Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
18.04.2016 |
10:41 |
6. |
#pardubickéduo
(T. Novák,
L. Plášilová)
|
|
S:3 |
|
25.03.2016 |
11:00 |
6. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
23.03.2016 |
21:00 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
20.03.2016 |
19:30 |
6. |
Zadná lavica
(M. Majerčáková,
K. Krištofová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
09.03.2016 |
18:00 |
6. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
28.01.2016 |
20:00 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
Comments
|
22.01.2016 |
17:00 |
5. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
20.01.2016 |
17:00 |
5. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
30.12.2015 |
17:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Comments
|
07.12.2015 |
17:00 |
6. |
Počkej si
(M. Bürgerová,
D. Chaluš)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
01.12.2015 |
12:45 |
5. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
|
S:S |
|
29.11.2015 |
14:00 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Comments
|
24.11.2015 |
17:00 |
5. |
Bobici
(L. Šurábová,
M. Šuráb)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
26.10.2015 |
17:00 |
4. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
24.10.2015 |
12:30 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
21.10.2015 |
17:30 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
14.10.2015 |
17:00 |
4. |
Lord Protector of Myjava and the First Lady
(E. Dvorská,
J. Kozic)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
29.09.2015 |
17:00 |
4. |
Tak určitěěě!
(M. Kalfař,
H. Šanová)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
Comments
|
17.09.2015 |
20:00 |
4. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
16.09.2015 |
18:00 |
4. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
31.08.2015 |
18:00 |
4. |
Pupíkovci
(T. Pilchova,
J. Fiedler)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Comments
|
27.08.2015 |
18:00 |
4. |
Mandarinky
(D. Zelenková,
J. Vlach)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
20.08.2015 |
17:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
30.07.2015 |
17:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
20.07.2015 |
20:00 |
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
09.07.2015 |
20:00 |
5. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
09.07.2015 |
17:00 |
5. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
01.07.2015 |
13:39 |
6. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
|
S:S |
|
24.06.2015 |
20:00 |
6. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
16.06.2015 |
19:00 |
6. |
HM
(M. Pokorná,
J. Rajdl)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
Comments
|
11.06.2015 |
18:00 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
26.05.2015 |
19:00 |
6. |
Mandarinky
(D. Zelenková,
J. Vlach)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
Comments
|
21.05.2015 |
17:00 |
6. |
Lamy
(M. Čejková,
j. čejka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
12.05.2015 |
19:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Comments
|
11.05.2015 |
21:00 |
6. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
26.04.2015 |
20:00 |
5. |
Uložení s přesahem
(V. Novák,
M. Drahoňovská)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
22.04.2015 |
19:00 |
5. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
17.04.2015 |
16:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
14.04.2015 |
21:00 |
5. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Comments
|
24.03.2015 |
21:00 |
4. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
10.03.2015 |
21:00 |
4. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
26.02.2015 |
21:00 |
5. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
18.02.2015 |
21:00 |
5. |
Tuzemáci
(J. Valenta,
V. Valková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
21.01.2015 |
21:00 |
6. |
Námořníci
(E. Krutilová,
V. Vachalec)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
19.01.2015 |
21:00 |
6. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
13.01.2015 |
20:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
22.12.2014 |
18:30 |
7. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
07.12.2014 |
17:00 |
7. |
Buchty
(M. Táborský,
Z. Müllerová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
04.12.2014 |
21:00 |
7. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
28.11.2014 |
17:00 |
6. |
Barbánci
(M. Berber,
T. Müllerová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
27.11.2014 |
20:30 |
6. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Comments
|
25.11.2014 |
20:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
18.11.2014 |
20:00 |
6. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
24.10.2014 |
20:00 |
5. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
14.10.2014 |
21:00 |
5. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
14.10.2014 |
16:00 |
5. |
Zvířata
(M. Šilhan,
E. Dvorská)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
12.10.2014 |
19:30 |
5. |
pod vlivem
(V. Černý,
M. Müllerová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
24.09.2014 |
17:30 |
4. |
Los Pojeros
(J. Pojer,
K. Pojerova)
|
|
1:3 |
|
16.09.2014 |
19:30 |
4. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
09.09.2014 |
21:00 |
4. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
25.08.2014 |
21:00 |
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
22.08.2014 |
19:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Pankrác |
3:S |
Comments
|
18.08.2014 |
17:30 |
5. |
[email protected]
(O. ,
O. Nováková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
01.08.2014 |
13:21 |
5. |
GREnouilles
(P. Volek,
Z. Knotková)
|
|
S:S |
|
29.07.2014 |
18:00 |
5. |
Brambory v řádku, vše v pořádku
(J. Šmídlová,
J. Marek)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
24.07.2014 |
17:00 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
21.07.2014 |
18:00 |
5. |
Thelma a Luisa
(B. Veselá,
M. Horálek)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
24.06.2014 |
20:00 |
5. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
17.06.2014 |
20:00 |
5. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
12.06.2014 |
17:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
10.06.2014 |
19:30 |
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
25.05.2014 |
20:00 |
6. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
22.05.2014 |
21:01 |
6. |
Kokrheláci
(Š. Mecová,
V. Kohout)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
06.05.2014 |
18:30 |
6. |
Joburti
(V. Tomčányi,
K. Němcová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
01.05.2014 |
18:47 |
7. |
Náplavy
(M. Michalský,
A. Svobodová)
|
|
S:S |
|
28.04.2014 |
20:30 |
7. |
Šamani
(M. Stenclova,
F. Samanek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
22.04.2014 |
20:00 |
7. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
22.04.2014 |
19:00 |
7. |
Nakládačky
(V. Bartošová,
T. Chvátal)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
01.04.2014 |
19:28 |
7. |
Hořický trubky
(M. Vokřínek,
I. Kociánová)
|
|
S:S |
|
19.03.2014 |
21:30 |
7. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
S:3 |
Comments
|
20.02.2014 |
17:00 |
7. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
17.02.2014 |
17:00 |
7. |
Oliver
(P. Veselý,
K. Němcová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
16.02.2014 |
20:00 |
7. |
Šamani
(M. Stenclova,
F. Samanek)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Comments
|
09.02.2014 |
19:30 |
7. |
Nakládačky
(V. Bartošová,
T. Chvátal)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
02.02.2014 |
15:43 |
7. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
|
0:3 |
|
27.01.2014 |
22:00 |
7. |
Pozdní sběr
(O. Lukášková,
J. Kohoutek)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Comments
|
12.01.2014 |
19:00 |
7. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
18.12.2013 |
20:00 |
7. |
holky z Budějc
(M. Krupauerová,
A. Milotová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
12.12.2013 |
20:00 |
7. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
08.12.2013 |
12:00 |
7. |
Žabáci
(M. Kovalovský,
Ľ. Svinčiaková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
19.11.2013 |
17:00 |
8. |
zlobři
(L. Hrubý,
P. Hrubá)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
12.11.2013 |
16:30 |
8. |
TROLOLO
(E. Kubešová,
M. M)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
01.11.2013 |
16:00 |
8. |
Lamíci
(M. Kyzlíková,
T. Hora)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
31.10.2013 |
21:00 |
8. |
Náplavy
(M. Michalský,
A. Svobodová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
18.10.2013 |
16:30 |
8. |
Heats
(T. Fingerhut,
K. Králová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
17.10.2013 |
17:30 |
8. |
902 10
(M. Táborský,
Z. Müllerová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
|
|
6. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
3:4
(B. Salayova,
Z. Plesnik)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
TerMiX
(M. Novák,
T. Dietzová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Blondýny
(L. Valentová,
G. Dufková)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
Puntík a ťapinka
(K. Bílková,
P. Kovář)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Uložení s přesahem
(V. Novák,
M. Drahoňovská)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Copa je tutó?!
(K. Čiháková,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Zvířata
(M. Šilhan,
E. Dvorská)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Tak určitěěě!
(M. Kalfař,
H. Šanová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
PohodaJazz
(A. Štixová,
A. Ptáček)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
Paja a Peta
(P. Plaskova,
P. Marková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Unagi
(M. Hal,
Z. Barcaj)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Náplavy
(M. Michalský,
A. Svobodová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Lumpíci
(N. Augustínová,
M. Haver)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
M&M
(M. Přibyl,
M. Maixnerová)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
TJ BONHEUR
(T. Kaplan,
J. Kutilová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Blondies
(K. SQ,
L. Andrýsková)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
2B Tým
(B. Talknerová,
B. Sulovská)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Zvířata
(M. Šilhan,
E. Dvorská)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
Kokšóni v kokónu
(A. Pivcová,
V. Pechman)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
švitoří
(A. Gajdoš,
Z. Vaníčková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
[email protected]
(O. ,
O. Nováková)
|
|
3:S |
|