Načítám…
Daniel Vlček

Daniel Vlček (39 let)

ID: 34144

Praha

  • 61 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 182 /317
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 61
    Zápasů v lize ( 32 / 25 / 4) 1 turnaj
  • 56%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

11 . Úroveň A

186 bodů
127. místo (120. místo v mužích)
K.P. O.V. T.M. I.P. D.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kevin Perche
3:0 3:0 3:0 21 14 235
2 .
Image 1
Ondřej Vaněk
0 11 211
3 .
Image 1
Tomáš Mattern
0:3 0 0 200
4 .
Image 1
Ivan Pavlovic
0:3 0 -11 189
5 .
Image 1
Daniel Vlček
0:3 0 -14 186

13 . Úroveň B

231 bodů
130. místo (123. místo v mužích)
S.U. D.V. J.O. X.Š. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Siegfried Ulrich
3:2
3:2
3:0
3:1
23 14 237
2 .
Image 1
Daniel Vlček
2:3
3:2
3:1 3:0 20 11 231
3 .
Image 1
Jan Ondráček
2:3
2:3
3:0
3:0
18 0 218
4 .
Image 1
X Švehla
0:3
1:3
0:3
3:2
6 -11 195
5 .
Image 1
Tomas Hulle
1:3
0:3
0:3
2:3
3 -14 189

Letní sezóna 2021

11 . Úroveň A

207 bodů
132. místo (125. místo v mužích)
M.M. J.P. P.B. C.A. D.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mendl
3:0
3:1 3:2 3:0 25 14 259
2 .
Image 1
Ján Puškár
0:3
3:1
3:2
3:0
18 11 249
3 .
Image 1
Petr Bárta
1:3 1:3 3:0 3:1 15 0 235
4 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
2:3
2:3
0:3
3:S
10 -11 219
5 .
Image 1
Daniel Vlček
0:3
0:3
1:3
S:3
1 -14 207

9 . Úroveň B

196 bodů
95. místo (92. místo v mužích)
R.R. M.H. L.Š. D.V. J.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Rosenberg
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 240
2 .
Image 1
Martin Hauptvogl
1:3
3:0
3:0 2:3 17 11 228
3 .
Image 1
Lukáš Šedivý
0:3
0:3
3:1
3:S
12 0 212
4 .
Image 1
Daniel Vlček
0:3 0:3
1:3
3:S
7 -11 196
5 .
Image 1
Jiří Uldrich
S:3
3:2
S:3
S:3
5 -14 191

10 . Úroveň C

175 bodů
80. místo (78. místo v mužích)
D.V. P.B. P.R. K.D. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Vlček
3:2
2:3
3:0 3:0 21 14 175
2 .
Image 1
Petr Bárta
2:3
3:2 3:0 3:0 21 11 172
3 .
Image 1
Petra Raszyková
3:2
2:3
3:1
3:1 19 0 159
4 .
Image 1
Kamil Dunička
0:3 0:3
1:3
3:0 8 -11 137
5 .
Image 1
Petr Knězů
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 127

11 . Úroveň A

162 bodů
90. místo (87. místo v mužích)
D.V. D.K. M.P. J.J. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Vlček
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 162
2 .
Image 1
David Kučera
0:3
3:2
3:1 3:0 18 11 149
3 .
Image 1
Milan Peterka
0:3
2:3
3:2 2:3 9 0 129
4 .
Image 1
Jaroslav Janda
0:3 1:3 2:3 3:1 9 -11 118
5 .
Image 1
Jakub Machat
0:3 0:3 3:2 1:3 6 -14 112

Letní sezóna 2020

13 . Úroveň B

192 bodů
144. místo (133. místo v mužích)
M.K. J.K. D.V. A.K. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Manik Kainth
3:2
3:1
3:0 3:S 24 14 218
2 .
Image 1
Jitka Klausová
2:3
S:S
3:1 3:S 12 11 203
3 .
Image 1
Daniel Vlček
1:3
S:S
3:0 3:S 12 0 192
4 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -11 176
5 .
Image 1
Martin Balák
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 166

13 . Úroveň B

212 bodů
142. místo (133. místo v mužích)
D.S. I.Z. D.V. J.V. H.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Skulina
3:1 3:0
3:1
3:0 26 14 240
2 .
Image 1
Igor Zsebik
1:3 3:1 3:1 3:1 19 11 230
3 .
Image 1
Daniel Vlček
0:3 1:3 3:1 3:2 12 0 212
4 .
Image 1
Jakub Vilhelm
1:3
1:3 1:3
3:1
9 -11 198
5 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3 1:3 2:3
1:3
4 -14 190

12 . Úroveň A

198 bodů
138. místo (130. místo v mužích)
T.K. J.Č. V.Z. D.V. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kopsa
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 240
2 .
Image 1
Jan Černohorský
2:3
1:3
3:1
3:0
16 11 227
3 .
Image 1
Vaclav Zednicek
0:3
3:1
3:2
S:3 11 0 211
4 .
Image 1
Daniel Vlček
0:3
1:3
2:3
3:S
9 -11 198
5 .
Image 1
Michal Jirka
0:3
0:3
3:S
S:3
6 -14 192

Jarní sezóna 2020

15 . Úroveň B

277 bodů
154. místo (147. místo v mužích)
D.V. J.O. P.B. F.B. H.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Vlček
3:0 2:3 3:0 3:0 23 14 277
2 .
Image 1
Jan Ondráček
0:3
3:0
3:S
3:S 19 11 270
3 .
Image 1
Petr Bárta
3:2
0:3
3:1 3:0 18 0 258
4 .
Image 1
František Beneš
0:3
S:3
1:3 3:S 7 -11 236
5 .
Image 1
Honza Lacina
0:3 S:3 0:3 S:3 0 -14 226

15 . Úroveň B

283 bodů
178. místo (168. místo v mužích)
M.H. Š.N. J.S. D.V. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Huszák
3:2
3:2
3:2
3:S
21 14 315
2 .
Image 1
Štěpán Nevyjel
2:3
2:3
3:1
3:S
16 11 307
3 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
2:3 3:2 2:3 3:1 15 0 295
4 .
Image 1
Daniel Vlček
2:3
1:3
3:2
3:S
14 -11 283
5 .
Image 1
Adéla Schrecková
S:3
S:3
1:3
S:3
1 -14 267

15 . Úroveň B

311 bodů
177. místo (167. místo v mužích)
E.V. T.Z. D.V. M.K. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Evžen Vacek
3:2
3:0
3:1 3:0 25 14 339
2 .
Image 1
Tomáš Zajíček
2:3
3:S 3:1 3:S 20 11 331
3 .
Image 1
Daniel Vlček
0:3
S:3 3:2 3:1 11 0 311
4 .
Image 1
Manik Kainth
1:3 1:3 2:3 3:S 10 -11 299
5 .
Image 1
Martin Halada
0:3 S:3 1:3 S:3 1 -14 287

Podzimní sezóna 2019

16 . Úroveň A

263 bodů
180. místo (170. místo v mužích)
J.S. D.V. R.K. P.V. Z.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
3:2 3:1 3:1
3:S
23 14 277
2 .
Image 1
Daniel Vlček
2:3
S:S
3:1 3:S 12 11 263
3 .
Image 1
Radek Kokeš
1:3
S:S
3:2
3:S
10 0 250
4 .
Image 1
Petr Velička
1:3 1:3
2:3
3:S
10 -11 239
5 .
Image 1
Zdeněk Matějka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 226

14 . Úroveň C

229 bodů
176. místo (165. místo v mužích)
M.D. S.R. L.K. M.K. D.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Dvořák
3:1
3:2
3:0
3:0
25 14 279
2 .
Image 1
Stefan Ryba
1:3
1:3 3:0 3:1 15 11 266
3 .
Image 1
Ladislav Kellner
2:3
3:1
S:3
3:1 14 0 254
4 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3
0:3
3:S
3:1 12 -11 241
5 .
Image 1
Daniel Vlček
0:3
1:3 1:3 1:3 3 -14 229

22 . Úroveň A

142 bodů
255. místo (225. místo v mužích)
D.V. Z.P. J.P. E.K. F.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Vlček
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 142
2 .
Image 1
Zuzana Procházková
0:3
3:1
3:2
3:1
17 11 128
3 .
Image 1
Jana Pfeiferová
0:3
1:3
3:1
3:S
13 0 113
4 .
Image 1
Eliška Krpálková
0:3 2:3 1:3 3:2 8 -11 97
5 .
Image 1
Felicita Waloszek
0:3
1:3
S:3
2:3 3 -14 89

22 . Úroveň A

132 bodů
261. místo (229. místo v mužích)
M.V. D.V. J.S. L.P. m.b. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Vránková
3:1
3:0
3:0
3:S 26 14 140
2 .
Image 1
Daniel Vlček
1:3
3:0
3:0 3:S 21 11 132
3 .
Image 1
Jiří Slabý
0:3
0:3
3:2
3:S 11 0 111
4 .
Image 1
Lubomír Pešek
0:3
0:3
2:3
3:S 8 -11 97
5 .
Image 1
martin bošiak
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.12.2021 18:00 11. Kevin Perche Sportcentrum Step 0:3
30.11.2021 17:00 13. Jan Ondráček Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
25.11.2021 18:00 13. Siegfried Ulrich Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
12.11.2021 19:00 13. Tomas Hulle Hamr Štěrboholy 3:0
05.11.2021 15:00 13. X Švehla Sportcentrum Olšanka 3:1
28.09.2021 06:56 11. Chris Abu Dayeh S:3 Komentáře
24.09.2021 11:00 11. Martin Mendl 0:3
20.09.2021 16:00 11. Ján Puškár 0:3 Komentáře
05.09.2021 17:00 11. Petr Bárta 1:3
30.08.2021 17:00 9. Lukáš Šedivý Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
29.08.2021 10:42 9. Jiří Uldrich 3:S Komentáře
24.08.2021 16:00 9. Martin Hauptvogl Hamr Štěrboholy 0:3
08.08.2021 18:00 9. Robert Rosenberg Hamr Braník 0:3
01.08.2021 10:00 10. Petr Knězů 3:0
27.07.2021 17:00 10. Petra Raszyková Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
09.07.2021 17:00 10. Kamil Dunička 3:0
05.07.2021 18:00 10. Petr Bárta 3:2 Komentáře
29.06.2021 19:00 11. David Kučera Hamr Štěrboholy 3:0
21.06.2021 17:30 11. Jakub Machat Badminton Arena Skalka 3:0
14.06.2021 17:00 11. Milan Peterka Badminton Arena Skalka 3:0
02.06.2021 20:00 11. Jaroslav Janda 3:0
07.09.2020 00:10 13. Martin Balák 3:S
02.09.2020 10:52 13. Jitka Klausová S:S Komentáře
24.08.2020 17:00 13. Manik Kainth Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
19.08.2020 18:00 13. Adrián Krištof Hamr Štěrboholy 3:0
31.07.2020 16:00 13. Jakub Vilhelm 3:1
30.07.2020 19:30 13. Igor Zsebik Sportcentrum Step 1:3
27.07.2020 18:00 13. Hynek Šolar Badminton Arena Skalka 3:2
15.07.2020 20:00 13. David Skulina Sport Troja 0:3
07.07.2020 11:41 12. Michal Jirka 3:S Komentáře
23.06.2020 20:00 12. Jan Černohorský Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
21.06.2020 17:30 12. Vaclav Zednicek Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
19.06.2020 18:30 12. Tomáš Kopsa SportCentrum JEREMI 0:3
04.06.2020 17:00 15. Jan Ondráček Hamr Štěrboholy 3:0
01.06.2020 17:00 15. Honza Lacina 3:0
28.05.2020 19:30 15. František Beneš Badminton Arena Skalka 3:0
24.05.2020 18:00 15. Petr Bárta 2:3
18.05.2020 19:00 15. Jaroslav Sedláček Hamr Štěrboholy 3:2
15.03.2020 18:00 15. Miroslav Huszák Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
10.03.2020 20:00 15. Štěpán Nevyjel Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
04.03.2020 00:10 15. Tomáš Zajíček S:3
26.02.2020 20:00 15. Evžen Vacek Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
23.02.2020 16:00 15. Manik Kainth Badminton Arena Skalka 3:2
17.02.2020 17:00 15. Martin Halada SportCentrum JEREMI 3:1
03.02.2020 00:10 16. Zdeněk Matějka 3:S
30.01.2020 13:11 16. Radek Kokeš S:S Komentáře
23.01.2020 12:00 16. Petr Velička Hamr Braník 3:1
09.01.2020 17:30 16. Jaroslav Sedláček Hamr Štěrboholy 2:3
19.12.2019 17:00 14. Stefan Ryba SportCentrum JEREMI 1:3
17.12.2019 13:00 14. Ladislav Kellner SportCentrum JEREMI 1:3
10.12.2019 17:00 14. Martin Dvořák 0:3 Komentáře
05.12.2019 20:00 14. Miroslav Kotaška Hamr Štěrboholy 1:3
25.11.2019 17:00 22. Zuzana Procházková Badminton Arena Skalka 3:0
24.11.2019 13:30 22. Jana Pfeiferová Hamr Braník 3:0
14.11.2019 17:00 22. Eliška Krpálková 3:0
08.11.2019 15:00 22. Felicita Waloszek 3:0
01.11.2019 08:15 22. martin bošiak 3:S
22.10.2019 20:00 22. Lubomír Pešek SportCentrum JEREMI 3:0
14.10.2019 16:00 22. Jiří Slabý Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
10.10.2019 20:00 22. Markéta Vránková Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
15. Adéla Schrecková 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím