Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
04.01.2023 |
14:55 |
7. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
|
S:3 |
Comments
|
04.01.2023 |
14:55 |
7. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
|
S:3 |
Comments
|
04.01.2023 |
14:55 |
7. |
Amumu
(O. Suchan,
N. Kvetonova)
|
|
S:3 |
Comments
|
04.01.2023 |
14:55 |
7. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
|
S:3 |
Comments
|
01.07.2022 |
00:10 |
6. |
Horvi&Erny
(E. Kerekeš,
K. Horvath)
|
|
S:S |
|
20.06.2022 |
19:00 |
6. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
|
0:3 |
|
19.06.2022 |
18:00 |
6. |
bobo
(V. Bobovska,
U. 46634)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
06.06.2022 |
19:00 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Sport Troja |
1:3 |
|
30.05.2022 |
17:00 |
7. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
Comments
|
20.05.2022 |
19:00 |
7. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
13.05.2022 |
17:30 |
7. |
Stodoteam
(K. Stodolovská,
U. 39531)
|
|
3:0 |
|
03.05.2022 |
18:30 |
7. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Sport Troja |
3:0 |
Comments
|
02.05.2022 |
00:10 |
6. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
|
3:S |
|
27.04.2022 |
17:00 |
6. |
MOS365
(A. Makovský,
V. Jirsa)
|
Sport Troja |
1:3 |
|
12.04.2022 |
17:00 |
6. |
Horvi&Erny
(E. Kerekeš,
K. Horvath)
|
Sport Troja |
2:3 |
Comments
|
07.04.2022 |
01:01 |
6. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
|
3:S |
Comments
|
04.04.2022 |
18:00 |
6. |
bobo
(V. Bobovska,
U. 46634)
|
|
0:3 |
|
01.12.2021 |
00:10 |
7. |
Living Nuts
(J. Oudes,
M. Nahlovsky)
|
|
S:S |
|
21.11.2021 |
16:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Sport Troja |
2:3 |
Comments
|
07.11.2021 |
15:30 |
7. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Sport Troja |
3:0 |
Comments
|
07.11.2021 |
12:00 |
7. |
JaMa
(J. Horská,
M. Horský)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.10.2021 |
21:35 |
6. |
Hejbejse
(A. Paclová,
M. Čech)
|
|
S:3 |
Comments
|
18.10.2021 |
21:00 |
6. |
Kufulovci
(T. Lešták,
Z. Urbániová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
16.10.2021 |
11:00 |
6. |
Juniorbazar
(S. Bruder,
K. Karlová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
14.10.2021 |
19:30 |
6. |
Žádná charita
(J. Stejskal,
P. Krupičková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
02.10.2021 |
08:51 |
5. |
Juniorbazar
(S. Bruder,
K. Karlová)
|
|
3:S |
Comments
|
23.09.2021 |
19:00 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
22.09.2021 |
19:00 |
5. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
Sport Troja |
2:3 |
Comments
|
06.09.2021 |
20:30 |
5. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
19.08.2021 |
17:00 |
5. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
Sport Troja |
1:3 |
|
16.08.2021 |
17:30 |
5. |
Living Nuts
(J. Oudes,
M. Nahlovsky)
|
Sport Troja |
3:2 |
Comments
|
15.08.2021 |
20:00 |
5. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
08.08.2021 |
01:01 |
5. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
|
3:S |
Comments
|
28.07.2021 |
20:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
27.07.2021 |
20:00 |
5. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
22.07.2021 |
18:00 |
5. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
10.07.2021 |
18:00 |
5. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.06.2021 |
19:00 |
6. |
Želvušky
(I. Benešová,
D. Hac)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
13.06.2021 |
14:00 |
6. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
07.06.2021 |
19:00 |
6. |
LabTeam
(K. Vitoušová,
T. Hrašková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
06.06.2021 |
11:00 |
6. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
03.06.2021 |
18:00 |
6. |
Berušky :)
(Z. Kubíková,
D. L)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|