Články

Odstartovali jsme 14. ročník běžeckých závodů

Novoročním závodem na 5 a 10 km jsme začali 14. ročník našich běžeckých závodů. Komu se dařilo 1. ledna nejvíce? A padl rekord trati? Dočteš se v článku.

Pingpongový turnaj v Praze - prosinec 3/3

Třetí prosincový turnaj ve stolním tenise.

Ve sněhovém speciálu zvítězil Péťa Vosátka a Eliška Hostáková

Ježíšek naděloval už před Vánocema, koledníci si odnesli ceny od Pivovaru Moucha.

Na závěr roku medailové zápasy ve velkém stylu

Konec roku 2023 jsme turnajově završili v Brně na badmintonu. Hráči se předvedli ve velkém stylu a medailové zápasy byly všechny na "tříseťáky" - bitvy.

Pingpongový turnaj v Praze - prosinec 2/3

Druhý prosincový turnaj ve stolním tenise.

Sněhový Trail do Háje
10. Prosinec 2023

Poprvé v prosincovém termínu jsme organizovali Trail do Háje, kdy běžci přeběhnou z Hlubočep přes Barrandov do Chuchelského háje a zpět. A běžce čekal nelehký sněhový terén. Odměnou jim byly krásné výhledy.

Pingpongový turnaj v Praze - prosinec 1/3

První turnaj ve stolním tenise v prosinci.

Renča Vacíková vítězí celkově

První celkové vítězství z pingpongových turnajů získala Renča Vacíková. Ve finále na ni nestačil Oleg Machněv.