No photo

Dita Cidlinová (42 let)

ID: 27317

Praha

  • 70 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Braník
  • 25 /80
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 70
    Zápasů v lize ( 38 / 32 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

49 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
Nez… Luc… Tra… Mat… Zde… B. zápasy Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:1
3:2
3:0 15 51
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
0:3
3:0
3:0
13 49
3 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
2:3
3:0
3:2
12 48
4 .
0:3
2:3
3:1
7 43
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
1:3
1 37

5 . Úroveň B

48 bodů
28. místo (26. místo v mužích)
Vou… Luc… Bil… IT… VEL… B. zápasy Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:1
3:2 3:1 S:S 12 48
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
3:2
2:3
3:1
12 48
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3
2:3
0:3 3:0 10 46
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:2 3:0 S:S 9 45
5 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
S:S
1:3
0:3 S:S -3 33

5 . Úroveň B

49 bodů
31. místo (26. místo v mužích)
Dám… Pif… Luc… Nep… Zde… B. zápasy Celkem
1 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
1:3
3:1
3:0
3:0 18 54
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:1
3:1
S:3
3:0 16 52
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
1:3
3:1 3:0 13 49
4 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
3:S
1:3
3:0
12 48
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 36

5 . Úroveň B

47 bodů
32. místo (28. místo v mužích)
Ver… Žlu… Luc… Bez… Sve… B. zápasy Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0 3:1 3:0 3:0 23 59
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 3:2
3:1
3:2 13 49
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3 2:3
2:3
3:0 11 47
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
1:3
3:2
3:1
10 46
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 2:3 0:3
1:3
3 39

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň A

96 bodů
25. místo (24. místo v mužích)
Luc… Luk… Ber… Bez… 2RUN B. zápasy Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
2:3
3:0
3:S 36 96
2 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
2:3
3:1 3:1 3:S 36 96
3 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:2
1:3
3:0
3:S 34 94
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
1:3
0:3
3:S 12 72
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 60

5 . Úroveň B

82 bodů
40. místo (37. místo v mužích)
Nez… Bil… Nep… Luc… Ňuň… Lan… B. zápasy Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:1
3:0
3:S
3:S
45 105
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
3:0
3:2
3:S
3:S
33 93
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3
0:3
3:2
3:S
3:S
25 85
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
2:3
2:3
3:S
3:S
22 82
5 . S:3 S:3
S:3
S:3
S:S
-4 56
6 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S
-4 56

5 . Úroveň B

92 bodů
32. místo (29. místo v mužích)
Ver… eL… Luc… JiMa ŠVI… B. zápasy Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:1
3:2
3:0
3:0 46 106
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3
3:1 3:2 3:0 35 95
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
2:3
1:3
3:0
3:0
32 92
4 .
0:3
2:3
0:3
3:0
17 77
5 .
ŠVIHÁCI (P. Prouza + K. Mádr)
0:3 0:3
0:3
0:3
0 60

4 . Úroveň B

90 bodů
30. místo (28. místo v mužích)
Tvo… Oře… Nez… Luc… Ňuň… B. zápasy Celkem
1 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
3:0
3:2 3:2
3:0
44 119
2 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
0:3
3:0
3:0
3:2
35 110
3 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
2:3
0:3
3:0
3:S 27 102
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
2:3
0:3
0:3
3:1
15 90
5 .
0:3
2:3
S:3
1:3
6 81

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň A

90 bodů
31. místo (27. místo v mužích)
Lei… Ver… Luc… eL… Ner… Bož… B. zápasy Celkem
1 . 3:0
2:3
3:0 3:0 3:S 41 101
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:0
3:0 2:3
3:0
33 93
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
0:3
2:3
3:0
3:0
30 90
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3 0:3 3:2 3:S 3:2 22 82
5 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
0:3 3:2
0:3
S:3 3:S 15 75
6 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
S:3
0:3
0:3
2:3 S:3 3 63

5 . Úroveň A

92 bodů
31. místo (26. místo v mužích)
Pav… Uje… Luc… Žlu… Min… VŠE… B. zápasy Celkem
1 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
1:3
3:1
3:0
3:0
3:0
41 101
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:1
2:3
3:1
2:3
3:0
34 94
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
3:2
2:3
3:0
3:0
32 92
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
1:3
3:2
3:1
3:1
27 87
5 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
0:3
3:2
0:3
1:3
3:0 19 79
6 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
0:3
0:3
1:3
0:3 2 62

5 . Úroveň A

86 bodů
32. místo (27. místo v mužích)
Vou… Pif… Ver… Luc… Nep… MAD… B. zápasy Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:S 3:2 3:0 3:0 3:0 45 105
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
3:1
3:0 3:1 3:0 38 98
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3
1:3
2:3
3:1
3:0 27 87
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 0:3 3:2
3:0
3:1
26 86
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3 1:3
1:3
0:3
3:1 13 73
6 . 0:3 0:3 0:3
1:3
1:3 4 64

6 . Úroveň A

86 bodů
32. místo (26. místo v mužích)
Luc… eL… Lan… Bož… Maš… B. zápasy Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
3:0
3:2
3:S
41 86
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
2:3 3:2 3:0 3:S 36 81
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
0:3
2:3
3:1
1:3 17 62
4 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
2:3
0:3
1:3
3:S 16 61
5 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
S:3
S:3 3:1 S:3 11 56

Jarní sezóna 2017

6 . Úroveň A

80 bodů
28. místo (25. místo v mužích)
Luc… Bor… HoPe Lob… Eff… B. zápasy Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 80
2 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
1:3
0:3
3:0 3:0 28 58
3 .
0:3
3:0
S:3
3:0
26 56
4 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
0:3
0:3 3:S
3:0
23 53
5 .
Effectivity (P. Trojánek + O. Kubera)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 30

5 . Úroveň A

59 bodů
50. místo (42. místo v mužích)
Jež… Vou… It´… Bož… Luc… Žlu… B. zápasy Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:S 3:2
3:1
3:0 43 88
2 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
1:3 3:S
3:0
3:0
3:0
40 85
3 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
S:3 S:3 S:3
3:0
3:0 20 65
4 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
2:3
0:3
3:S
3:2
1:3 20 65
5 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
0:3
0:3
2:3
3:1
14 59
6 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
0:3
0:3 3:1
1:3
11 56

5 . Úroveň A

66 bodů
41. místo (34. místo v mužích)
Vpl… eL… Luc… Ive… Hor… HRO… B. zápasy Celkem
1 . 3:1
3:0
S:S 3:0 3:S 33 78
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3 3:2 3:S 3:2 3:S 32 77
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
2:3
2:3
3:2
3:S 21 66
4 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
S:S S:3
3:2
3:0
3:S
21 66
5 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
0:3 2:3
2:3
0:3
3:S 14 59
6 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
S:3 S:3 S:3
S:3
S:3 0 45

6 . Úroveň A

69 bodů
36. místo (30. místo v mužích)
Jež… Luc… Mat… MAD… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:1 3:0 3:0 48 78
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3 3:1
3:0
3:0 39 69
3 . 1:3 1:3 3:0 3:0 30 60
4 . 0:3
0:3
0:3 3:0 13 43
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.01.2019 20:30 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:0 Komentáře
12.01.2019 19:00 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
11.01.2019 17:00 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Hamr Braník 0:3
06.01.2019 20:00 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
13.12.2018 20:30 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 1:3 Komentáře
10.12.2018 20:30 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 2:3
09.12.2018 13:00 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Braník 3:1 Komentáře
07.12.2018 18:30 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:2 Komentáře
29.11.2018 20:30 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 1:3 Komentáře
11.11.2018 20:30 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
07.11.2018 19:00 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
04.11.2018 20:30 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Braník 3:0
26.10.2018 17:30 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Hamr Braník 3:0
19.10.2018 19:30 5. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
18.10.2018 20:30 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 2:3
08.10.2018 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) SportCentrum JEREMI 1:3
18.05.2018 19:30 5. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
13.05.2018 20:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
12.05.2018 20:00 5. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
15.04.2018 20:00 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 2:3 Komentáře
13.04.2018 20:00 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
08.04.2018 20:00 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
25.03.2018 20:00 5. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) Hamr Braník 3:0 Komentáře
19.03.2018 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 2:3 Komentáře
18.03.2018 20:00 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 1:3
03.03.2018 19:00 5. ŠVIHÁCI (P. Prouza, K. Mádr) Hamr Braník 3:0 Komentáře
25.02.2018 20:30 4. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
19.02.2018 19:30 4. Ořech (V. Fučík, T. Kozák) Hamr Braník 0:3 Komentáře
18.02.2018 20:30 4. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Hamr Braník 2:3
16.02.2018 19:00 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
21.01.2018 20:30 5. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Braník 3:0 Komentáře
19.01.2018 20:00 5. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Braník 3:2 Komentáře
14.01.2018 20:00 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 2:3
13.01.2018 17:00 5. Neratkovci (Š. Kučerová, K. Prejzek) Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.01.2018 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
15.12.2017 19:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
10.12.2017 20:00 5. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.12.2017 20:00 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 3:2 Komentáře
08.12.2017 19:00 5. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Braník 1:3 Komentáře
03.12.2017 19:30 5. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) 3:0 Komentáře
23.11.2017 20:30 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
20.11.2017 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:2
19.11.2017 20:00 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 0:3
12.11.2017 20:00 5. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Braník 3:1 Komentáře
02.11.2017 20:30 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
26.10.2017 19:30 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 3:2
15.10.2017 21:00 6. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Braník 3:2 Komentáře
15.10.2017 20:00 6. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
21.05.2017 19:30 6. Effectivity (P. Trojánek, O. Kubera) Hamr Braník 3:0 Komentáře
12.05.2017 19:30 6. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.05.2017 20:00 6. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.05.2017 18:30 6. Boris & Lucia (B. Palaščak, L. Tomešková) Hamr Braník 3:1 Komentáře
23.04.2017 19:30 5. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Braník 2:3 Komentáře
20.04.2017 20:30 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
13.04.2017 20:30 5. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
09.04.2017 19:30 5. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
08.04.2017 19:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
26.03.2017 20:00 5. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) Hamr Braník 2:3 Komentáře
26.03.2017 15:00 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 2:3
24.03.2017 19:00 5. Horní Dolní (P. Olšanský, M. Olšanská) Hamr Braník 3:2 Komentáře
12.03.2017 14:00 5. VplusR (V. Šťastná, R. Boháč) Hamr Braník 0:3 Komentáře
12.02.2017 20:30 6. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Hamr Braník 3:0
05.02.2017 09:30 6. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 1:3
04.02.2017 14:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:1
04.02.2017 13:30 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Braník 3:0 Komentáře
6. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) 3:S Komentáře
5. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) 3:S
5. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) 3:S
5. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) 3:S Komentáře
5. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím