Halina Zawiszová

Halina Zawiszová (32 let)

ID: 32666

Praha

  • 28 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:30
    Často hraje od 19:30 v Hamr Braník
  • 58 /115
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 13 / 15 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň A

66 bodů
47. místo (35. místo v mužích)
Bez… Mat… T&P Sta… Hal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:1
3:1
12 14 106
2 .
1:3
3:1
7 11 98
3 .
1:3
3:2
6 0 86
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
2:3
3 -3 80
5 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0 -14 66

5 . Úroveň B

95 bodů
38. místo (31. místo v mužích)
HŘE… MP RYZ… Hal… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HŘEBCI (K. Dunička + M. Adámek)
2:3
3:S
3:0 3:0 22 14 136
2 . 3:2 S:S 3:1 3:1 15 11 126
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
S:3
S:S 3:0 3:0 12 0 112
4 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0:3 1:3 0:3 3:2 6 -11 95
5 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 1:3 0:3 2:3 3 -14 89

6 . Úroveň B

118 bodů
28. místo (23. místo v mužích)
Hal… Nep… Mat… Sta… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
3:0 3:2 3:2 3:0 24 14 118
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
3:1
3:2
3:0 18 11 109
3 . 2:3
1:3
3:1
3:0
16 0 96
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
2:3
1:3
3:1
11 -3 88
5 . 0:3 0:3
0:3
1:3
1 -14 67

5 . Úroveň B

97 bodů
38. místo (30. místo v mužích)
(Ho… Pla… Ver… Hal… MoKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
3:1 1:3 3:1 3:0 20 14 134
2 .
Plantážníci (M. Dvořák + K. Syrová)
1:3
3:1
3:1
3:1
19 11 130
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:1
1:3
3:0
S:S 12 0 112
4 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
1:3
1:3
0:3
3:1 8 -11 97
5 . 0:3
1:3
S:S 1:3 0 -14 86

Jarní sezóna 2019

6 . Úroveň B

112 bodů
41. místo (34. místo v mužích)
Ráz… VEL… Hal… VŠE… eL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:1
3:1
3:1
3:S
24 14 138
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3
3:0 3:0
3:S
21 11 132
3 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
1:3
0:3 3:2
3:S
12 0 112
4 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3 0:3 2:3
3:S
9 -11 98
5 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

7 . Úroveň B

94 bodů
49. místo (42. místo v mužích)
Bil… VŠE… Hal… Kra… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 119
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
2:3 3:1
2:3
3:1 16 11 107
3 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
1:3 1:3 3:2 3:0 14 0 94
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
3:2
2:3
1:3
8 -11 77
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3 1:3 0:3
3:1
7 -14 73

7 . Úroveň A

93 bodů
50. místo (41. místo v mužích)
Žlu… Nep… Hal… Kos… MoKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:2 3:0 3:1 3:1 24 14 118
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
2:3 3:0
3:1
3:0
22 11 113
3 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0:3 0:3 3:0 3:1 13 0 93
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
1:3
1:3
0:3 3:1 8 -11 77
5 . 1:3
0:3
1:3 1:3 3 -14 69

6 . Úroveň A

113 bodů
52. místo (42. místo v mužích)
RYZ… Bez… VŠE… Ráz… Hal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0
3:1
3:0
3:0 27 14 161
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
3:1
1:3
3:0
14 11 145
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
1:3
3:2
3:2 12 0 132
4 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
3:1
2:3
2:3
10 -11 119
5 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0:3
0:3
2:3
3:2
7 -14 113

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.08.2019 19:30 5. MP (M. Pešička, M. Pešička) Hamr Braník 1:3
12.08.2019 19:30 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:2
11.08.2019 18:00 5. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3
11.08.2019 17:00 5. HŘEBCI (K. Dunička, M. Adámek) Hamr Braník 0:3
30.07.2019 20:30 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) SportCentrum JEREMI 3:2
30.07.2019 18:30 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
29.07.2019 20:30 6. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) SportCentrum JEREMI 3:0
29.07.2019 19:30 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) SportCentrum JEREMI 3:2
26.06.2019 20:30 5. Plantážníci (M. Dvořák, K. Syrová) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
26.06.2019 19:30 5. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 3:1
24.06.2019 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
11.06.2019 17:00 5. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Braník 1:3
22.05.2019 14:30 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) 3:S Komentáře
12.05.2019 15:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Braník 0:3
09.05.2019 19:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Hamr Štěrboholy 3:2
09.05.2019 18:30 6. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
29.04.2019 20:30 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 1:3
29.04.2019 20:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 3:2
29.04.2019 17:00 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 1:3
05.04.2019 19:30 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 3:0
30.03.2019 18:00 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Hamr Braník 3:1
23.03.2019 18:00 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
22.03.2019 19:30 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 0:3
08.03.2019 19:30 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Hamr Braník 3:0
01.03.2019 18:30 6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 0:3 Komentáře
18.02.2019 21:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 2:3
17.02.2019 18:30 6. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3
17.02.2019 16:30 6. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Hamr Braník 3:2 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím