Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
24.01.2018 |
21:00 |
3. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
15.01.2018 |
21:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
15.01.2018 |
20:00 |
3. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
11.01.2018 |
21:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
10.12.2017 |
19:00 |
3. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
10.12.2017 |
18:00 |
3. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
07.12.2017 |
21:00 |
3. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
29.11.2017 |
20:30 |
3. |
Ondra ti poradí
(S. Hnyková,
L. Divoký)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
22.11.2017 |
21:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
10.11.2017 |
20:00 |
3. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
07.11.2017 |
21:00 |
3. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
27.10.2017 |
20:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
26.10.2017 |
16:30 |
3. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
19.10.2017 |
20:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
18.10.2017 |
21:00 |
3. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
21.09.2017 |
20:00 |
4. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
DOMYNO |
3:1 |
Komentáře
|
18.09.2017 |
18:00 |
4. |
Náhra na cool
(M. Petrásková,
V. Kantor)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
18.09.2017 |
17:00 |
4. |
Jacob Daniels
(J. Šotola,
D. Fridova)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
10.09.2017 |
16:00 |
4. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
08.09.2017 |
19:30 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
30.08.2017 |
20:30 |
3. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
28.08.2017 |
21:00 |
3. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
15.08.2017 |
20:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
07.08.2017 |
21:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
27.07.2017 |
21:00 |
4. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
27.07.2017 |
20:00 |
4. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
12.07.2017 |
20:30 |
4. |
LoPa11
(L. Klápová,
V. Mück)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
01.07.2017 |
14:11 |
3. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
|
S:S |
|
30.06.2017 |
20:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
28.06.2017 |
21:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
11.06.2017 |
17:00 |
3. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
01.06.2017 |
12:26 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
S:S |
|
25.05.2017 |
21:00 |
4. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
21.05.2017 |
17:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
18.05.2017 |
21:00 |
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
|
|
4. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
3:S |
|