No photo

Jirka Kotáb (33 let)

ID: 10392

Praha

  • 41 zápasů

    od roku 2010
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Hamr Záběhlice
  • 15 /74
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 41
    Zápasů v lize ( 26 / 15 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň B

101 bodů
15. místo (7. místo v ženách)
Kan… NoM… Prs… Atm… Aloe B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:0 7 14 101
2 . 0 3 83
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0 0 80
4 .
Atmosférická depozice (M. Hiřman + M. Lebedová)
0 -3 77
5 . 0:3 0 -14 66

4 . Úroveň B

95 bodů
21. místo (9. místo v ženách)
Div… pho… Kan… FiT… Opi… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:2 3:2
3:S
3:0 23 14 117
2 .
phoebe a phoebo (I. Přívratská + R. Zubatý)
2:3 3:1
3:S
3:1 20 3 103
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
2:3 1:3
3:S
3:1 15 0 95
4 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
S:3
S:3
S:3
3:0 7 -11 76
5 . 0:3 1:3 1:3 0:3 2 -14 68

4 . Úroveň A

82 bodů
26. místo (12. místo v ženách)
Při… Lyž… Kok… Kan… Nej… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 121
2 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 1:3 3:1 3:0 15 11 106
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3
3:1
2:3
3:S
14 0 94
4 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0:3 1:3
3:2
3:0 13 -11 82
5 .
Nejhoršáci (P. Jiroušková + J. Pribyl)
0:3 0:3
S:3
0:3 0 -14 66

5 . Úroveň A

118 bodů
19. místo (8. místo v ženách)
Kan… Jak… Div… Lin… Káv… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2
3:1
3:1 3:0 24 14 118
2 . 2:3 3:0
3:1
3:0 22 11 113
3 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3
0:3 3:0 3:0 15 0 95
4 . 1:3
1:3
0:3 3:0 9 -11 78
5 .
Káva s pískem (J. Bezouška + J. Kořízková)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň B

112 bodů
35. místo (16. místo v ženách)
Gos… Při… Kok… Spí… Kan… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Gosling's Black Seal (M. Dolanský + K. Kabelíková)
2:3 3:1 3:0 3:0 19 0 49
2 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
3:2
1:3
3:1 3:0 16 0 46
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
1:3
3:1
3:1
3:1
16 0 46
4 .
Spím, když lítám (M. Hiřman + K. Vobořilová)
0:3 1:3
1:3
3:1 7 0 37
5 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
0:3 0:3
1:3
1:3 2 0 32

4 . Úroveň B

137 bodů
16. místo (7. místo v ženách)
Kla… Kan… Lyž… Mil… Kob… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
3:1
3:1
3:S
3:S
20 0 44
2 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
1:3 3:2
3:S
3:S
15 0 39
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3
2:3
3:1
3:S
13 0 37
4 .
Miloušové (R. Čada + P. Zdrahalova)
S:3
S:3
1:3
3:S
6 0 30
5 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 24

6 . Úroveň A

133 bodů
25. místo (11. místo v ženách)
Kan… Opi… Cub… K&T Pej… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2
3:1 3:0
3:S
20 0 38
2 .
2:3
3:1
3:2
3:S
16 0 34
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
1:3
1:3
3:1
3:S
12 0 30
4 . 0:3 2:3
1:3
3:S
8 0 26
5 .
Pejsek a Kočička (A. Poloch + T. Niedermaierová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 18

4 . Úroveň B

112 bodů
34. místo (11. místo v ženách)
Mil… Met… Kok… Lin… Kan… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Miloušové (R. Čada + P. Zdrahalova)
3:1
3:0
3:1
3:1
21 0 51
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3
3:1 3:1
3:1
16 0 46
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3
1:3
3:S
3:0 12 0 42
4 .
1:3
1:3
S:3
3:0 8 0 38
5 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
1:3
1:3
0:3 0:3 2 0 32

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň A

45 bodů
16. místo (6. místo v ženách)
Kan… Kla… Opi… Žgv… Ňou… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2 3:1
3:0
3:0
21 0 45
2 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
2:3
3:0
3:1 3:0 19 0 43
3 . 1:3
0:3
3:0
3:0
13 0 37
4 .
Žgvor & Starouš (D. Ďurišová + M. Provazník)
0:3
1:3
0:3
3:1 6 0 30
5 .
0:3
0:3
0:3
1:3 1 0 25

5 . Úroveň B

37 bodů
25. místo (7. místo v ženách)
Pís… Sob… Kan… Lin… Lab… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:2
3:2
3:S
3:S
18 0 42
2 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
2:3
3:1
3:S 3:S 17 0 41
3 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
2:3
1:3
3:S
3:S
13 0 37
4 .
S:3
S:3 S:3 S:S -2 0 22
5 .
Labužníci (M. Bartoň + Z. Fedorova)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 22

5 . Úroveň B

58 bodů
25. místo (10. místo v ženách)
Kan… Sob… Ňou… Opi… Prs… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
3:2
3:1
3:0
3:S
43 0 58
2 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
2:3
3:1
3:1
3:S 36 0 51
3 .
1:3
1:3
3:2
3:S 23 0 38
4 . 0:3
1:3
2:3
3:S
16 0 31
5 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3 S:3
S:3
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.05.2019 19:00 4. Aloe (Z. Hlinkova, O. Bednar) Hamr Záběhlice 3:0
24.04.2019 11:25 4. FiTeČek (F. Maček, T. Kořánová) 3:S Komentáře
16.04.2019 18:00 4. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Hamr Záběhlice 2:3
08.04.2019 21:00 4. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) 3:1
07.04.2019 11:00 4. phoebe a phoebo (I. Přívratská, R. Zubatý) 1:3
21.03.2019 20:30 4. Nejhoršáci (P. Jiroušková, J. Pribyl) Areál volného času Gutova 3:0
21.03.2019 19:30 4. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) Areál volného času Gutova 0:3
18.03.2019 20:30 4. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) 1:3
12.03.2019 19:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Tatran Střešovice 3:2 Komentáře
25.02.2019 20:30 5. Káva s pískem (J. Bezouška, J. Kořízková) Areál volného času Gutova 3:0
24.02.2019 14:00 5. Jakiro (V. Zacharčev, D. Ataniyazova) Areál volného času Gutova 3:2
24.02.2019 14:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 3:1
19.02.2019 18:00 5. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
03.02.2019 17:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Beachklub Ládví 1:3 Komentáře
03.02.2019 16:00 4. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) Beachklub Ládví 0:3
25.01.2019 17:00 4. Spím, když lítám (M. Hiřman, K. Vobořilová) Hamr Záběhlice 1:3
13.01.2019 15:00 4. Gosling's Black Seal (M. Dolanský, K. Kabelíková) Hamr Braník 0:3
01.01.2019 22:03 4. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) 3:S Komentáře
01.01.2019 20:00 4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Hamr Záběhlice 1:3
31.12.2018 10:49 4. Miloušové (R. Čada, P. Zdrahalova) 3:S Komentáře
23.12.2018 15:00 4. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 3:2
25.11.2018 11:13 6. Pejsek a Kočička (A. Poloch, T. Niedermaierová) 3:S Komentáře
11.11.2018 11:00 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Areál volného času Gutova 3:1
10.11.2018 19:00 6. K&T (T. Petříková, K. Čiháková) Areál volného času Gutova 3:0
05.11.2018 21:00 6. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) 3:2 Komentáře
01.11.2018 00:10 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) 0:3
28.10.2018 21:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 0:3
28.10.2018 19:30 4. Miloušové (R. Čada, P. Zdrahalova) 1:3 Komentáře
23.10.2018 20:00 4. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
25.09.2018 19:00 5. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 3:2
25.09.2018 17:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 3:1
18.09.2018 20:00 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
17.09.2018 17:00 5. Žgvor & Starouš (D. Ďurišová, M. Provazník) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
30.08.2018 17:00 5. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Hamr Záběhlice 3:S
30.08.2018 17:00 5. Labužníci (M. Bartoň, Z. Fedorova) Hamr Záběhlice 3:S Komentáře
29.08.2018 17:00 5. Pískovci (P. Plašil, Z. Španihelová) Tatran Střešovice 2:3
16.08.2018 20:00 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Tatran Střešovice 1:3 Komentáře
27.07.2018 17:00 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Hamr Braník 3:0
23.07.2018 18:00 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Tatran Střešovice 3:2 Komentáře
22.07.2018 17:30 5. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím