Načítám…
Image 1

Jaroslav Ševčík (32 let)

ID: 42924

Praha

  • 54 zápasů

    od roku 2020
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 13 /27
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 54
    Zápasů v lize ( 34 / 15 / 5) 0 turnajů
  • 69%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2023

1 . Úroveň A

66 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Bob… Pan… Str… Jan… NoR… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:2 3:0 3:0 3:0 8 30 98 12:2
2 .
Panda a hruška (J. Hruška + Š. Podroužková)
2:3
3:1
3:0 3:0 6 25 91 11:4
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
1:3
3:0 3:0 4 12 76 7:6
4 . 0:3 0:3 0:3 3:0 2 4 66 3:9
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 60 0:12

1 . Úroveň A

76 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Bob… Pan… Jan… Luc… Rys… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:2 3:1 3:0 3:0 8 30 98 12:3
2 .
Panda a hruška (J. Hruška + Š. Podroužková)
2:3 3:0 3:0 3:0 6 25 91 11:3
3 . 1:3 0:3 3:2 3:0 4 12 76 7:8
4 . 0:3 0:3 2:3 S:S 0 4 64 2:9
5 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3 0:3 0:3 S:S 0 0 60 0:9

Letní sezóna 2023

2 . Úroveň A

80 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Jan… Rys… Kin… Tel… Las… Sna… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:2
3:S
3:0 3:0 26 14 80 15:2
2 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3 3:1
3:S
3:1 3:0 20 11 71 12:5
3 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
2:3 1:3 3:2 3:0 3:0 18 0 58 12:8
4 .
Telco (J. Dočkal + M. M)
S:3
S:3
2:3 3:1 3:2 10 0 50 8:12
5 .
Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar + A. Chalupská)
0:3 1:3 0:3 1:3 3:1 6 -11 35 5:13
6 .
Snad příště (J. Váňová + P. Danda)
0:3 0:3 0:3 2:3 1:3 2 -14 28 3:15

2 . Úroveň A

90 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Luc… Jan… Rys… Hon… Las… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:0 3:0
3:0
28 14 102 12:0
2 . 0:3 3:1 3:0
3:S
19 11 90 9:4
3 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 75 7:6
4 . 0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 56 3:9
5 .
Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar + A. Chalupská)
0:3
S:3
0:3 0:3 0 -14 46 0:12

Jarní sezóna 2023

1 . Úroveň A

57 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Bob… Pan… Str… Jan… Rys… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:1
3:1 3:1 3:0 25 14 99 12:3
2 .
Panda a hruška (J. Hruška + Š. Podroužková)
1:3
3:0 3:0 1:3 16 11 87 8:6
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 0:3
3:S
3:0 14 0 74 7:6
4 . 1:3 0:3
S:3
3:0 8 -11 57 4:9
5 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3 3:1 0:3 0:3 6 -14 52 3:10

1 . Úroveň A

96 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Pan… Str… Jan… Kof… Rys… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Panda a hruška (J. Hruška + Š. Podroužková)
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 121 12:1
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 110 9:5
3 . 1:3 2:3 3:1 3:0 16 0 96 9:7
4 .
Kofilovers (O. Šebestík + J. Vytisková)
0:3 0:3 1:3 3:0 8 -11 77 4:9
5 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66 0:12

Podzimní sezóna 2022

1 . Úroveň A

73 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Pan… Kof… Str… Jan… Lyž… Kam… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Panda a hruška (J. Hruška + Š. Podroužková)
3:2 3:2 3:0 3:2 3:2 22 14 96 15:8
2 .
Kofilovers (O. Šebestík + J. Vytisková)
2:3 2:3 3:2 3:0 3:0 18 11 89 13:8
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3 3:2 3:2 1:3 3:1 15 0 75 12:11
4 . 0:3 2:3 2:3 3:1 3:1 13 0 73 10:11
5 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
2:3 0:3 3:1 1:3 2:3 9 -11 58 8:13
6 . 2:3 0:3 1:3 1:3 3:2 7 -14 53 7:14

1 . Úroveň A

108 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Pan… Jan… Str… Lyž… Mal… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Panda a hruška (J. Hruška + Š. Podroužková)
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 120 12:1
2 . 0:3 3:2 3:1
3:S
17 11 108 9:6
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 2:3 3:2
3:S
14 0 94 9:8
4 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
0:3 1:3 2:3
3:S
9 -11 78 6:9
5 .
Malá a velký (J. Košvancová + L. Divoký)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

2 . Úroveň A

117 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Jan… Mal… Výb… Bez… Tel… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:2 3:0 3:2 3:1 23 14 117 12:5
2 .
Malá a velký (J. Košvancová + L. Divoký)
2:3 3:2
3:S
2:3 15 11 106 10:8
3 .
Výběr z Moravy (S. Macháčková + K. Tichy)
0:3 2:3 3:0
3:1
15 0 95 8:7
4 .
Bez Smeče (D. Ulbrich + Z. Petrová)
2:3
S:3
0:3 3:1 8 -11 77 5:10
5 .
Telco (J. Dočkal + M. M)
1:3 3:2
1:3
1:3 8 -14 74 6:11

3 . Úroveň A

119 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Jan… Kul… Mar… Pee… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1 3:0
3:1
3:S 25 14 119 12:2
2 .
Kulíšci (K. Jesenská + S. Zbyněk)
1:3 3:2
3:0
3:S
19 11 110 10:5
3 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
0:3 2:3 3:1 S:S 6 0 86 5:7
4 .
1:3
0:3
1:3 S:S 0 -11 69 2:9
5 . S:3
S:3
S:S S:S -4 -14 62 0:6

Letní sezóna 2022

2 . Úroveň A

106 bodů
14. místo (10. místo v mužích)
NEŘ… Str… Ply… Lyž… Jan… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík + D. Balcárková)
3:1 3:0 3:1
3:S
25 14 159 12:2
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 3:1
3:1
3:S
19 11 150 10:5
3 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
0:3 1:3 3:2
3:S
12 0 132 7:8
4 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3
1:3
2:3
3:S
10 -11 119 7:9
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106 0:12

3 . Úroveň A

132 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Str… Jan… Lin… Div… Hak… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 139 12:3
2 . 1:3 3:0 3:0 3:1 21 11 132 10:4
3 . 1:3 0:3 3:1
3:0
14 0 114 7:7
4 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -11 97 5:10
5 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
0:3 1:3
0:3
1:3 2 -14 88 2:12

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň A

120 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Jan… Vop… Sve… Rys… Pee… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1 3:0 3:0 3:1 26 14 120 12:2
2 .
Vopičáci (L. Novosadová + O. Tichý)
1:3 3:0 3:1
3:S
20 3 103 10:4
3 .
Svestky (S. Svecova + R. Svec)
0:3 0:3 3:1 3:0 13 0 93 6:7
4 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
0:3 1:3 1:3 3:0 9 -3 86 5:9
5 . 1:3
S:3
0:3 0:3 1 -14 67 1:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.11.2023 20:00 1. NoRisk (M. Hanuš, A. Wałoszková) Hamr Záběhlice 3:0
24.11.2023 19:00 1. Panda a hruška (J. Hruška, Š. Podroužková) Areál volného času Gutova 0:3
23.11.2023 20:00 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Sportcentrum Koráb 0:3
23.11.2023 17:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 0:3
30.10.2023 20:00 1. Panda a hruška (J. Hruška, Š. Podroužková) Sportcentrum Koráb 0:3
24.10.2023 19:30 1. Lucky (L. Divoký, L. Lacinová) Sportovní areál Mikulovka 3:2
19.10.2023 20:00 1. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) 3:0
17.10.2023 19:30 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Sportcentrum Koráb 1:3
25.09.2023 07:44 2. Telco (J. Dočkal, M. M) 3:S Komentáře
21.09.2023 20:00 2. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Hamr Záběhlice 3:0
13.09.2023 20:00 2. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) Beachklub Ládví 3:2
13.09.2023 19:00 2. Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar, A. Chalupská) Beachklub Ládví 3:0
04.09.2023 20:00 2. Snad příště (J. Váňová, P. Danda) Beachklub Ládví 3:0
27.06.2023 19:30 2. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Sportovní areál Mikulovka 3:1
26.06.2023 11:15 2. Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar, A. Chalupská) 3:S Komentáře
22.06.2023 19:30 2. Honda (J. Kaufman, D. Ocmanová) Sportovní areál Mikulovka 3:0
13.06.2023 19:30 2. Lucky (L. Divoký, L. Lacinová) Sportovní areál Mikulovka 0:3
25.05.2023 19:30 1. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Hamr Záběhlice 3:0
25.05.2023 17:22 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) S:3 Komentáře
20.05.2023 20:30 1. Panda a hruška (J. Hruška, Š. Podroužková) Hamr Záběhlice 0:3
09.05.2023 21:00 1. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) 1:3
23.02.2023 20:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 2:3
21.02.2023 19:30 1. Kofilovers (O. Šebestík, J. Vytisková) Sportcentrum Koráb 3:1
13.02.2023 18:00 1. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Sportcentrum Koráb 3:0
12.02.2023 18:00 1. Panda a hruška (J. Hruška, Š. Podroužková) Beachklub Praha Pankrác 1:3
30.01.2023 17:00 1. Panda a hruška (J. Hruška, Š. Podroužková) Hamr Záběhlice 0:3
25.01.2023 20:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Sportovní areál Mikulovka 2:3
15.01.2023 19:00 1. Kofilovers (O. Šebestík, J. Vytisková) Beachklub Praha Pankrác 2:3
10.01.2023 19:30 1. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Sportcentrum Koráb 3:1
06.01.2023 19:30 1. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Areál volného času Gutova 3:1
19.12.2022 18:00 1. Panda a hruška (J. Hruška, Š. Podroužková) Sportcentrum Koráb 0:3
13.12.2022 20:00 1. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Sportovní areál Mikulovka 3:2
08.12.2022 20:00 1. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Sportovní areál Mikulovka 3:1
02.12.2022 16:52 1. Malá a velký (J. Košvancová, L. Divoký) 3:S Komentáře
23.11.2022 19:30 2. Výběr z Moravy (S. Macháčková, K. Tichy) Sportcentrum Koráb 3:0
22.11.2022 20:00 2. Malá a velký (J. Košvancová, L. Divoký) Sportovní areál Mikulovka 3:2
14.11.2022 20:00 2. Bez Smeče (D. Ulbrich, Z. Petrová) Beachklub Ládví 3:2
10.11.2022 20:00 2. Telco (J. Dočkal, M. M) Beachklub Ládví 3:1
01.11.2022 00:10 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:S
31.10.2022 18:00 3. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) Sportcentrum Koráb 3:0
20.10.2022 17:00 3. Kulíšci (K. Jesenská, S. Zbyněk) Beachclub Strahov 3:1
13.10.2022 20:00 3. Peeva (E. Kordíková Krylová, P. Kordík) Sportcentrum Koráb 3:1 Komentáře
06.07.2022 10:22 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) S:3 Komentáře
06.07.2022 10:22 2. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) S:3 Komentáře
06.07.2022 10:22 2. NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík, D. Balcárková) S:3 Komentáře
06.07.2022 10:22 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) S:3 Komentáře
29.06.2022 18:00 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:0
28.06.2022 19:30 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Sportovní areál Mikulovka 3:0
22.06.2022 19:30 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Sportovní areál Mikulovka 1:3
16.06.2022 19:30 3. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Sportovní areál Mikulovka 3:1
25.05.2022 18:00 4. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) 3:0
18.05.2022 18:00 4. Svestky (S. Svecova, R. Svec) Hector Sport Centrum Malešice 3:0
11.05.2022 17:30 4. Vopičáci (L. Novosadová, O. Tichý) 3:1
05.05.2022 18:00 4. Peeva (E. Kordíková Krylová, P. Kordík) 3:1

Platební metody

Platební metody