kristyna Hanouskova

kristyna Hanouskova (26 let)

ID: 37918

Praha

Smartwings - Flight attendant

  • 23 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Areál volného času Gutova
  • 42 /73
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 23
    Zápasů v lize ( 14 / 9 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

7 . Úroveň A

55 bodů
41. místo (16. místo v ženách)
EOVA My2 Mar… Jar… Pár… God… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:0
12 14 66
2 . 0:3 3:2 4 11 55
3 . 2:3 2 0 42
4 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0 0 40
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0 -11 29
6 .
0:3
0 -14 26

7 . Úroveň A

59 bodů
46. místo (22. místo v ženách)
Uli… Pat… My2 Thu… Ház… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
3:2 1:3 3:0 3:0 20 14 74
2 .
Patt a Matt (A. Fellnerová + M. Vobořil)
2:3 3:1 3:2 3:0 20 11 71
3 . 3:1 1:3 3:2 3:0 19 0 59
4 . 0:3 2:3 2:3 3:2 9 -11 38
5 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 28

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň B

65 bodů
44. místo (21. místo v ženách)
Lin… Opi… Uli… My2 Pár… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 100
2 . 1:3
3:1
3:0 3:1 20 11 91
3 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3
1:3
1:3 3:0 9 0 69
4 . 1:3 0:3 3:1 1:3 8 -3 65
5 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
0:3 1:3 0:3 3:1 7 -14 53

7 . Úroveň A

56 bodů
42. místo (21. místo v ženách)
Swi… Uli… My2 Hum… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
3:0
3:2
S:S
3:1
16 14 70
2 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3
3:2
3:2
3:S
16 11 67
3 .
2:3
2:3 3:1 3:S 16 0 56
4 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
S:S
2:3
1:3 3:S 7 -11 36
5 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
1:3
S:3
S:3 S:3 1 -14 27

8 . Úroveň A

60 bodů
46. místo (20. místo v ženách)
My2 Swi… Kou… Thu… Ház… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 60
2 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
2:3 3:2
3:0
3:1 20 11 51
3 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Cermanová)
0:3 2:3 3:1
3:0
15 0 35
4 . 0:3
0:3
1:3 3:1 7 -11 16
5 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3 1:3
0:3
1:3 2 -14 8

8 . Úroveň A

34 bodů
48. místo (22. místo v ženách)
Kám… Ňou… My2 Swi… Thu… Ház… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kámoš René (B. Listíková + K. Jesenská)
3:0 3:0 3:1 3:0 3:0 29 14 63
2 . 0:3 3:1
3:S
3:0
3:0
22 11 53
3 . 0:3 1:3 3:2 3:2
3:1
14 0 34
4 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
1:3
S:3
2:3 3:0
S:3
9 0 29
5 . 0:3 0:3 2:3 0:3
3:1
7 -11 16
6 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3
0:3
1:3
3:S
1:3
7 -14 13

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.03.2020 20:30 7. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Areál volného času Gutova 3:2
08.03.2020 20:30 7. EOVA (O. Vaculík, E. Valášková) Areál volného času Gutova 0:3
27.02.2020 20:00 7. Patt a Matt (A. Fellnerová, M. Vobořil) DOMYNO 1:3
26.02.2020 20:00 7. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Areál volného času Gutova 3:2
06.02.2020 20:00 7. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) Hamr Záběhlice 3:0
04.02.2020 17:00 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Areál volného času Gutova 3:1
27.01.2020 20:30 6. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 1:3
23.01.2020 20:30 6. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Areál volného času Gutova 1:3
20.01.2020 17:30 6. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 0:3
10.01.2020 17:00 6. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Hamr Záběhlice 3:1
02.01.2020 00:10 7. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) 3:S
29.12.2019 19:00 7. Humří smršť (S. H, B. Humr) Hamr Záběhlice 3:1
12.12.2019 18:00 7. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
08.12.2019 14:00 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Areál volného času Gutova 2:3
21.11.2019 19:00 8. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Areál volného času Gutova 3:0
20.11.2019 18:00 8. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) Areál volného času Gutova 3:2
07.11.2019 18:00 8. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) Hamr Záběhlice 3:0
03.11.2019 19:00 8. Koudisáci (M. Koudelka, D. Cermanová) Areál volného času Gutova 3:0
31.10.2019 17:00 8. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) Areál volného času Gutova 3:2
18.10.2019 18:00 8. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Areál volného času Gutova 3:2
15.10.2019 19:00 8. Kámoš René (B. Listíková, K. Jesenská) Hamr Záběhlice 0:3
15.10.2019 17:00 8. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 1:3
11.10.2019 20:00 8. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím