Image 1

Jan Podroužek (34 let)

ID: 32092

Praha

HZS hl. m. Prahy -

  • 27 zápasů

    od roku 2018
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • 12 /87
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 27
    Zápasů v lize ( 16 / 11 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

2 . Úroveň A

144 bodů
5. místo (1. místo v ženách)
Pat… Bob… NoM… Str… Šáb… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 1:3 14 14 148
2 . 0:3 3:1 3:0 13 11 144
3 . 1:3 3:0 1:3 9 0 129
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 1:3 3:1 7 -11 116
5 . 3:1 0:3 6 -14 112

1 . Úroveň A

140 bodů
6. místo (2. místo v ženách)
Ita… Dra… Při… Bob… Šáb… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
3:2 3:0 3:1 3:1 24 14 178
2 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
2:3 2:3 3:1 3:0 17 11 168
3 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
0:3 3:2 3:2 2:3 12 0 152
4 . 1:3 1:3 2:3 3:0 11 -11 140
5 . 1:3 0:3 3:2 0:3 6 -14 132

Jarní sezóna 2019

2 . Úroveň A

155 bodů
3. místo (3. místo v ženách)
Bob… Při… Chr… Str… Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 2:3 3:0 3:2 21 14 155
2 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
0:3 3:1 3:0 3:1 19 11 150
3 . 3:2 1:3 3:2 3:0 18 0 138
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3 2:3
3:2
7 -11 116
5 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
2:3 1:3 0:3
2:3
5 -14 111

1 . Úroveň A

131 bodů
9. místo (4. místo v ženách)
Dra… Ven… Srp… Chr… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 181
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
1:3 3:1 3:1 3:2 18 11 169
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
0:3 1:3 3:2 3:2 11 0 151
4 . 0:3 1:3 2:3 3:1 9 -11 138
5 . 0:3 2:3 2:3 1:3 5 -14 131

2 . Úroveň A

159 bodů
3. místo (2. místo v ženách)
Bob… Chr… Ita… Str… FiT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:0
3:0 25 14 159
2 .
1:3
3:2 3:0 3:0 20 11 151
3 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
2:3 2:3 3:0 3:0 18 0 138
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
0:3 0:3 3:0 7 -11 116
5 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 106

1 . Úroveň A

160 bodů
7. místo (4. místo v ženách)
Dra… Srp… Ven… Bob… Chr… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:1
3:0
3:0 3:1 26 14 200
2 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
1:3 2:3 3:1 3:1 15 11 186
3 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
0:3
3:2 2:3 3:1 13 0 173
4 . 0:3 1:3 3:2 3:2 11 -11 160
5 . 1:3 1:3 1:3 2:3 5 -14 151

Podzimní sezóna 2018

3 . Úroveň A

196 bodů
5. místo (2. místo v ženách)
Bob… Str… Kla… OF… Bor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:S
3:1 3:1 20 0 56
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3
3:1 3:1 3:0 17 0 53
3 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
S:3
1:3 3:0 1:3 8 0 44
4 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
1:3 1:3 0:3
3:S
7 0 43
5 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
1:3 0:3 3:1
S:3
6 0 42

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.07.2019 20:00 2. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) 0:3
22.07.2019 18:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) 3:1
17.07.2019 21:00 2. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Tatran Střešovice 3:0
23.06.2019 19:30 1. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) Areál volného času Gutova 2:3
14.06.2019 18:30 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Hamr Záběhlice 1:3
14.06.2019 17:30 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beachklub Ládví 3:0
11.06.2019 20:00 1. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beachklub Ládví 1:3
20.05.2019 19:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) 3:2
12.05.2019 20:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 3:0
12.05.2019 18:00 2. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) Areál volného času Gutova 3:0
02.05.2019 19:30 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 2:3
29.04.2019 20:30 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) 0:3
26.04.2019 18:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Beachklub Ládví 2:3
18.04.2019 20:30 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 1:3
08.04.2019 21:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Beachklub Ládví 2:3
28.03.2019 21:00 2. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Beachklub Ládví 3:2
27.03.2019 21:00 2. FiTeČek (F. Maček, T. Kořánová) Areál volného času Gutova 3:0
27.03.2019 20:00 2. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
20.03.2019 21:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Tatran Střešovice 3:1 Komentáře
03.03.2019 21:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 3:2
25.02.2019 21:00 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
14.02.2019 20:30 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 3:2
11.02.2019 20:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Tatran Střešovice 1:3
28.01.2019 17:30 3. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) 3:S Komentáře
27.01.2019 19:30 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 3:1
06.01.2019 10:30 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) Areál volného času Gutova 3:1
03.01.2019 21:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím