Kristýna Jarošová

Kristýna Jarošová (23 let)

ID: 29686

Brno

  • 78 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sprint
  • 167 /371
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 27
    Zápasů v lize ( 18 / 9 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

9 . Úroveň A

169 bodů
63. místo (2. místo v ženách)
K.J. J.L. P.H. D.R. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kristýna Jarošová
3:1
2:3
3:0
15 14 169
2 .
Image 1
Jan Laštůvka
3:1 3:1 12 11 163
3 .
Image 1
Pavel Hejl
1:3
3:0
8 0 148
4 .
Image 1
Dominik Rybář
3:2 1:3 6 -11 135
5 .
Image 1
Filip Kolesár
0:3
1:3
0:3
1 -14 127

9 . Úroveň B

173 bodů
83. místo (4. místo v ženách)
J.Š. I.D. K.J. P.M. V.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Šoltés
3:1
3:2
3:0
3:S
24 14 198
2 .
Image 1
Ivo Dusík
1:3
3:0
3:1 3:0 21 11 192
3 .
Image 1
Kristýna Jarošová
2:3
0:3
3:2
3:S
13 0 173
4 .
Image 1
Petr Marek
0:3 1:3
2:3
3:S
9 -11 158
5 .
Image 1
Vojtech Baranek
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 146

10 . Úroveň B

150 bodů
85. místo (4. místo v ženách)
A.S. K.J. R.J. P.Š. D.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Slovák
1:3 3:0 3:1 3:1 20 14 154
2 .
Image 1
Kristýna Jarošová
3:1
3:2
2:3 3:S 19 11 150
3 .
Image 1
Radek Joch
0:3
2:3
3:0
3:0
16 0 136
4 .
Image 1
Petr Šikula
1:3 3:2 0:3 2:3 8 -11 117
5 .
Image 1
Dušan Medek
1:3 S:3
0:3
3:2 6 -14 112

Jarní sezóna 2019

13 . Úroveň A

229 bodů
132. místo (7. místo v ženách)
D.R. K.J. J.J. A.H. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dominik Rybář
3:1
3:S
3:0
3:S
25 14 239
2 .
Image 1
Kristýna Jarošová
1:3 3:2 3:1
3:S
18 11 229
3 .
Image 1
Jiří Jetelina
S:3
2:3 3:0
3:S
15 0 215
4 .
Image 1
Adam Herout
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -11 196
5 .
Image 1
Martin Stix
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 186

14 . Úroveň A

195 bodů
139. místo (8. místo v ženách)
K.J. A.Ř. E.U. L.S. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kristýna Jarošová
3:1
3:0
2:3
3:1 21 14 195
2 .
Image 1
Adam Řihák
1:3
3:2
3:1
3:0
19 11 190
3 .
Image 1
Eva Uhlířová
0:3
2:3
3:0
3:1 15 0 175
4 .
Image 1
Lenka Suchá
3:2
1:3
0:3
3:0 13 -11 162
5 .
Image 1
Jan Rybka
1:3
0:3
1:3 0:3 2 -14 148

14 . Úroveň C

199 bodů
152. místo (8. místo v ženách)
J.S. T.T. K.J. P.Š. H.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sabela
3:1
2:3
3:0 3:1 21 14 215
2 .
Image 1
Tom Tom
1:3 3:0 3:1
3:S
20 11 211
3 .
Image 1
Kristýna Jarošová
3:2
0:3
3:0
3:0 19 0 199
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3 1:3
0:3
3:S
7 -11 176
5 .
Image 1
Hana Palbuchtová
1:3
S:3
0:3
S:3
1 -14 167

14 . Úroveň B

195 bodů
156. místo (14. místo v ženách)
R.H. M.M. K.J. L.S. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Havlík
3:0
3:2
3:1
3:2
23 14 217
2 .
Image 1
Martin Míčka
0:3
3:0 3:0 3:1 20 11 211
3 .
Image 1
Kristýna Jarošová
2:3
0:3
3:0
3:S
15 0 195
4 .
Image 1
Lenka Suchá
1:3
0:3
0:3
3:S
7 -11 176
5 .
Image 1
Jiří Báňa
2:3
1:3
S:3
S:3
3 -14 169

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.08.2019 15:00 9. Pavel Hejl Sprint 3:1 Komentáře
06.08.2019 09:00 9. Dominik Rybář Sprint 2:3
04.08.2019 11:00 9. Filip Kolesár fit4all centrum 3:0 Komentáře
29.07.2019 11:00 9. Petr Marek fit4all centrum 3:2 Komentáře
16.07.2019 14:00 9. Jakub Šoltés Sprint 2:3 Komentáře
09.07.2019 12:00 9. Ivo Dusík fit4all centrum 0:3 Komentáře
01.07.2019 00:10 10. Dušan Medek 3:S
29.06.2019 11:00 10. Antonín Slovák fit4all centrum 3:1
24.06.2019 19:00 10. Petr Šikula fit4all centrum 2:3
16.06.2019 17:00 10. Radek Joch Sprint 3:2 Komentáře
31.05.2019 15:48 13. Martin Stix 3:S Komentáře
22.05.2019 18:30 13. Jiří Jetelina Sprint 3:2
20.05.2019 18:30 13. Adam Herout Sport Centrum IVANOVICE 3:1
06.05.2019 19:00 13. Dominik Rybář Sprint 1:3
02.05.2019 00:10 14. Eva Uhlířová 3:0
25.04.2019 10:00 14. Adam Řihák Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
16.04.2019 15:00 14. Lenka Suchá Sprint 2:3 Komentáře
13.04.2019 17:00 14. Jan Rybka Badminton Líšeň 3:1
31.03.2019 17:00 14. Tom Tom Sprint 0:3
22.03.2019 17:00 14. Hana Palbuchtová Sprint 3:0
20.03.2019 17:00 14. Petr Šmejkal Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
09.03.2019 18:00 14. Jan Sabela Sprint 3:2 Komentáře
21.02.2019 19:00 14. Roman Havlík Club Classic 2:3 Komentáře
15.02.2019 18:00 14. Lenka Suchá Sprint 3:0 Komentáře
07.02.2019 20:00 14. Martin Míčka Sport Centrum Kuklenská 0:3
14. Jiří Báňa 3:S Komentáře
9. Vojtech Baranek 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím