Načítám…
Jan Blažek

Jan Blažek (37 let)

ID: 24814

Praha

  • 246 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Skreč
  • 22 /67
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 18 / 12 / 6) 0 turnajů
  • 60%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

3 . Úroveň A

109 bodů
13. místo (9. místo v mužích)
Div… M&M Doč… Kin… Mal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 140
2 . 1:3 2:3 3:0
3:S
16 11 127
3 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
0:3 3:2
S:S
3:1 9 0 109
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
1:3 0:3
S:S
3:0 6 -11 95
5 .
Malíčci (J. Rádl + S. Čičatková)
0:3
S:3
1:3 0:3 1 -14 87

2 . Úroveň A

108 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
2Be… Pat… NEŘ… Ply… Doč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2BeersB4match (?. Hadrbolcová + D. Siuda)
S:S
3:0 3:1 3:S 17 14 151
2 .
S:S
3:2 3:1 3:S 15 11 146
3 .
NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík + D. Balcárková)
0:3 2:3 3:1 3:S 14 0 134
4 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
1:3 1:3 1:3
3:2
8 -11 117
5 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
S:3 S:3 S:3
2:3
2 -14 108

2 . Úroveň A

134 bodů
8. místo (4. místo v mužích)
Bob… Jak… Doč… Pan… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0
3:0
3:0 27 14 161
2 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3 3:1 1:3 3:0 15 11 146
3 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 134
4 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
0:3
3:1 1:3 S:3 7 -11 116
5 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -14 112

1 . Úroveň A

130 bodů
10. místo (6. místo v mužích)
Chr… NEŘ… Pat… Pan… Doč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2 3:2 3:2 21 14 175
2 .
NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík + D. Balcárková)
1:3 3:1 2:3 3:1 15 11 166
3 . 2:3 1:3 3:1 3:1 15 0 155
4 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
2:3 3:2 1:3
3:S
14 -11 143
5 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
2:3 1:3 1:3
S:3
4 -14 130

Letní sezóna 2021

2 . Úroveň A

156 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Doč… Chr… Jak… Div… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
3:2 3:1 3:1 3:2 22 14 156
2 . 2:3 3:1 3:1 3:1 20 11 151
3 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 134
4 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
1:3 1:3 1:3 3:2 8 -11 117
5 . 2:3 1:3 1:3 2:3 6 -14 112

2 . Úroveň A

136 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Pro… Pat… Doč… M&M Lyž… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prosekáři (L. Šabatková + P. Polášek)
3:0 2:3 3:0 2:3 18 14 152
2 . 0:3
3:S
3:1 3:1 18 11 149
3 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
3:2
S:3
3:2
3:1 16 0 136
4 . 0:3 1:3
2:3
3:1 9 -11 118
5 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
3:2 1:3 1:3 1:3 8 -14 114

2 . Úroveň A

132 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
Chr… Pan… Doč… NoM… Ply… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:2 3:0 25 14 159
2 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
1:3 3:0 3:0 2:3 17 11 148
3 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
0:3 0:3
3:2
3:0 12 0 132
4 . 2:3 0:3
2:3
3:2 9 -11 118
5 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
0:3 3:2 0:3 2:3 7 -14 113

3 . Úroveň A

140 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Doč… Ply… Lyž… Jak… Kam… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 140
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Daňhelová)
0:3 2:3
3:2
3:0 14 11 125
3 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
1:3 3:2 3:2 1:3 12 0 112
4 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3
2:3
2:3 3:2 10 -11 99
5 . 0:3 0:3 3:1 2:3 8 -14 94

2 . Úroveň A

94 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
Bob… Pan… Pat… Doč… Jak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0 3:1 26 14 140
2 .
Panda a hruška (J. Hruška + ?. Podroužková)
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 130
3 . 1:3 2:3 3:0 3:0 17 0 117
4 .
Dočasná péče (J. Blažek + K. Vaňková)
0:3 0:3 0:3 3:2 5 -11 94
5 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
1:3 0:3 0:3 2:3 3 -14 89

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
31.01.2022 11:03 3. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) S:S Komentáře
19.01.2022 20:30 3. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) 3:2
13.01.2022 20:30 3. Malíčci (J. Rádl, S. Čičatková) Hamr Záběhlice 3:1
11.01.2022 21:00 3. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Hamr Záběhlice 0:3
03.01.2022 00:10 2. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) S:3
03.01.2022 00:10 2. NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík, D. Balcárková) S:3
03.01.2022 00:10 2. 2BeersB4match (?. Hadrbolcová, D. Siuda) S:3
26.12.2021 10:30 2. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
24.11.2021 19:00 2. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Areál volného času Gutova 0:3
21.11.2021 19:30 2. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Hamr Záběhlice 3:0
17.11.2021 19:00 2. Panda a hruška (J. Hruška, ?. Podroužková) 3:1
17.11.2021 17:00 2. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) 1:3
31.10.2021 21:18 1. Panda a hruška (J. Hruška, ?. Podroužková) S:3 Komentáře
25.10.2021 21:00 1. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) Areál volného času Gutova 1:3
25.10.2021 16:30 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Sport Vítkov 2:3
20.10.2021 21:00 1. NEŘVI NA MĚ! (D. Kotalík, D. Balcárková) Areál volného času Gutova 1:3
30.09.2021 18:00 2. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Areál volného času Gutova 3:2
28.09.2021 17:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Areál volného času Gutova 3:2
22.09.2021 17:00 2. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) 3:1
21.09.2021 21:00 2. Divoši (M. Burdová, L. Divoký) Hamr Záběhlice 3:1
30.08.2021 22:32 2. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) S:3 Komentáře
30.08.2021 17:00 2. Prosekáři (L. Šabatková, P. Polášek) 3:2
23.08.2021 19:00 2. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
04.08.2021 21:00 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 3:1
28.07.2021 17:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Tatran Střešovice 0:3
20.07.2021 20:00 2. Panda a hruška (J. Hruška, ?. Podroužková) DOMYNO 0:3
15.07.2021 21:00 2. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Hamr Záběhlice 3:0
13.07.2021 17:00 2. NoMercy! (D. Kotalík, K. Mentlíková) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
28.06.2021 17:00 3. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Areál volného času Gutova 3:0
21.06.2021 20:30 3. Plyšové příšery (T. Daňhel, A. Daňhelová) Beachklub Ládví 3:0
16.06.2021 21:00 3. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) Hamr Záběhlice 3:1
15.06.2021 20:30 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Areál volného času Gutova 3:1
26.05.2021 20:00 2. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) Areál volného času Gutova 3:2
25.05.2021 21:00 2. PatAMat (K. Jireš, I. Šušanská) 0:3
25.05.2021 20:00 2. Panda a hruška (J. Hruška, ?. Podroužková) 0:3
24.05.2021 20:00 2. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Hamr Braník 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím