Image 1

Badalík Antonín (56 let)

ID: 23501

Praha

  • 264 zápasů

    od roku 2015
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Badminton Arena Skalka
  • 46 /111
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 103
    Zápasů v lize ( 54 / 47 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

8 . Úroveň A

62 bodů
50. místo (40. místo v mužích)
HoPe Kos… Laz… Rak… Zno… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:2
3:1
16 14 70
2 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
2:3 2:3 3:0 11 11 62
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
2:3 3:2 7 0 47
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3
0:3 1 -11 30
5 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
0 -14 26

7 . Úroveň A

57 bodů
52. místo (41. místo v mužích)
The… Pat… T&P Kos… Laz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
3:1
3:1
3:0
3:2
24 14 98
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3
3:0
3:2
3:S
19 11 90
3 .
1:3
0:3
3:0 3:1 14 0 74
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
2:3 0:3 3:1 8 -11 57
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
2:3
S:3
1:3 1:3 4 -14 50

6 . Úroveň A

67 bodů
50. místo (38. místo v mužích)
HŘE… Kra… Nep… Sve… Kos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HŘEBCI (K. Dunička + M. Adámek)
3:1
0:3 3:0
3:0
20 14 114
2 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
3:1
3:1
3:1
19 11 110
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:0
1:3
1:3
3:0 16 0 96
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 1:3
3:1
3:0
14 -3 91
5 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
1:3
0:3
0:3
1 -14 67

Jarní sezóna 2019

8 . Úroveň A

91 bodů
51. místo (40. místo v mužích)
Pol… Kos… Cho… Sta… Pat… Pot… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
3:0 3:2
3:2
3:0
3:0
26 14 100
2 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
3:S
3:1
3:2
3:0
20 11 91
3 .
Chobot (V. Raja + K. Nevšímal)
2:3
S:3
3:0 3:1 3:1 18 0 78
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
1:3
0:3
3:0
3:1
14 0 74
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 2:3 1:3
0:3
3:1 8 -11 57
6 .
0:3
0:3
1:3
1:3
1:3 3 -14 49

8 . Úroveň B

68 bodů
64. místo (49. místo v mužích)
eL… Pup… Pat… Kos… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:1 3:0 2:3 3:1 21 14 95
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
1:3 3:2 3:2 3:1 17 11 88
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 74
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:2 2:3 2:3 2:3 11 -3 68
5 . 1:3 1:3 0:3 3:2 7 -14 53

7 . Úroveň A

77 bodů
59. místo (46. místo v mužích)
Žlu… Nep… Hal… Kos… MoKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:2 3:0 3:1 3:1 24 14 118
2 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
2:3 3:0
3:1
3:0
22 11 113
3 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0:3 0:3 3:0 3:1 13 0 93
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
1:3
1:3
0:3 3:1 8 -11 77
5 . 1:3
0:3
1:3 1:3 3 -14 69

8 . Úroveň A

120 bodů
47. místo (40. místo v mužích)
Kos… Zno… Pus… Odj… Roz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:0
3:1
3:0
3:S
26 14 120
2 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
0:3
3:1
3:1
3:S
18 11 109
3 .
1:3
1:3 1:3
3:S
9 0 89
4 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3
1:3
3:1
1:3
8 -11 77
5 .
Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová + M. Wdowyczyn)
S:3
S:3
S:3
3:1
6 -14 72

Podzimní sezóna 2018

7 . Úroveň B

112 bodů
57. místo (44. místo v mužích)
Pol… Ner… Sve… The… Kos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
1:3
3:1
3:S
3:1 16 0 40
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
3:1
1:3
3:1
2:3
13 0 37
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
1:3
3:1
1:3
3:2
11 0 35
4 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
S:3
1:3 3:1
3:1
11 0 35
5 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
1:3
3:2
2:3
1:3
8 0 32

8 . Úroveň B

126 bodů
47. místo (39. místo v mužích)
Kos… Pup… MoKa Jir… Neo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:2 3:2
3:S
3:1
18 0 36
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3 3:2
3:S
3:S
16 0 34
3 . 2:3 2:3 3:2
3:0
14 0 32
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
S:3
S:3
2:3
3:S
7 0 25
5 .
1:3
S:3
0:3
S:3
1 0 19

7 . Úroveň A

112 bodů
56. místo (43. místo v mužích)
Bil… MAD… Těs… Kos… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0
3:S
3:0
3:S
22 0 46
2 . 0:3
3:S
3:0
3:S
16 0 40
3 .
Těsně vedle (H. Eisenmann + K. Mazáková)
S:3
S:3
3:2
3:1
9 0 33
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
0:3
2:3 3:0 8 0 32
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
S:3
S:3
1:3
0:3 1 0 25

7 . Úroveň B

119 bodů
50. místo (42. místo v mužích)
Nep… Sta… Kos… Kra… Fog… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:1
3:1
3:0
3:0 22 0 46
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
3:0
3:1
3:S
17 0 41
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
1:3
0:3
3:2
3:1 10 0 34
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
1:3
2:3
3:1 8 0 32
5 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3
S:3
1:3 1:3 2 0 26

Jarní sezóna 2018

8 . Úroveň C

52 bodů
62. místo (51. místo v mužích)
Kos… Pup… Jel… Gum… Pet… H Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:2
1:3
3:0
3:0
3:S 37 0 52
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3
2:3 3:0 3:S 3:S 32 0 47
3 .
Jelenskej válec (M. Bureš + J. Žďárský)
3:1
3:2
3:1
3:0 S:S 31 0 46
4 .
0:3
0:3
1:3
3:S 3:S 18 0 33
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3
S:3 0:3 S:3 S:S -4 0 11
6 . S:3 S:3 S:S S:3 S:S -8 0 7

7 . Úroveň D

55 bodů
63. místo (50. místo v mužích)
Mat… Ful… Kos… Ner… Myd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:2
3:S
41 0 71
2 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
2:3
0:3
3:0
3:S
27 0 57
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
3:0
1:3
3:S
25 0 55
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3
0:3 3:1
3:S
25 0 55
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

Podzimní sezóna 2017

7 . Úroveň C

41 bodů
72. místo (56. místo v mužích)
VEL… Vel… Ner… Kos… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:0
3:0
3:1
3:0 50 0 80
2 .
0:3
3:1
3:S
3:1 32 0 62
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
1:3
3:S 3:0 25 0 55
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
1:3
S:3
S:3 3:2 11 0 41
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
0:3 1:3 0:3 2:3 6 0 36

7 . Úroveň A

67 bodů
49. místo (41. místo v mužích)
Myd… Kos… slu… Vln… Hol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
3:2
3:0
3:S
3:S
42 0 72
2 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
2:3
3:0
3:S 3:S 37 0 67
3 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3
0:3
3:S
3:S
20 0 50
4 .
Vlna z Brna (L. Pivovarník + A. Šmerdová)
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25
5 .
Holky z Pankráce (M. Bezuchová + L. Vystrčilová)
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25

7 . Úroveň A

56 bodů
60. místo (48. místo v mužích)
Hov… Mat… Ner… Kos… Pus… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:0
3:1
3:1
3:0
3:S
46 0 76
2 .
0:3
2:3
3:0
3:0
3:0
33 0 63
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3
3:2
2:3
3:1 3:1 30 0 60
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
1:3
0:3
3:2
3:0
3:2
26 0 56
5 .
0:3
0:3
1:3
0:3
3:S 10 0 40
6 .
S:3
0:3
1:3
2:3
S:3 5 0 35

7 . Úroveň A

58 bodů
60. místo (48. místo v mužích)
VEL… Dem… Kos… Drá… slu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:0
3:2
3:0 3:0 48 0 78
2 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
0:3
3:0
3:0 3:0 39 0 69
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
2:3
0:3
3:1
3:0
28 0 58
4 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3 0:3
1:3
3:0 15 0 45
5 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 30

Letní sezóna 2017

6 . Úroveň A

62 bodů
42. místo (35. místo v mužích)
MAD… Kos… T03 Pup… Los… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:0 3:0 3:S 40 0 70
2 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:2
1:3
3:1
3:S 32 0 62
3 . 0:3
3:1
S:S 3:S 16 0 46
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
1:3
S:S 3:S 7 0 37
5 .
Los Latinos (S. Liška + T. Romero Allsop)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

7 . Úroveň B

66 bodů
42. místo (36. místo v mužích)
Kos… Erka Pus… Kol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:0
3:0
3:0
51 0 66
2 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
3:1 3:0 32 0 47
3 .
0:3
1:3 3:2 15 0 30
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
0:3
0:3 2:3 5 0 20

6 . Úroveň B

47 bodů
50. místo (42. místo v mužích)
Min… Ver… Kra… Kos… Los… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
3:0
3:1
3:2
3:0
46 0 76
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 69
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
0:3
3:0
3:2
24 0 54
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
2:3
0:3
0:3
3:0
17 0 47
5 .
Los Latinos (S. Liška + T. Romero Allsop)
0:3
0:3
2:3
0:3
4 0 34

7 . Úroveň A

43 bodů
54. místo (44. místo v mužích)
Uje… Ino… Kos… Lan… Erka slu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
2:3
3:0
3:1 3:0
3:0
42 0 57
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:2 1:3 3:0 3:1 3:0 38 0 53
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
3:1
0:3
3:0
3:1
28 0 43
4 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
1:3 0:3
3:0
2:3 3:1 24 0 39
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 1:3
0:3
3:2 3:1 18 0 33
6 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3
0:3
1:3
1:3 1:3 6 0 21

Jarní sezóna 2017

7 . Úroveň B

42 bodů
60. místo (50. místo v mužích)
MAD… Pup… Kos… Čum… Zul… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:S
49 0 64
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
3:2
3:S 3:0 32 0 47
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
2:3
3:0
3:S
27 0 42
4 .
Čumáček (D. Mrkosová + P. Dobroucký)
0:3 S:3
0:3
3:S
10 0 25
5 .
S:3
0:3
S:3
S:3
0 0 15

6 . Úroveň B

41 bodů
62. místo (49. místo v mužích)
Mat… Squ… Zde… HoPe Kos… Ino… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:2
3:1
3:0
3:0
38 0 68
2 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
3:1
3:0 S:S
3:0
3:0
35 0 65
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3
0:3 3:0 3:1 3:1 31 0 61
4 .
1:3
S:S 0:3
3:0
3:2
15 0 45
5 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
0:3
1:3
0:3
3:1
11 0 41
6 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3
0:3
1:3
2:3
1:3
7 0 37

7 . Úroveň A

65 bodů
42. místo (35. místo v mužích)
Kos… Pup… Pus… Voň… Čum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 65
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
1:3
3:0 3:0
3:1
39 0 54
3 .
0:3
0:3 3:2 3:0 22 0 37
4 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
0:3
0:3 2:3 3:S 14 0 29
5 .
Čumáček (D. Mrkosová + P. Dobroucký)
0:3
1:3
0:3 S:3 2 0 17

7 . Úroveň B

39 bodů
57. místo (47. místo v mužích)
Bor… Ino… Kos… Pet… Sat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 67
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3
3:0
3:0
3:1 37 0 52
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
0:3
3:1
3:0
24 0 39
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
0:3
0:3
1:3
3:2
11 0 26
5 .
Satchmo team (Z. Schlibener + L. Šaňková)
0:3
1:3
0:3
2:3
6 0 21

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.08.2019 09:00 8. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Braník 2:3
15.08.2019 18:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 2:3
13.08.2019 19:30 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 3:0
30.07.2019 18:00 7. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Štěrboholy 3:1
29.07.2019 20:00 7. T&P (A. Fulka, P. Matějka) Hamr Braník 0:3
25.07.2019 17:00 7. The Trageds (J. Pospíšil, T. Zdarsa) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
24.07.2019 20:00 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 2:3
18.06.2019 19:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
16.06.2019 13:00 6. HŘEBCI (K. Dunička, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
14.06.2019 19:00 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
13.06.2019 21:30 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
23.05.2019 17:00 8. Chobot (V. Raja, K. Nevšímal) 3:S Komentáře
18.05.2019 17:00 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 3:1 Komentáře
16.05.2019 19:00 8. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) SportCentrum JEREMI 0:3
09.05.2019 18:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 3:2
05.05.2019 18:30 8. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) 3:0 Komentáře
25.04.2019 19:00 8. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Badminton Arena Skalka 3:2
19.04.2019 19:30 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 2:3
17.04.2019 17:00 8. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 2:3
16.04.2019 17:00 8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Badminton Arena Skalka 2:3
22.03.2019 18:30 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 1:3
08.03.2019 19:30 7. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Braník 0:3
06.03.2019 20:10 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Hamr Štěrboholy 3:1
06.03.2019 19:30 7. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
26.02.2019 19:30 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
25.02.2019 08:00 8. Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová, M. Wdowyczyn) 3:S Komentáře
21.02.2019 20:00 8. Znouzectnost (P. Guth, M. Uhlíková) Centrum Třešňovka 3:0 Komentáře
20.02.2019 21:00 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
24.01.2019 19:30 7. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) SportCentrum JEREMI 1:3
14.01.2019 18:00 7. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 2:3 Komentáře
10.01.2019 19:30 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
09.01.2019 20:00 7. The Frames (R. Hau, J. Morová) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
26.12.2018 21:43 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) 3:S Komentáře
12.12.2018 20:00 8. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 3:2
11.12.2018 20:00 8. Neonky (E. Rosenbergová, V. Růžičková) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
06.12.2018 20:00 8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Badminton Arena Skalka 3:2
07.11.2018 20:30 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
05.11.2018 19:30 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 0:3
04.11.2018 20:00 7. Těsně vedle (H. Eisenmann, K. Mazáková) Děkanka 2:3
03.11.2018 20:00 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 3:0
25.10.2018 18:00 7. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) SportCentrum JEREMI 3:1
19.10.2018 19:30 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 3:2