No photo

Jana Kosková (33 let)

ID: 31078

Praha

  • 25 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
  • 00:10
    Často hraje od 00:10 v Hamr Záběhlice
  • 13 /26
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 25
    Zápasů v lize ( 5 / 10 / 10) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

17 bodů
12. místo (7. místo v ženách)
San… Tea… K2… Alf… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
2:S
2:S
2:S
12 11 36
2 .
Team Lakawi (A. Poloch + J. Sander)
S:2
2:S
2:S
8 8 29
3 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
S:2
S:2
2:S
4 0 17
4 .
S:2
S:2
S:2
0 -8 5

2 . Úroveň A

18 bodů
11. místo (6. místo v ženách)
Rog… A… Mar… K2… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rog & Raf (J. Novák + J. Mysliveček)
2:1
2:0
2:S
13 11 50
2 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
1:2
2:1 2:0 10 8 44
3 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
0:2 1:2 2:0 6 0 32
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
S:2
0:2 0:2 0 -8 18

3 . Úroveň A

24 bodů
10. místo (6. místo v ženách)
Alf… K2… Ama… Tau… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:0 2:0
2:S
14 11 38
2 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2 S:S
2:S
3 8 24
3 .
Amateurs (J. Grygar + M. Vančura)
0:2 S:S
2:S
3 0 16
4 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
S:2
S:2
S:2
0 -8 5

3 . Úroveň A

16 bodů
11. místo (6. místo v ženách)
A… San… K2… Ama… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
2:0 2:0 2:0 21 11 45
2 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2
2:0
2:0 14 8 35
3 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2
0:2
2:S 3 0 16
4 .
Amateurs (J. Grygar + M. Vančura)
0:2 0:2 S:2 -1 -8 4

Podzimní sezóna 2018

3 . Úroveň A

15 bodů
12. místo (7. místo v ženách)
Tau… Alf… Pok… K2… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
2:1 2:0
2:S
10 0 16
2 . 1:2 2:0
2:S
8 0 14
3 .
Pokémoni (K. Balcarová + M. Mišejka)
0:2 0:2
2:S
3 0 9
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
S:2
S:2
S:2
0 0 6

3 . Úroveň A

13 bodů
13. místo (7. místo v ženách)
San… Tau… Pok… K2… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
2:0
2:0
2:S
11 0 17
2 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
0:2
S:2
2:0 4 0 10
3 .
Pokémoni (K. Balcarová + M. Mišejka)
0:2
2:S
S:S 2 0 8
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
S:2
0:2 S:S -1 0 5

3 . Úroveň A

18 bodů
13. místo (7. místo v ženách)
Pru… San… M &… K2… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
2:0 2:0 2:0 2:S 11 0 17
2 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2 2:1
2:0
2:S
7 0 13
3 .
M & M (M. Vnouček + M. Pohan)
0:2 1:2
1:2
S:S 1 0 7
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2
0:2
2:1
S:S 1 0 7
5 . S:2
S:2
S:S S:S -2 0 4

3 . Úroveň A

23 bodů
12. místo (4. místo v ženách)
Teo… M &… Abe… K2… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:0 2:0 2:0 12 0 18
2 .
M & M (M. Vnouček + M. Pohan)
0:2
S:2
2:0 4 0 10
3 . 0:2
2:S
S:2
3 0 9
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2 0:2
2:S
3 0 9

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.05.2019 12:43 3. Team Lakawi (A. Poloch, J. Sander) S:2 Komentáře
20.05.2019 08:53 3. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) S:2 Komentáře
14.05.2019 09:20 3. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 2:S Komentáře
29.04.2019 10:17 2. Rog & Raf (J. Novák, J. Mysliveček) S:2 Komentáře
16.04.2019 19:00 2. Marek a Lenka (L. Lukášová, M. Bezak) Hamr Záběhlice 0:2
07.04.2019 11:00 2. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Záběhlice 0:2
01.04.2019 00:10 3. Amateurs (J. Grygar, M. Vančura) S:S
19.03.2019 19:41 3. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) 2:S Komentáře
10.03.2019 19:00 3. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Braník 0:2
04.03.2019 00:10 3. Amateurs (J. Grygar, M. Vančura) 2:S
25.02.2019 00:00 3. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
21.02.2019 19:00 3. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Záběhlice 0:2
24.01.2019 09:40 3. Pokémoni (K. Balcarová, M. Mišejka) S:2 Komentáře
22.01.2019 08:39 3. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) S:2 Komentáře
18.01.2019 09:55 3. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) S:2 Komentáře
02.01.2019 00:10 3. Pokémoni (K. Balcarová, M. Mišejka) S:S
17.12.2018 07:25 3. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) S:2 Komentáře
07.12.2018 20:00 3. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) Hamr Záběhlice 0:2
03.12.2018 00:10 3. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) S:S
20.11.2018 20:30 3. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) Hamr Braník 0:2 Komentáře
13.11.2018 20:00 3. Prudiči (M. Treplová, R. Brokl) Hamr Záběhlice 0:2
12.11.2018 21:00 3. M & M (M. Vnouček, M. Pohan) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
31.10.2018 13:10 3. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) 2:S Komentáře
25.10.2018 19:00 3. M & M (M. Vnouček, M. Pohan) TC Tempo Lhotka 0:2
17.10.2018 18:00 3. Teoretici (J. Novák, E. Myslivečková) 0:2

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím