- vaseliga.cz
- Brno - Squash
-
4 matches each month,regular dose of sports
-
-
-
200 CZK
per month,
same as 3 beers
News from the city sport
3. August, 00:11
Za 2. kolo (červenec) bylo v Brno - Squash odehráno 103 zápasů z 115 předepsaných (90%).
1. July, 00:11
Za 1. kolo (červen) bylo v Brno - Squash odehráno 109 zápasů z 126 předepsaných (87%).
1. June, 00:11
Za 4. kolo (květen) bylo v Brno - Squash odehráno 113 zápasů z 145 předepsaných (78%).
29. May, 08:38
Do dalšího kola se právě přihlásil 60. hráč
26. May, 08:05
Bude začínat nová sezóna, zbývá ti 5 dní, přihlas se
25. May, 03:31
Do dalšího kola se právě přihlásil 40. hráč
25. May, 03:25
Do dalšího kola se právě přihlásil 20. hráč
17. May, 08:05
Bude začínat nová sezóna, zbývá ti 14 dní, přihlas se
4. May, 00:11
Za 3. kolo (duben) bylo v Brno - Squash odehráno 107 zápasů z 146 předepsaných (73%).
1. April, 00:11
Za 2. kolo (březen) bylo v Brno - Squash odehráno 129 zápasů z 180 předepsaných (72%).
Can you help us with the website?