Máme za sebou úvodní sezónu mladoboleslavské badmintonové ligy. Podívejme se na malou statistiku úvodní sezóny a představme si nejlepší muže i ženy.

Nejlepší hráčky a hráči letní sezóny v Praze

Máme za sebou poslední část ročníku 2019 - letní sezónu. Pojďme se podívat na statistiky a představme si nejlepší hráčky a hráče letní sezóny ve všech pražských sportech.

Pojeď s námi v zimě na hory
2. October 2019

Pojeď s námi na Lyžáku! Akce proběhne od čtvrtka večer 9. ledna do neděle 12. ledna 2020 v Peci pod Sněžkou. Ubytováni budeme opět v horské chatě Žižkova bouda umístěné přímo na sjezdovce, v blízkosti běžkařské magistrály s nádherným výhledem na Sněžku.

Luďa to neukacal, vítězství si poctivě uhrál

Samá propocená trička mluvila za vše. Zápasy byly vyrovnané, bylo to fakt o "prsa". Luďa Rektořík si semifinálový i finálový zápas zahrál na 3 hrané sety. Kdo skončil na druhém a třetím místě?

Sto závodů na 10 km za 8 let - jde to!

Ideální běžecké podmínky připravil podvečerní zářijový závod PBT VAŠÍ LIGY. Slunce pomalu zapadalo a byla příjemná teplota. Kdo v tomto závodě zazářil? A kdo běžel svůj stý závod na 10 km?

Nejasnost pravidel neomlouvá?

Na sobotním turnaji se opět děly věci. Zaprvé ještě před vyhlášením odešli všichni tři nejlepší začátečníci. Také jsem udělil hned dvě bronzové medaile ve středně pokročilých. Ale co je nejhorší, do všech kategorií se tentokrát přihlásila jen jedna žena.

Squashové déčko - Tomáš, kam se podíváš

V reportu se bude skloňovat jméno Tomáš. Kdo je na něj alergický, měl by přestat číst. Turnaje se zúčastnilo 14 borců. Více než třetina z nich se jmenovala Tomáš. Nebyl čas lámat si hlavu, kdo je kdo.