Načítám…
Karel Kraml

Karel Kraml (43 let)

ID: 32014

Praha

Stream s. r. o. - Managing Director

Webová stránka

  • 185 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 1 /21
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 80
    Zápasů v lize ( 55 / 22 / 3) 0 turnajů
  • 71%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

1 . Úroveň A

43 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Las… BSM Jan… Tom… Říč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:1 2:0 7 11 57
2 . 1:2 0:2
2:0
5 8 52
3 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
2:0 4 0 43
4 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
2:0
4 -8 35
5 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
0:2
0:2
0 -11 28

1 . Úroveň A

62 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Jan… San… Tom… B… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
2:1
2:0
1:2
2:0
12 11 62
2 .
SandaleTrip (M. Kalina + J. Černý)
1:2
1:2 2:0
2:0
10 8 57
3 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
0:2 2:1
2:0
1:2
8 0 47
4 .
B-Team (T. Pop + K. Soukup)
2:1
0:2
0:2
2:0
7 -8 38
5 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
0:2
2:1
0:2
3 -11 31

1 . Úroveň A

65 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Jan… Pat… B… Las… BSM Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
2:0
2:0
2:1
2:0
15 11 65
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
2:0
1:2
2:1
8 8 55
3 .
B-Team (T. Pop + K. Soukup)
0:2
0:2
2:0
2:1 7 0 46
4 .
1:2
2:1
0:2
2:1 7 -8 38
5 .
0:2
1:2
1:2 1:2 3 -11 31

1 . Úroveň A

45 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Las… BSM Jan… Kla… Bug… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:0 2:S 2:0 2:0 15 11 65
2 . 0:2
2:1
2:0
2:0
11 8 58
3 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
S:2
1:2
2:0
1:2
6 0 45
4 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
0:2
0:2
0:2 2:0 4 -8 35
5 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
0:2
2:1
0:2 3 -11 31

Letní sezóna 2021

1 . Úroveň A

49 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Las… BSM Jan… Prv… Říč… EL’… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:0
0:2
2:0
2:0
2:0
13 11 63
2 . 0:2
2:1
2:1
2:0
2:0
11 8 58
3 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
2:0
1:2
1:2
2:1
2:0
10 0 49
4 .
První dvojchyba (D. Činátl + R. Činátl)
0:2
1:2
2:1
1:2
2:0 7 0 46
5 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
0:2
1:2
2:1
1:2
4 -8 35
6 .
EL’75 (E. Raczynska + L. Czepiel)
0:2
0:2
0:2
0:2
2:1
2 -11 30

1 . Úroveň A

58 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Las… Jan… BSM Mur… Tom… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:1 2:0
2:0
15 11 65
2 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
0:2
2:0 2:0
2:S
11 8 58
3 . 1:2 0:2
2:0
2:0
9 0 48
4 .
Muravyev/Ponomarenko (A. Ponomarenko + I. Muravyev)
0:2 0:2
0:2
2:1 3 -8 34
5 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
0:2
S:2
0:2
1:2 1 -11 29

1 . Úroveň A

61 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Jan… Las… BSM Prv… Říč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
2:0
2:1
1:2
2:1
11 11 61
2 .
0:2
2:0
2:1
2:0
11 8 58
3 .
1:2
0:2
2:0
2:1
8 0 47
4 .
První dvojchyba (D. Činátl + R. Činátl)
2:1
1:2
0:2
2:0
8 -8 39
5 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
1:2
0:2
1:2
0:2
2 -11 30

1 . Úroveň A

61 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Prv… BSM Jan… Zno… DD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
První dvojchyba (D. Činátl + R. Činátl)
2:1
2:0
2:1
2:S
13 11 76
2 .
1:2
2:1
2:1
2:0
11 8 71
3 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
0:2
1:2
2:0
2:0
9 0 61
4 .
Znovuzrození (J. Klášterka + G. Pasquier)
1:2
1:2
0:2
2:1
5 -8 49
5 .
S:2
0:2
0:2
1:2
1 -11 42

1 . Úroveň A

62 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Jan… Říč… BSM Ďáb… Bug… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
2:1
2:0
1:2
2:0 12 11 62
2 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
1:2
0:2
2:0
2:0
9 8 56
3 .
0:2
2:0
0:2
2:0
8 0 47
4 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:1
0:2
2:0
0:2
7 -8 38
5 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
0:2
0:2
2:0
4 -11 32

Letní sezóna 2020

1 . Úroveň A

77 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Jan… Dře… Síť… Run… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
2:1
2:0
2:S
2:0
14 11 77
2 .
Dřeváci (O. Svatoš + H. Záhlava)
1:2
2:0
2:0
2:0
13 8 73
3 .
Síťaři (P. Heider + M. Pavelek)
0:2
0:2 2:S
2:S
6 0 58
4 .
Run & Fun (J. Princ + M. Pešek)
S:2
0:2
S:2
2:1
3 -8 47
5 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
0:2
S:2
1:2
1 -11 42

1 . Úroveň A

47 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Dře… Run… Jan… Síť… BSM Říč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dřeváci (O. Svatoš + H. Záhlava)
2:0
2:0
2:0
2:0
2:0
15 11 65
2 .
Run & Fun (J. Princ + M. Pešek)
0:2
2:1 2:1
2:0
2:0
10 8 57
3 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
0:2
1:2 1:2 2:0 2:0 8 0 47
4 .
Síťaři (P. Heider + M. Pavelek)
0:2
1:2 2:1
2:0
1:2
7 0 46
5 .
0:2
0:2
0:2
0:2
2:0
3 -8 34
6 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
0:2
0:2
2:1
0:2
2 -11 30

1 . Úroveň A

46 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Dře… Run… Jan… BSM Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dřeváci (O. Svatoš + H. Záhlava)
2:0
2:1
1:2
2:0
12 11 62
2 .
Run & Fun (J. Princ + M. Pešek)
0:2
2:1
2:0
2:0
11 8 58
3 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
1:2
1:2
1:2
2:0
7 0 46
4 .
2:1
0:2
2:1
0:2
6 -8 37
5 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
0:2
0:2
2:0
4 -11 32

1 . Úroveň A

61 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Dře… Run… Jan… Ďáb… Sek… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dřeváci (O. Svatoš + H. Záhlava)
2:1
2:1
2:0
2:0 14 11 77
2 .
Run & Fun (J. Princ + M. Pešek)
1:2
2:1 2:1
2:S
10 8 70
3 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
1:2
1:2 2:0 2:S 9 0 61
4 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
1:2 0:2
2:0
5 -8 49
5 .
Sekáči (J. Klášterka + R. Brokl)
0:2
S:2
S:2
0:2
0 -11 41

Jarní sezóna 2020

1 . Úroveň A

70 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Dře… Jan… Ďáb… BSM Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dřeváci (O. Svatoš + H. Záhlava)
2:0
2:0
2:0
2:0
16 11 79
2 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
0:2
2:0
2:1
2:1
10 8 70
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
2:0
2:0
8 0 60
4 .
0:2
1:2
0:2
2:1
4 -8 48
5 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
1:2
0:2
1:2
2 -11 43

1 . Úroveň A

59 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Dře… Jan… Pat… BSM Rog… Žha… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dřeváci (O. Svatoš + H. Záhlava)
2:1
2:0
2:0
2:0
2:0
14 11 64
2 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
1:2
2:0
2:0
2:S
2:0
12 8 59
3 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
0:2
2:1
2:1
2:0
7 0 46
4 .
0:2
0:2
1:2
2:0
2:0
7 0 46
5 .
Rog & Raf (J. Novák + J. Mysliveček)
0:2
S:2
1:2
0:2
2:S
3 -8 34
6 .
Žhavé výstřely (A. Tomčal + L. Vaštík)
0:2
0:2
0:2
0:2
S:2
0 -11 28

1 . Úroveň A

64 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Jan… Dře… Pat… Říč… Ďáb… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
2:1
2:1
2:0
2:0 14 11 64
2 .
Dřeváci (O. Svatoš + H. Záhlava)
1:2
2:0
2:0
2:S
12 8 59
3 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
1:2
0:2
2:1
2:S
7 0 46
4 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
0:2
1:2
2:1
4 -8 35
5 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
S:2
S:2
1:2
1 -11 29

Letní sezóna 2019

1 . Úroveň A

65 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Jan… Pat… Říč… Mat… Alf… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
2:0
2:0
2:0
2:S
15 11 65
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
2:0
2:0
2:0
12 8 59
3 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
0:2
2:0
2:S
7 0 46
4 .
Matla a Zmetek (T. Horká + P. Šedivý)
0:2
0:2
0:2
2:S
3 -8 34
5 .
S:2
0:2
S:2
S:2
0 -11 28

2 . Úroveň A

51 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Jan… Pru… Ďáb… RS Rog… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
2:0
2:0
2:S
2:S
14 11 51
2 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
0:2
2:0
S:S
2:S
6 8 40
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
2:S
2:S
6 0 32
4 .
S:2
S:S
S:2
2:S
2 -8 20
5 .
Rog & Raf (J. Novák + J. Mysliveček)
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 15

1 . Úroveň A

38 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Říč… Mat… A… Jan… Rog… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
1:2
2:0
2:S
0:2
8 11 58
2 .
Matla a Zmetek (T. Horká + P. Šedivý)
2:1
1:2
2:S
1:2
8 8 55
3 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
0:2
2:1
1:2
2:0
8 0 47
4 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
S:2
S:2
2:1
2:0
7 -8 38
5 .
Rog & Raf (J. Novák + J. Mysliveček)
2:0
2:1
0:2
0:2
7 -11 35

1 . Úroveň A

57 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Pat… Jan… A… Říč… BSM Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:0
2:1
2:1
13 11 63
2 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
1:2
1:2 2:0
2:0
10 8 57
3 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
0:2
2:1
2:1
0:2
6 0 45
4 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
1:2
0:2
1:2
2:0
6 -8 37
5 .
1:2
0:2
2:0
0:2
5 -11 33

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.01.2022 19:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Braník 2:0
21.12.2021 17:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
19.12.2021 20:00 1. Tomíci z Vršovic (T. Hlavička, T. Bohata) Hamr Záběhlice 2:0
14.12.2021 19:00 1. B-Team (T. Pop, K. Soukup) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
12.12.2021 14:00 1. SandaleTrip (M. Kalina, J. Černý) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
30.11.2021 17:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
25.11.2021 21:00 1. B-Team (T. Pop, K. Soukup) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
25.11.2021 08:00 1. Lasičky (P. Šimánek, L. Fojtíková) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
21.11.2021 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
01.11.2021 00:10 1. Lasičky (P. Šimánek, L. Fojtíková) S:2
28.10.2021 19:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
28.10.2021 19:00 1. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) Hamr Záběhlice 2:0
20.10.2021 19:30 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Braník 1:2 Komentáře
23.09.2021 10:00 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 2:1
19.09.2021 11:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
19.09.2021 08:00 1. První dvojchyba (D. Činátl, R. Činátl) Hamr Braník 1:2 Komentáře
18.09.2021 16:00 1. EL’75 (E. Raczynska, L. Czepiel) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
16.09.2021 09:00 1. Lasičky (P. Šimánek, L. Fojtíková) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
30.08.2021 21:59 1. Tomíci z Vršovic (T. Hlavička, T. Bohata) 2:S Komentáře
30.08.2021 18:00 1. Muravyev/Ponomarenko (A. Ponomarenko, I. Muravyev) Hamr Záběhlice 2:0
25.08.2021 09:00 1. Lasičky (P. Šimánek, L. Fojtíková) 0:2 Komentáře
09.08.2021 05:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:0
30.07.2021 21:00 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
28.07.2021 17:30 1. Lasičky (P. Šimánek, L. Fojtíková) 2:0 Komentáře
28.07.2021 17:00 1. První dvojchyba (D. Činátl, R. Činátl) 1:2 Komentáře
13.07.2021 21:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
30.06.2021 21:00 1. DD&KK (D. Dohnalová, K. Karel) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
30.06.2021 21:00 1. Znovuzrození (J. Klášterka, G. Pasquier) 2:0
29.06.2021 18:00 1. První dvojchyba (D. Činátl, R. Činátl) 0:2 Komentáře
24.06.2021 18:30 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 1:2 Komentáře
27.05.2021 11:30 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Braník 2:1 Komentáře
27.05.2021 10:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Braník 2:0
16.05.2021 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
09.05.2021 17:00 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
04.10.2020 17:00 1. Dřeváci (O. Svatoš, H. Záhlava) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
04.10.2020 17:00 1. Síťaři (P. Heider, M. Pavelek) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
02.10.2020 12:55 1. Run & Fun (J. Princ, M. Pešek) 2:S Komentáře
22.09.2020 17:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) 2:0 Komentáře
06.09.2020 17:00 1. Síťaři (P. Heider, M. Pavelek) Hamr Záběhlice 1:2
06.09.2020 17:00 1. Run & Fun (J. Princ, M. Pešek) Hamr Záběhlice 1:2
03.09.2020 17:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 2:0
24.08.2020 18:00 1. Dřeváci (O. Svatoš, H. Záhlava) 0:2 Komentáře
14.08.2020 17:00 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 2:0
09.08.2020 17:00 1. Dřeváci (O. Svatoš, H. Záhlava) Hamr Braník 1:2 Komentáře
06.08.2020 17:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) 2:0 Komentáře
05.08.2020 18:00 1. Run & Fun (J. Princ, M. Pešek) 1:2
27.07.2020 17:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
13.07.2020 00:10 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 2:0
13.07.2020 00:10 1. Sekáči (J. Klášterka, R. Brokl) 2:S
12.07.2020 12:00 1. Run & Fun (J. Princ, M. Pešek) Hamr Záběhlice 1:2
30.06.2020 17:00 1. Dřeváci (O. Svatoš, H. Záhlava) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
15.06.2020 17:00 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
13.06.2020 09:00 1. Dřeváci (O. Svatoš, H. Záhlava) 0:2 Komentáře
07.06.2020 16:30 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
06.06.2020 19:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
19.05.2020 22:57 1. Rog & Raf (J. Novák, J. Mysliveček) 2:S Komentáře
19.05.2020 17:00 1. Žhavé výstřely (A. Tomčal, L. Vaštík) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
15.05.2020 16:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
14.05.2020 18:00 1. Dřeváci (O. Svatoš, H. Záhlava) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
05.05.2020 17:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
27.02.2020 19:00 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
27.02.2020 17:00 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Hamr Záběhlice 2:0
25.02.2020 18:00 1. Dřeváci (O. Svatoš, H. Záhlava) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
09.02.2020 20:30 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
25.09.2019 20:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
24.09.2019 12:00 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Braník 2:0 Komentáře
20.09.2019 17:00 1. Matla a Zmetek (T. Horká, P. Šedivý) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
18.09.2019 11:50 1. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 2:S Komentáře
30.08.2019 11:44 2. RS (T. Ristovský, O. Šíma) 2:S Komentáře
26.08.2019 17:00 2. Prudiči (M. Treplová, R. Brokl) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
21.08.2019 17:00 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
30.07.2019 17:00 1. Rog & Raf (J. Novák, J. Mysliveček) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
25.07.2019 10:21 1. Matla a Zmetek (T. Horká, P. Šedivý) S:2 Komentáře
24.07.2019 18:24 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) S:2 Komentáře
23.07.2019 17:00 1. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
26.06.2019 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
23.06.2019 18:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
22.06.2019 18:00 1. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Záběhlice 1:2