No photo

Jana Adámková (45 let)

ID: 28771

Praha

  • 80 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • 44 /100
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 80
    Zápasů v lize ( 43 / 37 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

8 . Úroveň A

47 bodů
64. místo (16. místo v ženách)
Kos… Pol… Cho… Pat… Pot… Sta… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3 3:2
3:0
3:1
15 14 89
2 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
3:0 3:0 12 11 83
3 .
Chobot (V. Raja + K. Nevšímal)
3:1 3:0 11 0 71
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
2:3 0:3 3:1 7 0 67
5 .
0:3
1:3 1:3 2 -11 51
6 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
0:3 1 -14 47

7 . Úroveň B

73 bodů
62. místo (14. místo v ženách)
Bil… VŠE… Hal… Kra… Sta… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 119
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
2:3 3:1
2:3
3:1 16 11 107
3 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
1:3 1:3 3:2 3:0 14 0 94
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
3:2
2:3
1:3
8 -11 77
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3 1:3 0:3
3:1
7 -14 73

7 . Úroveň B

92 bodů
51. místo (10. místo v ženách)
Ráz… Pif… Sta… Pol… Zno… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
3:0
3:0
3:0
21 14 115
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:0 3:0 3:0 S:S 19 11 110
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3 3:2
3:0
12 0 92
4 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
0:3
0:3 2:3
3:0
9 -11 78
5 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
0:3
S:S
0:3
0:3
-2 -14 64

8 . Úroveň B

112 bodů
54. místo (12. místo v ženách)
Piv… Sta… The… MAD… Laz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 112
3 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3
0:3
3:0
3:0 14 0 94
4 . 0:3
0:3
0:3
S:S
-2 -11 67
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3
0:3
0:3
S:S
-2 -14 64

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň B

119 bodů
56. místo (13. místo v ženách)
IT… Žlu… eL… (Ho… Sta… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:1
3:S
3:0 3:0 22 0 52
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3 3:2
3:0
3:0
17 0 47
3 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
S:3
2:3 3:2 2:3 8 0 38
4 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0:3
0:3
2:3
3:0
8 0 38
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
3:2
0:3
4 0 34

6 . Úroveň B

133 bodů
44. místo (6. místo v ženách)
Mat… Luk… Min… Sta… Ner… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 1:3
3:0
3:2
3:0
17 0 47
2 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
3:1
S:3
3:0
3:0 17 0 47
3 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
0:3
3:S
2:3
3:0 13 0 43
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
0:3
3:2
2:3
8 0 38
5 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
0:3 0:3
3:2
4 0 34

7 . Úroveň B

133 bodů
45. místo (8. místo v ženách)
Mis… Sta… VŠE… Kra… MoKa B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2
3:2 3:1
3:1
18 0 42
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
2:3
3:2
14 0 38
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
2:3
0:3
3:1
3:1
12 0 36
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
3:2
1:3
3:S
11 0 35
5 .
1:3
2:3
1:3
S:3
4 0 28

7 . Úroveň B

144 bodů
41. místo (6. místo v ženách)
Nep… Sta… Kos… Kra… Fog… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:1
3:1
3:0
3:0 22 0 46
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
3:0
3:1
3:S
17 0 41
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
1:3
0:3
3:2
3:1 10 0 34
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
1:3
2:3
3:1 8 0 32
5 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3
S:3
1:3 1:3 2 0 26

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň B

38 bodů
35. místo (6. místo v ženách)
Nez… Žlu… Zde… Sta… Tim… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:1
3:0
3:0
3:1
22 0 52
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
3:0
3:2
3:S
16 0 46
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
3:1
3:S
10 0 40
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
2:3
1:3
3:S
8 0 38
5 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
1:3
S:3
S:3
S:3
1 0 31

7 . Úroveň A

40 bodů
34. místo (5. místo v ženách)
Sta… Ner… Kra… ČT… slu… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:0
3:1
3:S
3:0
22 0 40
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
3:1 3:S 3:0 16 0 34
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
1:3 3:S 3:0 13 0 31
4 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
S:3 S:3 S:3 S:S -2 0 16
5 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3
0:3 0:3 S:S -2 0 16

6 . Úroveň B

55 bodů
47. místo (11. místo v ženách)
Mat… Ino… Sta… Jak… Erka B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
1:3
3:1
3:0 3:0 39 0 69
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:1
3:1
S:3 3:0 35 0 65
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
1:3
3:1
3:S 25 0 55
4 .
Jak to mám vedět !! (K. Šajnerová + T. Chlum)
0:3 3:S
1:3
1:3 14 0 44
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3 S:3 3:1 11 0 41

5 . Úroveň B

56 bodů
46. místo (9. místo v ženách)
Tra… MAD… Zde… Žlu… Sta… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:0 3:2
3:1
3:0
46 0 91
2 . 0:3 2:3
3:2
3:0
26 0 71
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 3:2 0:3
3:1
24 0 69
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
2:3
3:0
2:3
23 0 68
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
1:3
3:2
11 0 56

Jarní sezóna 2018

6 . Úroveň B

74 bodů
46. místo (6. místo v ženách)
Žlu… Mat… Sta… Sve… Ňuň… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:1
3:1
3:0
3:S
45 0 90
2 .
1:3
3:2
3:1
3:S
32 0 77
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
2:3
3:0
3:S 29 0 74
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
1:3
0:3
3:S
12 0 57
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

7 . Úroveň B

72 bodů
45. místo (5. místo v ženách)
Sta… The… VEL… Psy… Pup… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
3:2
3:1
3:0
42 0 72
2 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
2:3
3:2
3:0
3:0
39 0 69
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
2:3
2:3
S:S 3:1 14 0 44
4 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
1:3
0:3
S:S
3:0
10 0 40
5 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
0:3
1:3
0:3
2 0 32

6 . Úroveň A

66 bodů
51. místo (8. místo v ženách)
Lan… VŠE… 2RUN Sta… Myd… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 97
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
3:2
3:2
3:2
27 0 72
3 .
0:3
2:3
3:2
3:1
24 0 69
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
2:3
2:3
3:0
21 0 66
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3
2:3
1:3
0:3
6 0 51

6 . Úroveň A

58 bodů
56. místo (8. místo v ženách)
eL… Zde… Sta… VEL… Ino… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:2
3:1
3:1 S:S 26 0 71
2 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3
3:0
1:3 2:3 23 0 68
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
0:3
3:2
1:3
13 0 58
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3 3:1
2:3
S:S
12 0 57
5 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
S:S 3:2
3:1
S:S
10 0 55

Podzimní sezóna 2017

6 . Úroveň A

76 bodů
43. místo (7. místo v ženách)
Bil… Sta… Lan… JiMa VŠE… HRO… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
3:2 3:0
3:0
3:1
36 0 81
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:0
2:3
1:3
3:2
3:1
31 0 76
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
2:3
3:2
2:3
3:2
3:0
30 0 75
4 . 0:3
3:1
3:2
3:2
3:2
30 0 75
5 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
2:3
2:3
2:3
3:2
16 0 61
6 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
1:3
1:3
0:3
2:3
2:3
10 0 55

7 . Úroveň D

73 bodů
45. místo (8. místo v ženách)
Sta… 2RUN Mar… Two… Srš… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
3:1
3:0
3:S 43 0 73
2 .
2:3
S:S
3:S
3:S 19 0 49
3 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
1:3 S:S 1:3 3:S 9 0 39
4 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
0:3
S:3
3:1 S:S 6 0 36
5 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 25

8 . Úroveň B

64 bodů
54. místo (10. místo v ženách)
Sta… Pat… Pet… RK… Tra… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:0
3:0
3:0
3:S 49 0 64
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
3:0
3:0 3:S 36 0 51
3 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3
0:3
S:S
3:S
5 0 20
4 .
0:3
0:3 S:S
3:S
5 0 20
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
S:3 S:3
S:3
S:3
0 0 15

8 . Úroveň A

45 bodů
71. místo (19. místo v ženách)
Hov… Ner… Sta… Pat… #vi… MaJo B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:1
3:0
3:0
3:0
3:0
49 0 64
2 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
1:3
3:0
3:0 3:0
3:S
40 0 55
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
3:0
3:0
3:0
30 0 45
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
0:3
0:3
3:0
3:S
18 0 33
5 .
#vinohrady (D. Kratochvíl + R. Hrubá)
0:3
0:3
0:3
0:3
3:S
8 0 23
6 .
0:3
S:3
0:3
S:3
S:3
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.05.2019 18:30 8. Chobot (V. Raja, K. Nevšímal) 0:3
18.05.2019 17:00 8. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Hamr Braník 1:3 Komentáře
28.04.2019 10:00 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Štěrboholy 0:3
13.04.2019 14:00 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Hamr Štěrboholy 1:3
06.04.2019 18:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
05.04.2019 19:30 7. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Braník 0:3
31.03.2019 17:00 7. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) Hamr Braník 3:2
22.03.2019 19:00 7. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Štěrboholy 0:3
16.03.2019 16:00 7. Znouzectnost (P. Guth, M. Uhlíková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
10.03.2019 16:00 7. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
02.03.2019 18:00 8. The Frames (R. Hau, J. Morová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
16.02.2019 18:00 8. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
13.02.2019 17:30 8. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
08.02.2019 18:00 8. Pivní Povaleči (L. Daněk, T. Kačinetz) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
02.02.2019 09:00 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) SportCentrum JEREMI 3:2
29.01.2019 19:30 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
10.01.2019 19:00 6. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 0:3
06.01.2019 10:00 6. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
19.12.2018 18:00 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
19.12.2018 17:30 6. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
15.12.2018 19:00 6. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
14.12.2018 18:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
30.11.2018 18:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
19.11.2018 18:00 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
14.11.2018 21:27 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 3:2 Komentáře
10.11.2018 18:00 7. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
29.10.2018 20:49 7. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) 3:S Komentáře
17.10.2018 18:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
06.10.2018 19:00 7. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
05.10.2018 17:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
23.09.2018 18:15 5. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) 3:S Komentáře
12.09.2018 18:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
08.09.2018 14:00 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
05.09.2018 19:00 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
31.08.2018 17:00 7. ČT power (Z. Schlibener, P. Kalina) 3:S
28.08.2018 18:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Sport Troja 3:0 Komentáře
21.08.2018 19:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
18.08.2018 18:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
02.08.2018 18:00 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
22.07.2018 20:00 6. Jak to mám vedět !! (K. Šajnerová, T. Chlum) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
17.07.2018 20:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
29.06.2018 16:00 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 0:3 Komentáře
19.06.2018 18:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Děkanka 3:2 Komentáře
15.06.2018 18:00 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
10.06.2018 10:30 5. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
17.05.2018 19:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
13.05.2018 14:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
04.05.2018 18:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:0 Komentáře
28.04.2018 10:00 7. The Frames (R. Hau, J. Morová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
27.04.2018 19:00 7. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
25.04.2018 17:00 7. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
15.04.2018 17:00 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
14.03.2018 17:30 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
10.03.2018 13:00 6. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) Hamr Braník 3:0 Komentáře
04.03.2018 18:00 6. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
04.03.2018 17:30 6. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
27.02.2018 19:30 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
15.02.2018 18:00 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
14.02.2018 19:30 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
09.02.2018 19:00 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
25.01.2018 19:00 6. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
20.01.2018 11:30 6. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
12.01.2018 16:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
06.01.2018 14:00 6. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
04.01.2018 17:00 6. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
30.12.2017 11:00 7. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
15.12.2017 17:30 7. Two Towers (Z. Schlibener, L. Hoch) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
11.12.2017 20:00 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Hamr Štěrboholy 3:1
28.11.2017 20:30 8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
12.11.2017 18:00 8. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
11.11.2017 15:30 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
21.10.2017 10:00 8. Neratkovci (Š. Kučerová, K. Prejzek) 0:3 Komentáře
12.10.2017 20:30 8. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
11.10.2017 17:00 8. MaJo (M. Kořínková, J. Gőrner) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
09.10.2017 20:00 8. #vinohrady (D. Kratochvíl, R. Hrubá) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
07.10.2017 19:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
8. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 3:S
6. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) 3:S
7. Sršni Písek (A. Lejčar, D. Nahodil) 3:S
6. Erka (D. Miková, O. Mika) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím