Načítám…
Jan Sušánka

Jan Sušánka (33 let)

ID: 17333

Plzeň

  • 42 zápasů

    od roku 2013
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Skreč
  • 14:00
    Často hraje od 14:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 11 / 9 / 8) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2014

3 . Úroveň A

11 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
J.S. K.L. J.S. M.Š. M.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sušánka
3:1 S:S S:S S:S -4 0 11
2 .
Image 1
Kateřina Legátová
1:3 S:S S:S S:S -13 0 2
3 .
Image 1
Jaroslav Svoboda
S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
4 .
Image 1
Milan Štěrbák
S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
5 .
Image 1
Muhammad Arkandiptyo
S:S S:S S:S S:S -20 0 -5

2 . Úroveň A

35 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
J.D. P.L. R.S. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaromír Drnec
3:2
3:1
3:2 39 0 69
2 .
Image 1
Petr Lundák
2:3
3:0
3:S
35 0 65
3 .
Image 1
Radek Sochna
1:3
0:3
3:S
16 0 46
4 .
Image 1
Jan Sušánka
2:3
S:3
S:3
5 0 35

2 . Úroveň A

28 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
M.K. J.D. J.S. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Mery Kejklíček
3:1 3:2 3:0 44 0 74
2 .
Image 1
Jaromír Drnec
1:3 3:S 3:0 33 0 63
3 .
Image 1
Jan Sušánka
2:3 S:3 S:S -2 0 28
4 .
Image 1
Milan Štěrbák
0:3 0:3 S:S -7 0 23

3 . Úroveň A

37 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
J.S. K.L. J.S. M.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sušánka
3:2 S:S 3:0 22 0 37
2 .
Image 1
Kateřina Legátová
2:3 0:3
3:0
22 0 37
3 .
Image 1
Jaroslav Svoboda
S:S 3:0 S:S 3 0 18
4 .
Image 1
Muhammad Arkandiptyo
0:3
0:3
S:S -7 0 8

Jarní sezóna 2013

2 . Úroveň A

47 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
J.K. P.Č. J.S. M.K. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiri Kiml
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 72
2 .
Image 1
Petr Čechura
0:3
3:2
3:1
3:S 30 0 50
3 .
Image 1
Jan Sušánka
0:3
2:3
3:0
3:S 27 0 47
4 .
Image 1
Miloš Kačer
0:3
1:3
0:3
3:0
15 0 35
5 .
Image 1
Lenka Svobodová
0:3
S:3 S:3
0:3
0 0 20

2 . Úroveň A

46 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
L.C. J.K. J.S. P.Č. V.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Chocholatý
3:S
3:1
3:0
3:S
44 0 64
2 .
Image 1
Jan Kohout
S:3
3:2 3:0 3:S 32 0 52
3 .
Image 1
Jan Sušánka
1:3 2:3 3:1 3:2 26 0 46
4 .
Image 1
Petr Čechura
0:3
0:3 1:3 3:1 13 0 33
5 .
Image 1
Vilém Madunický
S:3
S:3 2:3 1:3 6 0 26

3 . Úroveň A

51 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
J.S. V.M. P.S. M.K. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sušánka
3:2
3:2
3:0
3:S 41 0 51
2 .
Image 1
Vilém Madunický
2:3
3:0
3:0
3:S 40 0 50
3 .
Image 1
Petra Sazamová
2:3
0:3
3:0 3:S 27 0 37
4 .
Image 1
Markéta Krýslová
0:3
0:3
0:3 3:S 10 0 20
5 .
Image 1
Václav Kubíček
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 10

2 . Úroveň A

23 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
J.K. J.K. M.P. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiri Kiml
3:0
3:0
3:0
51 0 71
2 .
Image 1
Jan Kohout
0:3
3:0
3:0 34 0 54
3 .
Image 1
Michal Pašek
0:3
0:3
3:1 15 0 35
4 .
Image 1
Jan Sušánka
0:3
0:3 1:3 3 0 23

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.06.2014 20:30 3. Milan Štěrbák S:S
01.06.2014 20:30 3. Muhammad Arkandiptyo S:S
01.06.2014 20:30 3. Jaroslav Svoboda S:S
13.05.2014 15:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
01.05.2014 10:53 2. Radek Sochna S:3 Komentáře
01.05.2014 10:52 2. Petr Lundák S:3 Komentáře
22.04.2014 12:00 2. Jaromír Drnec Malesický Dvůr 2:3
01.04.2014 16:30 2. Milan Štěrbák S:S
01.04.2014 08:56 2. Jaromír Drnec S:3
25.03.2014 14:00 2. Mery Kejklíček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
03.03.2014 15:06 3. Jaroslav Svoboda S:S
26.02.2014 14:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
25.02.2014 14:00 3. Muhammad Arkandiptyo TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
23.05.2013 21:00 2. Miloš Kačer Malesický Dvůr 3:0 Komentáře
20.05.2013 14:00 2. Jiri Kiml TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
09.05.2013 18:00 2. Petr Čechura Malesický Dvůr 2:3 Komentáře
30.04.2013 20:00 2. Lukáš Chocholatý TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
29.04.2013 14:00 2. Jan Kohout Malesický Dvůr 2:3
11.04.2013 15:00 2. Vilém Madunický TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
09.04.2013 15:00 2. Petr Čechura TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
01.04.2013 17:37 3. Václav Kubíček 3:S
21.03.2013 14:00 3. Vilém Madunický TJ Lokomotiva Plzeň 3:2 Komentáře
19.03.2013 16:00 3. Markéta Krýslová Malesický Dvůr 3:0 Komentáře
12.03.2013 14:30 3. Petra Sazamová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
02.03.2013 21:00 2. Michal Pašek Fit Life Doubravka 1:3
25.02.2013 15:00 2. Jan Kohout TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
12.02.2013 14:00 2. Jiri Kiml TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
2. Lenka Svobodová 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím