Andrew Davis

Andrew Davis (42 let)

ID: 33531

Brno

  • 46 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Záběhlice
  • 22 /308
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 45
    Zápasů v lize ( 26 / 17 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň A

738 bodů
31. místo (28. místo v mužích)
A.D. M.H. K.K. L.V. V.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrew Davis
7:5 6:s 33 30 738
2 .
Image 1
Matěj Hruška
5:7 6:s 23 24 722
3 .
Image 1
Kateřina Koutníková
6:s 18 0 693
4 .
Image 1
Luděk Vocílka
6:s 18 -24 669
5 .
Image 1
Vojtěch Petrík
s:6 s:6 s:6 s:6 0 -30 645

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

781 bodů
36. místo (33. místo v mužích)
T.B. M.V. A.Š. A.D. P.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Bělíček
3:6 6:1 6:1
6:S
59 30 854
2 .
Image 1
Marek Vaniš
6:3 6:3 1:6
6:S
53 24 842
3 .
Image 1
Adam Štefánik
1:6 3:6 6:2
6:S
40 0 805
4 .
Image 1
Andrew Davis
1:6 6:1 2:6
6:S
40 -24 781
5 .
Image 1
Pavel Fiala
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 735

4 . Úroveň B

776 bodů
27. místo (25. místo v mužích)
D.H. O.V. J.B. A.D. Y.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Horák
7:6 3:6 6:2 6:4 50 30 845
2 .
Image 1
Ondřej Vaňha
6:7 6:7 6:2
6:S
50 1 816
3 .
Image 1
Jan Balon
6:3 7:6 2:6 6:3 49 0 814
4 .
Image 1
Andrew Davis
2:6 2:6 6:2 7:6 35 -24 776
5 .
Image 1
Yasmin Christina Ernst
4:6
S:6
3:6 6:7 14 -30 749

5 . Úroveň B

841 bodů
23. místo (20. místo v mužích)
V.J. A.D. L.S. M.V. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Viktor Jacina
6:2 6:4 6:2
6:S
70 30 865
2 .
Image 1
Andrew Davis
2:6 6:3 6:3 6:4 52 24 841
3 .
Image 1
Ladislav Saček
4:6 3:6
7:6
6:4 36 0 801
4 .
Image 1
Martin Vorel
2:6 3:6
6:7
7:6 25 -24 766
5 .
Image 1
Marek Vaniš
S:6
4:6 4:6 6:7 15 -30 750

7 . Úroveň C

771 bodů
37. místo (33. místo v mužích)
A.D. M.Č. M.K. M.B. V.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrew Davis
6:4 6:4 6:3 6:3 66 30 771
2 .
Image 1
Marek Čermák
4:6 6:2 6:3 6:2 57 4 736
3 .
Image 1
Martin Kakaščík
4:6 2:6 6:3 7:5 38 0 713
4 .
Image 1
Martin Bucháček
3:6 3:6 3:6 7:6 22 -24 673
5 .
Image 1
Vladimír Pohorecký
3:6 2:6 5:7 6:7 17 -30 662

Letní sezóna 2019

9 . Úroveň C

777 bodů
61. místo (55. místo v mužích)
A.D. P.T. P.Š. M.J. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrew Davis
6:2
6:0
6:3 6:3 72 30 777
2 .
Image 1
Peter Trenkner
2:6 3:6 6:2
6:S
41 24 740
3 .
Image 1
Pavel Šulc
0:6
6:3
6:7
7:6 37 0 712
4 .
Image 1
Marián Jurčík
3:6 2:6
7:6
6:S
36 -24 687
5 .
Image 1
Jan Freiman
3:6
S:6
6:7
S:6
10 -30 655

10 . Úroveň B

691 bodů
75. místo (70. místo v mužích)
A.D. J.P. P.Š. P.H. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrew Davis
6:4 6:0 6:0 6:0 76 30 691
2 .
Image 1
Jakub Pavlovský
4:6 6:4 6:7 6:3 44 24 653
3 .
Image 1
Petr Švingr
0:6 4:6 6:2 6:3 39 0 624
4 .
Image 1
Petr Herma
0:6 7:6 2:6 6:2 33 -24 594
5 .
Image 1
Lucie Klattová
0:6 3:6 3:6 2:6 8 -30 563

11 . Úroveň B

642 bodů
92. místo (87. místo v mužích)
A.D. A.M. R.Š. O.S. J.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrew Davis
6:1 6:3 6:2 6:S 72 30 642
2 .
Image 1
Adéla Matoušková
1:6 4:6 6:3 6:1 41 24 605
3 .
Image 1
Radek Šanda
3:6 6:4 1:6 6:2 38 0 578
4 .
Image 1
Ondřej Semera
2:6 3:6 6:1 0:6 24 -24 540
5 .
Image 1
Jiří Wolf
S:6 1:6 2:6 6:0 23 -30 533

9 . Úroveň C

654 bodů
102. místo (98. místo v mužích)
M.H. J.P. J.B. J.T. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Matěj Hruška
6:4 6:4
6:S
S:S
45 30 750
2 .
Image 1
Jakub Pavlovský
4:6 6:7
6:S
3:6 32 24 731
3 .
Image 1
Jaromír Běláček
4:6 7:6
6:S
S:S
30 0 705
4 .
Image 1
Jakub Trcka
S:6
S:6
S:6
6:2 18 -24 669
5 .
Image 1
Andrew Davis
S:S
6:3
S:S
2:6 9 -30 654

Jarní sezóna 2019

8 . Úroveň C

703 bodů
88. místo (83. místo v mužích)
L.S. J.F. T.H. F.B. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Saček
6:7
6:1
7:6 6:4 55 30 805
2 .
Image 1
Jan Freiman
7:6 6:7 6:2 7:5 53 24 797
3 .
Image 1
Tomáš Hlavička
1:6
7:6 6:1 6:2 51 0 771
4 .
Image 1
Filip Balenčin
6:7 2:6 1:6 6:2 28 -24 724
5 .
Image 1
Andrew Davis
4:6 5:7 2:6 2:6 13 -30 703

7 . Úroveň A

703 bodů
72. místo (67. místo v mužích)
M.P. D.T. T.B. R.H. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Maurizio Pucci
6:1 6:1 6:2 7:5 71 30 821
2 .
Image 1
David Tůma
1:6 6:2 6:4 6:3 52 4 776
3 .
Image 1
Tomáš Bělíček
1:6 2:6 6:0 6:3 40 0 760
4 .
Image 1
Roman Hovorka
2:6 4:6 0:6 6:2 24 -24 720
5 .
Image 1
Andrew Davis
5:7 3:6 3:6 2:6 13 -30 703

6 . Úroveň B

729 bodů
51. místo (46. místo v mužích)
A.M. J.Š. R.H. A.D. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Alex March
7:6 6:4 7:6 6:3 59 30 809
2 .
Image 1
Jiří Šrejber
6:7 6:1 4:6 6:1 49 24 793
3 .
Image 1
Roman Hovorka
4:6 1:6 7:6
6:4
34 0 754
4 .
Image 1
Andrew Davis
6:7 6:4 6:7 3:6 33 -24 729
5 .
Image 1
David Krist
3:6 1:6
4:6
6:3 25 -30 715

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.02.2020 20:00 6. Matěj Hruška Hamr Záběhlice 7:5
10.02.2020 01:01 6. Vojtěch Petrík 6:S
29.01.2020 20:00 5. Marek Vaniš LTC Modřany 2005 6:1
27.01.2020 20:00 5. Adam Štefánik Hamr Braník 2:6
22.01.2020 12:10 5. Pavel Fiala 6:S Komentáře
13.01.2020 19:00 5. Tomáš Bělíček Hamr Braník 1:6
20.12.2019 20:00 4. Jan Balon Hamr Braník 6:2
19.12.2019 20:00 4. Yasmin Christina Ernst 7:6
12.12.2019 09:00 4. Ondřej Vaňha Hamr Záběhlice 2:6
06.12.2019 20:00 4. David Horák Hamr Braník 2:6
30.11.2019 19:00 5. Martin Vorel Hamr Braník 6:3
17.11.2019 19:00 5. Marek Vaniš Hamr Braník 6:4
08.11.2019 20:00 5. Viktor Jacina Hamr Záběhlice 2:6
05.11.2019 20:00 5. Ladislav Saček 6:3
31.10.2019 20:00 7. Vladimír Pohorecký 6:3
14.10.2019 19:30 7. Marek Čermák Hamr Záběhlice 6:4
06.10.2019 10:00 7. Martin Kakaščík Hamr Záběhlice 6:4
05.10.2019 10:00 7. Martin Bucháček Hamr Záběhlice 6:3
23.09.2019 20:00 9. Jan Freiman Hamr Braník 6:3
19.09.2019 20:30 9. Marián Jurčík Hamr Braník 6:3
10.09.2019 19:00 9. Peter Trenkner Hamr Záběhlice 6:2
08.09.2019 11:00 9. Pavel Šulc Hamr Záběhlice 6:0 Komentáře
14.08.2019 20:00 10. Petr Švingr Hamr Záběhlice 6:0
13.08.2019 20:00 10. Petr Herma Hamr Záběhlice 6:0
07.08.2019 09:00 10. Jakub Pavlovský Hamr Braník 6:4
05.08.2019 19:00 10. Lucie Klattová 6:0
01.08.2019 00:10 11. Jiří Wolf 6:S
31.07.2019 19:00 11. Ondřej Semera Hamr Záběhlice 6:2
11.07.2019 19:00 11. Adéla Matoušková Hamr Záběhlice 6:1
10.07.2019 19:00 11. Radek Šanda Hamr Záběhlice 6:3
30.06.2019 19:32 9. Jaromír Běláček S:S Komentáře
21.06.2019 10:44 9. Matěj Hruška S:S Komentáře
09.06.2019 17:00 9. Jakub Trcka Hamr Záběhlice 2:6
08.06.2019 18:00 9. Jakub Pavlovský Hamr Braník 6:3
31.05.2019 20:00 8. Filip Balenčin Hamr Záběhlice 2:6
26.05.2019 08:30 8. Ladislav Saček Hamr Záběhlice 4:6
17.05.2019 18:30 8. Tomáš Hlavička Sportcentrum Radlice 2:6
16.05.2019 19:00 8. Jan Freiman Tenis Ládví 5:7
19.04.2019 19:00 7. David Tůma Hamr Braník 3:6
18.04.2019 18:00 7. Maurizio Pucci Sportcentrum Radonice 5:7
17.04.2019 20:00 7. Roman Hovorka Hamr Braník 2:6
04.04.2019 20:00 7. Tomáš Bělíček 3:6
27.03.2019 21:00 6. Roman Hovorka Hamr Braník 6:7
25.03.2019 21:30 6. Jiří Šrejber Hamr Braník 6:4
15.03.2019 20:30 6. Alex March Hamr Záběhlice 6:7
09.03.2019 10:00 6. David Krist Hamr Záběhlice 3:6

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím