrum Step 0:3
21.03.2019 21:26 21. Zuzana Kosová S:3 Komentáře
14.03.2019 11:12 21. Jan Valenta 3:S Komentáře
09.03.2019 10:00 21. Michaela Matasová 3:1
03.03.2019 17:00 23. Paul Hepper Sportcentrum Step 1:3
03.03.2019 09:59 23. Martin Tožička 3:S Komentáře
26.02.2019 16:00 23. Petr Vitásek Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
15.02.2019 18:00 23. Marie Ouředníková 3:0
24.01.2019 21:13 22. Tatiana Gašparová 3:S Komentáře
24.01.2019 18:00 22. Daniel Toth 3:0
06.01.2019 18:00 22. Michal Beneš Hamr Braník 3:1
05.01.2019 09:00 22. Tomáš Chlum Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
29.12.2018 22:43 22. Daniela Tallová 3:S Komentáře
18.12.2018 20:00 22. Martina Šviráková Sportcentrum Step 3:0
14.12.2018 17:00 22. Michal Beneš SportCentrum JEREMI 3:2
13.12.2018 16:00 22. Daniel Randula Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
01.12.2018 22:44 25. Marie Bernotová 3:S Komentáře
27.11.2018 16:00 25. Anna Čechová SportCentrum JEREMI 3:0
26.11.2018 20:00 25. Martina Chamrová 3:1 Komentáře
04.11.2018 18:00 25. Zbyněk Kojecký TK Neridé 1:3 Komentáře
28.10.2018 10:06 24. David Hladílek S:S Komentáře
17.10.2018 20:30 24. Marie Bernotová Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
17.10.2018 20:30 24. Aneta Benešová Sportcentrum Step 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím