Načítám…
Jan Šimoník

Jan Šimoník (22 let)

ID: 33469

Brno

Hraje ligy: Brno - Tenis (39/60)

  • 40 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Sprint
  • 38 /60
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 40
    Zápasů v lize ( 23 / 10 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

5 . Úroveň B

195 bodů
39. místo (36. místo v mužích)
I.J. L.M. B.O. M.H. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Janek
5:7
6:3
22 30 277
2 .
Image 1
Lukas Masarik
7:5
15 24 264
3 .
Image 1
Buček Ondřej
3:6
3 0 228
4 .
Image 1
Martin Holubec
0 -24 201
5 .
Image 1
Jan Šimoník
0 -30 195

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň B

220 bodů
38. místo (37. místo v mužích)
J.T. P.S. P.B. V.P. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Július Telek
6:2 6:2 6:0
S:S
51 30 351
2 .
Image 1
Petr Skopal
2:6 6:1 S:S S:S 11 1 282
3 .
Image 1
Pavel Brýl
2:6 1:6 S:S S:S -7 0 263
4 .
Image 1
Václav Palán
0:6 S:S S:S S:S -15 -24 231
5 .
Image 1
Jan Šimoník
S:S
S:S S:S S:S -20 -30 220

4 . Úroveň B

312 bodů
22. místo (21. místo v mužích)
A.O. R.Z. J.Š. J.B. F.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Ondrejka
6:2 6:7
7:6
6:2 56 30 356
2 .
Image 1
Roman Zajac
2:6 6:3
6:1
6:2 56 1 327
3 .
Image 1
Jan Šimoník
7:6 3:6 7:6 7:6 42 0 312
4 .
Image 1
Jaromír Běláček
6:7
1:6
6:7 6:2 33 -24 279
5 .
Image 1
Filip Bračok
2:6 2:6 6:7 2:6 13 -30 253

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň B

282 bodů
26. místo (25. místo v mužích)
J.J. J.T. V.P. J.Š. I.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Jezdinský
6:3 6:3 4:6 6:0 58 30 358
2 .
Image 1
Július Telek
3:6 6:2 6:3 6:0 58 1 329
3 .
Image 1
Václav Palán
3:6 2:6
6:S
6:1 42 0 312
4 .
Image 1
Jan Šimoník
6:4 3:6
S:6
6:3 36 -24 282
5 .
Image 1
Ivan Janek
0:6 0:6 1:6 3:6 4 -30 244

4 . Úroveň B

307 bodů
24. místo (23. místo v mužích)
J.Č. M.L. J.Š. J.B. V.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Češka
6:4 6:3 6:2 6:0 71 30 371
2 .
Image 1
Marek Liška
4:6 5:7 6:4 6:1 44 1 315
3 .
Image 1
Jan Šimoník
3:6 7:5 6:1 S:6 37 0 307
4 .
Image 1
Jaromír Běláček
2:6 4:6 1:6 6:3 24 -24 270
5 .
Image 1
Vladan Vondráček
0:6 1:6 6:S 3:6 22 -30 262

3 . Úroveň A

301 bodů
24. místo (23. místo v mužích)
P.H. F.F. J.D. J.O. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Heralecký
7:6 7:5 6:3 6:2 63 30 408
2 .
Image 1
Filip Farník
6:7 6:4 6:0 6:4 59 24 398
3 .
Image 1
Jan Dvořák
5:7 4:6 6:7 6:3 33 0 348
4 .
Image 1
Jan Odstrčil
3:6 0:6 7:6 7:6 29 -24 320
5 .
Image 1
Jan Šimoník
2:6 4:6 3:6 6:7 16 -30 301

4 . Úroveň B

370 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
J.Š. M.L. M.H. A.O. I.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Šimoník
6:3
7:5
6:1
6:1
70 30 370
2 .
Image 1
Marek Liška
3:6
6:S
6:1 6:3 57 1 328
3 .
Image 1
Martin Holubec
5:7
S:6
S:S 6:0 20 0 290
4 .
Image 1
Adam Ondrejka
1:6
1:6 S:S 6:4 13 -24 259
5 .
Image 1
Ivan Bretfeld
1:6
3:6 0:6 4:6 8 -30 248

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň A

310 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
T.T. J.Š. J.S. R.H. V.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Tihlařík
S:S 7:6 6:4 6:0 44 30 344
2 .
Image 1
Jan Šimoník
S:S 7:5
7:6
6:4 39 1 310
3 .
Image 1
Jiří Stříbrný
6:7 5:7 6:4 4:6 32 0 302
4 .
Image 1
Rudolf Hanke
4:6
6:7
4:6
7:5
30 -24 276
5 .
Image 1
Václav Lamr
0:6 4:6 6:4
5:7
25 -30 265

4 . Úroveň A

317 bodů
20. místo (19. místo v mužích)
F.K. M.H. J.Š. V.P. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Kuřec
6:4
7:6
6:3 7:5 61 30 361
2 .
Image 1
Martin Holubec
4:6
7:5 6:4 7:6 48 1 319
3 .
Image 1
Jan Šimoník
6:7
5:7
6:2
6:3
47 0 317
4 .
Image 1
Václav Palán
3:6 4:6
2:6
6:4 25 -24 271
5 .
Image 1
Stanislav Martinek
5:7 6:7
3:6
4:6 19 -30 259

5 . Úroveň B

308 bodů
22. místo (21. místo v mužích)
M.H. J.Š. M.P. L.J. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Holubec
6:2
6:1 6:1
6:0
76 30 331
2 .
Image 1
Jan Šimoník
2:6
6:3
6:0
6:0
59 24 308
3 .
Image 1
Martin Petr
1:6
3:6
7:6
6:0
37 0 262
4 .
Image 1
Luboš Janda
1:6
0:6
6:7 6:2 26 -24 227
5 .
Image 1
Lukáš Pokorný
0:6
0:6
0:6
2:6 2 -30 197

6 . Úroveň B

324 bodů
29. místo (28. místo v mužích)
J.Š. L.P. T.K. A.V. S.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Šimoník
7:5
7:5
6:1
6:0
69 30 324
2 .
Image 1
Lukáš Pokorný
5:7 3:6 6:4 6:2 42 24 291
3 .
Image 1
Tomas Knapek
5:7
6:3 2:6 6:4 40 0 265
4 .
Image 1
Aneta Valentová
1:6 4:6 6:2 6:4 39 -24 240
5 .
Image 1
Serban Baciu
0:6
2:6 4:6 4:6 10 -30 205

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.05.2020 00:10 4. Václav Palán S:S
21.05.2020 00:10 4. Pavel Brýl S:S
21.05.2020 00:10 4. Petr Skopal S:S
15.04.2020 18:19 4. Július Telek S:S Komentáře
28.02.2020 08:00 4. Jaromír Běláček 7:6
27.02.2020 20:00 4. Roman Zajac Sprint 3:6
18.02.2020 18:00 4. Adam Ondrejka fit4all centrum 7:6
17.02.2020 19:00 4. Filip Bračok fit4all centrum 7:6
28.01.2020 20:59 4. Václav Palán S:6 Komentáře
23.01.2020 17:00 4. Július Telek Club Classic 3:6
15.01.2020 21:00 4. Ivan Janek Sprint 6:3
08.01.2020 13:00 4. Jiří Jezdinský Sprint 6:4
02.01.2020 00:10 4. Vladan Vondráček S:6
18.12.2019 10:30 4. Jaromír Běláček 6:1
16.12.2019 21:00 4. Marek Liška 7:5
11.12.2019 13:00 4. Jaroslav Češka Tennis Club Brno 3:6
26.11.2019 21:30 3. Jan Odstrčil Sprint 6:7
19.11.2019 20:00 3. Filip Farník Club Classic 4:6
18.11.2019 19:00 3. Jan Dvořák Sprint 3:6
13.11.2019 20:30 3. Petr Heralecký Sprint 2:6
30.10.2019 16:30 4. Marek Liška Sprint 6:3
23.10.2019 12:30 4. Ivan Bretfeld Sprint 6:1 Komentáře
22.10.2019 19:30 4. Martin Holubec Sprint 7:5 Komentáře
15.10.2019 21:00 4. Adam Ondrejka Sprint 6:1 Komentáře
03.06.2019 00:10 4. Tomáš Tihlařík S:S
31.05.2019 17:00 4. Václav Lamr Club Classic 6:4
08.05.2019 14:00 4. Jiří Stříbrný Club Classic 7:5
07.05.2019 10:00 4. Rudolf Hanke Sprint 7:6 Komentáře
01.05.2019 19:00 4. Martin Holubec Club Classic 5:7
25.04.2019 19:00 4. Václav Palán Club Classic 6:2 Komentáře
16.04.2019 10:00 4. Filip Kuřec Sprint 6:7 Komentáře
09.04.2019 11:00 4. Stanislav Martinek fit4all centrum 6:3 Komentáře
25.03.2019 20:30 5. Martin Petr 6:3 Komentáře
25.03.2019 09:00 5. Lukáš Pokorný Club Classic 6:0 Komentáře
20.03.2019 20:00 5. Martin Holubec Tennis Club Brno 2:6 Komentáře
20.03.2019 19:00 5. Luboš Janda Tennis Club Brno 6:0 Komentáře
27.02.2019 21:00 6. Serban Baciu Sprint 6:0 Komentáře
26.02.2019 09:00 6. Lukáš Pokorný Tennis Club Brno 7:5
20.02.2019 19:30 6. Tomas Knapek fit4all centrum 7:5 Komentáře
18.02.2019 21:00 6. Aneta Valentová Sprint 6:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím