Image 1

Jan Bárta (21 let)

ID: 28843

Brno

  • 30 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Badminton Líšeň
  • 29 /64
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 30
    Zápasů v lize ( 15 / 15 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

2 . Úroveň A

65 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
JIRO Nit… Jas… Gop… OKt… E.X… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:S
17 14 91
2 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:S
5 11 76
3 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3
3:S
5 0 65
4 . 0:3
3:S
5 0 65
5 .
3:S
5 -11 54
6 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

2 . Úroveň A

70 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
LoL Pat… Jas… Švé… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 101
2 .
Pat a Mat (O. Dlugoš + M. Sojka)
0:3 3:2
3:2
3:1 16 11 87
3 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 2:3
2:3
3:S
10 0 70
4 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
0:3
2:3
3:2
2:3 9 -11 58
5 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
S:3
1:3
S:3
3:2 6 -14 52

1 . Úroveň A

67 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
MiP… ALPY Tri… LoL Jas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
3:1 3:1 3:0 3:1 25 14 119
2 . 1:3 3:0 2:3 3:0 17 11 108
3 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 0:3 3:0 3:0 15 0 95
4 . 0:3 3:2 0:3 3:0 12 -11 81
5 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3 0:3 0:3 0:3 1 -14 67

2 . Úroveň A

89 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Tri… Jas… Mil… Hor… JA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0
S:S
3:0 3:0 19 14 93
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 3:2 3:0
3:1
18 11 89
3 .
S:S
2:3 3:2
3:S
11 0 71
4 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
0:3 0:3 2:3 3:2 7 -11 56
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3
1:3
S:3
2:3 3 -14 49

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

131 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
Gop… Jas… LeJa Duo… Pri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 141
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 3:0 3:0 3:1 20 11 131
3 . 0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 113
4 .
DuosBadmintos (J. Mičánek + T. Zhoř)
1:3 0:3 0:3 S:S -1 -11 88
5 . 0:3 1:3
S:3
S:S -1 -14 85

4 . Úroveň B

102 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
Cas… Jas… The… TWI… Mas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1
3:2
3:S
23 14 117
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3
3:2
3:0
3:S
19 3 102
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
1:3
2:3
3:0
3:S
16 0 96
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
2:3
0:3
0:3
3:S
8 -11 77
5 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

3 . Úroveň A

94 bodů
22. místo (18. místo v mužích)
RZHR Luk… Týn… Cas… Jas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:0
3:1
3:1 21 14 135
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:2 2:3
2:3
3:0 16 11 127
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3 3:2
2:3
3:1 13 0 113
4 .
1:3
3:2
3:2
1:3 12 -11 101
5 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -14 94

4 . Úroveň B

111 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
Týn… Jas… Ňuň… TWI… Kne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 121
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3
3:1 3:0 3:0 20 11 111
3 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
1:3 3:1
3:0
15 0 95
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3 1:3 3:0 8 -11 77
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 66

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.09.2019 21:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sport Centrum Kuklenská 0:3
01.09.2019 17:02 2. Horákulum (M. Horák, D. Horák) 3:S Komentáře
30.08.2019 20:30 2. Pat a Mat (O. Dlugoš, M. Sojka) fit4all centrum 2:3
27.08.2019 20:00 2. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) fit4all centrum 2:3 Komentáře
14.08.2019 20:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 0:3
01.08.2019 00:10 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) 0:3
29.07.2019 20:00 1. MiPe19 (M. Hrazdíra, P. Krul) Badminton Líšeň 1:3
25.07.2019 20:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
08.07.2019 20:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 0:3
27.06.2019 19:00 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 0:3
24.06.2019 19:30 2. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Badminton Líšeň 3:0
23.06.2019 20:30 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
06.06.2019 19:00 2. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Sprint 3:2
19.05.2019 16:00 3. DuosBadmintos (J. Mičánek, T. Zhoř) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
12.05.2019 20:00 3. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 3:0
08.05.2019 16:00 3. Princezny (P. Sejková, L. Syrovátková) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
05.05.2019 17:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Badminton Líšeň 0:3
28.04.2019 11:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
25.04.2019 17:00 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Sport Centrum IVANOVICE 3:S Komentáře
14.04.2019 12:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
03.04.2019 20:30 4. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
24.03.2019 17:00 3. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sport Centrum Kuklenská 1:3
11.03.2019 21:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Badminton Líšeň 1:3
10.03.2019 20:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 0:3
06.03.2019 20:00 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sport Centrum IVANOVICE 3:1
03.03.2019 19:00 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Badminton Líšeň 3:1
24.02.2019 20:30 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Badminton Líšeň 3:0
23.02.2019 10:00 4. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Badminton Líšeň 3:0
17.02.2019 12:00 4. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sprint 0:3 Komentáře
2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím