Načítám…
kristyna Hanouskova

kristyna Hanouskova (27 let)

ID: 37918

Praha

Smartwings - Flight attendant

  • 49 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Areál volného času Gutova
  • 40 /53
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 49
    Zápasů v lize ( 30 / 13 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

7 . Úroveň A

54 bodů
40. místo (17. místo v ženách)
My2 Jar… Int… Abs… Los… Mig… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0 14 54
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0 11 51
3 .
International (A. Köpf + A. Tomaščinová)
0 0 40
4 .
Abstraktní medovníci (S. Abaffy + M. Dorazilová)
0 0 40
5 .
Los Čapakos (R. Guarachi + D. Hudecova)
0 -11 29
6 .
MiguEliška (E. Kvasničková + M. Barrera)
0 -14 26

Letní sezóna 2020

7 . Úroveň A

78 bodů
36. místo (15. místo v ženách)
My2 Vos… Vyf… Uli… O+O Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1
3:S
3:0 24 14 78
2 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
2:3 S:S S:S 3:S 4 11 55
3 .
Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
1:3 S:S S:S 3:S 3 0 43
4 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
S:3
S:S S:S 3:S 2 -11 31
5 . 0:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

6 . Úroveň A

36 bodů
41. místo (19. místo v ženách)
Jel… Mar… Bra… My2 Bej… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:S
3:1
25 14 79
2 .
0:3
3:2
3:S
3:0 18 11 69
3 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
1:3
2:3
3:S
3:0 16 0 56
4 .
S:3
S:3
S:3
3:0
7 -11 36
5 .
Bejci (T. M + M. Karvaiová)
1:3
0:3 0:3
0:3
1 -14 27

6 . Úroveň A

53 bodů
34. místo (15. místo v ženách)
EOVA Inl… My2 Mar… Uli… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:1
3:S
3:S 27 14 81
2 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
0:3
2:3
3:S
3:2 3:2 15 11 66
3 . 0:3
3:2
3:0
S:S
3:S 13 0 53
4 .
1:3
S:3
0:3 S:S 3:S 4 0 44
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
S:3
2:3
S:S
S:S 3:S 3 -11 32
6 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:3 2:3 S:3 S:3 S:3 2 -14 28

6 . Úroveň A

58 bodů
32. místo (14. místo v ženách)
Pee… Vyf… My2 Inl… Bra… GRO… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 0:3
3:1
3:0 23 14 77
2 .
Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
0:3
3:2
3:2
3:1
3:S
18 11 69
3 . 0:3 2:3 3:0 3:2 3:0 18 0 58
4 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
3:0
2:3
0:3 3:2 3:0 18 0 58
5 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
1:3
1:3 2:3 2:3
3:S
11 -11 40
6 .
GROOŤÁCI (L. Kaňka + M. Pekařová)
0:3
S:3
0:3 0:3
S:3
0 -14 26

Jarní sezóna 2020

7 . Úroveň A

72 bodů
37. místo (16. místo v ženách)
Bra… My2 Thu… Mar… Pár… Ház… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
3:0 3:2 2:3
3:S
3:1
22 14 76
2 . 0:3 3:1
3:S
3:1 3:0 21 11 72
3 . 2:3 1:3
3:2
3:2 3:1 16 0 56
4 . 3:2
S:3
2:3
S:3
3:0
12 0 52
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
S:3
1:3 2:3
3:S
1:3 9 -11 38
6 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
1:3
0:3 1:3
0:3
3:1 7 -14 33

7 . Úroveň A

56 bodů
42. místo (17. místo v ženách)
EOVA My2 Pár… Mar… God… Jar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 1:3 S:S
3:0
S:S 9 14 63
2 . 0:3
3:S
3:2 S:S S:S 5 11 56
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
3:1
S:3
S:S S:S S:S -1 0 39
4 . S:S 2:3 S:S S:S S:S -6 0 34
5 .
0:3
S:S S:S S:S S:S -8 -11 21
6 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
S:S S:S S:S S:S S:S -10 -14 16

7 . Úroveň A

59 bodů
46. místo (22. místo v ženách)
Uli… Pat… My2 Thu… Ház… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
3:2 1:3 3:0 3:0 20 14 74
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
2:3 3:1 3:2 3:0 20 11 71
3 . 3:1 1:3 3:2 3:0 19 0 59
4 . 0:3 2:3 2:3 3:2 9 -11 38
5 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 28

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň B

65 bodů
44. místo (21. místo v ženách)
Lin… Opi… Uli… My2 Pár… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 100
2 . 1:3
3:1
3:0 3:1 20 11 91
3 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3
1:3
1:3 3:0 9 0 69
4 . 1:3 0:3 3:1 1:3 8 -3 65
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 1:3 0:3 3:1 7 -14 53

7 . Úroveň A

56 bodů
42. místo (21. místo v ženách)
Swi… Uli… My2 Hum… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
3:0
3:2
S:S
3:1
16 14 70
2 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3
3:2
3:2
3:S
16 11 67
3 .
2:3
2:3 3:1 3:S 16 0 56
4 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
S:S
2:3
1:3 3:S 7 -11 36
5 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
1:3
S:3
S:3 S:3 1 -14 27

8 . Úroveň A

60 bodů
46. místo (20. místo v ženách)
My2 Swi… Kou… Thu… Ház… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 60
2 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
2:3 3:2
3:0
3:1 20 11 51
3 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Koudelková)
0:3 2:3 3:1
3:0
15 0 35
4 . 0:3
0:3
1:3 3:1 7 -11 16
5 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3 1:3
0:3
1:3 2 -14 8

8 . Úroveň A

34 bodů
48. místo (22. místo v ženách)
Kám… Ňou… My2 Swi… Thu… Ház… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kámoš René (B. Listíková + K. Jesenská)
3:0 3:0 3:1 3:0 3:0 29 14 63
2 . 0:3 3:1
3:S
3:0
3:0
22 11 53
3 . 0:3 1:3 3:2 3:2
3:1
14 0 34
4 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
1:3
S:3
2:3 3:0
S:3
9 0 29
5 . 0:3 0:3 2:3 0:3
3:1
7 -11 16
6 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3
0:3
1:3
3:S
1:3
7 -14 13

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2020 13:38 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) 3:S Komentáře
21.09.2020 17:00 7. Vostrí mazlíci (J. Pařízek, L. Ledvinová) Hamr Záběhlice 3:2
17.09.2020 19:00 7. Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková, H. Plesníková) Hamr Záběhlice 3:1
17.09.2020 17:00 7. O+O (O. Chovanec, O. Chovancová) Hamr Záběhlice 3:0
03.09.2020 07:40 6. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) S:3 Komentáře
22.08.2020 12:13 6. Jelínci (R. Jelínek, S. Jelínková) S:3 Komentáře
22.08.2020 12:13 6. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) S:3 Komentáře
11.08.2020 17:00 6. Bejci (T. M, M. Karvaiová) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
10.08.2020 00:10 6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) 3:S
09.08.2020 11:08 6. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) S:S Komentáře
30.07.2020 20:00 6. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) Beachklub Ládví 3:2 Komentáře
23.07.2020 21:00 6. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Hamr Záběhlice 3:0
21.07.2020 20:00 6. EOVA (O. Vaculík, E. Valášková) Beachklub Ládví 0:3
08.07.2020 19:30 6. GROOŤÁCI (L. Kaňka, M. Pekařová) Beachklub Ládví 3:0
01.07.2020 20:00 6. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Beachklub Ládví 3:2
23.06.2020 21:00 6. Peeva (E. Krylová, P. Kordík) Beachklub Ládví 0:3
23.06.2020 20:00 6. Vyfúknutá Lopta (K. Vondráčková, H. Plesníková) Beachklub Ládví 2:3
21.06.2020 10:00 6. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) 3:0
15.06.2020 17:00 7. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Beachklub Ládví 3:1
15.06.2020 11:41 7. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) 3:S Komentáře
08.06.2020 07:30 7. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Beachklub Ládví 0:3
01.06.2020 20:00 7. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) Hamr Záběhlice 3:0
27.05.2020 20:30 7. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Beachklub Ládví 3:1
21.05.2020 00:10 7. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) S:S
21.05.2020 00:10 7. GodsArrows (L. Šarapatková, T. Hengerič) S:S
06.05.2020 09:10 7. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) 3:S Komentáře
11.03.2020 20:30 7. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Areál volného času Gutova 3:2
08.03.2020 20:30 7. EOVA (O. Vaculík, E. Valášková) Areál volného času Gutova 0:3
27.02.2020 20:00 7. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) DOMYNO 1:3
26.02.2020 20:00 7. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Areál volného času Gutova 3:2
06.02.2020 20:00 7. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) Hamr Záběhlice 3:0
04.02.2020 17:00 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Areál volného času Gutova 3:1
27.01.2020 20:30 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 1:3
23.01.2020 20:30 6. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Areál volného času Gutova 1:3
20.01.2020 17:30 6. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 0:3
10.01.2020 17:00 6. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Hamr Záběhlice 3:1
02.01.2020 00:10 7. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) 3:S
29.12.2019 19:00 7. Humří smršť (S. H, B. Humr) Hamr Záběhlice 3:1
12.12.2019 18:00 7. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
08.12.2019 14:00 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Areál volného času Gutova 2:3
21.11.2019 19:00 8. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Areál volného času Gutova 3:0
20.11.2019 18:00 8. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) Areál volného času Gutova 3:2
07.11.2019 18:00 8. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) Hamr Záběhlice 3:0
03.11.2019 19:00 8. Koudisáci (M. Koudelka, D. Koudelková) Areál volného času Gutova 3:0
31.10.2019 17:00 8. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) Areál volného času Gutova 3:2
18.10.2019 18:00 8. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Areál volného času Gutova 3:2
15.10.2019 19:00 8. Kámoš René (B. Listíková, K. Jesenská) Hamr Záběhlice 0:3
15.10.2019 17:00 8. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 1:3
11.10.2019 20:00 8. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím