No photo

Jan Podroužek (34 let)

ID: 32092

Praha

HZS hl. m. Prahy -

  • 9 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • 36 /68
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 9
    Zápasů v lize ( 7 / 2 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

2 . Úroveň A

115 bodů
12. místo (4. místo v ženách)
Ita… Chr… Str… Bob… FiT… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
3:0 3:0 14 14 148
2 .
1:3
3:0 8 11 139
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 3:0 7 0 127
4 .
3:1
6 -11 115
5 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
0:3 0:3 0:3 0 -14 106

1 . Úroveň A

160 bodů
7. místo (4. místo v ženách)
Dra… Srp… Ven… Bob… Chr… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:1
3:0
3:0 3:1 26 14 200
2 .
Srp a hruška (J. Hruška + ?. Mesteková)
1:3 2:3 3:1 3:1 15 11 186
3 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
0:3
3:2 2:3 3:1 13 0 173
4 . 0:3 1:3 3:2 3:2 11 -11 160
5 . 1:3 1:3 1:3 2:3 5 -14 151

Podzimní sezóna 2018

3 . Úroveň A

196 bodů
5. místo (2. místo v ženách)
Bob… Str… Kla… OF… Bor… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:1
3:S
3:1 3:1 20 0 56
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3
3:1 3:1 3:0 17 0 53
3 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
S:3
1:3 3:0 1:3 8 0 44
4 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
1:3 1:3 0:3
3:S
7 0 43
5 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
1:3 0:3 3:1
S:3
6 0 42

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.03.2019 21:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Tatran Střešovice 3:1 Komentáře
03.03.2019 21:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 3:2
25.02.2019 21:00 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
14.02.2019 20:30 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Beachklub Ládví 3:2
11.02.2019 20:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, ?. Mesteková) Tatran Střešovice 1:3
28.01.2019 17:30 3. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) 3:S Komentáře
27.01.2019 19:30 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 3:1
06.01.2019 10:30 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) Areál volného času Gutova 3:1
03.01.2019 21:00 3. Strážci pomeranče (J. Blažek, S. Hnyková) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím