Načítám…

Eliška Valášková (32 let)

ID: 39550

Praha

  • 41 zápasů

    od roku 2020
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 48 /78
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 41
    Zápasů v lize ( 22 / 15 / 4) 1 turnaj
  • 59%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

5 . Úroveň A

56 bodů
20. místo (14. místo v mužích)
Rys… EOVA Soc… Bob… Jum… Prs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
3:S
5 14 59
2 .
3:S
5 11 56
3 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
3:S
5 0 45
4 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:S
5 0 45
5 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
3:S
5 -11 34
6 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

5 . Úroveň A

86 bodů
20. místo (14. místo v mužích)
Opt… EOVA Soc… Gre… Cha… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Optika Policar (O. Policar + T. Drachovská)
1:3
2:3
3:S
3:0 16 14 90
2 . 3:1
S:S
3:2
3:S
15 11 86
3 .
Sochoříci (D. Sochor + N. Sochorová)
3:2
S:S
S:S 3:0 8 0 68
4 .
S:3
2:3
S:S
3:0
7 -11 56
5 . 0:3
S:3
0:3
0:3
0 -14 46

4 . Úroveň B

68 bodů
32. místo (22. místo v mužích)
Vop… Mar… Bac… Gre… EOVA Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vopičáci (L. Novosadová + O. Tichý)
3:0
3:S
3:0 3:0 27 14 121
2 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
0:3 1:3 3:0 3:0 15 3 98
3 .
S:3
3:1 S:S 3:1 10 0 90
4 . 0:3 0:3 S:S
3:1
4 -11 73
5 . 0:3 0:3 1:3
1:3
2 -14 68

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň A

106 bodů
25. místo (16. místo v mužích)
pap… EOVA Lac… Kri… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
1:3
3:1
3:0
16 14 110
2 .
3:2
3:1 S:S
3:S
15 11 106
3 . 3:1 1:3
1:3
3:0 15 0 95
4 .
1:3
S:S
3:1
3:1
11 -3 88
5 .
0:3
S:3
0:3
1:3
1 -14 67

5 . Úroveň A

86 bodů
25. místo (13. místo v mužích)
Kam… EOVA Cub… Hub… Vos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:1
S:S
17 14 91
2 . 1:3
3:1
1:3 3:0 15 11 86
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3
1:3
3:S
3:1
13 0 73
4 .
Hubený Králík (M. Hubená + F. Králík)
1:3 3:1
S:3
S:3
7 -3 64
5 .
Vostrí mazlíci (J. Pařízek + L. Ledvinová)
S:S
0:3
1:3
3:S
5 -14 51

6 . Úroveň A

81 bodů
26. místo (15. místo v mužích)
EOVA Inl… My2 Mar… Uli… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:1
3:S
3:S 27 14 81
2 .
Inlajnisti (?. Postler + G. Kalousová)
0:3
2:3
3:S
3:2 3:2 15 11 66
3 . 0:3
3:2
3:0
S:S
3:S 13 0 53
4 .
1:3
S:3
0:3 S:S 3:S 4 0 44
5 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
S:3
2:3
S:S
S:S 3:S 3 -11 32
6 .
Petrovi (K. Petrová + T. Petr)
S:3 2:3 S:3 S:3 S:3 2 -14 28

7 . Úroveň A

57 bodů
35. místo (20. místo v mužích)
EOVA Mar… Jel… Thu… Ház… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
1:3
3:1
3:0
3:S
23 14 57
2 . 0:3 3:2 3:0 3:0
3:S
21 11 52
3 .
3:1
2:3 3:2
3:1
3:1
21 0 41
4 . 1:3 0:3 2:3 3:2
3:1
12 0 32
5 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3
0:3
1:3
2:3
3:S
8 -11 17
6 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Koudelková)
S:3
S:3
1:3
1:3
S:3
2 -14 8

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň A

56 bodů
43. místo (24. místo v mužích)
Fri… Prs… Pee… Jel… EOVA Co… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fried Cream (K. Fricová + R. Smetana)
2:3 3:1 3:0 3:0 3:0 25 14 99
2 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:2
3:2
3:1
3:0
3:2
23 11 94
3 . 1:3
2:3
3:2
3:2
S:S 9 0 69
4 . 0:3
1:3
2:3
1:3
3:S
9 0 69
5 . 0:3 0:3
2:3
3:1
0:3 7 -11 56
6 .
Co ste čekali (M. Horký + T. Indrová)
0:3
2:3
S:S
S:3
3:0 6 -14 52

7 . Úroveň A

63 bodů
39. místo (24. místo v mužích)
EOVA My2 Pár… Mar… God… Jar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 1:3 S:S
3:0
S:S 9 14 63
2 . 0:3
3:S
3:2 S:S S:S 5 11 56
3 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
3:1
S:3
S:S S:S S:S -1 0 39
4 . S:S 2:3 S:S S:S S:S -6 0 34
5 .
0:3
S:S S:S S:S S:S -8 -11 21
6 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
S:S S:S S:S S:S S:S -10 -14 16

6 . Úroveň B

52 bodů
48. místo (26. místo v mužích)
Bea… Han… Pee… Swi… EOVA Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
3:2 3:0
3:S
3:0
25 14 99
2 .
HanzLuc 2 (L. Sirotiaková + J. Kolář)
2:3 3:0 3:1 3:0 22 11 93
3 . 0:3 0:3
1:3
3:0
8 0 68
4 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
S:3
1:3
3:1
S:3
7 -3 64
5 .
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -14 52

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.08.2022 23:26 5. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) 3:S Komentáře
26.07.2022 11:57 5. Sochoříci (D. Sochor, N. Sochorová) S:S Komentáře
26.07.2022 11:57 5. Chardonnky (A. Tůmová, E. Myslivečková) 3:S Komentáře
19.07.2022 13:07 5. Optika Policar (O. Policar, T. Drachovská) 3:1
13.07.2022 17:00 5. Gregoss (K. Hossainová, T. Gregora) Beachclub Strahov 3:2 Komentáře
01.07.2022 00:10 4. Vopičáci (L. Novosadová, O. Tichý) 0:3
30.06.2022 20:00 4. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) Beachclub Strahov 0:3
13.06.2022 17:00 4. Bacáni (E. Dvorská, P. Bidelnica) Beachclub Strahov 1:3
06.06.2022 17:00 4. Gregoss (K. Hossainová, T. Gregora) 1:3 Komentáře
05.10.2020 00:10 5. Krisgang (K. Ledecký, K. Hniličková) S:S
01.10.2020 00:22 5. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) 3:S Komentáře
28.09.2020 16:00 5. Lachtani (T. Zámečník, V. Šimáková) 3:1
25.09.2020 17:00 5. paprik (P. Somol, K. Konopásková) Hamr Braník 3:2 Komentáře
02.09.2020 17:00 5. Vostrí mazlíci (J. Pařízek, L. Ledvinová) 3:0
01.09.2020 21:00 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) 3:1 Komentáře
21.08.2020 16:00 5. Hubený Králík (M. Hubená, F. Králík) Rosmarina 1:3
17.08.2020 21:00 5. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Tatran Střešovice 1:3
10.08.2020 00:10 6. Petrovi (K. Petrová, T. Petr) 3:S
08.08.2020 20:22 6. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) 3:S Komentáře
26.07.2020 18:00 6. Inlajnisti (?. Postler, G. Kalousová) 3:0
21.07.2020 20:00 6. My2 (K. Polame, L. Polame) Beachklub Ládví 3:0
20.07.2020 21:30 6. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Hamr Braník 3:1 Komentáře
12.07.2020 21:00 7. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Beachklub Ládví 3:0
12.07.2020 20:00 7. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Beachklub Ládví 3:1
08.07.2020 08:27 7. Koudisáci (M. Koudelka, D. Koudelková) 3:S Komentáře
07.07.2020 20:00 7. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
23.06.2020 20:00 7. Jelínci (R. Jelínek, S. Jelínková) Beachklub Ládví 1:3 Komentáře
08.06.2020 20:00 6. Jelínci (R. Jelínek, S. Jelínková) Beachklub Ládví 3:1 Komentáře
07.06.2020 09:00 6. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Ládví 0:3
04.06.2020 19:00 6. Peeva (E. Kordíková Krylová, P. Kordík) Beachklub Ládví 2:3 Komentáře
03.06.2020 20:00 6. Fried Cream (K. Fricová, R. Smetana) 0:3
27.05.2020 20:00 6. Co ste čekali (M. Horký, T. Indrová) Areál volného času Gutova 0:3
21.05.2020 00:10 7. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) S:S
21.05.2020 00:10 7. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) S:S
29.04.2020 18:00 7. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Beachklub Ládví 1:3
10.03.2020 21:00 7. GodsArrows (L. Šarapatková, T. Hengerič) 3:0 Komentáře
08.03.2020 20:30 7. My2 (K. Polame, L. Polame) Areál volného času Gutova 3:0
01.03.2020 15:15 6. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) 3:S Komentáře
26.02.2020 21:00 6. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
10.02.2020 21:00 6. HanzLuc 2 (L. Sirotiaková, J. Kolář) Beachklub Ládví 0:3
09.02.2020 20:00 6. Peeva (E. Kordíková Krylová, P. Kordík) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím