Kamil Dunicka

Kamil Dunicka (45 let)

ID: 30459

Praha

  • 35 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:30
    Často hraje od 19:30 v Badminton Arena Skalka
  • 55 /80
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 35
    Zápasů v lize ( 15 / 19 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň B

31 bodů
48. místo (10. místo v ženách)
Ráz… MoKa Roz… HoPe Fog… B. zápasy Celkem
1 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:1
3:1
3:0
16 34
2 .
1:3
3:0 3:0 13 31
3 .
Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová + M. Wdowyczyn)
1:3
0:3
3:0
7 25
4 .
0:3
0:3 0 18
5 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3
0 18

8 . Úroveň B

32 bodů
55. místo (13. místo v ženách)
Kos… Pup… MoKa Jir… Neo… B. zápasy Celkem
1 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:2 3:2
3:S
3:1
18 36
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3 3:2
3:S
3:S
16 34
3 . 2:3 2:3 3:2
3:0
14 32
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
S:3
S:3
2:3
3:S
7 25
5 .
1:3
S:3
0:3
S:3
1 19

7 . Úroveň B

28 bodů
62. místo (19. místo v ženách)
Mis… Sta… VŠE… Kra… MoKa B. zápasy Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2
3:2 3:1
3:1
18 42
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
2:3
3:2
14 38
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
2:3
0:3
3:1
3:1
12 36
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
3:2
1:3
3:S
11 35
5 .
1:3
2:3
1:3
S:3
4 28

9 . Úroveň A

33 bodů
51. místo (9. místo v ženách)
MoKa Jir… Pus… RK… Ty… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0
3:S
21 33
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
2:3 3:0
3:S
3:S
18 30
3 . 0:3 0:3
3:0
3:S
11 23
4 . 0:3
S:3
0:3
S:S -2 10
5 .
Ty dva (V. Kraus + M. Patkova)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 10

Letní sezóna 2018

6 . Úroveň A

32 bodů
43. místo (11. místo v ženách)
Laz… Ino… Ner… MoKa 2RUN B. zápasy Celkem
1 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
S:S
3:0 3:1
3:S
14 38
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
S:S
3:0 3:2
3:S
13 37
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3 0:3 3:0
3:S
11 35
4 . 1:3 2:3 0:3
3:S
8 32
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 24

6 . Úroveň A

32 bodů
42. místo (8. místo v ženách)
Nep… Mat… Ino… MoKa Psy… B. zápasy Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:2
3:2 3:0 3:0 20 44
2 .
2:3
3:0
3:1
3:0
19 43
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
2:3
0:3
3:1 3:1 12 36
4 . 0:3
1:3
1:3 3:0 8 32
5 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
0:3
0:3
1:3 0:3 1 25

5 . Úroveň A

60 bodů
41. místo (7. místo v ženách)
Luk… PIA… Nep… MoKa Ner… B. zápasy Celkem
1 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
3:1
3:0
3:2 3:0 46 91
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
3:1
3:0
3:0
39 84
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
1:3
3:1 3:0 26 71
4 . 2:3
0:3
1:3 3:2 15 60
5 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
0:3
0:3 2:3 4 49

6 . Úroveň B

53 bodů
48. místo (11. místo v ženách)
Sve… Bag… MoKa Kra… MiSa B. zápasy Celkem
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:1
3:1
3:0
3:S
45 75
2 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
1:3
3:0
2:3
3:S
29 59
3 .
1:3
0:3 3:1 3:S 23 53
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
3:2
1:3
3:S
21 51
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 30

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň C

58 bodů
56. místo (9. místo v ženách)
Zde… Ner… MoKa Jak… slu… B. zápasy Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:1 3:0
3:S
3:0 47 77
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3 3:2 3:0 3:0 37 67
3 . 0:3 2:3
3:0
3:1 28 58
4 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
S:3
0:3
0:3
3:S
10 40
5 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 0:3 1:3
S:3
2 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.01.2019 15:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:0
09.01.2019 19:00 8. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Sport Troja 1:3 Komentáře
06.01.2019 19:30 8. Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová, M. Wdowyczyn) Sportcentrum Step 3:0
12.12.2018 20:00 8. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) 2:3
11.12.2018 19:00 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 3:2
10.12.2018 19:30 8. Neonky (E. Rosenbergová, V. Růžičková) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
09.12.2018 10:30 8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) 2:3
26.11.2018 13:30 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) S:3 Komentáře
16.11.2018 19:00 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
15.11.2018 20:29 7. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) 1:3 Komentáře
14.11.2018 21:27 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) 2:3 Komentáře
28.10.2018 17:48 9. Ty dva (V. Kraus, M. Patkova) 3:S Komentáře
28.10.2018 14:00 9. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Badminton Arena Skalka 3:0
17.10.2018 19:30 9. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Sport Troja 3:2
16.10.2018 19:30 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:0
24.09.2018 19:30 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) 1:3
23.09.2018 20:00 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Hamr Štěrboholy 2:3
23.09.2018 19:00 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Hamr Štěrboholy 0:3
20.09.2018 20:54 6. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) 3:S Komentáře
30.08.2018 19:30 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
23.08.2018 20:00 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) 1:3
22.08.2018 20:00 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Sportcentrum Step 0:3
13.08.2018 17:00 6. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) Sportcentrum Step 3:0
05.08.2018 19:00 5. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Badminton Arena Skalka 2:3
30.07.2018 20:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
12.07.2018 18:00 5. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:2
09.07.2018 20:00 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 1:3
01.07.2018 18:00 6. MiSa (S. Konečná, M. Kovács) 3:S
01.07.2018 14:30 6. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) Badminton Arena Skalka 0:3
27.06.2018 20:00 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Sportcentrum Step 3:1
08.06.2018 12:14 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 1:3 Komentáře
25.05.2018 18:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Sport Troja 3:1
20.05.2018 10:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Sport Troja 2:3
11.05.2018 19:30 7. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
05.05.2018 15:00 7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Sport Troja 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím