Alžběta Smolová

Alžběta Smolová (31 let)

ID: 25957

Praha

  • 21 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • 15 /73
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 21
    Zápasů v lize ( 12 / 9 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň B

109 bodů
17. místo (12. místo v mužích)
Div… Ply… Dou… Lin… Šta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoši (M. Burdová + L. Divoký)
3:1 6 14 120
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
3:1 6 3 109
3 .
Double Trouble (O. Çeçen + S. Motta)
1:3 1 0 101
4 . 1:3 1 -11 90
5 .
Štaflík a Špagetka (J. Gabauer + A. Zelinková)
0 -14 86

4 . Úroveň A

115 bodů
21. místo (15. místo v mužích)
Míš… Kam… Ply… Kan… Co… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Míšánci (E. Fialová + J. Šálek)
3:1
3:1
3:2
3:0
24 14 138
2 .
1:3
3:1 3:1 3:0 20 3 123
3 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
1:3
1:3
3:S
3:0 15 0 115
4 .
Kanárci (E. Šumová + J. Kotáb)
2:3 1:3
S:3
3:0 10 -11 99
5 .
Co ste čekali (M. Horký + T. Indrová)
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 86

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň B

114 bodů
21. místo (16. místo v mužích)
Sně… Bob… Ply… M&M Han… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Snědá tíseň (K. Farag + M. Pavlikova)
3:0 3:0 3:2 3:0 26 14 140
2 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 3:0 3:0 3:1 20 3 123
3 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 114
4 . 2:3 0:3 0:3 3:1 8 -11 97
5 . 0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 88

4 . Úroveň B

118 bodů
18. místo (11. místo v mužích)
Švi… Ply… M&M Bea… Lin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švihadla (Š. Wagner + M. Halounková)
3:2 1:3 3:1 3:S 18 14 132
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
2:3
3:2
2:3 3:S 15 3 118
3 . 3:1
2:3
S:S
3:S 12 0 112
4 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
1:3 3:2
S:S
3:S 10 -11 99
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

5 . Úroveň A

110 bodů
23. místo (15. místo v mužích)
Esc… Ply… Fri… Kám… Opi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Escape (D. Daněk + S. Dankova)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 119
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
2:3
3:2
3:1 3:1 19 11 110
3 .
Fried Cream (K. Smažíková + R. Smetana)
1:3
2:3
3:2 2:3 10 0 90
4 .
Kámoš René (B. Listíková + K. Jesenská)
0:3 1:3 2:3 3:0 10 -11 79
5 . 0:3 1:3 3:2 0:3 6 -14 72

5 . Úroveň A

107 bodů
25. místo (16. místo v mužích)
Šou… Ply… Hum… Bea… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:1 3:S 26 14 120
2 .
Plyšové příšery (T. Daňhel + A. Smolová)
0:3
3:0
2:3 3:0 16 11 107
3 .
Humří smršť (S. H + B. Humr)
0:3
0:3
3:0
3:S 13 0 93
4 .
Beachpár dromedár (T. Petříková + V. Raja)
1:3 3:2
0:3
2:3 8 -3 85
5 . S:3 0:3 S:3 3:2 5 -14 71

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.03.2020 21:00 4. Double Trouble (O. Çeçen, S. Motta) Areál volného času Gutova 3:1
27.02.2020 20:30 4. Co ste čekali (M. Horký, T. Indrová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
27.02.2020 09:56 4. Kanárci (E. Šumová, J. Kotáb) 3:S Komentáře
25.02.2020 21:00 4. Míšánci (E. Fialová, J. Šálek) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
24.02.2020 21:00 4. Kamarádi (T. Niedermaierová, F. Štěrba) Hamr Záběhlice 1:3
01.02.2020 10:00 4. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Areál volného času Gutova 0:3
28.01.2020 21:00 4. Snědá tíseň (K. Farag, M. Pavlikova) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
14.01.2020 20:00 4. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Areál volného času Gutova 3:0
08.01.2020 19:00 4. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) Areál volného času Gutova 3:0
02.01.2020 00:10 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) 3:S
18.12.2019 19:00 4. M&M (M. Parolek, M. Garčárová) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
11.12.2019 21:00 4. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) Beachklub Ládví 2:3
10.12.2019 21:00 4. Švihadla (Š. Wagner, M. Halounková) Beachklub Ládví 2:3
22.11.2019 19:30 5. Fried Cream (K. Smažíková, R. Smetana) Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
17.11.2019 12:00 5. Escape (D. Daněk, S. Dankova) Hamr Záběhlice 2:3
15.11.2019 19:30 5. Opice (M. Mezírková, M. Vlk) Areál volného času Gutova 3:1
12.11.2019 21:00 5. Kámoš René (B. Listíková, K. Jesenská) Areál volného času Gutova 3:1
14.10.2019 21:00 5. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) Beachklub Ládví 3:0
13.10.2019 20:00 5. Beachpár dromedár (T. Petříková, V. Raja) Areál volného času Gutova 2:3
13.10.2019 19:00 5. Šoumeni (M. Horký, L. Růžičková) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
06.10.2019 11:00 5. Humří smršť (S. H, B. Humr) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím