Načítám…
Image 1

Ivo Rotrekl (57 let)

ID: 44655

Brno

  • 63 zápasů

    od roku 2021
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 12 /22
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 63
    Zápasů v lize ( 27 / 33 / 3) 0 turnajů
  • 45%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2022

3 . Úroveň A

31 bodů
11. místo (3. místo v ženách)
Poh… Bob… Bra… Vor… LeJa kán… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0 14 34
2 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
0 11 31
3 .
Braj_Vinay (B. Gupta + V. Misra)
0 0 20
4 . 0 0 20
5 . 0 -11 9
6 .
kánl tým (Š. Bělejová + T. Běleja)
0 -14 6

3 . Úroveň A

39 bodů
13. místo (3. místo v ženách)
JA… Rak… Bob… Vor… kán… Vlk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:2 3:1 3:1
3:S
3:S
23 14 57
2 .
Rakeťáci (M. Slámová + J. Hanák)
2:3 3:2 3:1
3:S
3:0 21 11 52
3 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
1:3 2:3 3:0 3:0 3:0 19 0 39
4 . 1:3 1:3 0:3 3:0
3:S
12 0 32
5 .
kánl tým (Š. Bělejová + T. Běleja)
S:3
S:3
0:3 0:3
3:S
5 -11 14
6 .
Vlk a Zajac (J. Kosuth + M. Vančík)
S:3
0:3 0:3
S:3
S:3
0 -14 6

2 . Úroveň A

39 bodů
13. místo (7. místo v ženách)
Mla… Mar… LeJa Vor… Bob… Vlk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
3:2 3:2 3:0 3:1 3:0 24 14 78
2 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
2:3 3:0 3:0 3:1
S:3
18 11 69
3 . 2:3 0:3 3:0 3:1 3:0 18 0 58
4 . 0:3 0:3 0:3 3:2 3:0 10 0 50
5 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
1:3 1:3 1:3 2:3 3:0 10 -11 39
6 .
Vlk a Zajac (J. Kosuth + M. Vančík)
0:3
3:S
0:3 0:3 0:3 5 -14 31

Letní sezóna 2022

1 . Úroveň A

38 bodů
6. místo (1. místo v ženách)
Jas… JA… Cas… Bob… Vor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:1
2:3
3:0 3:1 21 14 75
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3
3:1
3:1 3:1 19 11 70
3 .
3:2
1:3
3:2
3:0 18 0 58
4 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
0:3 1:3
2:3
3:1 9 -11 38
5 . 1:3 1:3 0:3 1:3 3 -14 29

2 . Úroveň A

61 bodů
3. místo (1. místo v ženách)
Bob… Vor… kán… Pat… Nek… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
3:0 3:0
3:0
3:S
27 14 61
2 . 0:3 3:0 3:0
3:S
20 11 51
3 .
kánl tým (Š. Bělejová + T. Běleja)
0:3 0:3
3:0
3:S
13 0 33
4 .
Pat a Mat (P. Vopelka + M. Vopelka)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 15
5 .
Nekulturní hovada (M. Hrvol + R. Zlatník)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

1 . Úroveň A

30 bodů
8. místo (1. místo v ženách)
Jas… Cas… Poh… Nit… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:2 3:0
3:S
S:S 16 14 70
2 . 2:3
3:1
1:3
3:0
16 11 67
3 . 0:3
1:3
3:2 3:0 13 0 53
4 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
S:3
3:1 2:3
S:3
8 -11 37
5 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
S:S
0:3
0:3
3:S
4 -14 30

3 . Úroveň A

62 bodů
6. místo (2. místo v ženách)
Bob… Vor… kán… Cha… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
3:0 3:0 3:0 28 14 62
2 . 0:3 3:0 3:0 19 11 50
3 .
kánl tým (Š. Bělejová + T. Běleja)
0:3 0:3 3:0 9 0 29
4 . 0:3 0:3 0:3 0 -11 9

Jarní sezóna 2022

3 . Úroveň A

37 bodů
13. místo (3. místo v ženách)
Omyl Nek… Bob… Vor… kán… Cha… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:1
3:0 3:0 26 14 60
2 .
Nekulturní hovada (M. Hrvol + R. Zlatník)
1:3
3:0 3:0 3:0 3:0 23 11 54
3 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
0:3 0:3 3:0 3:0 3:0 17 0 37
4 .
1:3
0:3 0:3 3:0 3:0 12 0 32
5 .
kánl tým (Š. Bělejová + T. Běleja)
0:3 0:3 0:3 0:3
3:0
6 -11 15
6 . 0:3 0:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 6

3 . Úroveň A

35 bodů
13. místo (4. místo v ženách)
Cas… Kup… Bob… Mat… kán… Hel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 2:3
3:0
3:S
23 14 57
2 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3 1:3
3:S
3:0
3:S
16 11 47
3 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
0:3 3:1 0:3 3:0
3:S
15 0 35
4 . 3:2
S:3
3:0 S:S
3:S
13 0 33
5 .
kánl tým (Š. Bělejová + T. Běleja)
0:3
0:3 0:3 S:S
3:S
3 -11 12
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

2 . Úroveň A

27 bodů
14. místo (3. místo v ženách)
Omyl Mil… Poh… Nit… Cas… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:1 3:1
3:2
3:0
21 14 75
2 .
3:2
1:3
3:2
3:0 3:1 19 11 70
3 . 1:3 3:1 3:2
2:3
3:0 17 0 57
4 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
1:3
2:3
2:3
3:1
3:0 14 0 54
5 .
2:3
0:3
3:2
1:3
3:0 12 -11 41
6 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
0:3
1:3 0:3 0:3 0:3 1 -14 27

3 . Úroveň A

45 bodů
11. místo (3. místo v ženách)
Mil… Bob… Hel… Vor… Úpl… Nev… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 61
2 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
0:3
S:S
3:0 3:0
3:S
14 11 45
3 . 0:3
S:S
3:1
3:S
3:S
13 0 33
4 . 0:3 0:3 1:3 3:S
3:S
10 0 30
5 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
0:3 0:3
S:3
S:3
3:S
5 -11 14
6 .
Nevedu (A. Jurásek + J. Torjay)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Podzimní sezóna 2021

2 . Úroveň A

26 bodů
13. místo (4. místo v ženách)
LeJa Omyl Cas… Hel… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:0
3:0
3:S
22 14 76
2 .
3:2
2:3
3:2 3:0 19 11 70
3 .
0:3
3:2
3:1 3:0 18 0 58
4 . 0:3 2:3 1:3 3:0 10 -11 39
5 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
S:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 26

3 . Úroveň A

59 bodů
6. místo (2. místo v ženách)
Bob… Hel… CSK Děr… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
3:2 3:0 3:0 25 14 59
2 . 2:3
3:1
3:0
20 11 51
3 . 0:3
1:3
3:0
11 0 31
4 .
Děravý výplet (D. Stejskal + P. Vopařilová)
0:3
0:3
0:3
0 -11 9

2 . Úroveň A

28 bodů
13. místo (3. místo v ženách)
Mil… Cas… Poh… Hel… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 79
2 . 2:3
3:2
3:0 3:0 21 11 72
3 . 1:3
2:3
3:0 3:0 17 0 57
4 . 0:3 0:3 0:3 3:2 5 -11 34
5 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 28

1 . Úroveň A

46 bodů
10. místo (2. místo v ženách)
Tri… Mat… Jas… TWI… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:2
3:S
3:0 25 14 99
2 . 0:3
3:1
3:0 3:0 20 11 91
3 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
2:3
1:3
3:S
3:0 16 0 76
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
S:3
0:3
S:3
3:0 7 -11 56
5 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 46

Letní sezóna 2021

2 . Úroveň A

48 bodů
4. místo (2. místo v ženách)
TWI… Bob… LiPe Líš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
3:1
3:S
3:S
24 14 58
2 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
1:3 3:1 3:S 17 11 48
3 .
S:3
1:3 3:S 9 0 29
4 .
Líšňáci (J. Juřicová + M. Zavadil)
S:3
S:3 S:3 0 -11 9

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.11.2022 19:00 3. Vorvani (H. Štěpánková, J. Čupr) Badminton Líšeň 3:0
24.11.2022 19:00 3. Rakeťáci (M. Slámová, J. Hanák) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
23.11.2022 19:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 1:3
08.11.2022 17:00 3. kánl tým (Š. Bělejová, T. Běleja) Badminton Líšeň 3:0
06.11.2022 18:00 3. Vlk a Zajac (J. Kosuth, M. Vančík) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
28.10.2022 10:00 2. Vlk a Zajac (J. Kosuth, M. Vančík) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
27.10.2022 18:00 2. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Badminton Líšeň 1:3
24.10.2022 20:00 2. Vorvani (H. Štěpánková, J. Čupr) fit4all centrum 2:3
19.10.2022 20:00 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Badminton Líšeň 1:3
10.10.2022 20:00 2. Mladická Nerozvážnost (M. Čupa, B. Gorčík) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
25.09.2022 20:00 1. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 1:3
23.09.2022 16:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 0:3
19.09.2022 18:00 1. Vorvani (H. Štěpánková, J. Čupr) fit4all centrum 3:1
08.09.2022 18:00 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sprint 2:3 Komentáře
29.08.2022 19:00 2. Vorvani (H. Štěpánková, J. Čupr) Badminton Líšeň 3:0
23.08.2022 11:42 2. Nekulturní hovada (M. Hrvol, R. Zlatník) 3:S Komentáře
12.08.2022 19:00 2. Pat a Mat (P. Vopelka, M. Vopelka) Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
11.08.2022 19:00 2. kánl tým (Š. Bělejová, T. Běleja) Badminton Líšeň 3:0
01.08.2022 00:10 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) S:S
28.07.2022 07:50 1. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) 3:S Komentáře
17.07.2022 18:00 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sprint 0:3 Komentáře
15.07.2022 18:00 1. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
30.06.2022 19:00 3. kánl tým (Š. Bělejová, T. Běleja) Badminton Líšeň 3:0
30.06.2022 18:00 3. Chaos (M. Adámková, A. Jíra) Badminton Líšeň 3:0
26.06.2022 18:00 3. Vorvani (H. Štěpánková, J. Čupr) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
27.05.2022 17:00 3. Chaos (M. Adámková, A. Jíra) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
25.05.2022 18:00 3. Nekulturní hovada (M. Hrvol, R. Zlatník) Sport Centrum IVANOVICE 0:3
23.05.2022 18:00 3. Vorvani (H. Štěpánková, J. Čupr) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
13.05.2022 16:30 3. Omyl (P. Vyhlas, L. Syrovátková) Badminton Líšeň 0:3
06.05.2022 17:00 3. kánl tým (Š. Bělejová, T. Běleja) Badminton Líšeň 3:0
29.04.2022 18:00 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
25.04.2022 17:49 3. Helios (P. Čipera, K. Mezníková) 3:S Komentáře
24.04.2022 20:00 3. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
15.04.2022 09:00 3. Mateam (A. Bárta (Alfa Agency), M. drábek) Sprint 0:3
08.04.2022 19:00 3. kánl tým (Š. Bělejová, T. Běleja) Badminton Líšeň 3:0
28.03.2022 17:00 2. Omyl (P. Vyhlas, L. Syrovátková) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
27.03.2022 18:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
20.03.2022 18:00 2. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Sprint 1:3
15.03.2022 17:00 2. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sprint 0:3
05.03.2022 16:00 2. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
27.02.2022 19:03 3. Helios (P. Čipera, K. Mezníková) S:S Komentáře
21.02.2022 07:10 3. Nevedu (A. Jurásek, J. Torjay) 3:S Komentáře
20.02.2022 16:00 3. Úplně úplně (M. Halouzka, M. Rozman) Badminton Líšeň 3:0
13.02.2022 18:00 3. Vorvani (H. Štěpánková, J. Čupr) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
06.02.2022 20:00 3. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Sport Centrum IVANOVICE 0:3
30.01.2022 18:00 2. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sprint 0:3
26.01.2022 17:00 2. Helios (P. Čipera, K. Mezníková) Sport Centrum IVANOVICE 0:3
21.01.2022 18:00 2. Omyl (P. Vyhlas, L. Syrovátková) Sport Centrum IVANOVICE 0:3
11.01.2022 22:49 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) S:3 Komentáře
22.12.2021 17:00 3. CSK (H. Satyamurty, M. Sharma) Sport Centrum Kuklenská 3:0
14.12.2021 19:00 3. Děravý výplet (D. Stejskal, P. Vopařilová) Badminton Líšeň 3:0
12.12.2021 20:00 3. Helios (P. Čipera, K. Mezníková) Sport Centrum Kuklenská 3:2
30.11.2021 19:00 2. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Badminton Líšeň 0:3
26.11.2021 20:00 2. Helios (P. Čipera, K. Mezníková) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
17.11.2021 18:00 2. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Sprint 0:3
07.11.2021 20:00 2. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
26.10.2021 19:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
25.10.2021 20:00 1. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sprint 0:3
22.10.2021 18:00 1. Mateam (A. Bárta (Alfa Agency), M. drábek) Sprint 0:3
19.10.2021 18:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 0:3
04.10.2021 00:10 2. Líšňáci (J. Juřicová, M. Zavadil) 3:S
27.09.2021 20:00 2. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
15.09.2021 19:30 2. LiPe (P. Čvanda, L. Čápová) fit4all centrum 3:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím