Dagmar Šaldová

Dagmar Šaldová (43 let)

ID: 16853

Praha

  • 332 zápasů

    od roku 2012
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Braník
  • 32 /76
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 122
    Zápasů v lize ( 57 / 56 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

37 bodů
40. místo (5. místo v ženách)
eL… >|< Nix… Ver… Nep… B. zápasy Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:0 6 42
2 .
3:0
6 42
3 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:0
6 42
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:1
5 41
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
0:3
0:3
1:3
1 37

5 . Úroveň B

48 bodů
32. místo (6. místo v ženách)
Dám… Pif… Luc… Nep… Zde… B. zápasy Celkem
1 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
1:3
3:1
3:0
3:0 18 54
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:1
3:1
S:3
3:0 16 52
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
1:3
3:1 3:0 13 49
4 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
3:S
1:3
3:0
12 48
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 36

7 . Úroveň B

46 bodů
33. místo (5. místo v ženách)
Nep… Sta… Kos… Kra… Fog… B. zápasy Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:1
3:1
3:0
3:0 22 46
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
3:0
3:1
3:S
17 41
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
1:3
0:3
3:2
3:1 10 34
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
1:3
2:3
3:1 8 32
5 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3
S:3
1:3 1:3 2 26

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň B

38 bodů
37. místo (8. místo v ženách)
Ber… Jež… IT… Ver… Nep… B. zápasy Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:1
3:1
3:0
3:0
22 58
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3
3:1 3:2 3:1 15 51
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3
1:3 3:2 3:0 12 48
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
2:3 2:3 3:1 9 45
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
1:3 0:3 1:3 2 38

6 . Úroveň A

44 bodů
25. místo (3. místo v ženách)
Nep… Mat… Ino… MoKa Psy… B. zápasy Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:2
3:2 3:0 3:0 20 44
2 .
2:3
3:0
3:1
3:0
19 43
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
2:3
0:3
3:1 3:1 12 36
4 . 0:3
1:3
1:3 3:0 8 32
5 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
0:3
0:3
1:3 0:3 1 25

5 . Úroveň A

71 bodů
36. místo (6. místo v ženách)
Luk… PIA… Nep… MoKa Ner… B. zápasy Celkem
1 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
3:1
3:0
3:2 3:0 46 91
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
3:1
3:0
3:0
39 84
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
1:3
3:1 3:0 26 71
4 . 2:3
0:3
1:3 3:2 15 60
5 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
0:3
0:3 2:3 4 49

4 . Úroveň A

66 bodů
38. místo (5. místo v ženách)
Jež… Luk… Uje… PIA… Nep… B. zápasy Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:2 3:0 3:2 3:0 44 104
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
2:3 3:0 3:0
3:1
41 101
3 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3 0:3
3:1
3:0
24 84
4 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
2:3 0:3
1:3
3:2
15 75
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
1:3
0:3
2:3
6 66

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň B

80 bodů
40. místo (4. místo v ženách)
eL… Fan… Nep… JiMa Zaj… B. zápasy Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:0 2:3 3:2 3:2 35 95
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3
2:3
3:2 3:2 22 82
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:2
3:2
0:3
1:3
20 80
4 . 2:3 2:3
3:0
S:S
16 76
5 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
2:3 2:3
3:1
S:S
14 74

5 . Úroveň B

85 bodů
36. místo (3. místo v ženách)
Nez… Bil… Nep… Luc… Ňuň… Lan… B. zápasy Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:1
3:0
3:S
3:S
45 105
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
3:0
3:2
3:S
3:S
33 93
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3
0:3
3:2
3:S
3:S
25 85
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
2:3
2:3
3:S
3:S
22 82
5 . S:3 S:3
S:3
S:3
S:S
-4 56
6 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S
-4 56

6 . Úroveň B

81 bodů
40. místo (5. místo v ženách)
Žlu… Nep… Mis… The… HRO… B. zápasy Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:1
2:3
3:0
3:S
38 83
2 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3
3:1
3:0
3:S
36 81
3 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2
1:3
3:2
3:S
30 75
4 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3
0:3
2:3
3:S
14 59
5 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 45

6 . Úroveň B

67 bodů
49. místo (7. místo v ženách)
Bož… JiMa Nep… Admi Sve… B. zápasy Celkem
1 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
2:3 3:0
3:S
3:0
40 85
2 . 3:2
2:3
3:S
3:0 36 81
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
3:2
0:3 3:0 22 67
4 .
S:3
S:3
3:0
S:3
13 58
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
0:3 0:3
3:S
10 55

Podzimní sezóna 2017

7 . Úroveň D

76 bodů
42. místo (6. místo v ženách)
Nep… Ful… Lob… HoPe Pat… B. zápasy Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:1
3:2 3:0 3:0 46 76
2 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
1:3
3:2 3:0 3:1 35 65
3 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
2:3 2:3
3:2
3:0
30 60
4 . 0:3 0:3
2:3
3:1
15 45
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 1:3
0:3
1:3
4 34

6 . Úroveň A

25 bodů
77. místo (18. místo v ženách)
Bož… Ino… Kra… Drá… Nep… B. zápasy Celkem
1 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
3:2
3:1 3:0 S:S 28 73
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
2:3
S:S S:S S:S -11 34
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3 S:S S:S S:S -13 32
4 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3 S:S S:S S:S -15 30
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
S:S S:S S:S S:S -20 25

5 . Úroveň A

73 bodů
45. místo (9. místo v ženách)
Vou… Pif… Ver… Luc… Nep… MAD… B. zápasy Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:S 3:2 3:0 3:0 3:0 45 105
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
3:1
3:0 3:1 3:0 38 98
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3
1:3
2:3
3:1
3:0 27 87
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 0:3 3:2
3:0
3:1
26 86
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3 1:3
1:3
0:3
3:1 13 73
6 . 0:3 0:3 0:3
1:3
1:3 4 64

5 . Úroveň A

85 bodů
33. místo (7. místo v ženách)
Jež… Žlu… Nep… Ino… Two… B. zápasy Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:0 3:0 3:S 47 107
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3 3:1 3:1 3:S 34 94
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3 1:3 3:0
3:S
25 85
4 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3 1:3 0:3 3:S 12 72
5 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 60

Letní sezóna 2017

4 . Úroveň A

66 bodů
38. místo (6. místo v ženách)
>|< It´… Min… Srš… Nep… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:0 3:S 3:1 45 105
2 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
1:3 3:0 3:0 3:S 38 98
3 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
0:3 0:3
3:1
3:2
20 80
4 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
S:3 0:3
1:3
3:S 12 72
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3 S:3
2:3
S:3 6 66

5 . Úroveň A

80 bodů
30. místo (4. místo v ženách)
Min… Two… Nep… Bau… T03 B. zápasy Celkem
1 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
2:3
3:1
3:0
3:0
41 86
2 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
3:2
2:3 3:S
3:0
36 81
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3
3:2 3:1 3:0 35 80
4 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3 S:3 1:3 S:S -3 42
5 .
0:3
0:3
0:3 S:S -5 40

5 . Úroveň B

68 bodů
37. místo (7. místo v ženách)
Nez… Pos… Nep… Žlu… Zde… B. zápasy Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 86
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
S:3
3:0
3:0
37 82
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
3:S
1:3
3:1 23 68
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
0:3
3:1
2:3 15 60
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
1:3 3:2 11 56

6 . Úroveň B

82 bodů
25. místo (3. místo v ženách)
Nep… OVČ… Pup… Ner… Pře… B. zápasy Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:0
3:0
3:0
3:0 52 82
2 .
0:3
3:2 3:1
3:2
29 59
3 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
2:3
3:1
3:0
28 58
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
1:3
1:3
3:0 17 47
5 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
2:3
0:3
0:3 4 34

Jarní sezóna 2017

6 . Úroveň B

34 bodů
61. místo (11. místo v ženách)
Žlu… Srš… Zde… Nep… Uje… Ver… B. zápasy Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:1 3:1
3:2
3:1
3:1
43 73
2 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
1:3 3:2 3:1 3:1 3:1 36 66
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
1:3 2:3 2:3 3:1 3:S 25 55
4 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
2:3
1:3 3:2 S:S S:S 4 34
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3 1:3 1:3 S:S S:S -2 28
6 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3
1:3 S:3 S:S S:S -4 26

6 . Úroveň A

65 bodů
41. místo (7. místo v ženách)
Pav… Hor… Nep… Bau… MAD… Cub… B. zápasy Celkem
1 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
3:2 3:2 3:0 3:1
3:2
40 70
2 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
2:3
3:2
3:0 3:1
3:S
37 67
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
2:3
2:3
3:0 3:1
3:0
35 65
4 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3 0:3 0:3
3:0
3:S
18 48
5 . 1:3 1:3 1:3
0:3
3:1 15 45
6 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
2:3
S:3
0:3
S:3
1:3 5 35

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň B

49 bodů
51. místo (7. místo v ženách)
Nez… >|< Pav… Nix… Nep… B. zápasy Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:2
3:0
3:0
48 93
2 .
0:3
3:2
3:0
3:0 35 80
3 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
2:3
2:3
3:1 3:1 30 75
4 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
0:3
1:3
3:1
13 58
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
0:3 1:3
1:3
4 49

6 . Úroveň A

68 bodů
39. místo (6. místo v ženách)
Nix… Pav… Nep… HRO… Mat… Zul… B. zápasy Celkem
1 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
2:3
3:1
3:0
3:0
3:0
42 72
2 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
3:2
2:3
3:0
3:0
3:0
40 70
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3
3:2
3:0 3:1 3:0 38 68
4 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
0:3
0:3
0:3 0:3
3:0
10 40
5 .
0:3
0:3
1:3 3:0 S:S 8 38
6 .
0:3
0:3
0:3
0:3
S:S -4 26

7 . Úroveň C

62 bodů
44. místo (7. místo v ženách)
Nep… Moon DET… Bad… Smr… B. zápasy Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:1
3:0
3:0
3:S 47 62
2 .
1:3
3:0 3:0
3:0
41 56
3 .
0:3
0:3 3:0
3:1
24 39
4 .
0:3
0:3 0:3 3:S 10 25
5 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
S:3
0:3
1:3
S:3 2 17

7 . Úroveň C

43 bodů
56. místo (9. místo v ženách)
MiM… Bož… Nep… Pet… Bad… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0
3:S
3:0 49 64
2 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
0:3
3:1
3:0 3:0 37 52
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
1:3
3:0
3:0 28 43
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
S:3
0:3
0:3
3:1 11 26
5 .
Bad warriors (T. Molek + M. Launerová)
0:3 0:3 0:3 1:3 2 17

Letní sezóna 2016

4 . Úroveň A

59 bodů
35. místo (5. místo v ženách)
PIA… Del… Ano… Dem… Nep… J&M B. zápasy Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:0
0:3
3:1
3:1
3:0
38 83
2 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
0:3 3:0
3:0
3:1 3:S 37 82
3 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
3:0
0:3
2:3
3:0
3:0
33 78
4 .
1:3
0:3
3:2
3:0
3:0
29 74
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3
1:3
0:3
0:3
3:0 14 59
6 .
0:3
S:3
0:3
0:3
0:3 0 45

5 . Úroveň A

70 bodů
27. místo (4. místo v ženách)
>|< Nep… Vou… Sed… Bad… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 3:S 3:0
3:0
45 75
2 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
2:3 3:S
3:0
3:0
40 70
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3 S:3 S:S S:S -10 20
4 .
Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková + S. Bílková)
0:3
0:3
S:S S:S -10 20
5 .
0:3
0:3
S:S S:S -10 20

4 . Úroveň A

40 bodů
37. místo (7. místo v ženách)
IT… Dem… Del… MAX Nep… B. zápasy Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:1
3:2 3:0 3:0 46 91
2 .
1:3
3:1
3:0
3:0
39 84
3 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
2:3
1:3
3:0 S:S 14 59
4 . 0:3
0:3
0:3
3:0
13 58
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
0:3
S:S
0:3
-5 40

3 . Úroveň B

70 bodů
27. místo (4. místo v ženách)
Fal… Spo… Bro… MiM… Nep… B. zápasy Celkem
1 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
3:1
3:0
3:S
3:0
47 107
2 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
1:3
2:3
3:0 3:0 32 92
3 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3
3:2
1:3
3:0
24 84
4 . S:3 0:3 3:1 S:3 11 71
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
0:3
0:3
3:S 10 70

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.12.2018 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 1:3 Komentáře
09.12.2018 10:30 5. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
05.12.2018 20:00 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 0:3
05.12.2018 19:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
28.11.2018 19:00 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
27.11.2018 11:23 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) 3:S Komentáře
18.11.2018 18:30 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
11.11.2018 20:30 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 1:3
23.10.2018 20:00 7. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Hamr Braník 3:0
17.10.2018 19:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
16.10.2018 20:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Hamr Braník 3:1 Komentáře
06.10.2018 19:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
18.09.2018 19:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 0:3
17.09.2018 20:30 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 1:3
15.09.2018 09:30 4. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
11.09.2018 20:00 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 1:3
26.08.2018 13:00 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Hamr Braník 3:2
22.08.2018 20:00 6. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Sportcentrum Step 3:0
22.08.2018 18:15 6. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) Sportcentrum Step 3:0
12.08.2018 19:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
31.07.2018 20:00 5. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
25.07.2018 20:00 5. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Hamr Braník 3:0
16.07.2018 20:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
09.07.2018 20:00 5. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Hamr Braník 3:1
20.06.2018 20:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Štěrboholy 0:3
13.06.2018 21:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
10.06.2018 20:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
05.06.2018 19:00 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 1:3 Komentáře
31.05.2018 20:00 5. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Braník 3:2 Komentáře
28.05.2018 19:00 5. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) Hamr Braník 0:3 Komentáře
23.05.2018 19:00 5. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
21.05.2018 20:00 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 3:2
19.04.2018 21:00 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Štěrboholy 0:3
08.04.2018 21:00 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
08.04.2018 20:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
26.03.2018 09:00 6. The Frames (R. Hau, J. Morová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
25.03.2018 10:00 6. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
22.03.2018 19:30 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
27.02.2018 21:00 6. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Braník 0:3
22.02.2018 19:30 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 3:0
21.02.2018 21:00 6. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Štěrboholy 0:3
18.02.2018 19:00 6. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) Hamr Braník 3:2 Komentáře
24.01.2018 21:00 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Hamr Braník 3:0
21.01.2018 19:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 3:0
21.01.2018 18:00 7. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
17.01.2018 17:00 7. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Hamr Štěrboholy 3:2
02.01.2018 10:20 6. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) S:S
02.01.2018 10:20 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) S:S
02.01.2018 10:20 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) S:S
02.01.2018 10:20 6. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) S:S
23.11.2017 20:30 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
19.11.2017 19:00 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 1:3
15.11.2017 20:00 5. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Braník 3:1
06.11.2017 20:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 1:3 Komentáře
02.11.2017 21:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3