No photo

Filip Hrbek (44 let)

ID: 28763

Plzeň

  • 55 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 12:00
    Často hraje od 12:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 9 /21
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 55
    Zápasů v lize ( 28 / 27 / 0) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

3 . Úroveň A

32 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
F.H. L.Č. M.Z. J.N. K.J. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:0
3:0 12 32
2 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
3:0 6 26
3 .
Image 1
Miroslav Zicha
3:1 5 25
4 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3 0:3 1:3 1 21
5 .
Image 1
Kateřina Janečková
0 20

2 . Úroveň A

35 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
M.B. A.P. J.K. F.H. L.Č. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bezděka
3:1 3:0
3:0
3:0
23 53
2 .
Image 1
Aleš Pražák
1:3 3:0 3:0 3:0 19 49
3 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3 0:3
3:1
3:0 11 41
4 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
1:3
3:2
5 35
5 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
0:3 0:3
2:3
2 32

3 . Úroveň A

44 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
F.H. L.Č. K.J. K.Š. Ž.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:0
3:0
3:0 3:0 24 44
2 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
3:1
3:0
3:0
17 37
3 .
Image 1
Kateřina Janečková
0:3
1:3
3:0 3:1 12 32
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0:3 0:3 3:0 6 26
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3
1:3 0:3 1 21

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

40 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
J.Č. M.S. K.B. F.H. J.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jaromír Čiha
3:0
3:0
3:0
S:S 16 46
2 .
Image 1
Miloš Smolík
0:3
3:0
1:3
3:S
12 42
3 .
Image 1
Karel Březina
0:3
0:3
3:0
3:S
11 41
4 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
3:1
0:3
3:S
10 40
5 .
Image 1
Jan Vaněček
S:S
S:3
S:3
S:3
-2 28

4 . Úroveň A

34 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
F.H. K.Š. Ž.S. K.N. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:0
3:0
3:0
24 34
2 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
3:0 3:0 16 26
3 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3 3:0 8 18
4 .
Image 1
Karolína Nemešová
0:3
0:3 0:3 0 10

2 . Úroveň A

32 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
J.Č. M.S. J.K. K.B. F.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jaromír Čiha
3:0
3:0
3:0
3:0
52 82
2 .
Image 1
Miloš Smolík
0:3
3:2
3:0
3:1
33 63
3 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3 2:3
3:2
3:0
26 56
4 .
Image 1
Karel Březina
0:3
0:3
2:3
3:0
17 47
5 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
1:3
0:3
0:3
2 32

3 . Úroveň A

56 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
K.B. F.H. M.Š. K.N. Ž.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Karel Březina
3:1
3:0 3:0 3:0 50 65
2 .
Image 1
Filip Hrbek
1:3
3:0
3:0
3:0
41 56
3 .
Image 1
Miroslava Šlajsová
0:3
0:3
0:3
3:0
13 28
4 .
Image 1
Karolína Nemešová
0:3 0:3 3:0 S:S 8 23
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3
0:3
S:S -5 10

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň A

35 bodů
22. místo (18. místo v mužích)
A.P. V.F. Z.S. R.J. D.D. F.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Aleš Pražák
3:0 3:S 3:2
3:S
3:0 43 73
2 .
Image 1
Václav Fiala
0:3 3:S
3:1
3:S
3:1 34 64
3 .
Image 1
Zdeněk Straka
S:3 S:3 3:1
3:S
3:0 27 57
4 .
Image 1
Radek Juppa
2:3
1:3
1:3
3:S
3:2 22 52
5 .
Image 1
David Dlesk
S:3
S:3
S:3
S:3
3:0 10 40
6 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3 1:3 0:3 2:3 0:3 5 35

3 . Úroveň B

60 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
Z.S. F.H. P.L. K.J. I.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Straka
3:0
S:S 3:0 3:0 34 64
2 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
2:3
3:0
3:0
30 60
3 .
Image 1
Pavel Liška
S:S 3:2 3:0 S:S 12 42
4 .
Image 1
Kateřina Janečková
0:3
0:3
0:3 S:S -5 25
5 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3
0:3
S:S S:S -10 20

4 . Úroveň A

52 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
Z.S. F.H. M.Z. K.Š. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Straka
3:1 3:0 3:0 49 64
2 .
Image 1
Filip Hrbek
1:3
3:0
3:0
37 52
3 .
Image 1
Miroslav Zicha
0:3
0:3
3:1 15 30
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3
1:3 3 18

3 . Úroveň B

45 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
A.V. V.F. Z.S. F.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Aleš Vybíral
3:S
3:0 3:0 47 77
2 .
Image 1
Václav Fiala
S:3
S:3
3:0 17 47
3 .
Image 1
Zdeněk Straka
0:3
3:S
1:3
16 46
4 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3 0:3
3:1
15 45

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň A

43 bodů
20. místo (18. místo v mužích)
M.Č. P.L. M.L. F.H. J.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Martin Černý
3:1
3:0
3:1
3:S 45 75
2 .
Image 1
Pavel Liška
1:3
3:S
2:3
3:S 26 56
3 .
Image 1
Matěj Linhart
0:3
S:3
3:0
3:S 23 53
4 .
Image 1
Filip Hrbek
1:3
3:2
0:3
1:3
13 43
5 .
Image 1
Jiří Kozák
S:3 S:3 S:3
3:1
11 41

3 . Úroveň B

71 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
P.L. F.H. L.Č. K.J. I.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Pavel Liška
3:1
3:1 3:0 3:0 48 78
2 .
Image 1
Filip Hrbek
1:3
3:0
3:0
3:0 41 71
3 .
Image 1
Luděk Černý
1:3
0:3
3:2
3:0 24 54
4 .
Image 1
Kateřina Janečková
0:3
0:3
2:3
3:0
17 47
5 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 0:3 0:3
0:3
0 30

4 . Úroveň A

62 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
F.H. I.S. N.E. Ž.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:0
3:0
3:S
47 62
2 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 3:0
3:2
29 44
3 .
Image 1
Nikola Edlová
0:3
0:3 3:S 13 28
4 .
Image 1
Žaneta Sedláková
S:3
2:3
S:3 5 20

3 . Úroveň B

43 bodů
18. místo (16. místo v mužích)
M.L. A.P. J.K. F.H. I.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Matěj Linhart
3:0 3:1
3:0
3:0 50 80
2 .
Image 1
Aleš Pražák
0:3
3:1
3:0 3:0 37 67
3 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3
1:3
3:0
3:0 30 60
4 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
0:3
3:0 13 43
5 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 0:3 0:3 0:3 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.12.2018 12:00 3. Jakub Novotný TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
12.12.2018 19:00 3. Luděk Černý 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0 Komentáře
02.12.2018 09:30 2. Miroslav Bezděka 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3 Komentáře
13.11.2018 15:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
12.11.2018 13:00 2. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
09.11.2018 13:00 2. Aleš Pražák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
29.10.2018 13:00 3. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
28.10.2018 13:00 3. Kateřina Janečková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
24.10.2018 19:00 3. Žaneta Sedláková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
07.10.2018 14:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
28.09.2018 14:00 2. Miloš Smolík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
27.09.2018 13:00 2. Jaromír Čiha TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
25.09.2018 14:47 2. Jan Vaněček 3:S Komentáře
04.09.2018 12:00 2. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
28.08.2018 18:00 4. Karolína Nemešová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
20.08.2018 17:00 4. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
11.08.2018 16:00 4. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
25.07.2018 20:00 2. Miloš Smolík TJ Plzeň-Bílá Hora 1:3 Komentáře
20.07.2018 10:00 2. Jaromír Čiha Malesický Dvůr 0:3 Komentáře
11.07.2018 21:00 2. Jana Kozlíková TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3 Komentáře
10.07.2018 13:00 2. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
29.06.2018 15:00 3. Karolína Nemešová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
28.06.2018 15:00 3. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
26.06.2018 15:00 3. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
13.06.2018 21:00 3. Miroslava Šlajsová TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0 Komentáře
23.05.2018 21:00 3. Radek Juppa TJ Plzeň-Bílá Hora 2:3
10.05.2018 12:00 3. Václav Fiala TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
09.05.2018 21:00 3. Zdeněk Straka TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
09.05.2018 20:00 3. David Dlesk TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
03.05.2018 12:00 3. Aleš Pražák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
01.05.2018 13:00 3. Pavel Liška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
25.04.2018 21:00 3. Iveta Slouková TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0 Komentáře
24.04.2018 17:00 3. Kateřina Janečková Malesický Dvůr 3:0 Komentáře
18.04.2018 20:00 3. Zdeněk Straka TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3 Komentáře
14.03.2018 20:00 4. Zdeněk Straka TJ Plzeň-Bílá Hora 1:3
09.03.2018 15:00 4. Miroslav Zicha TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
06.03.2018 15:00 4. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
14.02.2018 21:00 3. Zdeněk Straka TJ Plzeň-Bílá Hora 3:1 Komentáře
06.02.2018 21:00 3. Aleš Vybíral TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
06.02.2018 20:00 3. Václav Fiala TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
28.01.2018 14:00 3. Pavel Liška Malesický Dvůr 3:2 Komentáře
24.01.2018 21:00 3. Jiří Kozák TJ Plzeň-Bílá Hora 1:3 Komentáře
17.01.2018 12:00 3. Matěj Linhart TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
10.01.2018 20:00 3. Martin Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 1:3 Komentáře
20.12.2017 20:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0 Komentáře
20.12.2017 12:00 3. Kateřina Janečková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
18.12.2017 12:00 3. Iveta Slouková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
06.12.2017 12:00 3. Pavel Liška Dobřany 1:3 Komentáře
15.11.2017 12:00 4. Iveta Slouková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
08.11.2017 12:00 4. Nikola Edlová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
26.10.2017 12:00 3. Iveta Slouková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
25.10.2017 12:00 3. Matěj Linhart TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
12.10.2017 12:00 3. Aleš Pražák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
10.10.2017 12:00 3. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
4. Žaneta Sedláková 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím