No photo

Dagmar Šaldová (44 let)

ID: 30685

Praha

  • 68 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Braník
  • 27 /109
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 68
    Zápasů v lize ( 36 / 31 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň B

115 bodů
26. místo (21. místo v mužích)
Bez… Hur… Mat… Šim… Laz… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
1:3
3:1
3:0
3:0 21 14 115
2 .
Huraa team (A. tjekka + A. Rai)
3:1
3:0 3:0 20 11 111
3 .
1:3
3:0
3:0 15 0 95
4 .
0:3
0:3
0:3
3:1 6 -3 83
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň B

110 bodů
43. místo (36. místo v mužích)
IT… Uje… Mis… Bil… Bez… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:2
3:S
3:0 3:0 25 14 159
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
2:3 3:1
3:1
3:1 20 11 151
3 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
S:3
1:3
3:2
3:2
11 0 131
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
1:3
2:3
3:1 9 -11 118
5 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3 1:3
2:3
1:3 4 -14 110

6 . Úroveň B

122 bodů
36. místo (34. místo v mužích)
Žlu… Bez… Ráz… Luk… Ver… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:2 2:3 0:3
3:S
13 14 127
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
2:3
3:2
3:S
S:S
11 11 122
3 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:2
2:3
S:S
3:1
11 0 111
4 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
3:0
S:3
S:S S:S 3 -11 92
5 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
S:3
S:S
1:3
S:S -3 -14 83

6 . Úroveň A

112 bodů
42. místo (36. místo v mužích)
MP Nix… Bez… Mat… Pat… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0 3:0 27 14 141
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
1:3
3:0
3:0
3:0
22 11 133
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 112
4 . 0:3
0:3
2:3
3:1
8 -11 97
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 87

6 . Úroveň A

145 bodů
35. místo (30. místo v mužích)
RYZ… Bez… VŠE… Ráz… Hal… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0
3:1
3:0
3:0 27 14 161
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
3:1
1:3
3:0
14 11 145
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
1:3
3:2
3:2 12 0 132
4 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
3:1
2:3
2:3
10 -11 119
5 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0:3
0:3
2:3
3:2
7 -14 113

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

147 bodů
39. místo (34. místo v mužích)
Tea… 2LP Hov… Ber… Bez… Zápasy Pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:0 3:0 21 0 63
2 .
2LP (L. Švec + J. Melen)
2:3 3:2 3:2 3:0 16 0 58
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
1:3 2:3
3:1
3:0
14 0 56
4 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
0:3 2:3
1:3
3:0 9 0 51
5 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 42

6 . Úroveň A

182 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
Bez… Tra… Mis… Sve… MAD… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
3:0
3:2
3:0 3:0 22 0 52
2 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
0:3 3:1 3:1 3:0 16 0 46
3 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
2:3
1:3
3:2
3:0 13 0 43
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 1:3
2:3
3:1
8 0 38
5 . 0:3 0:3 0:3
1:3
1 0 31

6 . Úroveň B

154 bodů
36. místo (30. místo v mužích)
Uje… VEL… Bez… The… Ráz… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:0
3:0
3:0
3:0
24 0 54
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
3:2
3:1
3:0
15 0 45
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
2:3
3:0 3:0 14 0 44
4 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3
1:3 0:3
3:0
7 0 37
5 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

5 . Úroveň B

161 bodů
34. místo (29. místo v mužích)
Ver… Žlu… Luc… Bez… Sve… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0 3:1 3:0 3:0 23 0 59
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 3:2
3:1
3:2 13 0 49
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3 2:3
2:3
3:0 11 0 47
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
1:3
3:2
3:1
10 0 46
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 2:3 0:3
1:3
3 0 39

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň A

41 bodů
28. místo (25. místo v mužích)
Mat… Pif… Bez… Dám… Ful… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
3:S
3:1
3:1
3:S
20 0 50
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
3:0 3:1
3:S
16 0 46
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
1:3 0:3
3:1
3:S
11 0 41
4 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
1:3
1:3
1:3
3:S
8 0 38
5 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

5 . Úroveň A

44 bodů
26. místo (23. místo v mužích)
Tra… Bez… Pif… Žlu… Bil… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:2 3:S 3:2 3:0 19 0 49
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
2:3 3:S 2:3 3:S 14 0 44
3 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3 S:3 3:0 3:S 11 0 41
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
2:3 3:2 0:3 3:S 11 0 41
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

4 . Úroveň B

83 bodů
26. místo (22. místo v mužích)
Nez… 2RUN Bez… Vou… MAD… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:0 3:S 3:0 49 0 109
2 .
0:3
2:3 3:S 3:0 27 0 87
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3 3:2 3:S 2:3 23 0 83
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3 S:3 S:3 3:0 13 0 73
5 . 0:3 0:3 3:2 0:3 9 0 69

4 . Úroveň B

79 bodů
27. místo (24. místo v mužích)
Bil… Ber… Bez… Luk… Fan… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:0 3:S 3:S 44 0 104
2 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
1:3
3:0
3:S
3:0
38 0 98
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
0:3
3:S
3:2
19 0 79
4 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3 S:3 S:3 3:S 10 0 70
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3
0:3
2:3
S:3 4 0 64

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň A

72 bodů
49. místo (43. místo v mužích)
Luc… Luk… Ber… Bez… 2RUN Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
2:3
3:0
3:S 36 0 96
2 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
2:3
3:1 3:1 3:S 36 0 96
3 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:2
1:3
3:0
3:S 34 0 94
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
1:3
0:3
3:S 12 0 72
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

6 . Úroveň A

88 bodů
34. místo (32. místo v mužích)
Bez… JiMa 2RUN Pet… Bož… Mis… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
3:2
3:0
3:0 3:S 3:S 43 0 88
2 .
2:3
3:2
3:1
3:S
3:S 35 0 80
3 .
0:3
2:3
3:1
3:S
3:S 28 0 73
4 .
Petrovický expres (A. Zahradníčková + M. Andrýs)
0:3
1:3
1:3
3:S
3:S 20 0 65
5 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S 8 0 53
6 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

7 . Úroveň D

65 bodů
52. místo (44. místo v mužích)
Bez… MAD… Ino… Luk… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
3:0 1:3 3:1 35 0 65
2 . 0:3 3:2 3:0 29 0 59
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:1 2:3 1:3 23 0 53
4 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
1:3 0:3 3:1 18 0 48

8 . Úroveň C

46 bodů
71. místo (59. místo v mužích)
Fan… Bez… Pat… Fog… Mar… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:1 3:0 3:S
3:S
44 0 59
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
1:3 3:2
3:S
3:S
31 0 46
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 2:3 3:1
3:S
25 0 40
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:3
S:3
1:3
3:S
12 0 27
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.06.2019 20:30 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Braník 3:0
18.06.2019 20:00 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
17.06.2019 18:30 6. Huraa team (A. tjekka, A. Rai) Hamr Braník 1:3 Komentáře
13.06.2019 20:30 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:1 Komentáře
02.06.2019 19:30 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) SportCentrum JEREMI 1:3
21.05.2019 19:00 5. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
15.05.2019 20:30 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 0:3
13.05.2019 20:30 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 1:3
01.05.2019 21:23 6. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S Komentáře
01.05.2019 21:21 6. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) S:S Komentáře
16.04.2019 20:30 6. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Hamr Braník 3:2 Komentáře
12.04.2019 20:30 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) SportCentrum JEREMI 2:3
25.03.2019 16:00 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) Hamr Štěrboholy 0:3
21.03.2019 19:00 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
17.03.2019 15:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:2 Komentáře
17.03.2019 15:00 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
03.03.2019 10:00 6. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
01.03.2019 18:30 6. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
21.02.2019 21:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:1
10.02.2019 20:00 6. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3 Komentáře
03.02.2019 19:00 4. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Štěrboholy 0:3
23.01.2019 19:00 4. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) SportCentrum JEREMI 0:3
22.01.2019 09:00 4. 2LP (L. Švec, J. Melen) Badminton Arena Skalka 0:3
08.01.2019 20:30 4. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
27.12.2018 18:00 6. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
18.12.2018 08:00 6. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 3:0
07.12.2018 20:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Hamr Braník 3:0
07.12.2018 19:00 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 3:0
28.11.2018 20:30 6. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Hamr Štěrboholy 3:0
24.11.2018 19:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Braník 2:3 Komentáře
24.11.2018 18:00 6. The Frames (R. Hau, J. Morová) Hamr Braník 3:0
21.11.2018 20:30 6. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
31.10.2018 20:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
30.10.2018 18:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:1 Komentáře
22.10.2018 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) SportCentrum JEREMI 0:3
19.10.2018 19:30 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
27.09.2018 18:30 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 1:3
18.09.2018 20:30 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 0:3
12.09.2018 14:00 5. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) 3:S Komentáře
11.09.2018 19:00 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 3:1 Komentáře
02.09.2018 17:00 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) SportCentrum JEREMI 3:S
31.08.2018 17:00 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) SportCentrum JEREMI 3:S
29.08.2018 19:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 2:3
27.08.2018 18:00 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 2:3
25.07.2018 19:00 4. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Hamr Braník 3:2
23.07.2018 20:00 4. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Braník 2:3
09.07.2018 18:30 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3
01.07.2018 20:00 4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 0:3
06.06.2018 20:00 4. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
06.06.2018 19:00 4. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
28.05.2018 20:00 5. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
20.05.2018 19:00 5. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Hamr Štěrboholy 1:3
13.05.2018 20:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
27.04.2018 20:00 6. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) Hamr Braník 3:2 Komentáře
22.04.2018 20:30 6. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Hamr Braník 3:0 Komentáře
07.04.2018 19:00 6. Petrovický expres (A. Zahradníčková, M. Andrýs) Hamr Braník 3:0
20.03.2018 18:30 7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Hamr Braník 1:3
17.03.2018 20:00 7. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Hamr Braník 3:1
17.03.2018 19:00 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Braník 3:0
18.02.2018 11:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sport Troja 3:2
09.02.2018 19:00 8. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 1:3
8. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) 3:S Komentáře
5. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) 3:S
6. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) 3:S
4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) 3:S
6. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) 3:S
8. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) 3:S Komentáře
4. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím