Články

Renča Vacíková vítězí celkově

První celkové vítězství z pingpongových turnajů získala Renča Vacíková. Ve finále na ni nestačil Oleg Machněv.

Najezdníci položeni na lopatky

Ideální turnajový počet 16 hráčů dorazil na prosincový squashový turnaj VAŠÍ LIGY. Sněhová kalamita pozdržela příjezd pražské čtveřice na turnaj a hlavně mužská část pak byla položena na lopatky.

Nej 2023 běžeckých závodů VAŠÍ LIGY
28. Listopad 2023

V sobotu jsme ukončili posledním závodem třináctý ročník série 12 závodů na 5 a 10 km VAŠÍ LIGY v Braníku. Pojďme se podívat na některá nej letošního ročníku.

Listopadový závod ukončil letošní ročník

Dvanáctým letošním závodem na 5 a 10 km jsme v Braníku ukončili třináctý ročník našich silničních závodů. Komu se v tomto závode dařilo nejvíce?

Kamil Bandžak - z hobby hráče trenérem
23. Listopad 2023

Je tu další rozhovor ze série článků o našich výjimečných hráčích. Dnes ti představíme Kamila Bandžaka! Za uplynulých 8 let ve VAŠÍ LIZE odhrál 352 zápasů ve 4 sportech, byl na 30 turnajích, 7 Sportkempech a 1 běžeckém závodě. Jaký je jeho hlavní sport?